• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Najde se mamina s děckem na MD? Praha Libeň

17. dubna 2014 
Ahojte, přistěhovali sme se sem do Libně loni na podzim. Na skolku bylo pozde tak mam malou doma :frowning2: v prosinci ji byli 4 roky a mam k tomu jeste jednu cacorku te bylo 18 mesicu. Nikoho tu nezname a starsi si sice vyhraje s tou malou, (vetsinou je rev, ze si berou hracky) ale neni to ono. Koutky stoji penize a moc se tam kamaradit neda. Kdyby se nasla mamca se stejne starym deckem nebo okolo, ktere by chtelo kamosku tak se ozvete, bylo by to super. Starsi ma moc rada deti, umi se zabavit nekdy sama, ale nekdy knoura ze by si chtela hrat s detma co sou venku, co vidime na ulici. Je mi to dost lito. Tak kdyby nejaka mamca chtela se sejit na kafco a zkusit to s detma dejte vedet. papa
3. únor 2014 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, před dvěma měsíci jsme se přistěhovali do Vysočan (na Harfu), máme dva kluky: pět a půl a necelé dva. Aby jsme se celé dny nenudily sami rozhodla jsem se zkusit internet. To co píšeš mě velmi zaujalo, protože je to to samé co máme doma my :grinning: . Starší syn sice chodí do školky, ale ve dvanáct (někdy ve dvě) je doma a už to tu jede :slight_smile: . Když se dá jít ven tak to je ještě dobré, ale když ne .... z bytu se stává bojová zóna.
Rádi bychom někoho kdo s námi někam zajde.
Budeme rádi když se nám někdo ozve!
17. dub 2014 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek