Nájde sa tu maminka na pokec a kočíkovanie z Kladna?

Ahojte maminky, hladam spolocnicku na kocarovanie, vymenu skusenosti, alebo len pokec a prechadzky v kladne. Budem velmo rada, ak sa nejaka najdes, bo chodit stale sama s kocarkem je smutne a kedze mam vsetkych priatelov a rodinu na SK, aspon takto hladam... Som sa sem prestahovala v lete, no myslela som ze nahoda je blbec a ja sa zoznamim s nejakymi tehulkami a potom maminkami, ale stale nic.... :-S
adajar
19. kvě 2010
Iris nadherny brisko tam uz jsme nebyla takze budu obdivovat. 😃

teda holky to kladno je male co???

Miri ok patek je fajn a jestli bude takhle taky bych zasla do berusky. 😉

Lapa ahojky a co Bibi zarli??
iris
19. kvě 2010
Adajar, ty držíš nějakou speciální dietku, žes tak hezky zhubla? A děkuju za pochvalu bříška 😉
adajar
19. kvě 2010
Iris ja dietu nedrzim jen si hlidam co a kolik toho jim takze poicitam KJ
iris
19. kvě 2010
Aha, to bych nezvládala 😃 Nemám an to vůli..ale třeba po porodu zkusím všechno, abych zhubla 😉
adajar
19. kvě 2010
iris to je o hlave jestli chces a tohle dokaze kazdej protoze mas prehled kolik jsi snedla a nemuzes pribrat. To je natom krasny a muzes si dat i cokoladu i susenku.
pikkumyy
19. kvě 2010
mirka, adajar - do Berusky bychom v patek zasli... kdy se vam to hodi?

lapa - urcite to s Bibi i Stazkou zvladnete... moc vas zdravim🙂
adajar
19. kvě 2010
pikk no ja bych spis odpoledne tak kolem 3 hodiny.
pikkumyy
19. kvě 2010
adajar - no to je pro nas snad dobry🙂
mirka755
19. kvě 2010
tyndulko: prosím tě jak se jmenuješ křestním? Já chodím na Lokotku akorát když s nimi hraje Slovan, jinak chodíme na něj

v pátek můžeme celý den 🙂
adajar
19. kvě 2010
holky tak ok ve 3 pred beruskou. Ostatni kdo se chce pridat budem radi.
kladenacka
19. kvě 2010
Ahoj, já se taky budu snažit dorazit. 🙂
kony
20. kvě 2010
Ahoj děvčata 🙂

Miri, no-měřila a chudák moje Věruš z toho byla na větvi, bo tam normálně nechodíme, jen na očko...sestra z ní taky byla dost vykulená, tak nevěděla co má dělat a byla na ni dost taková hrubá a to Věrís nemá rád 😎

Leni, jsem nedávno potkala Tvoji mamku(myslím) v Kaufu s Teri, tak jsem se to dověděla, že jste vyrazili oblažit duši a obohatit se o nějaký ten zážitek 😉 Doufám, že Tě Teri pozdravovala 😉 😎

Dragus, souhlas, určitě !!!V neděli jsem volnááááá...a kdyz bude hnusně, můžete klíďo dorazit 🙂

Iris, pěkné bříšo, já mám taky fotos, ale bohužel pořád jen ve foťáku 😉

Gabi, tak přeju, ať se brzy sžijete...A co Bibi, žárlí? Dělá neplechy?

Adajar, takovejch kil, Tě obdivuju, po porodu též plánuju něco obdobného...tak držím palce ať sundáš i ty další kilča 😉

Holky, dneska se snad dovíme, co ukrývá moje břicho...Tak co myslíte, bude to Jára nebo Bára 😃 😎
mirka755
20. kvě 2010
krásný den, i když deštivý 😞(((
Jarčo tak fajn, zítra na 15h jsme v Berušce cobydup 😉

KONY tipuji holčičku 😉
draga
20. kvě 2010
Gabčo jak jsem tě viděla myslím, že Bára ale Jára třeba nakonec překvapí 🙂 určitě pak hned dej vědět ať vím co schovávat 🙂
lapagerie
20. kvě 2010
Kony, Bibi zlobí neskutečně, pořád jen vřeští, vzteká se a absolutně neposlouchá. Ale na Stázku je zatím hodná.
P.S Tipuju holčičku 🙂
mirka755
20. kvě 2010
holky nevadilo by Vám, kdyby se k nám zítra přidala Kladeňačka se 7 měsíční holčičkou (nechodí na diskusi)???
adajar
20. kvě 2010
mirko me to nevadi vubec
kony
20. kvě 2010
Čauky holky 🙂 tak jsme zpět z výletu....
...teda, jste mě překvapily, jak jste se "zapojily" a tipovaly 😉 🙂 to byla spíš jen taková věta, abych to nějak zakončila...

No, já ji chtěla, tu Barušku...a bude to nakonec Jára x-)

Gabčo, tak to asi zkouší, jak a jestli přitáhne víc pozornosti na sebe,ne? Asi holt přeci jen žárlí na maminku, že už Tě nemá jen pro sebe 😎

Jinak teda musím říct, že jsme v tom Gennetu strávili asi dvě hodiny, Jára s náma nějak "nemluvil" a pořád se otáčel zády a MUDr. pořád nemohl zkontrolovat srdce, ale nakonec se povedlo(musela jsem si dát kafe a prochajdu 😎 ), Jaryn se pohnul a ukázal co bylo třeba. A o tom, že to bude kluk není pochyb, teď asi budu mít pěkných pár dní sny o velkých .... :-p 😎
draga
20. kvě 2010
Gabčo tak super 🙂 Dála bude mít kámoše 🙂 začínám schovávat věci 🙂 a co brekla sis?
kony
20. kvě 2010
..., že to bude kluk nebylo pochyb....chyba se vloudila
kony
20. kvě 2010
no ani ne, ale pořád jsem "loudila" nějakou reakci z Jardy-táty, a on NIC :-o nebo aspoň teda dělal, že nic, že jako to čekal , že udělal toho kluka, že s tím jako POČÍTAL 😃 😃 Ale určitě dojatej byl 😎
kony
20. kvě 2010
teď koukám, že mi zmizela fotka, co to jako je :-o ]-(
draga
20. kvě 2010
fotku jsem neviděla ani předtím...Jaroušek skrýval emoce...počkej jak se bude chlubit 🙂
kony
20. kvě 2010
no jasan, za chvíli se začne dmout pýchou, mu řikám, jak je šikovnej, že udělal "pokračovatele rodu" a Táborští tedy nevymřou po přeslici, tos měla vidět, jak se zapýřil 😃 😃
kony
20. kvě 2010
tak teď na foto prdim, pak předelám...jdu zkouknout Ulici...

jo a Dragi, jsem s Lenkou domluvena, že se v neděli též uvidíme, tak kdyby bylo hnusně, mohly bysme do Beruny...snad Ti to neva 😎
kony
20. kvě 2010
myslím, jako všechny tři...
draga
20. kvě 2010
gabčo mi to neva uvidím vás ráda, ale nahlásila se mi na neděli teta Kamča...tak kdyžtak dovalíme s ní (teda do Beruny...)
kony
20. kvě 2010
jo, já jsem zapomněla, já jsem se s ní viděla včera "pracovně" ve spořce, tak budu jedině ráda, určitě dojděte spolu, snad JÍ to nebude vadit 😉
kony
20. kvě 2010
PS: zrovna jsem jí řikala, že jí vždycky volám, když něco potřebuju a ne, že se s ní chci vidět,že mě to mrží, ale když my se známe jen přes Tebe, tak sejít se můžem leda u Vás nebo takhle, no... 😉 to bude fajn...
kony
20. kvě 2010
mrzí

Začni psát odpověď...

Odešli