• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Najde se mamina z Prahy 13 - Luka, Lužiny?

U mě je problém, že nemám v Praze net, takže se sem dostanu jen když sem u našich - jako právě teď...

A ty jezdíš do Prostějova? Máš tam rodinu???
14. srp 2009 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No do PV jezdíme tak 1x za měsíc...je to dost daleko a taky dost peněz...s rodinou to je tak, že tam mám mamku a přítelovu rodinu, taťka dělá tady v Pze a sestra tu bydlí taky...

Jedeme tam v září na hody...
14. srp 2009 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj já jsem z lužin. bydlím tu sice skoro celý život ale maminy k randění po prolejzkách se mi budou hodit. Mám 11 měsíců strého kluka. Teď jsme na prázdninách ale od 1. září budeme zase v panelákově.
14. srp 2009 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky sina tak to mě těší, že se konečně taky ozval někdo z mých končin Phy...tak se pak můžeme domluvit a vyrazit ven třeba všechny...
14. srp 2009 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj tak koukám že se nám to začíná pomalu houfovat :grinning: :grinning:
Sali nechodím k doktorovy na Ohradě, chodila jsem do UVN a tam mně vzaly 2x a potřetí mně vyhodili že nejsem vojanda, takže jsem se vrátila ke své doktorce mimo Prahu, chodím k ní už asi 8 let a jsem s ní naprosto spokojená takže do Prahy bych nešla. Jen je trošku problém teď to dojíždění :grinning:
14. srp 2009 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
leonina: Tak to já sem ráda, že mám doktora za rohem a že je dobrej... Sice doma sem měla taky lepšího, ale co nadělám, že... A jak daleko k ní dojíždíš? Teď to pro tebe musí být celkem náročny, ne?
14. srp 2009 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
No docela jo, 60 km sice 45km je jen po dálnici ale i tak je to záhul hlavně teď a už víš kde budeš rodit? Nechodš k Homolovi?
14. srp 2009 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to věřím.. Mně by se teda nechtělo. Já měla vždycky doktora za rohem :grinning: Jo, chodim k Homolovi - a dobry. Rodit budu v Motole - je to taky blízko a na novorozeneckym tam pracuje sousedka... A ty budeš rodit kde?
14. srp 2009 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já budu rodit v Hořovicích, Motol jsem zavrhla, ale když tam máš sousedku tak bych tam šla taky na tvým místě a nerozmýšlela se. K tomu Homolovi jsem chtěla jít taky ale po zkušenostech s UVN jsem se radši vrátila k tý mý starý doktorce
14. srp 2009 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na Hořovice slyším samou chválu... No , Motol je továrna. Ten Homola je dobrej - sestra je jeho žena a to je strašně milá ženská!
14. srp 2009 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám zato že už ani nebral když jsem se chtěla přihlásit takže jsem to neřešila a chodíš do práce nebo máš rizikový? Já jsem na rizikovým od začátku těhu
14. srp 2009 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rodila sem v Hořovicích fakt neskutečně výborná péče a zázemí. Leonino opravdu skvělá volba. Do Motola bych šla jen pokud bych měla komplikace. Ležela sem tam na rizikáči a nezapoměli mě každej den upozornit, že potrácim. No a teď mě tu tahá za nohu skoro roční bobeš s porodní váhou 4120géček :confounded: :slight_smile:
14. srp 2009 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
No on bere pořád... Sestřička říkala, že jí je proti srsti někoho odmítat. Ale je fakt, že má narváno a netěhotny čekají v čekárně i tři hodiny - ať příjdeš kdykoli...
14. srp 2009 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sino díky za uklidnění, já jsem to volila i kvůli přístupu a doktorku mám taky z toho kraje. Tak snad to jen stihnu dojet :grinning: :grinning: A kdo tě rodil?
Sali já tam ani nevolala, protože mi to říkala kolegyně že už nebere. Tak hlavně že jsi spokojená, to udělá hodně přístup doktora. Já byla z tý UVN úplně v šoku když mi potřetí řekli co tam dělám, že tam nemám co dělat když nejsem voják ( ale mám vojenskou pojišťovnu).
14. srp 2009 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
sina: No to mi o tom Motole ani neříkej! :astonished: :confounded:
14. srp 2009 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leo, to já ani nevim jak se jmenovala, ted u seme nemam ty dokumety a na jmena jsem fakt pako.Na tématu porodnice H.u Berouna str.8 najdeš můj příspěvek na o mým porodu. Jinak Dr. byla mladá a moc hodná a všechny asistentky taky rodila sem 30hodin takže millej a objetavej přístup jsem opravdu ocenila. I ten porodní pokoj s gaučem telkou a výhledem na hrad :slight_smile: točník
15. srp 2009 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, tak já mířím zase opět do Prahy - nemám tam net, tak se sem dostanu až zase tak nějak za týden... Jinak kdybyste se chtěly sejít - megee, napiš sms nebo zavolej! Díky. Mějte se pěkně a pěknou neděli!!! :sunglasses:
16. srp 2009 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,ja jsem maminka z Luzin a hledam nejake aktivity pro mne a mou holcinu. Urcite bych rada pro malou plavani a pozdeji treba i jine aktivity jako treba nejake cviceni. Taky bych rada spoznala nekoho z okoli, kdo ma podobneho prcka.
19. srp 2009 v 00:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Apko. Od září se stávám lektorkou kurzu hudebky pro miminka yamaha, v mateřském centru řepánek, loni jsem tam chodila se synem a myslim ze je to docele fajn a neni to tak naročný finančně jako plavání. koukni na yamahakurzy.cz tam si dočteš víc a můžeš se rovnou zapsat. plavání je na lužinách juklik, ale ten je pekelne drahej. 12 lekcí cca 5000, já sem rozhodnutá dojíždět do Berouna, kde to stojí polovičku.
20. srp 2009 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Apko, cvičení pro miminka od 3 měsíců dělá třeba Místní dům dětí a mládeže Praha 13 u metra Lužiny http://www.mddm13.cz/ a levné a dobré plavání má Betynka - plavou v bazénech různě po Praze, ty bys měla nejblíž na bazén Gymnázia Jaroslava Heyrovského u metra Hůrka http://www.betynka.cz/web%20betynka/T-bazeny-hurka.htm
20. srp 2009 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky vsem, jee sino tak to se potkame :wink: , my jsme prihlaseny do robatek a moc se uz tesime, jinak obcas zajdeme do repanku do hernicky a zrejme budu delat jednou tydne dozor v hernicce pro MDDM P13, bude to tedka v novych prostorach, loni jsme tam chodli do pohadky a bylo to moc fajn, muzu doporucit....jinak jeste u Luzin existuje matersky klub modrasek

http://pohadkaaskolicka.webnode.cz/kontakt/
http://www.modrasek.tk/

tak krasny zbytek leta vsem!!
20. srp 2009 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moc dekuji za rady. Zatim se mi libi, co se tyka plavani, Betynka. V MDDM P13 bude mozna pro nas dobra hernicka a zeptam se i na cviceni s miminky.

Hudebni skola Yamaha vypada dobre, ale asi jeste pockam az mala vyroste a zacne trochu vice vnimat hudbu, ale je to dobry napad, protoze i ja mam velice dobry vztah k hudbe a Alicka na ni velice dobre reaguje. Tak uvidime.

Jinak zrovna jsem cetla o "znakovani", dite nez se nauci mluvit, ukazuje vsechno pres znakovou rec. Urcite to s malou budu zkouset, to musi byt super komunikovat s miminem, presto ze jeste nemluvi. Uvidime od kdy se na to chytne, pry deti reaguji na znaky uz od 7 mesicu.

Chci chodit s Alickou do kolektivu aby si zvykla na cestinu, jsem slovenka, s cechy se bavim v cestine i v praci pouzivam cestinu, ale doma se s malou budu bavit slovensky, nejako by mi to nesedelo.
21. srp 2009 v 00:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, holky! Tady je zase nějak mrtvo :frowning2:
25. srp 2009 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj já jsem se teprve včera vrátila zpátky do Prahy po týdnu a protože mám velký otoky tak se uvidí jestli v pátek půjdu do nemocnice nebo ne, takže jsem včera ještě povlíkala postýlku aby bylo vše dyštak připravené. A jak se jinak máte?
25. srp 2009 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
leonina: Tak nohy nahoru! :sweat_smile:
27. srp 2009 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky tak mi se vrátili z Prostějova...

leonina tak ať ti vše dobře dopadne...
27. srp 2009 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky jsme mamka 14měsíční holčičky.Bydlím na Lukach a do pohádky jsme chodili loni byla jsem velmi spokojená letos pokračujeme budem chodit v ut od 9h.
Na plavání jsme chodili do Juklíka paráda až na tu cenu.Letos už mě tam neuviděj. :cry:
Budem plavat v Říčanech.
S pohádkou teď pojedem na společný víkend
28. srp 2009 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, terri tak my bychom chteli chodit do pohadky od 15 do 17, tak to se asi neuvidime. Snad se nam tam bude libit.
29. srp 2009 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
apka taky chci s malým chodit do pohádky pdpoledne tak se tam možná potkáme :grinning: , ale my budeme chodit i do cvičení v út od 9.30
31. srp 2009 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Megee, tak nas na cviceni, jak mi bylo receno uz nevemou, ale prijedeme na uvodni hodinu. Pokud by pozdeji nekdo vypadl, tak nas vemou.
Ja jenom nevim, co budu v klubu pohadka s mym 5 mesicnim prckem delat, kdyz jeste ani nesedi.

Jezevec, Terri v jakem veku deti jste zacali chodit do pohadky?
2. zář 2009 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek