• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Najde se mamina z Prahy 13 - Luka, Lužiny?

ahoj, najde se tu maminka z této části prahy?
8. srp 2009 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj já jsem z této lokality, v září čekám svého prvního potomka
8. srp 2009 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj a kde přesně bydlíš? já na Luka a mám 20 měsíčního chlapečka :slight_smile:
8. srp 2009 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jsme Velká Ohrada, tak to máš asi už veselo co? :slight_smile:
8. srp 2009 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo to celkem jo...je to šídlo a chvíli neposedí a je vztekloun, ale stejně to stojí za to :grinning:
8. srp 2009 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
no je nádhernej teď jsem ti koukla do albíčka a co že jsi rodila až v Prostějově?
8. srp 2009 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
díky, no já původně pocházím z Prostějova do prahy jsme se přestěhovali minulý rok v prosinci...přítel tu má práci tak aby jsme tam nebyli sami tak jsme jeli s ním
8. srp 2009 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tobě už se to krátí co? Čekáte chlapečka nebo holčičku?
8. srp 2009 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holčičku, nojo už je to skoro za rohem, já měla rizikový, takže jsem byla od začátku doma a uteklo to jako voda. Ale musím říct že jsem si to užila. Klidně bych byla takhle těhotná třeba rok :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ale teď už se hrozně těším na tu naší princeznu. A kde přesně bydlíš na Lukách?
8. srp 2009 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já byla taky strašně ráda těhotná...bylo to strašně fajn, ale je fakt, že ten poslední měsíc jsem už fakt nemohla a těšila se až to bude za mnou :grinning:

bydlím na Kettnerové, je to kousíček od metra...
8. srp 2009 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
já to tam znám, bydlela jsem tam taky než jsme se přestěhovaly. Jojo jak jsem se přehoupla do toho 9. měsíce tak je to náročný. A ještě ty vedra do toho, jsem ráda že jsem doma a ani nikam nechodím. Ale příští týden by mělo být chladněji tak snad to bude lepší.
8. srp 2009 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no snad bude už mě to taky zmáhá..my jsme taky většinou doma jelikož je přítel od rána do večera v práci a já si sama netroufnu jít s malým na koupák...
8. srp 2009 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak to jsme na tom stejně :slight_smile: taky trávím většinu času sama doma :slight_smile: :slight_smile: , bylo by fajn kdyby jsme se poznaly třeba osobně ale teď ti nechci nic slibovat že se domluvíme na nějaké procházce, protože říkám vedra mi ubíjí a jsem radši zalezlá doma. Pak jedu na týden pryč a nevím až se vrátím jak se budu valit :slight_smile: Každopádně potom s kočárkem budeme jezdit ven tak by jsme mohly něco naplánovat jestli vydržíš čekat :slight_smile: :slight_smile: . A kam chodíte na koupák?
8. srp 2009 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jj to tě chápu já rodila v zimě a byla jsem za to vděčná..ty vedra by mě asi zabili...klidně se pak můžeme domluvit jak budeš moct...

No právě že nikam, chtěla bych se podívat to Aquaparku na Barrandově, ale nevím jestli se mi podaří Toma ukecat...no taky podle toho jestli bude aspoň jeden víkend doma :angry:
8. srp 2009 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kolik ti je? Mě 25
8. srp 2009 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
23, ten aquapark je super, my tam občas jezdíme. Byla jsem zvyklá hodně plavat než jsem otěhotněla, pak jsem zlenivěla a teď se tam fakt jezdíme jen cárat. Akorát tam bývá docela hodně lidí, takže na plavání to tam fakt není ale děti si tam vyhrajou hlavně teď venku
8. srp 2009 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no právě...jde mi o to aby se tam malej vyřádil...s ním by to ani na nějaký plavání nebylo :grinning: ..no snad se mi podaří Toma ukecat..

Už máte vybrané jméno?
8. srp 2009 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak ještě dobrý aquapark je ve Slaným tak je taky dětský a je fajn že když jedeš s manžou tak ti malýho pohlídá a můžeš si i zaplavat, není tam moc lidí ( ale už je to skoro rok co jsem tam byla naposledy). Natálie
8. srp 2009 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a to je přesně kde...moc se tu ještě nevyznám...Natálka je pěkný jméno :wink:
8. srp 2009 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Slaný je asi 20 km za Prahou, ale jede se tam po dálnici a Karlovarce takže žádný zácpy, jen občas Karlovarská ale ta je za chvíli projetá
8. srp 2009 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahá tak to se mrknu na net jestli to tam najdu
8. srp 2009 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
odkaz je dyštak www.vshslany.cz - auqupark
8. srp 2009 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
díky :grinning:
8. srp 2009 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
já bych chtěla po porodu zase začít plavat, je to dobrý na zpevnění postavy a hlavně já jsem přibrala skoro 30 kg takže to potřebuji dát dolu protože je to hrozný se s tím tahat, jsem jak přerostlá velryba :slight_smile: :slight_smile:
8. srp 2009 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tý jo fakt 30 kg...já jen 10 kg no ale je fakt, že jsem před těhu vážila 75 kg :grinning: takže jsem byla jak tank :grinning:
8. srp 2009 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no nic jdu dělat malýmu oběd ať má co jíst...tak se zatím měj a určitě se tu ještě sejdeme :grinning:
8. srp 2009 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
teď je to hrozný, otékají mi nohy ( ani se jim nedivím chuděrám, tahat takovou zátěž), jsem nemotorná, no hrůza :slight_smile: ale co bych pro mimi neobětovala :slight_smile:
8. srp 2009 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, holky! Teď sem vás tu objevila a ráda bych se přidala! Bydlím na Ohradě, je mi 25, jsem do Prahy přistěhovaná :frowning2: , tak tu nikoho moc neznám...

leonina: Chodíš k doktorovi na Ohradě?
14. srp 2009 v 07:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky

salikova já jsem se do Phy taky přistěhovala, tak to jsme na tom stejně :wink: ...koukám, že už to máš taky za pár...to letí co? Jinak ti dám určo vědět a domluvíme se na ten příští týden
14. srp 2009 v 07:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já si pamatuju z diskuze z Prahy 5! :wink: Ty seš z Prostějova, žejo? Nebo z Přerova :sweat_smile:

Určitě se ozvi! Budu ráda. Vedra mi taky zatím nevadí, takže pohodička...
14. srp 2009 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jj z Prostějova...no na Praze 5 to jaksi umlklo tak jsem založila Prahu 13 :grinning:
14. srp 2009 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
1 2 3 ... 15
Tvůj příspěvek