• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Najde se mamina z Prahy 13 - Luka, Lužiny?

autor
já taky nejdu jsem marod...chytila jsem to od malýho :frowning2:
1. pro 2009 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojik holky.... tak manzilek uz vse stehuje do noveho bytu. Je vtipne ze pry treba pul roku nebudeme mit zadnou adresu:-/ takze mam pouze ulici vedle nas. Po nastehovani (od patku) nebudeme mit samozrejme internet tak 3 tydny.

Holciny mam na vas takovou prosbicku :wink: ...takm kde budeme bydlet se to jmenuje Nove Stodulky Raichlova a Anny Rybnickove, je to vedle Smichovske ulice. Potrebovala bych poradit kde tam jsou nejaci obvodni lekari pro prcka,nebo zda mi nejakeho nedoporucite.Take kde tam je nejaka poliklinika, kde jsou kycle, kardio apod. Holky moooockrat dekuji, kdyz mi alespon trosku poradite... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. pro 2009 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pipiii, no to je super, budeme od sebe bydlet ani ne 10 min pesky, ja bydlim v Amforove.
Jsem tu taky nova, tak ti moc neporadim, ale napisu, co vim. My chodime k detske doktorce na Luziny, Archeologicka ulice, MUDr.Hanzlova a zda se mi fakt dobra, hrozne mila, a venuje se ti. Ma i celkem dobre reference. Koukni na: http://www.znamylekar.cz/, tady se muzes podivat po doktorce, kdyby te uz tady nevzali nebo si tam nechtela. Nas jeste vzali, pr.bydlime za rohem.
A na kycle chodime do Polikliniky Lipa, MUDr.Meluzin, ordinuje jen kazdy patek. Kdyz budes chtit, poslu ti cislo na objednani, dej vedet. V te Poliknice bude asi i Kardio, nevim....
2. pro 2009 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
kasenko, jezis ty jsi zlaticko!!!! ja jsme uplne na nerviky, pac ted 7.12 uz budeme bydlet v novem a poradnu s prckem mame na Budejovicke, takze bud metrem pres celou prahu (mame tam byt na 10:30:-/) takze kdyz je nejvetsi nabuch:-/, nebo autem pres hodinovou kolonu:-/ kycle mame na chodove, tyy brdo at uz mam tohle zarizene.... :pensive:

ja jsme ke vsemu ted pekne nachcipana, asi na me take dolehla nejaka chripajzna a amalka pekne kaslikuje:frowning2: pani doktorka nam dala kapicky, kde je psane od 2 mesicu a amalce budou 2 mesice az za 10dni(pritom ji to psala pred14-ti dny :confused: ) a obsahuje to 28% alkoholu:-/, tak jsem z toho jelen teda :rolling_eyes: :rolling_eyes:
2. pro 2009 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja bych se s tema kapickama moc nestresovala, napriklad Sab Simplex je taky az od nekdy a my ho davali mnohem driv, stejne tak probioticke kapky, u tech je zajimave to, ze kdyz jsme si je privezli ze Slovenska, tak tam pisou na uplne stejnych jako ceskych ze od 3.mesice, na ceskych od 1.mesice, my je davali ve 3 tydnech...doktorka snad vi, co dela, jinak by ti je nenapsala....
No tak drzim palce, at vsechny ty doktory co nejdrive zaridite...kdyby jsi potrebovala nejake ty kontakty, tak dej vedet.
2. pro 2009 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
kasi, amalce jsme davala Sab simplex na prdiky i Baby calm, ale z niceho nic to najednou zacala zvracet:frowning2: takze ji to dam a hned to leti ven(pred kojenim i po kojeni) , joo a jeste mame osklivy opruzeninky:frowning2: vyzkouseli jsme vsechno, ted je to mokvave, tak mazeme fialkou(vysousime) a strikam nejakym novy sprejem ze se to nemusi ani natirat, pouzivali jsme Sudocrem, rybilku, zasyp, bepanthen, indulonu atd atd:-/ vymenili jsme kosmetiku, nic proste:frowning2: i nejaka masticka na predpis byla hruza:frowning2:
2. pro 2009 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
hm, to je zajimavy, nam Terka taky ublinkava, skoro po kazdem jidle, ale ze by to bylo z kapicek si nemyslim...a opruzeninu jsme meli jednou a jen malinkou, 2 dny, takze vubec neporadim....
2. pro 2009 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
kasi, amalka prave po jidle moc neblinka, jen kdyz se fakt hode preji. Takze ted na prdiky Flatulin(jako Pupik) a tresnove pecky. Manzel ma ekzemy tak ma asi citlivou pokozku po nem :frowning2:
2. pro 2009 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
nam mozna pomohli ty probioticky kapicky na brisko, tezko rict, mozna se to i upravilo samo...
2. pro 2009 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
pipi, já neomývala vlhčenýma ubrouskama, ale tampónkama namočenýma v misce s teplou vodou. A nakoupání buď žádné šampónky nebo jen na zadeček třeba linola fat oil bad nebo jak se to píše.. je to jen parafín bez parfémů. Nebo od A dermy nějaký gel s ovesnými vločkami a po koupání jen olivový nebo slunečnicový olej. Bepanthen nám zabíral, mazala jsem s ním zadeček i když opruzeniny nebyly.. střídala jsem bepanthen a rybilku a na opruzeniny jen bepanthen. Celkově jsme opruzeniny neměli buď vůbec nebo jen malé, když bylo venku vedro nebo se víc zapařil a nebyl hned přebalen (přebalovala jsem dost často), především asi pokud nebyla hned přebalena stolička, že třeba spinkal zrovna a my si hned nevšimli nebo nevím, už si to přesně nepamatuju. V noci jsem přebalovala taky, když kakal. Větší opruzeninu jsme neměli naštěstí nikdy a jak jsem psala, když nějaké byly, tak nám Bepanthen stačil.
2. pro 2009 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
kemi, zkusim jen tu vodu:frowning2:....
2. pro 2009 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
pipi, zkus, třeba to pomůže. Já vím, že je to individi... ale uvidíš. Mají ještě moc citlivou kůžičku no..
Ono to mimčo není špinavé, tak se nemusí extra koupat, jen ten zadeček od stoličky.
2. pro 2009 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a hodně větrat, když je to rozjeté.. ať je to na vzduchu.. Což teď v zimě není taková sranda jako v létě..
2. pro 2009 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pipi co se týče dětského lékaře, tak já chodím k Mudr. Schejbalový, je to v ulici Janskýho a až vám dodělají cestu tak to budeš mít procházoku kousek cca 500 - 1000m ( nemám odhad na vzdálenost, ale mám to taky tak :slight_smile: ) a autem jsi tam za 5 min. Jsem s ní spokojená, je moc příjemná i sestřička. Má taky hodnocení na tom odkazu co ti poslala Kasenka. Na kyčle chodíme na Barandov - jde to tam rychle.
K pokožce, já jsem atopik a malá to možná podědila po mně. Nicméně v porodnici se mi oprudila nehorázným způsobem, jako prvorodička jsem byla neznalá, a bylo nám řečeno, že zadeček se malým dětem nemaže ( teď už vím že je to blbost), a k tomu jsem používala obyč. vlhčený ubrousky. Nevím jestli to bylo z toho nebo nějaká alergie, ale na ty ošklivé opruzeniny nám paní doktorka dala Imazol - je to mast i na plísně a to jí pomohlo (Naty byla hned po narození a taky tam psaly že je to až od určitého věku). Když se jí to zahojilo tak po každým přebalením mažu krémem na opruzeniny Hipp a je to OK, ubrousky se mi osvědčily Pampers Sensitive a teď jsme zkusili ty Huggies a taky dobrý, ale ze začátku jsem měla jen ty Pampers. A jinak používám mýdlo SebaMed a dětský olejíček Aviril - nemažu jí celou ale jen v záhybech kde má faldíky. A jsme v pohodě. Víc kosmetiky nepoužíváme. V porodce nám řekli že do 4 měsíců používat co nejméně kosmetiky, protože ty děti jsou strašně citlivý. Koukám že jsem napsala pěknou slohovku :grinning: ale snad se ti bude něco z toho hodit.
3. pro 2009 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak se přidávám a Imazol je fakt nejlepší malýmu stašně pomohl když měl zjištěný rotaviry a měl děsnej průjem cca. každých 10 min. jsem přebalovala....chudáček si na ten zadeček nemohl ani sednout :frowning2: namazala jsem večer Imazolem a do rána to byl rozdíl jak blázen :wink:
3. pro 2009 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
pipi, taky chodím jak leo k MuDr. Schejbalové a je vážně super! I se sestřičkou. Fakt tam ráda chodim, i když je nějaký problém, tak se nebojím zeptat a ona vždycky všechno dobře vysvětlí..A my to máme ještě za rohem, takže to nemá chybu :grinning:
9. pro 2009 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je ahoj sali dlouho jsi se neozvala, jak se máš?
11. pro 2009 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky! No, já vždycky sem du tak nějak na skok :sweat_smile:

No, máme se na 1* :grinning: Kdy někam vyrazíme??? :sweat_smile:
14. pro 2009 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
kasenko, já jsem taky z amforky, mohly bychom někdy vyrazit ven? :slight_smile:
14. pro 2009 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Sino, jasne, my uz jsme se poznali s Leoninou a Pipiii, ale urcite se k nam muzes pridat. S Pipiii mozna vyrazime v patek odpoledne, ale jeste nejsme na pevno domluvene, dala bych ti vedet, jestli chces.
15. pro 2009 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojik holky, uz mam internet:slight_smile:
21. pro 2009 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jeee, Pipiii, super. :slight_smile:
22. pro 2009 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, mám na vás velkou prosbu. Dnes jsem zjistila, že mi někdo ukradl kočárek. Jedná se o V-Cross černý s kytkama - fotka je v albu, byly k tomu dvě deky a fusak hnědý pravý beránek. Kdyby jste někdo viděl inzerát, že ho někdo prodává, nebo na něj narazily třeba někde v bazaru, dejte mi prosím vědět do IP. Mockrát děkuji za pomoc
4. led 2010 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
nechutný
5. led 2010 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
leo, to je opravdu sileny:frowning2: je mi to starsne lito:frowning2: ten dotycny to urcite strci nekam do kamenneho bazaru kde mu daji penize i na ruku:frowning2: nebo to muze prodat nekde na diskotece(to se ted stalo kamosce od nas z diskuze) ukradli ji kocarek z verandy, ukradli to fetaci, prodali to na diskotece za 2tis a potom s nim videla jet zenskou a vrhla se k ni a odkoupila to nazpet a dala do cistirny
7. led 2010 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky tak se brzy asi přidám k vám, pokud můžu. Nejpozději v dubnu se budeme stěhovat, bydlet budeme kousek od Hůrky. Tak pomalu prozkoumávám okolí, co se kde dá dělat a tak.
7. led 2010 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pipi už to pomalu vzdávám, obvolala jsem snad všechny kamený bazary kde mají kočárky, denně jsem na internetu a prolejzám anonce a inzeráty a nic. Nejhorší je že to bylo z garáže jako máte vy. Takže nikdo kromě najemníků tam přístup nemá
8. led 2010 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak sem semka zase po nějaké době nakoukla...

leonina: No teda, to je hnus, s tím kočárkem..A z garáže?! A neptala ses třeba sousedů, jestli si něčeho nevšimli???
12. led 2010 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
leonina a ty mas kocarek v garazi???:-O nebo teda, tys ho tam mela???:-O
15. led 2010 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
leonina, to je teda fakt otřesný, ach jo....

Holky, co takhle zase vyrazit závějemi do parku? Nám snad konečně končí rýma (po 3týdnech :angry: ), ale ven chodíme každý den mezi půl4 a 4 vyrážíme.

Nebyli jste někdo, kdo má menší děti, 14.1. na vítání občánků? My byly od 11,45 a bylo to moc bezva - Bára byla úplně nadšená s dětského folklorního souboru - dělala tanyny tanyny, zvedala ruce, tleskala....myslím, že by na to vydržela koukat i hodinu.
Tak kdybyste někdo měl chuť, jezdíme stále s modrou Inglesinou magnum a plínou přes boudu, aby na nás nefoukalo, když spíme....
Pa
18. led 2010 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek