Nájde sa tu maminka na pokec a kočíkovanie z Kladna?

Ahojte maminky, hladam spolocnicku na kocarovanie, vymenu skusenosti, alebo len pokec a prechadzky v kladne. Budem velmo rada, ak sa nejaka najdes, bo chodit stale sama s kocarkem je smutne a kedze mam vsetkych priatelov a rodinu na SK, aspon takto hladam... Som sa sem prestahovala v lete, no myslela som ze nahoda je blbec a ja sa zoznamim s nejakymi tehulkami a potom maminkami, ale stale nic.... :-S
draga
8. únor 2009
marty jj dort jsme pekla sama ale zas tak úžasný není jsem si představovala, že se mi povede líp ...autíčka jsem taky tvořila z falešnýho marcipánu 😃
iris
9. únor 2009
Tak promaštěnej je dost... 😉 Ale pupínky pořád má, radši se s ním stavím u doktorky, stejně pojedu pro tu indulonu a kapky do nosu, tak těch 30,-- Kč poplatek mě nezabije...akorát, že jsme u mudry nějak často na můj vkus :-N
bublinka9
9. únor 2009
radši otravovat doktorku než nevědět jest-li je vše ok... já z toho mám hrůzu až bude brečet - jest-li hlady nebo co... :-|
kony
9. únor 2009
bubli, neboj, taky jsem z toho měla strach, že nebudu vědět co zrovna mimču chybí, ale po pár dnech vše rozpoznáš a naučíš se tak, že se pak budeš jen usmívat, žes někdy vůbec mohla myslet na to, že Ti to nepůjde 🙂 😉
draga
9. únor 2009
jj souhlas s Kony...příroda nás naprogramovala dobře 🙂) Bubli poznáš to neboj 😉
draga
9. únor 2009
holky budete někdo v té opávce po té třetí hodině???
kony
9. únor 2009
Dragi, my budem, psala mi Katka, že taky dorazi 🙂
draga
9. únor 2009
ok tak já tam nějak dojdu podle Dálovo probuzení 😉
kony
9. únor 2009
i já podle probuzení 😎
bublinka9
9. únor 2009
ahojky tak jak dopadl srazík? já si zaplavala a jsem unavená... a snad mě matka příroda naprogramovala taky tak dobře :-N
lapagerie
9. únor 2009
tak co, jak jste se měly v Opávce?

Já jsem trčela nejdřív v práci a pak jsem šla utratit asi 500Kč za něco krásného pro sebe. Nakonec jsem si odnesla akorát kabátek/bolerko z New Yorkru za 139,- a Berunce kalhoty z Mothercare za 180,- (byly zlevněný ze 680,- - no nekupte to 😃 )
iris
10. únor 2009
Ahoj holky, sešly jste se?
Tom má tu vyrážku od plenek, od těch gumiček, co jsou na kraji...a to ho poctivě mažu a nikdy se mu neobjevila alergie.Tak mažeme modrou indulonou a mám doma přes den dávat bavlněnou plenu do slipů - jenže to ty slipy musím napřed koupit 🙂 Když už jsme včery byli u doktorky, tak dostal rovnou to očkování, co se dává v 15. měsíci.
Bubli, poznáš to jako kažád máma...taky jsem se bála a myslím, že jsme si na sebe s Tomíkem zvykli 😃
amina
10. únor 2009
Sešly jsme se, bylo to fajn. Jen jsme jaksi netušily, že se v 17 hodin zavírá. Příště musíme tedy asi vyrazit dříve, nebo změnit špajz 😉
Lapa, dobře jsi nakoupila. U mě je to taky tak, když si jdu koupit něco sobě, vždycky spíš koupím něco Pepínovi. Už se těším na jarní barevné hadříky, vyčkávám, až se obchody naplní a taky až něco našetřím (a to mi teda nejde).
lapagerie
10. únor 2009
Já bych nakupovala až bych brečela 😃 Ale šetření není moje silná stránka. No tak se pocvičím v sebeovládání a holt nebudu nakupovat...
draga
10. únor 2009
ještě že jsme se sešly včera, Dála dneska ještě vyspává nechtěl apcholek vůbec po o usnout...zato já bych spala hned...jo a ještě zapomněla Kačí napsat, že jsme tam byly Gabča (kony) s Věruškou Kačí (amna) s Pepčou a já s Dálou takže my co už jsme se potkaly ...žádné nové tváře se neobjevily 😃

Já byhc taky nakupovala ale nejdřív musím dostat dolů ty svoje špeky :-p
lapagerie
10. únor 2009
Mrzí mě, že jsem se tam nedostala 😞 Snad příště no... 😞
martynna
10. únor 2009
Ahoj holky,

vybírám golfky a už mě z toho asi trefí, vždy si nějaké vyberu a snažím se najít nějakou diskuzi, kde je vždy někdo hrozně zdrbne... 😞 Jaké golfky používáte vy a jste s nimi spokojení? Chci tak investovat 2-3 tisíce, maximálně 4. Díky 🙂
bublinka9
10. únor 2009
holky do kolikátého v měsíci se vyplácí mateřská? přijde mi do 15ctého?
draga
10. únor 2009
bubli mě chodí na účet 8. v měsíci ...

marty já mám espiro city chtěla jsem větší kola ... spokojená jsem..(přesně ty modrý co jsou na obrázku) 😉
http://www.detskyraj.cz/zbozi/4600-espiro-city-...
bublinka9
10. únor 2009
mě ještě nic nepřišlo :o(
draga
11. únor 2009
bubli ale tobě nevím jak to bude chodit tys do teď pracovala? bude ti půl roku platit zaměstnavatel rodičovský příspěvěk a to mi chodilo kolem 15tého podle termínu výplaty co jsme měli v práci 😉 pak po půl roce začla chodit mateřská ze sociálky...
murynka
11. únor 2009
draga kuk 😃 😃
iris
11. únor 2009
Marti...my máme chicco liteway a jsem s nima spokojená, nejsou sice do náročného terénu, ale jsou lehké a skladné a stály nás i s madlem a nánožníkem 2490,-- Kč nové.
draga
11. únor 2009
mury jsem se lekla 🙂) jak ti je?
bublinka9
11. únor 2009
mateřská je na 28 týdnů ale vždy to platil zaměstnavatel a teď to vyplácí stát... takže by mi to pměl posílat jako rodičovskou... no uvidíme...
lapagerie
11. únor 2009
Marty, já mám Jané Energy a jsem maxmálně spokojená. Jsou lehoučké, nemají plastová kola, jsou polohovatelné až do lehu a mají poměrně pevnou zádovou opěrku. Ovšem vyjdou na ty 4tis...
martynna
11. únor 2009
Lapa, o těch Jané Energy jsem taky uvažovala, ale četla jsem, že jsou docela malé a toho se bojím, Davídek je totiž větší než standartně děti bývají v jeho věku a říkám si, aby se mi tam potom vešel... Co myslíš?
draga
11. únor 2009
Marty a ty už chceš kupovat Davídkovi golfky? Já je kupovala až když Dálovi byl rok a půl 😉
martynna
11. únor 2009
Draga, zatím si jen vybírám, ale až bude teplo a Dáda už bude sedět počítám, že je už budu používat, chci je mít, když někam pojedu autem, na běžný procházky tady u nás na vesnici budu používat dál ten velký kočár, ten má pořádný kola na terén. 🙂 A v roce a půl mi to přijde pozdě, ségra golfky přestala používat a to jejímu synovi nebyly ani 2. 🙂 To bych je pak moc nevyužila. 🙂
iris
11. únor 2009
My používáme golfky asi od 8. měsíce...kupovali jsme je před dovčou, mají polohovatelná záda až do lehu.
Jinak u nás jezdím pořád velkým kočárem, má do terénu bezva kolečka.

Začni psát odpověď...

Odešli