• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Najde se mamina z Prahy 13 - Luka, Lužiny?

@rumitci Míšo, ahojky. Doufám, že se máte fajn a jste zdraví!
My jsme teď na Moravě a užíváme si hezkého počasí, rodiny, občas i odpočinku :slight_smile: ...
Chtěla jsem tě poprosit - v úterý ještě do DDMka nepůjdu, protože se vracíme teprve navečer. Půjde tam ale Martin (ten kamarád, co má malého Michálka). On tam nikoho nezná a bylo by určitě fajn, kdyby tam s nim někdo prohodil pár vět. Pokud budeš tak hodná a trošku pokecáte, možná si kluci spolu budou i hrát, byla bych ráda.
Tak díky a mějte se, příjemný víkend Romča
23. bře 2012 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misa_1 Teda teď se fakt musím smát, že jsme si tu spolu tak povykládaly, teď jsem si to tu dočetla. :grinning: . Tak si asi budeme tykat, ne? :grinning: Ale já ani Adámka nemohla identifikovat, nejsou tu žádné fotky a hlavně jsem si celou dobu myslela, že je mladší než Vojtin. Po cestě z Yamahy jsme šli okolo té MŠ, kam jsme dávali přihlášku, tak jsme suverénně mezi nepřijatými :angry: . Září 2013 to jistí.
18. kvě 2012 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@papuchalk No je to legrace, ja jsem se taky pobavila :wink: S tykanim urcite souhlasim.
Ten princip skolek uplne nechapu. Jako nam je to ted relativne jedno, proste budeme s obema prckama doma, ale v pripade druheho nebo jenom jednoho ditete? Kdyz do prace v tech 3 letech proste nastoupit musis. A to se nikdo nepta, jestli jim budou 3 zrovna uprosted roku...no radsi no comment :confounded:
21. kvě 2012 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misa_1 Ahoj Míšo, tak Ti hnedle za tepla nesu zprávu - jdu ve Tvých šlépějích - čekáme druhého chlapa :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:. Dneska jsem byla u dr. Břešťáka, říkal, že nevidí důvod pro plodovku, že se mu mimi jeví v pořádku. Zítra nás čeká ještě ten Gennet a pokud budou dobré zprávy, asi se po těch stresech zblázním radostí :grinning: . A co Vy, už máte jméno? Zuzka.
4. čer 2012 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@papuchalk No tak supeeeeeeer!!!! Gratuluju!!!!! To jsem zvedava, kde budou brat nejaky zensky, prijde mi, ze se ted rodej jen kluci :wink:
Ale hlavne, ze je vsechno v poradku.
c\vdddvfgtzhuýiáááoípppp.ůůůůůůůůůůůůůůů (=ada zdravi vojtiska)
Podle "tajneho" hlasovani jsme se shodli na Viktorovi, ale myslim, ze to jeste neni uplne finalni verze. Co vy?
4. čer 2012 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misa_1 Tak i dle Gennetu je vše OK - UFFF! Hele, a pak prý že chlapi vymírají, co? :grinning: No, nevěsty se narodí o rok dva později, neboj :slight_smile:. Jinak my a jména zatím nic, dneska ráno jsem si k snídani vzala kalendář a již v první půlce abecedy mám několik favoritů, mezi kterými nevím, jak se rozhodnout - např.: Božislav, Božetěch, Čistoslav, Dluhoš (to by po třech letech na RD celkem pro dítě sedělo :grinning:), Drahoň (viz předchozí), Fridolín (kdybychom chtěli něco roztomilejšího), Hamilton (pro případ, že bych přenášela), Hroznata, Chrabroš (přece jen coby druhorozený se bude muset otáčet), Jasoň, Jimram, atd. atd. :grinning: :grinning: :grinning:. Viktor se mi líbí, já bych to klidně posvětila :slight_smile:. Jako kvůli jménu trochu lituju, že nečekáme holčičku, pro ty kluky je to naprd výběr, u holčičky bych se teď 20 týdnů rozmýšlela s větší radostí :grinning:.
5. čer 2012 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, kazdym dnem ocekavam narozeni prvniho mimca, nejaka maminka z Prahy 13, ktera je na tom podobne? Nebo ma prcka a ma zajem vyrazit na pokec, na prochajdu a tak? :slight_smile:
11. pro 2012 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,je tu nějaká maminka,která by někdy zašla někam na procházku nebo s dětma sáňkovat? Náš malý bude mít teď v lednu 2 ročky,tak si hledáme kamarády :slight_smile:
18. led 2013 v 17:03  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, za chvili nam bude rok a shanim nejake kamarady ci kamaradky pro meho Kubicka :slight_smile: a nejake fajn maminky pro me :slight_smile:

Nechcete nekdy nekdo nekam vyrazit? bydlim na Stodulkach, ale nemam problem nekam dojet :slight_smile:
13. lis 2013 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj. Tak ja mam pulrocni dcerku. I kdyz je to asi pro tveho syna zatim moc mala kamaradka,muzeme na spolecnou prochazku. Jsme z Luzin.
28. lis 2013 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulapl

maruled Ahoj. Tak ja mam pulrocni dcerku. I kdyz je to asi pro tveho syna zatim moc mala kamaradka,muzeme na spolecnou prochazku. Jsme z Luzin.
Dnes ve 22:44 • Odpověz • • • Opravit překlepy
28. lis 2013 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maruled juuuuu to budu moc rada :slight_smile: dneska jedeme do Berlina do pondeli, tak ja se pristi tyden ozvu :slight_smile:
29. lis 2013 v 05:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jedeme taky na vikend pryc. Tak pristi tyden. Ahoj
29. lis 2013 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,mam 13mesicni holcicku a shanime nejakou kamaradku :slight_smile:.Bydlime u Hurky.Najde se nejaka :slight_smile:?
6. bře 2014 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@konvalpet ahoooooooooooj, ja mam 14ti měsíčního chlapečka a jsem na Luka :slight_smile: co někam vyrazit společně?
13. bře 2014 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulapl ahooj, no to by jsme byly radi! Jak jste na tom pristi tyden?
26. bře 2014 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, je tu někdo kdo má 3leté dítě a bydlí někde na luka nebo lužiny nebo prostě v okolí?
7. zář 2014 v 15:17  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, mám 20 měsíčního chlapečka a ráda bych k němu nějakého parťáka nebo parťačku na dopolední procházky. Jsem z Hůrky, budeme se těšit.
8. říj 2014 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, bydlím na Butovicích. Hledám partačku, která by se mnou chtěla sem tam, spíše po večerech (až bude hlídání) běhat. Jsem v běhání naprostý začátečník samotný se mi běhat nechce :wink:
2. led 2015 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek