Nájde sa tu maminka na pokec a kočíkovanie z Kladna?

Ahojte maminky, hladam spolocnicku na kocarovanie, vymenu skusenosti, alebo len pokec a prechadzky v kladne. Budem velmo rada, ak sa nejaka najdes, bo chodit stale sama s kocarkem je smutne a kedze mam vsetkych priatelov a rodinu na SK, aspon takto hladam... Som sa sem prestahovala v lete, no myslela som ze nahoda je blbec a ja sa zoznamim s nejakymi tehulkami a potom maminkami, ale stale nic.... :-S
iris
24. lis 2008
piku: perníčky peču vždycky jako první, ale letos zatím nestíhám zdobit, doufám, že dnes, pokud Tom aspoň chvíli usne, jinak se to nedá 😉

manžel říká, že letos toho nemám moc péct...ale stejně zas neodolám 😃 peču ráda
lapagerie
24. lis 2008
Pikk, stačí, když doprovod bude mít s sebou třeba nějaký krátký kalhoty a musí jít k bazénu bosky. JInak není problém 🙂
kony
24. lis 2008
Ahojky holky 🙂
tak jsem Vás nějak "přelouskala", ale už si zas nic nepamatuju, asi bych zas na to měla začít něco brát 😃 Ginkgo?

Vítám Martinku, to je pěkné, dvojčátka do páru, to bude hukot , pak určitě piš, jak se máte a tak, až budeš moct 😉

Já jsem nějak pořád v jednom kole, ale táááák unavená, taky asi působil úplněk, a vůbec, to zimní depresivní období... :-|

Iku, jo, občas s Dragou procházkujem 🙂 Tož napiš, když budeš mít čas, a bude se Vám chtít, ale Ty jsi asi taky pěkně vytížená, že...Co škola, jak to jde?

Pikk, myslím, že jsem návštěvu v Elmě nijak dopředu nehlásila, prostě s náma šel manža a v kraťasech a bos (jak píše lapagerie 😉 )šel k bazénu...jinak kdyby sis nebyla jistá, zavolej jim tam kdykoliv, kdy mají "úřední" hodiny...

Iris, já mám taky skoro-zákaz pečení, manžel sladké moc nejí a já bych neměla, pač mi přijde, že snad tloustnu i ze vzduchu. Ted teda chodím do STOBkurzu hubnutí a mám i nějaké výsledky 😎 , tak bych chtěla přes Vánoce moc nepřibrat...

Jinak si vzpomínám na loňské pečení s osmiměsíční Věrkou, bylo to celkem v klidu, byla v ohrádce se mnou v kuchyni a tak mi nikam neutíkala a zárověň jsme si byly na očích...letos nevim, nevim, je zvědavá, pořád mi otvírá a přepíná troubu, krámuje v šuplících atd. atp. 😎
iris
24. lis 2008
Tak hlásím, že perníčky jsou nazdobené 😃 A večer udělám těsto na linecké 😉
pikkumyy
24. lis 2008
lapa, kony - diky, tak to vypada jednoduse🙂

iris - ty jsi hrozna pilnucha 😉 ja jsem si vymyslela, ze az v sobotu prijede tchyne, tak ji lupnu Simona a taky zkusim upect pernicky... jinak bych musela cekat az Simon usne, coz ted byva kolem pul 11 a to uz byvam dost hotova
lapagerie
24. lis 2008
tak to já se letos na pečení vybodnu. Stejně to nikdo nejí a babí zas napečou kvanta...
iris
25. lis 2008
piku: já zdobila a malej kolem mě běhal...kdybych měla čekat na večer, tak bych nikdy nic nenazdobila, páč jak píšeš - večer jsem totálně urvaná 😉

dneska upeču to linecký a možná zadělám těsto na vanilkové rohlíčky...

moje mamka péct nebude, prý se to u nich nesní a od tcxhýně nic nechci
lapagerie
25. lis 2008
ty jo Iris, nepečeš na zakázku? 😎 Že bych so objednala...

Molly, díky za milou návštěvu a těšíme se na pátek!
pikkumyy
25. lis 2008
tak jsme byli dneska na 10mesicni prohlidce - 8340 g a 71 cm, to je na nedonosence dost pohoda, uz asi nemusim ty 2 mesice nijak resit

jak tady furt piseme o cukrovi, tak jsem aspon nakoupila kolacky v ucnovsky cukrarne🙂))
molly77
25. lis 2008
jeeeee,tady to voni cukrovim 😃
Ja se teda taky jako Lapagerie vybodnu napeceni.
😉

Lapagerie,Berunka je uzasna 😃 mazlicek roztomilej

Holky vy opravdu pecete a pecete a me zacina dochazet,ze uz jsou tady vanoce.no nic.aspon jsem pro mamu objednala zehlicku,konecne poradnou.
Stromecek budeme mit z manzela plantaze a mize to vypuknout,Pro Emu jsem v Tescu koupila oblecek Mikulase a tak ji soupnu pod stromecek a bude to nejhezci darek,ne? 😃
lapagerie
25. lis 2008
Molly, děkujeme za chválu 😉 Ale Eminka je taky cukroušek a jak se krásně culila...
iris
26. lis 2008
lapagerie: nepeču, bohužel 😃 to bych nestíhala s tím naším čertíkem

stromek taky budeme mít od známého z plantáže a dárky mám skoro všechny, něco zkusím sehnat zítra na Kladně, jedu s malým na kontrolu na chir. ambulanci - měl vodní kýlu

piku: to jste akorát, náš Tom měl v 10 měsících 8350g a v roce 9110 a 75 cm, je drobnej

tak jsem si objednala 2 nové podprsenky a už se na ně moc těším
lapagerie
26. lis 2008
Tohle jsem našla na netu - jde o darování hraček pro děti z dětských domovů. Mrkněte, třeba taky něco vyberete a uděláte někomu radost 😉

http://www2.rozhlas.cz/daruj_hracku/prezentace/...
iris
26. lis 2008
my jsme takhle přispívali v práci, kupovali jsme hlavně pro malé dětičky od narození tak do 5 let
draga
26. lis 2008
ahoj kladeňačky 🙂 už jsem tu zase nebyla nějakou dobu...poslední 3 dny u nás vypukla hnusná rýma smrkáme, kašleme, Dalíček měl teploty a do toho všeho jsme našla na testu v neděli // což je teda samozřejmě krása ale ještě hodně čerstvá, k doktorovi jdu až 9.12. 😉
emona
26. lis 2008
Ahoj!

Draga - tak srdečne gratulujeme!!!! 😃 A skoré uzdravenie!

Iris - ty si teda šikovnica! Ja pečiem veľa, aj chlieb zvyknem domáci robiť...ale na Vianoce som ešte nezačala...

Molly - tak ja asi pôjdem zajtra skúsiť Spirálu...od 11 by sme tam mali byť, ale neviem, či Agátka nebude akurát spať...som veľmi zvedavá na to cvičenie, si ma inšpirovala 😉

Pikku - peknú má Šimonko váhu...určite je to dosť.
lapagerie
26. lis 2008
Draguškooo, moc moc gratulujem! A tak trochu závidíme... :-x
draga
26. lis 2008
emi a lapi díky 🙂 a nezáviď to přijde ani nevíš jak 😃 😃
iris
26. lis 2008
Draga, moc a moc gratuluju x-) 🙂 🙂
Já chci takyyyyyyyy 😉 Ale manža je proti...navíc jsme teď prodělali nějakou krizi 😉

Už mám i ty vanilkové rohlíčky x-) Prozatím stačí...další až v prosinci 😉
molly77
27. lis 2008
Ahojky.
Drago moooooc gratuluji 😃 ja teda zatim nezavidm nase 3 mesicni slunicko se rozhodlo,ze v noci nebude spat,ale povidat,tak ja zatim zustanu jenom u ni 😃 ,ale moc ti to preju at vsechnoklape jako hodinky 😉

Emana snad sa ti bude v Spirale pacit,my tam dnes ideme na masaze a som rozhodnuta pre malu objednat makovy olej,vraj je extra ukludnujuci a je po nom dobry spanok,tak ju namazem od hlavy k pate a mozno jej dam aj cucnut 😃 😃 😃 ,v najhosom sa namazem cela ja a nech vyprava ako cce v noci.je teda fakt,ze ja uz ani ten olej nepotrebujem,zalomila by som hned.
lapagerie
27. lis 2008
ty jo holky, vy mě snad tím svým pečením udyndáte... Že bych taky něco upekla?... no uvidíme...
draga
27. lis 2008
já taky musím něco napíct ale začnu až začátkem prosince ...což je teda příští týden 😃
ivetka2581
27. lis 2008
nevjete nahodou ci niekde v okoéli kladna alebo prahy robi nejaky lekar 3d ultrazvzuk
molly77
27. lis 2008
Ivetko v Praze urcite v Genetu na Letny delaji 3D.

Hele holky,nechte toho peceni 😉
ja jsem pekla babovku,rikam si,prijde Gabca s Berunkou,udelam jim radost a babovka pitoma,nakynula tak az se rozpadla 😃 ne teda uplne cela,ale jist se da,nechapu co se ji stalo.Nebo me se neco stalo? 😃
pikkumyy
27. lis 2008
dragus - blahoprejem🙂 my si radsi jeste chvili pockame

lapi - ja jsem takhle pres rozhlas davala darky, asi pred dvouma rokama, loni jsem na to nejak zapomnela🙂 ale asi se tam po necem podivam...

ivetko - v gennetu http://www.gennet.cz/pages/4d_ultrazvuk.htm ho delaj urcite, a jak jsem koukala na netu, tak taky v Podoli a ve spouste nejakejch soukromejch sanatorii (btw. - vidim tady, ze pry jsi v 56 tydnu tehotenstvi🙂))
tetadolly
27. lis 2008
ahoj holky kladeňačky 😃
Ivetko: mi jsme si nechali taky v genetu udělat DVD a je to 4D uzv, říká se mu zlatej a ceny se liší podle toho co chceš jestli jen koukat, to stojí asi 400 pak s fotkou je to za 900 no a DVD+1 foto 1190 kč, ale ty peníze za to stojí 🙂 jo ale musíš se tam objednat min 2-3 měsíce do předu, mi jsme čekali asi 2měsíce a to nás jako klienty ještě v máčkla, takže to bylo za pět minut 12, po 28tt už ho nedělají protože je hlavičkou dolu a nebylo by vidět. jinak si nejsem jistá, ale mám za to, že je ještě ten 3D černobílí na bulovce, v podolí a taky v kladenské nemocnici |-|
molly77
27. lis 2008
Ahojky tetadolly.
to mas doufam 4 pejsky,co? 😃 protoze ctyrcata a dobrovolne dalsi na ceste,to by byla vec 😃
lapagerie
27. lis 2008
My byli v gennetu 🙂

Molly, my nenažraní jíme i roztrhanou bábovku. Koneckonců jde o chuť,ne? 😉
molly77
27. lis 2008
Jo tak to jsem rada,ja vam ji teda zitra nasypu na talirky 😃 jinak je vazne dobra
martynna
27. lis 2008
Ahoj holky,

Draga moc gratuluju k těhotenství a ať vše dobře dopadne! Zatím stejně jako Molly ještě nezávidím, na těhotenství mám příliš čerstvé vzpomínky a jsem ráda, že jsem se toho břicha, únavy a nevolností zbavila 😃, ale třeba za nějaký ten rok do toho půjdu taky ráda znova. 😃.

Tedy Molly, ty takhle pečeš bábovky 🙂, no mě kynutý těsto nejde vůbec, většinou mi totiž nevykyne. 😃 Jinak návštěva u tebe byla moc fajn. 🙂 Tak příští týden se můžeme sejít i s Lapagerií a můžeme jít kočárkovat. 🙂

Začni psát odpověď...

Odešli