• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Najde se mamina z Prahy 13 - Luka, Lužiny?

Ahoj všem,

tak jsem se úplně náhodou dostala na tyto stránky a jsem docela překvapení že něco takového funguje. Já totiž provozuji ten tady probíraný Klub POhádka a nějak jsem neměla čas sednout si jen tak k netu. JInak mám téměř 2 letého syna a 7 letou dceru. Ráda poznám maminu se stejně starým trpaslíkem.
Jinak vysvětlím tu Hernu POhádky. Zatím není důvod nějak dělit děti dle věku, protože do Herny moc dětí teď nechodí a hlavně jsou přihlášené maximálně 3 kojenci (do roku). Pokud se přihlásí těchto malých dětí víc, samozřejmně úpravy uděláme. Stačí nám říct, je to klub pro vás a vaše děti a my se budeme snažit aby byl podle Vašich představ a stále jste se vraceli. Mrkněte na naše stránky www.pohadkaaskolicka.webnode.cz. Kde dáváme naše akce. Jinak znakování Vám v našem Klubu také nabídnout můžeme a to 20. října od 10 hodin.Helča
9. říj 2009 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj hheleno nevedeš náhodou cvičení pro rodiče s dětmi 1-2 roky? jestli jo tak já jsem ta s tím nejuřvanějším chlapečkem co tam minulý týden byl :grinning:
12. říj 2009 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, ráda se k Vám přidám ať už na společný pokec nebo kočárkování. Dlouho jsem tu nebyla, léto bylo trošku hektické. Naposledy na diskuzi Praha 5. Jsem ze Stodůlek a často vyrážím s malým do centrálního parku P 13 ať už bruslit nebo kočárkovat :o))) I když bruslení letos asi odzvonilo. Chodíme do pohádky v úterý a ve středu na plavání. Je to super.Akorát před prázdninami jsme na cvičení a plavání pěkně spolupracovali a teď jako by se to zlomilo a pěkně to ořveme :o))) Všem přeji krásné odpolko.
15. říj 2009 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj bianko asi se zname, chodim tam v utery taky se synem. Je tam chudak asi nejmlatší :slight_smile: Možná mě znáš od vidění. Prosimtě co teď děláš s klukem když je hnusně. Dnes jsme doma a já mám pocit, že se zbláznim :slight_smile: . Klidně mužem někdy společně kroužit kolem nádrží :slight_smile:
15. říj 2009 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda Sino, tak to je super, asi ano. To, že je tam asi nejmladší vůbec neva, hlavně, že je člověk mezi lidmi a přijde na jiné myšlenky a dítka si vyhrajou. I když my nechceme vůbec chodit do kola za ruku, nosím Domču v náruči :wink: takže nás poznáš hned, teď máme takové mamánkovské období :frowning2: Abych pravdu přiznala tak dnes se mi nechtělo ven, celý den jsme zavřeni doma a je to na palici, malej má hysterické výlevy a já asi brzy zavolám chocholouškovi. Přemýšlím, že půjdu do herny pohádky, alespoň to zkusím ať má Domík zábavu. Jinak když je ošklivo se snažím vymýšlet nějaký program, jinak bych se zbláznila, já musím být furt v akci :slight_smile: Na prochajdu můžem někdy vyrazit budu jedině ráda.
15. říj 2009 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jestli vyrazíte do pohádky, tak se tam asi potkáme. taky mě to napadlo, protože bejt venku je o zdraví. No a jinak nás poznáš taky snadno. Malej vůbec nespolupracuje a řve. Takže tak :grinning:
15. říj 2009 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak co byli jste tam, my ano ale po hodině jsme museli odejít bo jsme měli podobný problém jako máte Vy :o))) Chlapeček Domíkovi vzal autíčko a už nebyl k utišení :o))) Potkala mě paní na chodbě a povídá, to znám musíte vydržet a hlavně vyhrát :grinning: :grinning: :grinning: :slight_smile: Jinak si tu necelou hoďku ale pěkně hrál a to si myslím, že stačí. Hezký večer.
15. říj 2009 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
biancaa nemáme stejné děti..malej na cvičení taky řve hlavně když se říkají ty básničky a chodí v kolečku a tak...když byla překážková dráha tak tu si naopak užil to byl ve svým živlu...nad odpolední hernou taky přemýšlím...holky co takhle se domluvit a některý den tam dorazit všechny aspoň se poznáme a děti sio pophrají :grinning:
16. říj 2009 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte! Jak se máte? Já už se stala mámou :sweat_smile: No a dnes sem poprvé byla s kočárkem a se psem venku - to byl relax :sunglasses:
19. říj 2009 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda v novém týdnu. Nápad s hernou souhlas, nevím tedy zda si dítka spolu pohrajou :o))) ale my alespoň pokecáme. Sali gratuluji moc k mimču!!! Jak vše zvládáš?
19. říj 2009 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sali, blahopřejeme, ať se vám daří. Dnes bylo hlavmně dopoledne na kočárkování hezké počasí. To ti věřím, že sis to užila...člověk přijde trochu na jiné myšlenky, provětrá hlavu a může se pyšnit, že už taky vozí kočárek :slight_smile: My byli taky dopoledne a teď odpoledne venku.
19. říj 2009 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Budou nějaké fotečky?
19. říj 2009 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
pokud můžete, prosím o hlas pro Týnušku. Dík.

http://www.pampers.cz/cz_CZ/klub_uzasnych/gallery_view.php?page=1&id=17345&from=search&keyword=kristýna

Jinak jsme pořád marod. Týně se to neustále vrací v různých pododbách, takže jako obvykle se budeme léčit minimálně měsíc. No, nenadělám nic. Už jsem mudře řekla, že si u ní postavím stan, abych tam nemusela pořád chodit. Tak prý, že mi tam kousek místa vyčlení.

sali: gratulujeme, ať se mocinky daří. :slight_smile:
19. říj 2009 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuju! A kdy vyrazíme někam spolu? Fotky přidám až najdu šňůru od foťáku - sem ju někam zašantročila :sweat_smile:
19. říj 2009 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
sali gratulujuu k filipkovi a přeji hodně štěstíčka a zdravíčka vám oběma :slight_smile:
20. říj 2009 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky nejdete některá s prckama dnes do herny? Já tam asi s Domčou půjdu tak kdyby náhodou budu mít červené tričko tak se klidně hlaste :grinning:
20. říj 2009 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak holky hlásím, že odpolední herna super..dnes nás tam bylo celkem dost ale jindy tam prý bývá celkem málo lidí....malej se tam skvěle vyblbnul a vyhrál takže brzy tam půjdeme zase.... jinak jestli tam některá jste přihlášená tak přijít do konce října jinak to prý pak automaticky vyřazují
20. říj 2009 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
haloooo kde jste holky...neříkejte, že všichni marodíte :confused:
21. říj 2009 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem tu, ale s Barčou to na hernu ještě není. Ale kočárkovat bych šla. Jenže s vašimi dětmi je to tak už na hřiště a to my zas ještě ne (ještě ani nesedíme)......tak jedině naše novopečená mamka Salikova nebo Apka.....
21. říj 2009 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
megee: tak uz aspon vis kdo se skryva na nickem jezevec :wink: :grinning: :grinning: jinak jste moc mili a malej se mi moc libil,neboj otrkame ho :grinning: rada Vas zase uvidim v herne a samo dalsi z P13 :wink: :grinning:
21. říj 2009 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Akras, tak ja chodim obcas k velkemu jezirku, nekdy se povede ze jsem tam i kolem 17,ale ja nevim,jak te spoznam.Porad nekoho setkavam ... Maminek je vic nez dost.Tak ze bys mi na sebe dala kontakt, nebo neco? Ja bohuzel dopredu nevim presne, kdy dorazime ven. Kolikrat se mi nic nechce a porad musim dohanet tvareni abych neumrela od hladu, nemluve o tom, ze jsme presli na prikrmy a Alica nema nikdy dost. Tak treba ted vyrazime ven, aby mi mala hezky v noci spala.
21. říj 2009 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha tak ja nectu svoji postu. Akras, urcite dam vedet.
21. říj 2009 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
akras: my se na kočárkování určo zas přidáme, ale až budem fit. Doufám, že to bude dřív jak na jaře. :-/ Plavání jsem přesunula na duben. Mudra nám to včera zakázala. :frowning2: Podrobnosti po telefonu.
21. říj 2009 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jezevec vy jste taky super a malej je skvělej..strašně se mi líbí jak je kamarádskej a ukecanej :grinning: ...určitě zase přijdeme malýmu se tam moc líbí a aspoň se otrká :slight_smile:
21. říj 2009 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky vy teda tady na to ale kašlete...neříkejte, že pořád běháte venku nebo marodíte?
26. říj 2009 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda holky, nebyla jsem pár dní na netu tak teď to napravuju. Dnes jsme měli takový hodně rozlítaný den, ale Domča si i pohrál s kamarádem, tak byl ve svém živlu. Tento týden bych šla ještě kočárkovat, pokud se někdo přidá, budu jedině ráda a příští týden plánuju na čtvrtek hernu. Dobrou noc a zdravíme.
26. říj 2009 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
bianca myyslíš odpol. hernu? Tak to bysme se tam mohli potkat...malýmu se tam moc líbí a jdeme i dnes :grinning:
27. říj 2009 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Myslím odpolední hernu samo :wink: My chodíme dopoledne do pohádky každé úterý tak to by bylo asi na nás už moc dnes.Ale příští týden se tam ve čtvrtek chystáme,potkala jsem dnes v pohádce Sinu a ta půjde také, tak se přidej, budem rádi. Dnesi si Domča v pohádce úžasně vyhrál a jako na schvál já pospíchala na úřad. Pěkný zítřejší svátek a pohodičku všem.
27. říj 2009 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
bianca tak to se tam potkáme budu se těšit :wink:
27. říj 2009 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj kocky, v mddm jsou podzimni prazdniny, ani vlastne nevim zda herna ve ctv a patek bude..aspon na strankach to maji ze krouzky nejsou..ja mela dozor v pondeli..tak jen abyste nahodou nevyrazili zbytecne...

http://www.mddm13.cz/
28. říj 2009 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek