Nájde sa tu maminka na pokec a kočíkovanie z Kladna?

Ahojte maminky, hladam spolocnicku na kocarovanie, vymenu skusenosti, alebo len pokec a prechadzky v kladne. Budem velmo rada, ak sa nejaka najdes, bo chodit stale sama s kocarkem je smutne a kedze mam vsetkych priatelov a rodinu na SK, aspon takto hladam... Som sa sem prestahovala v lete, no myslela som ze nahoda je blbec a ja sa zoznamim s nejakymi tehulkami a potom maminkami, ale stale nic.... :-S
berynka
29. zář 2010
Ahoj holky, chtěla bych vás poprosit, jestli mi někdo můžete napsat doporučení s adresou na nějakou dobrou solnou jeskyni v Kladně? 😉 Moc děkuju!
iris
29. zář 2010
kladenacka, má být 11. a 12. 10. burza na Lánech v Domečku, vím, není to Kladno, ale aspoň pro info
sunny1981
29. zář 2010
@berynka Ahoj, na Kadně jsou jen dvě solné jeskyně:

větší, dražší přímo v centru na pěší zóně zde :
Solná jeskyně Jáma
Váňova 664 (centrum), 272 01 Kladno
http://www.jeskynekladno.cz/

menší, skromější, udělaná místo kočárkárny v paneláku mezi Kauflandema a Tescem zde:
Solná jeskyně Solenka
Holandská 2475, 272 01 Kladno - Kročehlavy
http://www.jeskynesolenka.cz/
draga
30. zář 2010
@kladenacka já jsem blbka zapomněla jsem se v té šatně podívat na ten leták s burzou.. 😞 snad si vzpomenu odpo ....
kony
1. říj 2010
@berynka do té solenky z kočárkárny (je to tu u nás za rohem) chodí i dětičky ze školky, jak jsem viděla...ale osobní zkušenost nemám 😞

holky, pomoc, já už jsem na nervy z toho malého Járy, ono se mu nechce ven, asi budem muset s manžou vymyslet pomocný vyháněcí program :-o 😃
iris
1. říj 2010
@kony ještě má jeden den čas 😃
draga
1. říj 2010
@kony Gabčo koukej rodit, v pondělí nastupuju do práce a chci tě v porodnici navštívit 😉 tak jaroušku šup ven dneska to bude akorát na nedělní návštěvu 😃
kony
1. říj 2010
@iris ]-( dle mého nepude :-p

@draga tož teta, budem se snažit, ale jak to tak bývá, doktor míní, Jára mění 😃 😃 😃 a práci máš "tamtu"?? tak držím palce, ať jde první den hladce, to bude mazec, po mateřské, se připrav 😉 😎
draga
1. říj 2010
@kony práci mám tamtu 🙂 už jsem byla v pondělí na školení docela jsem se chytala tak uvidíme v reálu 🙂 ale je mi jasný, že kolem poledne na mě padne spánek, pak budu chtít jít na hřiště a tak nějak to asi nepůjde 🙂)) a toho Jarouška trochu pošťouchni 😃
kony
1. říj 2010
@draga chacha, prej po spaní na hřiště 😃 😃 no, už ti to skončilo, ty bezstarostné dny 😉 ale co Tobě, já se taky asi ještě budu divit :-o No hlavně ať jsou na Tebe hodní, brzy se sejdem a pokecáme
kladenacka
1. říj 2010
@draga ahoj, a kde teda nastupuješ?
draga
1. říj 2010
@kladenacka v datartu na centrále, vyšli mi vstříc a mám smlouvu na částečný úvazek, kdy stíhám vyzvedávat Dálu ve školce apod. ale to víš že bych časem chtěla něco na Kladně
draga
1. říj 2010
@kony ale tak ty budeš v klídečku, Jaroušek bude spinkat, Věruška ve školce...jen ty večery 😃
kony
1. říj 2010
@draga jen aby Jára nepřekvapil a neměl třeba obr prdy nebo jiné neduhy , po o si Věrku vyzvednu a začne čoromoro a večery a noci? Ty první budou určitě "za trest" a jak jsem tomu říkala u Věrky "mučení po čínsku" (jakože Tě nechají skoro usnout, a pak najednou třeba pustí hooodně hlasitý řev nebo jiné chuťovky)
iris
2. říj 2010
třeba bude Jára hodnej, Emička v noci spinká krásně, včera se najedla v 10 večera spala do rána do 6 x-)
kony
2. říj 2010
@iris nojo, po měsíci to bude už jen lepší, ale holky jsou prý hodnější, já zatím nevim, nemám srovnání...co když bude mít Jára prdíky ještě větší než Věrka :-o 😃 ...ále, jen tu tak plánuju, kdo ví, jak to nakonec bude...

Jinak Iris, máš to super, že je Emička hodná, to je pak o moc snazší 😉 🙂
iris
2. říj 2010
@kony, kup do zásoby fenyklový čaj, sab simplex nebo baby calm 😃 Tom na prdíky trpěl hodně :-S
draga
2. říj 2010
@kony hele neplaš uvidíš, že Jaroušek bude hodnej...naopak kluci jsou hodnější, najedí se a spí 🙂 jakobys to neznala od velkýho Járy...hlavní je jídlo 🙂 vzpomeň si na Dálu ten spí a nevím o něm...a už od miminka byl moc hodný (teda když spal 🙂)) vlastně neznám probdělý noci...kojení v pohodě probíhalo večer a v noci u telky...pohoda...

a k prdíkům....neznám...jen párkrát měl Dála nějaký boleníčko a vždycky pomohla masáž bříška...víš co pravila naše mudra...nebojte se na to bříško pořádně přitlačit...🙂
kony
2. říj 2010
@iris koupím koupím 🙂

@draga no kdyby Járové byli "přes kopírák", tak malýmu stačí kus žvanečku, a pohodička v postýlce, to máš pravdu ...živě si to ještě pamatuju, jak mudra radila tlačit pořádně, když to viděli třeba naši, tak se báli abych Věrce nepromáčkla bříško :-o 😃
draga
2. říj 2010
@kony no vidíš tak čeho se bojíš 😉
kony
2. říj 2010
@draga ále, jsem střelená! Jára se ještě ani nenarodil a já už tu přemýšlím nad bezesnýma nocema 😎 ...už mám roupy no...už čekám dlouho a to zásadně nesnáším, na něco/někoho čekat.... 8-(
draga
2. říj 2010
@kony ale však i u Věrušky jsi docela rodila na termín ne? nějak si to už nepamatuju...neboj šel dovnitř půjde i ven 😃
iris
2. říj 2010
dovnitř mohl - ven musí 😃
kony
2. říj 2010
@draga
@iris

díky za morální podporu 🙂 😉
jj, ven musí...u Věrky to bylo o týden dřív právě...ale to je jedno, jen mi už začínají volat rodinní příslušníci a kamarádi, jako jestli Už??? a malinko mě to vytáčí... 😃 ale beru to sportovně a aspoň mám teď doma naklizeno jak nikdy, asi si vyběhnu schody do sedmýho a dolů, a večer obskočím velkyho Járu, třeba to pomůže...fuj já jsem zvrhlá 😎 :-p
draga
2. říj 2010
@kony no právě to musí být na palici ty otázky UŽ asi kdyby už, tak to dáš vědět že 🙂
no pěkný poslední sexíček před 6ti nedělím ... 😉
kony
2. říj 2010
@draga jj, je to tak - to první i "to" druhý 😃 😃 😃 😎
kuba30
3. říj 2010
Ahoj holky, dlouho jsem tu nebyla. Kuba mi začal chodit do školky a jak začala zima, tak jsme každou chvíli nemocní. Nevíte o nějaké chůvě, která by mi ho občas pohlídala, když budu v práci a on bude mít nějakou rýmičku?
lapagerie
3. říj 2010
Kony, teda jestli UŽ nerodíš... Mně teda Stázinka chrní blbě, jak nemá kozu v puse, furt se budí a to od narození.. Ale víš ty co? vůbec mi to neva, užívám si to... U Bibi bych z toho asi chytala nerva - jakože se to nemá a tak 😎

Ty budeš mít přes den klídek a večery se za týden dva poddají, jakmile si najdeš rytmus se 2 dětma. Takže žádný strachy!
kony
3. říj 2010
@lapageriegábi, nerodím a ne a ne 😃 a už se tomu směju, každé těhu je fááákt tak moc jiné, ale nečekala bych, že Jára se bude tak dlouho "dopékat" 😎

Myslím, že u druhého mimča už člověk ledasco tolik neřeší, jestli je to "podle pravidel" atd atp , a to je dobře, že si to užíváš 😉 a říkáš týden dva, tak to je parádní vidina, jen aby to šlo i u mě, já jsem děsná řešitelka, pořád řeším a přemýšlím, co a jak a tak :-o 😎

@kuba30 nevím o chůvě, bohužel, ale možná bublinka by mohla???
leterka
3. říj 2010
@kony Gabčo můžeš mi říct, co tu strašíš, když máš UŽ rodit???? Nebo že bys psala z porodky? 😃 😃 😃 To jsem vtipná víď. Jsem ti říkala, že Jarouš čeká na svého kamaráda Peťánka nebo Matěje?

Tak jsme tento víken strávili na výstavách hraček, jsou nebo spíš byly v Praze dvě, tak jsme dali obě, Terí si to tam moc užila. Vyzkoušela co šlo a dokonce šla i na podium zazpívat si s Inkou Rybářovou, se jako vůbec nestyděla. Já v jejím věku bych nešla ani za deset odměn. Samo že jsme tam i pokoupili, tak Vánoce, svátek a narozeniny máme vyřešené, a to možná i na příští rok 😃

Začni psát odpověď...

Odešli