• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Najde se mamina z Prahy 13 - Luka, Lužiny?

apko, mě odtamtud napsali , že dítě musí umět samostatně chodit. A taky nás nevemou, protože mají plno :confounded:
3. zář 2009 v 07:54  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
jé holky to je škoda :frowning2: , no by se byli přihlásit už v červnu tak jsme to ještě stihli
3. zář 2009 v 08:00  • Odpověz  • To se mi líbí
no jo ja se to dovedela teprve tady od vas :slight_smile:
3. zář 2009 v 09:15  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky vsem, my chodili loni patky do pohadky, bylo to vzdy ve skupinach po hodine pro "lezici miminka", pak pro ty co "lezou a sedi" a pak "pro chodice"..ta uterni pohadka na cele dopledne je uz pro ty co chodi, delaji se tam ruzne hry, cviceni apod...my jsme prihlaseni,ale jeste nevim na 100% zda tam budeme chodit, tak bych to pripadne nekomu prenechala,dam vcas vedet..my tam chodili co maly lezl, on zacal hodne brzy lezt v necelem pul roce a chodit v 10mesicich:grinning: prihlasky a den otevrenych dveri byli v cervnu..ale pocitam ze jak tedka otevrou ty nove prostory, tak se to treba jeste vyvrbi...

sina: v pondeli je yamaha ze? uz se tesime, jsem zvedava :wink:
3. zář 2009 ve 20:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Apko my začaly chodit ve dvou měsících byla to sranada nikdo o to nic moc nevěděl chodila jsem tam s kámoškou a byly jsme tam jen mi. Když kámoška nešla měla jsem soukromou hodinu. Určitě se nemusíš bát že bys tam neměla co dělat.
3. zář 2009 ve 20:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Jezevče, úterní pohádka by se mi líbila, na tu sme se právě nedostali. Tak kdyby si přeci jen přenechávala místečko, tak já sem tady adept :slight_smile:
8. zář 2009 v 10:27  • Odpověz  • To se mi líbí
sina: dohodneme se pristi tyden na yamaze ju? ja se k tobe prihlasim :dizzy_face:
8. zář 2009 ve 12:49  • Odpověz  • To se mi líbí
A že to tu milé dámy žije co? Co s dětmi děláte když je takhle ošklivo. Občas mám pocit, že se s malým doma zbláznim. No a bude hůř bohužel. Ach jo.
15. zář 2009 v 11:25  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ahojky tak my byli na Moravě u rodičů, ale jinak mám taky pocit, že se doma s malým zblázním, ale nějak se mi nechce samotné bloudit venku :frowning2:
16. zář 2009 v 16:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky 10.9.2009 se nám narodila Natálka s váhou 2900g a 47 cm. Bohužel píšu až teď protože od 31.8. jsem ležela v nemocnici a net jsem sebou neměla.
16. zář 2009 ve 22:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Leo tak moc gratuluju a přeju oběma spokojené šestinedělčo!!
17. zář 2009 v 10:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Megee a proč nejdem ven společně? Mě by se taky společnost líbila.
17. zář 2009 v 10:41  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
leo taky gratuluju k narození natálky a přeju moc moc štěstíčka a zdravíčka

sina taky nevím proč se nesejdeme...tak se můžeme domluvit a někam vyrazit...čím víc tím líp :wink:
18. zář 2009 v 08:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky moc děkujeme za gratulace. Už chodíme ven takže když by to nevadilo tak by jsme se taky přidaly :slight_smile: :slight_smile:
20. zář 2009 ve 22:05  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
leo určitě to vadit nebude, čím víc tím líp :wink: , hlavně se musíme domluvit na nějakém termínu
21. zář 2009 v 16:42  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj devcata,
leonino taky gratuluju, ted to uz bude jenom lepsi. alespon u mne to tak bylo, myslela jsem, ze porod nepreziju. Probihalo vsechno v pohode?

megee, tak jsme byly v herne Pohadka a teda jsme tam zatim nejmensi, tak nevim, co tam budem delat. Na to abych se setkala s nejakou maminkou, bych se sla radeji s nekym projit, nez se bat, ze nas nekdo uslape (kapacita je 30 deti a mistnost neni moc velka). Zatim mam pocit, ze herna neni pro miminka.

A na cviceni se chystame v patek, tam bude miminek urcite vic. Mozna se uvidime.
21. zář 2009 v 16:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, jsem ráda, žře jsem vás našla. my se sem přistěhovali koncem srpna - bydlíme u Hůrky, mám 7měsíční Barunku. Ráda bych se někdy k někomu přidala na kočárkování...jen teď bojujeme s rýmou, tak se straníme ostatních dětí, aby to nikdo nechytnul, ale snad to bude brzy v pořádku a s někým z vás vyrazíme ven. :slight_smile:
21. zář 2009 v 16:57  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj akras, tak alespon nekdo s mensim mimnkem. Ja se zase ucim na zkousky, ktere budou 1.10. a pak se zase chystam s malou chodit ven, tak mozna spolu neco vymyslime pro nase mimca. Nejhorsi je,ze mam nejake povinnosti ve meste, zubare a tak, a s kocarkem se nikam nedostanem. Manzel je porad v praci ...
21. zář 2009 v 17:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Apka, tak v říjnu něco podniknem, doufám, že se té rýmy zbavíme, chodíme v pátek plavat a nechtěla bych to zameškat - tak si říkám, že ten chlor by jí mohl jen ulevit...ale nevím, no. Chodíme na Smícháč a je to super.

Já mám ještě nosítko manduca, ale jezdím spíš s kočárem, do manduky tak na večerní procházku, zrovna jsme se vrátily z parku. Ale docela ráda s kočárem do města jezdím, hlavně něco vyřizovat, to pak není takový stereotyp, i když je to s tím kočárem teda makačka.
21. zář 2009 v 18:28  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
apka ona ta herna už začala? no ale jak tak říkáš nevim nevim...malej není zvyklej na tolik dětí tak nevim jak by to zvládl...ještě se rozmyslím...jinak na cvičení jdeme dnes poprvé tak jsem zvědavá :grinning:
22. zář 2009 v 08:41  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
jinak vítám akras :grinning:
22. zář 2009 v 08:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Megee,
tak naše rýmová noc byla zase veselá, moc jsem toho nenaspala, beru si teď malou do postele, protože kdybych k tomu měla ještě furt vstávat, tak by mi ráno asi upadly nohy...tak doufám, že si na to Barča moc nezvykne :unamused:
Ona chudinka v noci tak strašně chrochtá a nemůže pořádně dýchat nosem, ale jakmile je den, tak je to docela dobrý. Takže nevím, jestli odsávat to, co jsem ještě před 10 minutama slyšela, ale teď už normálně dýchá v pohodě...zas si říkám, proč odsávat, když je to dobrý, třeba ty nudle spolkla :confused:

Holky, myslíte, že kdyby se dala do čtvrtka dohromady, že s ní mám jít v pátek plavat? Zas jsem někde slyšela, že ten chlor tomu pomůže, ale zas bychj se bála, aby se jí to nevrátilo....
22. zář 2009 v 09:18  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
akras já bych s plaváním radši ještě aspoň týden počkala...ono už venku nebývá nějak teplo a aby neprochladla ještě víc...jinak je dobrý když má rýmu tak aby měla hlavičku výš než nožičky to taky dost pomáhá k lepšímu dýchání a jinak nám dr. říkala, že je lepší co nejvíc toho odsát, ale když tam nic nemá tak ne
22. zář 2009 v 11:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Jsem z toho jelen, teď jsem si zase přečetla, že by se nemělo odsávat moc často, protože čím víc odsáváte, tím víc se tvoří rýmy...ach jo, čert aby se v tom vyznal. To plavání necháme určitě být, pokud se dá do pátku dohromady, zkusíme si lekci nahraditr ve středu, když to bude déle, půjdem zas až v pátek. začínají ty nudle být nažloutlé a přijde mi, že to je horší než včera. Včera jsem přes den neodsávala, až navečer, ale dnes už jsem musela... :frowning2:
22. zář 2009 ve 12:03  • Odpověz  • To se mi líbí
no megee v hernicce "Pohadce" je tento tyden jenom takovy uvodni aby ses prisla podivat, jak se ti tam bude libit a podala prihlasku, pokud jsi tak jeste neudelala.Bez prihlasky by te tam pres rok asi nepustili. Ja se tesila, ze deti rozdeli do skupin, jak psala jezevec, ale zatim to tak nevypada.

akras, prosim te, to je hloupost, ze kdyz budes vice odsavat, vice hlenu se bude tvorit. To neni jako s mlekem :slight_smile:Odsavej co nejvic a porad. Ja Alicce odsavam sopliky porad, kdykoliv ji vidim neco v nosu a jeste od narozeni nebyla nemocna. Dokonce ji jednou denne strikam morskou vodu ve spreji a pak se ji hezky vsechno uvolni, i to hustejsi. Predpokladam, ze mas odsavacku napojenou na vysavac. Tak drzim palec at se to zlepsi. Z neodsatych hlenu se lehce chyti zapal stredniho ucha, alespon jsem to cetla, proto i ja odsavam jako diva, Alicka pak krasne ciste dycha. Jinak my jedeme pristi tyden na ockovani na pneumokoka, na Prevenar, tak jsem zvedava, jestli budou nejake reakce.
22. zář 2009 ve 12:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Apka, normálně jsem to četla na nějaké diskuzi, že to takhle řekl doktor :sweat_smile: Ale já myslím, že je to taky blbost :wink:
Bára je právě poprvé s rýmou. V 7 týdnech přestala papat a byly jsme 5 dní v motole a pak v srpnu jsme měli všichni střevní chřipku, jinak nic. Co se týče rýmy, jsem absolutní anakfabet :sweat_smile:
22. zář 2009 ve 12:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Apko porod byl užasný až na malou komplikaci kdy nám hrozil akutní císař, jinak můžu říct že nejkrásnější zážitek v životě :slight_smile: :slight_smile: Tak jak tak koukám tak jsme tady mezi vámi nejmladší :slight_smile:
Megee já se snažím chodit s malou každý den tak na hodinku, zítra jdeme k doktorce tak se zeptám jestli už můžeme i na dýl
22. zář 2009 ve 21:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Leonina, také gratuluju, já mám z porodu také super zážitek, já teda žádnou komplikaci neměla, ale byla jsem moc spokojená se vším, bolelo to, ale přišlo mi to přirozené. Fakt super, rodila jsem na Bulovce a ty?

Dnes spala malá celou noc až do 5h ve své postýlce a vůbec nechrčela, až pak ráno v těch 5hjsme toho odsáli hodně a ještě teď v 8h taky. Tak uvidíme. Po dlouhé době jsem se docela slušně vyspala. Snad to bude brzy pryč.
23. zář 2009 v 07:52  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
apka ta mořská voda je super musím říct, že pomáhá i mě při rýmě :sweat_smile:

jinak vážně odsávat co nejvíc ať pak nemá problémy s ouškama což by bylo mnohem delší

akras nechci tě strašil, ale u malýho trvala rýma i měsíc, ale možná je to ojedinělý případ

apka do herny půjdeme asi až příští týden...mám tu na návštěvě mamku a jelikož bydlí 250 km od nás tak aby si malýho raky užila
23. zář 2009 v 08:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Megee, já vím, že je to někdy dlouhé, moje kamarádka byla s malou dokonce v nemocnici, protože se hlenama dusila a zkolabovala - hrůza, takže vystrašená jsem dost, ale zas si to nesmím moc připouštět, doufám v brzké uzdravení :slight_smile: - doufám, že do něděle se dáme nějak dohromady a budeme případ s týdenní rýmou :wink:
23. zář 2009 v 08:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek