Najde se kamarádka z Uherského Hradiště?

Najde se kamaradka s Uh.Hradiste?Mam 10denni holcicku a hledame kamarady na prochazky,pokec u kavicky atd
pida01
1. led 2014
Ahojky nejsem přímo z Hradiště,jestli to nevadí.Teďkom marodím,protože jsem těhotná.Ty jsi přímo z Hradiště?
pida01
1. led 2014

hankaaemmaautor
1. led 2014
@pida01 ano s maratic
pida01
1. led 2014
A vadí,že já nejsem přímo?Mě je 29 a tobě?
hankaaemmaautor
1. led 2014
@pida01 me je 3😇nevadi.Odkud jsi?
marhledam
16. říj 2014
Ahojky holky,marne hledam v Uh nějakou kamaradku,tak jsem se rozhodla pro tuto cestu. Dnes sedim doma, popijim vinko a rikam si,hergot potrebuji kamaradku ktera prijde jen tak na kafco,nebo si na to vinko zajdeme spolu mezi lidi a ne porad jen trcet doma a deno denne prozivat porad stejny stereotip. Mam jednu 6 letou certici,takze docela samostatna. Pokud budete nektera mit chut se seznamit, budu jen rada,jsem primo z Uh a je mi 25let. Muj email martinka500@seznam.cz
honeyjenny
10. dub 2015
Ahoj, v červnu se budeme stěhovat do UH a ráda bych našla maminku na procházky, pokec nebo kafčo, aby byl přesun jednodušší. Město vůbec neznám, tak budu ráda i za tipy ohledně doktorů. Máme osmiměsíčního chlapečka.
martulka01
10. dub 2015
@honeyjenny ja casto jezdim do uh tak se muzem nekdy sejit mam taky 8 mesicniho chlapecka 🙂
honeyjenny
11. dub 2015
@martulka01 Tak to by bylo super 🙂
sisi137
21. dub 2015
Ahoj, mám desetimesicniho chlapečka. Teď bydlíme v Uh, ale kamarádky tu nemám (rozutekly se "do sveta" ) , přivítala bych "parťáka" pro maleho 🙂
martulka01
21. dub 2015
@honeyjenny tak se pak ozvy kdyz budes chtit 🙂
honeyjenny
7. črc 2015
@martulka01 Ahoj, už jsme nastěhovaní, tak jsme s malým připraveni objevovat nové město 🙂 Příští týden už by prý nemělo být takové horko, tak bysme mohly třeba něco podniknout.