• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Najde se mamina z Prahy 13 - Luka, Lužiny?

Ahojky holky,bydlím mezi Luka a Lužiny a hledám nějakou kamarádku na poklábosení a občasné vycházky tak když budete mít zájem,tak se ozvěte.
28. črc 2011 ve 21:29  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,
doufam, ze se tu jeste nekdo podiva a najde muj vzkaz :wink: .
Od zari chodi Natalka do skolky a ja zustala s rocni Terezkou doma. Mam vic casu (konecne i pro sebe :grinning: ) a proto hledam mamcu, ktera by mela volna dopoledne a chtela se skamaradit. Budu rada, kdyz se ozvete,
Romca
14. zář 2011 v 15:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Holky,
zatim se nikdo neozval, tak to zkusim jeste jednou :wink: .
Kdyby se nasla holka, ktera by obcas rada zasla se mnou a mymi holcickama na hriste/na navstevu, budu rada.
Mejte se, Romca
29. zář 2011 v 09:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
ráda bych našla pár fajn holek s dětma, které mají rády srandu, zajdou si popovídat na procházku, hřiště, sejdou se na kafe ... Když, tak se ozvěte, budu ráda, Romca
2. led 2012 v 10:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky, vezme někdo do party tatínka na rodičovské s 17 měsíčním čertíkem. Hledám kamarády(ky) pro moje čertidlo, aby si hrál a seznamoval s vrstevníkama. Jsme z Velké ohrahy, Praha 13. Martin
2. led 2012 ve 14:54  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
tatko, ahoj :slight_smile:
my bydlime za benzinkou safranka, takze nejsem schopna odhadnout, jak daleko od sebe bydlime. pokud by jsi chtel nekdy setkat, ozvi se, budu rada. hezky vecer Romca
9. led 2012 ve 21:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@rumitci
Ahoj :dizzy_face: , je to kousek, někdy tam do těch nových baráků chodíme na procházku. Můžem tam někdy zajít na hřiště, ale vy to tam myslím máte uzavřené jen pro místní. Tak se můžeme někde setkat. My chodíme na procházku kolem 10 a 15 hodiny. Tak zatím ahoj. Míša a Martin
10. led 2012 ve 21:55  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Martine, určitě ráda s tebou i Míšou vyrazíme na hřiště. Tento týden mám ale po zubařském zákroku nateklou pusu, takže nechci vystrašit ani tebe ani malého :wink: . Příští týden ale vyrazíme rády, co třeba v úterý kol 10.30, můžeme se sejít před Normal Café. Hřišť kolem je spousta, pokud bude oškolivě, můžete si přijít hrát k nám. Romča
11. led 2012 ve 13:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj,
prave jsme se prestehovali mezi luziny a luka, taky se nekdy radi pridame na prochajdu, teda az bude trochu tepleji :slight_smile:))
Prckovi jsou 2 a v cervenci cekame miminko.

PS. Nemate prosim nekdo tip na pani na uklid z teto lokality?
3. únor 2012 v 15:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj všichni,
dlouho jsem sem nekoukala. Kdyby měl někdo z Vás zájem se sejít a poznat, mohla bych vzít prcka na hraní do Rybiček - je to na metru Luka. Mívají tam volné čtvrtky odpoledne (16 - 18), je tam herna, dá se tam udělat kafe, čaj. My tam byli před 14 dny, bylo to tam fajné, jen jsem neměla s kým popovídat. Prckovi jsou dva, ale je děsně bojácnej :slight_smile:, tak ho budu muset nějak "socializovat". :slight_smile: :wink:
9. únor 2012 v 15:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:
@papuchalk já chodím se synem taky do Rybiček :grinning: ale mi chodíme dopoledne.Je to tam príma.Odpolko jsme ještě nebyli.Můžeme se někdy domluvit :wink:
@misa001 Já bydlím asi jako ty :grinning: :grinning: mezi Luka a Lužiny :wink:
9. únor 2012 v 16:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky,
o Rybičkách jsem ještě nikdy neslyšela a na internet. stránkách toho moc napsáno nemají. Určitě bych to ráda s malou zkusila. Můžete mi napsat, jak to tam funguje? A možná se tam někdy můžeme domluvit spolu. Ja jsem doma s Terezkou (1,5r) a určitě rády poznáme nové kamarády a kamarádky, Romča
12. únor 2012 ve 20:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj vsichni,
jeee, to jsem rada, ze se nekdo ozval, uz to vypadalo skoro beznadejne :D
Rybicky vypadaji fajn, jen my mame ctvrtky odpoledne hlidani od babicky, to je zrovna skoda, ta volna hernicka by se mi taky libila. A co vyzkouset nejake to dopoledne? Co napr. streda tento tyden?

Lidi, to nase dite zacalo hrozne mluvit a ja mam pocit, ze mi z nej praskne hlava :grinning: :grinning: :grinning: Akutne potrebuju, aby se vymluvil i jinde nez jenom doma :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@Kopa: my bydlime v tom kulatem bloku, co je skolka bobrik
13. únor 2012 v 09:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@kopa @rumitci @misa001 Holky, já byla v těch Rybičkách jen jednou - ve čtvrtek odpoledne na volné herně, prý ta dopoledne (po, út, st) jsou dost narvaná, ale klidně to můžeme zkusit. Akorát prý je lepší přijít v to pondělí, to je prý míň lidí. Každopádně na pokec a na seznámení si myslím, že by bylo lepší to čtvrteční odpoledne.

@misa001 S tou středou proč ne, ale to je prý program víc pro rodiče než pro děti, lepší by bylo pondělí nebo úterý, to bys nemohla?
13. únor 2012 v 15:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:
My jdeme zítra do herničky, nechcete se někdo přidat?? :grinning:
@rumitci ,
@papuchalk
@misa001
Holky já jsem do té herničky začala chodit na konci listopadu a to byly jen úterky a středy dost narvané. Kvůli tomu, že byly narvané úterky tak se otevřela v pondělí. Teď jsme teda dvakrát nebyly, ale zas tak narvané mi to tedy nepřišlo. :sweat_smile: Já chodím ty úterky, program je takový. Ráno jdeme na 9hod. děti si půl hoďky hrají, mezitím maminky kecají dělají si kafíčko :grinning: Po půl hodině se jde do větší místnosti, kde se říkají říkánky, hraje se na hudební nástroje, zpíváme, tančíme, chodíme do kola, běháme :grinning: To je asi tak hodinu, pak se jde do herničky a děti posvačí...Pak následuje krátké divadélko, pro maminky náká tvorba s dětmi, ale nemusíte. My se synem nic nevyrábíme, páč s ním to zatím nejde :sweat_smile:

@misa001 kulatý blok jo? :grinning: :grinning: musím kouknout do mapy :grinning: :grinning:
13. únor 2012 v 15:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@misa001 Už jsem to našla tak to máme od sebe kousíček :wink:
13. únor 2012 v 15:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@papuchalk Já se nebráním ani tomu čtvrtku odpolko, ale tenhle týden nám to asi nevýjde.
13. únor 2012 v 15:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky,
za sebe a Terezku - my můžeme jenom dopoledne (kromě úterka, chodíme do DDMka), protože odpoledne už vyzvedávám starší Natálku ze školky a domů se dostaneme až kolem 16.30. Navíc tento týden, "bohužel", jedu ve čtvrtek do Vídně, takže jsem "použitelná" jenom ve středu dopoledne.
Takže od příštího týdne mám všechna dopol (kromě úterků) volná a moc ráda se s váma seznámím.
My teda bydlíme trošičku z ruky (na Smíchovské) - za benzinkou Safránka, ale na Lužiny chodím často.
Budu se těšit, ahojky Romča s Terezkou
13. únor 2012 v 15:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Jejda to je ladeni terminu :sweat_smile:
@ rumitci: taky chodime uterky do ddm, ale zitra bohuzel musim do prace :(
@ papuchalk: ten ctv odpo me fakt mrzi, skoda, ze nemaji jiny den, ale pravidelne hlidani babickou proste musim vyuzivat, co to jde :slight_smile:

Tenhle tyden mame taky uz nejaky plny, jen tu stredu uplne volno. Jinak vetsinou muzeme pondelky nebo stredy cely den.
13. únor 2012 v 17:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Uz aby bylo jaro a nebyly jsme omezeny nejakyma hernickama!!!
13. únor 2012 v 17:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@misa001 Ahojky, já jdu zítra :wink:
14. únor 2012 ve 21:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@kopa Ahojda, skoda, ze jsem nevedela drive:( A od kolika do kolika to vlastne je?

Ja jsem teda vcera odpadla po 20:00 se silenou migrenou, ale nastesti do rana dobry. To je hrozny, kdyz si clovek nemuze vzit zadny prasek.
Dnesek jseme aspon vyuzili na nakupy, byla jsem a Adamem v Ikee a v XXXLutz, tak jsem aspon poridili par drobnosti do noveho bytecku.

A musim rict, ze v tom Lutzu taky neni spatny detsky koutek, byli jsme tam kolem 13:00 a nebyl tam vubec nikdo.
15. únor 2012 ve 14:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@misa001
Tak nakonec jsme dnes nešli...Malý stával ráno brzo a pak mi usnul :grinning: Tak jsem mohla jít aspoň po nákupech :slight_smile:
Hernička začíná od 9hod. a končí v 12hod. Včera jsem byla dopolko a bylo to príma! Bylo nás tam málo asi jen 7 či 8 maminek. Takže super i jsme s Vítkem tvořili :grinning:
15. únor 2012 v 19:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj vsem, jaky byl vikend?
U nas napul pracovni (ale prace na bytecku je fajn :slight_smile: ) a napul nastevni, takze super!
Jak jste na tom dalsi tyden, nezkusime ve stredu dopolko ty Rybicky?
@Rumitci: Jdete v utery do Pohadky? Ja s tim pocitam, jen hlidam 5-letou holcicku od kamaradky, tak tam zkusim napsat, jestli ji muzu vzit s sebou.
20. únor 2012 v 00:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,
my měli fajn víkend, protože jsme si s manželem zajeli na prodloužený víkend do Vídně a ikdyž počasí stálo za prd, přesto jsme si to užili.

@misa001 Terezka sice pokašlává, ale mame kapičky i sirup, takže pokud se nezhorší, zítra určitě půjdem. Navíc mají zítra karneval, takže se těšíme. Když, tak dej vědět, jestli půjdete i vy.

Co se týče Rybiček tento týden, tak můžu ve čtvrtek i v pátek. Co vy?
20. únor 2012 ve 14:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@rumitci Juu vy se mate, tise zavidim, ja mam letos asi po vsem i po dovce u more:( Nevim, proc me manzel nechce nikam tesne pred porodem vzit :grinning: :grinning: :grinning:
Z Pohadky uz odpovedeli, ze muzeme dorazit. Rano to teda jeste musim vzit pres doktora, tak snad to stihneme. Tak jeste musim vymyslet nejakou masku :sunglasses: Jak vas pozname? :grinning:
20. únor 2012 v 16:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Ta Vídeň byla zcela vyjímečná, jinak to mám s hlídáním a odjezdy hoooodně omezené.

@misa001 Super, tak se uvidíme zítra. Já jsem "menší se světlehnědým mikádem" a Terezka má 1,5 roku, menší a chodí hodně nejistě (takový trdlíček malý :slight_smile:. Tebe nejspíše poznám díky 5leté holčičce kamarádky - větších dětí tam moc nechodí :wink: . Tak ahojky zítra, Romča s Terezkou
20. únor 2012 ve 21:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@rumitci Super, tesime se... jojo, petileta snehurka bude nejspis jen jedna :slight_smile:
21. únor 2012 v 00:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojda,
koupila jsem kdysi davno 2 zlevnene vstupy do Slonikova (Galerie Butovice), 50,- kč/dite, plati do konce brezna, a samozrejme jsem na ne zapomnela :cry:
Nechcete se nekdo pridat v pondeli od 9 do 11? Takhle po ranu by tam teoreticky mohlo byt i malo lidi.
24. únor 2012 v 15:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@papuchalk Chystas se pristi ctvrtek (1.3.) odpolko do tech rybicek? Babi nam zrusila hlidani, jde do divadla, tak bysme to mohli vyzkouset.
24. únor 2012 v 15:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek