• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Najde se mamina z Prahy 13 - Luka, Lužiny?

ahoj,
já holky podle fusaku poznala...je nezaměnitelný :grinning:
s pravidelnou středou souhlasím...akorát máme dnes teplotu - myslím, že od zubů, tak uvidíme, jak to s námi bude vypadat.
19. lis 2009 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak se snad příští středu potkáme :sweat_smile:
19. lis 2009 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky já taky souhlasím se středou 15 h. a hned jak se uzdravíme určitě dorazíme :slight_smile:
19. lis 2009 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj středa ve 3 vyhovuje. Teď už snad trefím.. :sweat_smile:
dobře, budu hledat žlutý fusak :grinning:
my vozíme v golfkách (tmavě modrých) ten ikea pléd, asi ho znáte.. levný, světle modrý :wink: :grinning:
19. lis 2009 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo akorát až půjdeme kolem nějakého hřiště, tak se budu muset odpojit. To by bylo pro Tomáška frustrující, kdybych jela klidně dál a mohl by i začít brečet :sweat_smile:
19. lis 2009 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj můžu se ve st od 15h přidat? Ráda poznám nové tváře? Kde přesně máte straz?
22. lis 2009 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
teri, na hrázi u horního rybníka.
tak my měli teplotu jeden den a vylezla horní dvojka zub. No, je teda dost protivná, ale snad to bude dobrý a dorazíme.
23. lis 2009 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, my tento tyden nedorazime, mame navstevu, tak snad priste :wink:
23. lis 2009 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
já s tím zatím počítám
23. lis 2009 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak my taky nedorazíme malej pořád dost kašle tak asi půjdeme opět navštívit dr. :unamused:
23. lis 2009 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, dlouho jsem tu nebyla. Moc rádi se na prochajdu přidáme ale každou středu od 15 hodin máme plavčo, tak to je škoda :o( Pokud půjdete i jiný den, dejte vědět. Krásný den všem.
23. lis 2009 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
megee: to jsme na tom podobně s těma nemocema, co? Taky jsme pořád na hromadě. Teď jí vydrželo zdraví necelé 3 týdny a už jsme v tom zpátky - rýma, kašel, k tomu ještě očička. Děsný. To se s vámi na prochajdu asi nikdy nedostanem.
Mudra taky povídala, že asi dostanem zákaz návštěv, aby se Týna nenakazila. Fakt super.
23. lis 2009 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tento tyden a mozna i pristi nedorazim. Jedeme k rodicum na tyden na Moravu. Takze zadny zluty fusak tentokrat nehledejte ;)
Jestli je problem se stredou, co rikate uterku ci ctvrtku? Kdyby jsme dali dalsi sraz ve ctvrtek 3. prosince (uf, uplne jsem se lekla, jak to leti, ze uz prosinec), tak bych uz mela bych zpet v Praze.
Vsem marodum preji brzke uzdraveni a tesim se vas nekdy priste na hrazy.
23. lis 2009 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kremca: malej naštěstí nebývý nějak nemocnej naposledy byl někdy v únoru....

jinak ke srazíkům mně je jedno kterej den to bude záleží spíš na vás s těma mesšíma miminkama
24. lis 2009 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
konkrétně čtvrtek 3.12. bych buď přijela později nebo bych to nestihla.. ve 14:20 mám být u dr. na pze 6. Zítra uvidíme, jaká bude účast a jestli bude nějaký uragán.. Jinak bych šla :wink:
24. lis 2009 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já bohužel zítra asi nestíhám... :frowning2:
24. lis 2009 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Minule se sešlo 5 lidí, ale jen 3 se opravdu potkali. 2 kroužili a hledali :sweat_smile: :grinning: No a teď to koukám vypadá, že nikdo nemůže..
My se taky přizpůsobíme malým miminkům :wink:
24. lis 2009 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj já s tím zatím počítám.
24. lis 2009 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, já se zítřkem uvidím, pokud bude plavčo dopoledne, tak asi odpoledne nedorazím, protože budu mít návštěvu, pokud plavčo nebude, návštěva se odbyde dopol a pak bych dorazila.
Toho 3.12. jdeme odpoledne také k doktorovi na prahu 6 :grinning: - Keminek, možná se tam potkáme, my jdem na neurologii.
Ale jinak čtvrtky OK, úterky vůbec nemůžem, učím fráninu a chodím na aquaaerobic.
24. lis 2009 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
my čtvrty paveme mimo Prahu :frowning2:
24. lis 2009 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
nestíhám ani omylem, dostali jsme se domů teprv po 14:00 a ještě cesta, jídlo a manžel nedorazil domů a sama si ještě netroufám autem.. mohla bych lehce zabloudit :sweat_smile:
25. lis 2009 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak jaky byl sraz? Jaka byla ucast?
25. lis 2009 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj byla jsem sama a nebo stála špatně.
26. lis 2009 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jee, Terri, to je mi lito. Ja tam minuly tyden ve tri stala taky sama, pak se pridala Armadillo, a pak jsme potkaly Akras. A co ostatni??? Nedorazily jste vubec? Jak ten pristi tyden?
26. lis 2009 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ona většina psala, jak tak koukám, že nebude mít čas, tak jsem s tím i přestala trochu počítat a hlavně jsem tam fakt nemohla stihnout dorazit a ani jsem neměla jak.. Tak snad to klapne příště konečně :grinning: 3.12. bych ale nestihla přijet ve 3. Taky to vypadá, že někdo nemůže v úterý, jiný ve středu a další ve čtvrtek tentokrát :sweat_smile:
27. lis 2009 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, doufám, že se sladíme a podaří se nám společně brzy sejít :wink: Já můžu pondělky,út, čt. Na příští týden zatím nic na tyto dny naplánovaného nemám jen v út dopolko pohádku. Pěkný víkend všem
27. lis 2009 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, nejdete dnes někdo odpoledne ven?
My asi vyrazíme mezi 15a 16h....ještě uvidíme , jak budeme spát přes poledne.
30. lis 2009 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, chystate se nektera ve stredu odpoledne ven? Na pravidelny sraz? Kdyby se nekomu chtelo, tak ja bych sla tak kolem 14h.
30. lis 2009 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem stále závislá na manželovi, ještě bych potřebovala jednu cestu s ním, abych si to zapamatovala. A on ve 2 těžko... Ve čtvrtek nemůžu, přemýšlela jsem nad tím, ale nejde to stihnout, když jdu k dr. Já se zeptám, kdy přijede domů ve středu a uvidím ještě, kolik z vás by šlo.. Protože je to přeci jen pro mě takové, že to nemám kousek od domu.
1. pro 2009 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já ne bohužel jsem dost nachcípaná, minulý týden jsem něco přechodila a je to tu zas :frowning2:
1. pro 2009 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek