• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Najde se mamina z Prahy 13 - Luka, Lužiny?

Hodila jsem pár nových fotek z Vánoc.
18. led 2010 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojik akras, aj bych sla rada na vitani obcanku, ale bohuzel mame trvale bydliste v Pribrami, takze mam smulu:-/.grrrrrra co jste dostali na vitani obcanku a kde to bylo?
27. led 2010 ve 23:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bylo to normálně na radnici a dostali jsme takovou želvu s tlačítky, která hraje různé melodie a taky certifikát, že je Barča kmotrem lípy na dětském hřišti na Vidouli - musíme se tam zajít podívat :slight_smile: , dostala bys pozvánku od městské části, kdybys tu byla hlášená.
Já mám zase rýmu, ach jo, snad Bára odolá :unamused:
31. led 2010 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jsou tu take nejake tehotne z Prahy 13? :slight_smile:
3. dub 2010 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já těhotná už nejsem, mám malého prcka, ale jsem překvapená, že tu ta diskuse tak nějak odpadla. A to jsem ji akorát dneska objevila. Kde jste všechny? :wink:
20. dub 2010 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
papuchalko: me to taky prekvapilo, ale rikala jsem si, ze se asi domlouvaji pres FB, ICQ atd :slight_smile:
a kde presne bydlis? ja na Luzinach za postou :slight_smile:
21. dub 2010 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já od Tebe přes park, jak je ulice K Zahrádkám. Takže hodně drandím v parku, ale už mě to moc nebaví, tak se snažím dělat takové ty výpady mezi přilehlé paneláky :slight_smile: . Nejlepší je to ale do Prokopáku. Pak taky hodně jezdím do Stodůlek, kde jsme dřív bydleli a teď tam mám mamku, a na Luka, kde mám ségru.
Koukám, že jsi skoro čerstvě těho. Jak se cítíš? Já měla na začátku pěkné nevolnosti, ale na těho ráda vzpomínám, užila jsem si to moc. Ty jsi doma nebo chodíš do práce?
21. dub 2010 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
papu: ja chodim do prace :slight_smile:
no ted uz je to dobre, mela jsem par tydnu, kdy mi bylo spatne, a nejhorsi byla ta unava. padala jsem domu do postele v 8 vecer pote, co jsem v 7 prisla z prace :sweat_smile: fakt strasny. ale ted uz zase nabiram energii zpet a zacinam si to uzivat :slight_smile: k dr jdu na kontrolu 4.5., tak doufam, ze je vse OK, ty mesicni kontroly jsou strasne dlouhe :sweat_smile:

Prokopak miluju, tak porad chodime na prochazky :slight_smile:
22. dub 2010 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojik, vy jste i tu :slight_smile: jestli mate nekdo skype, pisnete mi ho do IP:slight_smile: tam jsme porad :slight_smile: chodim porad sama s kocarkem a je mi smutno :frowning2:
30. dub 2010 ve 23:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky jsem tu nová, mohu se přidat do vaší diskuse. Mám dva kluky 6 ti letého Ondru a 13ti měsíčního Kubu. Bydlíme blízko Pegouta u sjezdu do Řeporyj
17. kvě 2010 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: narazila jsem na materske entrum Andelky u druheho rybnika na Luzinach :slight_smile: www.andelky.cz

mate jeste nejake tipy na centra, kurzy, setkavani maminek? :slight_smile:
8. zář 2010 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj maminy, přistěhovali jsme se v červnu do Stodůlek - přes silnici máme metro Luka a Lužiny a neznám tu ani nohu, jsme tu strááášně opuštěný. Mám dva rarachy - kluka a holčičku - 15,5 měsíců a čekáme třetí, ale to je ještě dááleko. moc ráda bych s někým kočárkovala nebo se potkávala na hřišti či kafíčku...
18. říj 2010 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@seplice
Ahojky, uz jsem ti psala - taky jsme se pristehovali v lete do Stodulek (kousek od Peugeota) - pokud mas porad zajem se s nekym seznamit, budeme jenom rady,
Romca, Natalka a Terezka
18. led 2011 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacci
Ahojky Kacci,
ja taky porad hledam nove kamaradky pro sebe i pro sve holcicky. Kdybys mela zajem, mozna bychom se mohly nekdy sejit - na hristi nebo klidne jste zvani k nam.
Romca, Natalka a Terezka
18. led 2011 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rumitci Ahoj Romči, to jsem ráda, že jsem nakoukla...moc rádi se budeme družit:slight_smile:. Kdyžtak se mi ozvi na mailíka adanova.katerina@seznam.cz
Jsme taky kousek od Peguota - vlastně za ním - ul. Raichlova
29. led 2011 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky přistěhovala jsem se na Hůrku a ráda bych se seznámila, pobrala nějaké zkušenosti a časem třeba i jezdila na procházky, můžu?
19. bře 2011 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéééé, to je hezký!!! já se sice vystěhovala, ale na Lužínách jsem vyrostla! bydlela jsem v Amforové :grinning: .. bylo to tam super! škoda :frowning2: ... teď bydlím téměř tři roky na vesnici kde vůbec nikoho neznám! bohužel navíc tady nejsou děti ve věku našeho špunta -jsou tu asi tři a ty jsou asi něco víc, protože s nimi rodiče nechodí na hřiště a mají ho doma na zahradě.. hrozná škoda... ještě nedávno jsem tam s malým jezdila a scházela se s kamarádkami které mají stejně staré děti..
Nevadilo by vám kdybych sem občas nakoukla co je v téhle části nového?? :sweat_smile:
19. bře 2011 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ewicka89 ahoj :slight_smile: ja taky v okoli nemam moc s kym jezdit, tak jezdim casti do centra, nebo jeste dal za kamaradkama, takze budu moc rada :slight_smile:
Pisni mi do IP, ja sem moc casto nekoukam, a domluvime se a gratuluju k tehotenstvi :slight_smile:
19. bře 2011 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holciny... jak se tu vsechny mate?? my jsme porad nemocny hruza des :frowning2: ted se amalkce dolecuje zanet spojivek, takze v tomto peknem pocasi nesmime vubec ven :frowning2:

kdybyste nam chteli dat hlasek v soutezi tak budeme moc radi!

http://www.facebook.com/#!/photo.php?fbid=172325489483912&set=a.172325262817268.36361.111811505535311&theater
22. bře 2011 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, ja jsem ze stodůlek, bydlim blizko metra nove butovice. Ale pesky to mam blizko i na hurku. Mam 2letyho klucika a me je 22. Kdyby jste se se mnou chteli nekdo potkat budu jedine rada! Sice tu uz bydlim rok ale jeste tady nemam zadne kamaradky.
3. dub 2011 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukam ze tady se asi moc neseznamim je tu nejak mrtvo:slight_smile:
4. dub 2011 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akras Ahojky chtěla jsem se zeptat,jak jsi věděla,že bude vítání občánků?mě se narodil chlapeček a chtěla bych jít s ním a nevím kdy to je a kde to mám hledat.Dík moc Hanka
11. dub 2011 ve 13:42  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hancatko ahoj, mně pokaždé přišla pozvánka domů. nejdřív jsme bydleli na Praze 6, tak tam jsme byli asi ve 4 měsících a pak jsme se přestěhovali na Prahu 5 a tady jsme byli těsně než nám byl rok. Asi si to úřad nějak sám předává podle toho, jak nahlašuješ dítě k trvalému bydlišti a tak...
11. dub 2011 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hancatko na Prae 13 se ted sit. zjistila jsem to tak, ze jsem tam volala, kdy si takbude, ze budeme na horo to musis sama prihlasit. zjistila jsem to tak, ze jsem tam zavolala kdy ze to vitanibude, protoze jsme jeli na hory a urednice mi rekla, ze to neni automaticke, ze se musi kazdy nahlasit. Coz mi prijde na hlavu, ale tak jsem rekla, ze zajem mame. Byo to minuly patek a moc prijemny, maly, komorni, po nas sla jeste dlasi skupina cca 10 deti. Male deti tam zazpivaly, pak proslov, ja dostala kyticku, maty drevene hezke puzzle a taky jsme dostali jmenovity "diplom" - ze je spolukmotrem lipy srdcite, ktera byla u tehle prilezitosti zasazena na detskem hriste Vidoule :slight_smile: takze mne se to fakt libilo.

Ale vitani asi neni casto, protoze tam s nama byly i temer rocni deti, proste takovy mix :slight_smile:
14. dub 2011 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky díky moc.zkusím tam zavolat nebo zajít a zeptat se na to.ještě jednou díky :slight_smile:
11. kvě 2011 ve 14:04  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanyska9 ahoj hanyska, ja bývam tiez kusok od Stodulek, pristahovala som sa sem aj s miminkem (kluk, 2 mesice) a hladam nejake spriaznene duse :D ak este hladas niekoho na kafco, pokec, prechádzky , tak sa kludne ozvi na: Ludmil.novotna@gmail.com
18. čer 2011 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky chodíte sem ještě? Bydlím na Lužinách a jelikož tu nikoho neznám tak vás ráda poznám :slight_smile:
15. črc 2011 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@megee ahojky a kde přesně bydlíš na Lužinách? Já jsem taky z Lužin a taky tu nikoho moc neznám.
18. črc 2011 v 15:04  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@hancatko ahoj bydlím na Sezemínské...to bysme se mohly někdy domluvit a jít s dětma ven :slight_smile:
18. črc 2011 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@megee ahojky,tak dívala jsem se přibližně kde bydlíš a napadlo mě.Jdeme ještě s jednou holčinou před tvůj barák,jak jsou ty jezera na to jedno hřiště cvičit i s kočárkama,tak jestli máš zajem,tak přijď. http://www.fitmamina.estranky.cz/clanky/aktuality.html Jinak tady máš odkaz,jestli to náhodou neznáš a máš zájem.prý tam bude více holek.tak zatím ahoj Hanka :slight_smile:
21. črc 2011 ve 22:18  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek