Nájde sa tu maminka na pokec a kočíkovanie z Kladna?

Ahojte maminky, hladam spolocnicku na kocarovanie, vymenu skusenosti, alebo len pokec a prechadzky v kladne. Budem velmo rada, ak sa nejaka najdes, bo chodit stale sama s kocarkem je smutne a kedze mam vsetkych priatelov a rodinu na SK, aspon takto hladam... Som sa sem prestahovala v lete, no myslela som ze nahoda je blbec a ja sa zoznamim s nejakymi tehulkami a potom maminkami, ale stale nic.... :-S
mirka755
20. kvě 2010
Gabčo gratuluji k chlapákovi :o), to je JÁRA asi pyšný že se mu povedl páreček, co???
tyndulka1
20. kvě 2010
MIRKA755 - Já se jmenuju Kristýna.Zeptám se, jak to vůbec funguje v té Berušce??? Je tam potřeba mít nějakou " členskou kartu" nebo něco takového??? Na dveřích té herny je něco takového napsáno, myslím 🙂
kony
20. kvě 2010
Miri, nejdřív to ani nevypadalo, ale už mu to asi začíná docházet a je pyšnej moooc 😉 🙂
mirka755
20. kvě 2010
těší mě Kristýno 🙂, prosím tě když má někdo "hrající se" dítě tak dostane kartičku na razítka - 10 berušek = 1 volný vstup. Normálně stojí 49,-/na dítě a můžeš tam být jak dlouho chceš. Ale můžeš tam jít i normálně, když nás tam bude sedět víc 😉
draga
20. kvě 2010
kristýnko na dveřích je soukromý klub, ale to je tady na Kadně běžné...nechápala jsem proč ...a pak mi to bylo vysvětleno 🙂 když je někde soukromý klub, nemusíš tam každého pustit 🙂)
tyndulka1
20. kvě 2010
Aha, tak tomu stejně nějak nerozumím🙂)) na Honzíka je to stejně ještě brzy, ten by si tam šel možná tak zdřímnout 🙂
tyndulka1
20. kvě 2010
A vy zítra vyrážíte???? Tak si hezky pohrajte a my až budeme větší, tak se přidáme 😉
kladenacka
20. kvě 2010
Tyndulko, tam chodí i mámy s menšími dětmi. Adajar má taky prcka 9 měsíců. Vždyť tam můžeš sedět a dát si kávičku a popovídat s ostatníma holkama a prcek ti může spát či ležet v náručí.
mirka755
20. kvě 2010
tam není podmínka mít hrající se dítě, chodí tam maminky i s miminky a pokecají si s ostatními. Dáš si kávičku 🙂, nikdy jsem se v Berušce nesetkala, že by vyhodili maminku, která tam přišla se známou a měla jen miminko
tyndulka1
20. kvě 2010
Tak to je super, kávičku tu si ráda dám 🙂 Tak se někdy k vám přidám, pokud to nebude vadit...máme to kousíček
adajar
20. kvě 2010
Tyndulko Danyskovi je stejne jako hONZIKOVI TAK si treba budou rozumnet. 😃 😃 😃
tyndulka1
20. kvě 2010
Třeba jo 😃 Když my jim nerozumíme, tak třeba spolu si pořádně pokecají 🙂 🙂 🙂
adajar
20. kvě 2010
tyn jojo treba ano uvidime.
mirka755
21. kvě 2010
holky nevím jestli mi vydrží Aňule čekat před centrem 😉, tak když tak my budeme uvnitř
kive76
21. kvě 2010
tyndulko1: já tam chodím se ségrou s kladenačkou, Honzík si hraje, a my si dáváme kávičku. 🙂 a ještě mě odtamtud , že bych neměla svoje dítě nikdy nikdo nevyhodil 🙂
adajar
21. kvě 2010
miri ok

kive ja tam taky chodila bez mimca a i s Danyskem jsme byli kdyz byl prdolka.
draga
21. kvě 2010
no holky jste normálně nepochopily mojí narážku 🙂 ta se týká tmavých nepřizpůsobivých občanů 🙂))) tak proto soukromý klub 🙂)jinak nikdy nevyhodí nikoho kdo přijde i bez dítka na kávičku 🙂
mirka755
21. kvě 2010
ahoj
to jsme tě fakt nepochopili 🙂, jinak jsme se sešli s Jarkou a Bárou a bylo to moc fajn. Pokecali jsme, hezké odpoledne :o). Příště Vás čekáme víc 😉
kladenacka
21. kvě 2010
Holky. chtěla jsem se poradit. Máme v plánu koupit prckovi dětskou postel - zatím vyhrává ta postýlka z Ikei http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/S398... Máte jí někdo? Anebo příp. prosím o tipy, máte-li zkušenosti s nějakou jinou, od kterékoliv firmy....Ovšem cenově podobně jako cena uv. postele. Děkuji, Hanka s Honzíkem
draga
21. kvě 2010
hani my se rozhodli rovnou pro velkou....taky jsme dlouho uvažovali o rostoucí a o nějaké z ikei ale nakonec jsme došli k názoru, pokud máme doma místo na velkou,jdeme rovnou do ní...malej v ní spí od dvou let a je úplně v pohodě, v noci nepadá, ze začátku jsme měli strach, v malé strašně cestoval...ale kupodivu ve velké spí líp, netočí se...
kladenacka
21. kvě 2010
Drago, díky za odpověď. My ale máme problém s místem - byt 2 +kk. Ta Ikea postel měří 75 x 165 cm a má zábranu pro případný pád.
pikkumyy
21. kvě 2010
kladenacka - my mame presne tuhle - jeste jsme v Ikee oblizeli nejake dalsi, ale takhle je nejlepsi i nazivo. Simon se prave v noci docela vrti, tak je fajn ta zabrana... Mame ji taky u nas v loznici, kde je i mimini postylka a vsechno se tam pekne vejde... jo a pri uspavani unesla me i Simona s myma predporodnima 80 kg a Simonovyma 14 kg, takze s tim jsem taky spokojena🙂
pikkumyy
21. kvě 2010
mirka - taky jsem rada, ze jsem vas videla - snad priste budu mit cas i na nejake povidani, az se to s detma trochu znormalizuje. Ale aspon vim, ze v zasade do Berusky muzu vyrazit i jako dvojmatka🙂
lapagerie
22. kvě 2010
Kony, ty jo, tak pindík? To je prima, mít páreček...
draga
22. kvě 2010
hani jo však píšu pokud není problém s místem 🙂 jinak je to dle mého vyhozený peníz i když ty postýlky jsou moc pěkný...a zábranu můžeš dát samo i na velkou postel.... 😉
lapagerie
22. kvě 2010
Kladeňačko, my máme taky tuhle postýlku -kvůli místu v pokojíčku (je malý). Až Stázka povyroste, pořídíme holkám palandu
adajar
23. kvě 2010
Ahoj holky dekuji za patecni berusku bylo to fajn.

pik pak ti poslu fotecku Danyska se simonkem. Jinak mala je nadherna i Danyskovi se libila 😃
miri mas uzasny deticky a krasny. 😉
pridavam fotecky Danyska jak dela kliki a druha je priprava na sed. A treti je simonek s Danyskem dva kamosi.
kony
23. kvě 2010
Ahoj holky 🙂

...od srpna se určitě přidám na srazy 😉

lapa, jj, byl tam a byl velikej 😃 ale to asi tyhle mini mimi maj normálně 😎 no , já chtěla původně druhou holčičku, ale páreček bude asi zajímavej x-) ...co Mirko?

Kladeňačko Hanko, my jsme taky šli rovnou do velké postele, aloe pokud není místo, ty postýlky z Ikei jsou asi nejlepší řešení...a pak třeba tu palandu
😉

Jaruško, tak ta první fotka Danýska je teda perfektní 😃 😃 😃 na druhé je jako "švihák lázeňský" no a velký kámoš se hodí vždycky, což 😉
adajar
24. kvě 2010
Kony my se budem tesit na srazik s tebou. dekujeme za pochvalu fotek. Jinak Od vcera nam blbne monitor dechu. Nakonec to je baterkama, ale zapomela jsem je koupit,
adajar
25. kvě 2010
Ahoj holky kdyz se to sere tak vsechno. Za 1) nam nefunguje monitor dechu takze z neho Danyska jsme odstavila a za 2) nam zacalo tect topeni mam celej decak mokrej a to jsem sama doma takze to resim s Danyskem v naruci a jeste musim normalne fungovat. Holky co se jeste posere?? Chce se mi uz brecet fakt. A to jeste musim na ockovani

Začni psát odpověď...

Odešli