• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Najde se mamina z Prahy 13 - Luka, Lužiny?

Ahoj všem,

na stránkách info již je. Až do pátka je DDM a i Klub Pohádka uzavřen.Uvidíme se tam až v pondělí. Helena
28. říj 2009 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky my byli v herně včera a plala jsem se takže vím, že dnes ani zítra není bohužel :frowning2: ...Domíkovi se tam moc líbí :grinning:
28. říj 2009 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
hlásí se další obyvatelka P-13...přesněji V.O. :wink:

Já chodím s malou plavat (do Betynky na Hůrku) a na zpívání (do Houpacího koně) a občas zajdem do Človíčkova na Zličín. Koukala jsem na tu Pohádku a ta hernička vypadá bezva...asi tam taky vyrazíme...ono taky co jinýho s dítkama v zimě, že ?!

Jinak já i dítko máme taky rýmu, takže se kurýrujem, ale ven určo půjdem - provětráme se a udělá nám to dobře.

Třeba se s některou z vás potkáme.

Mějte se !!
29. říj 2009 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
sarihy vítej mezi námi..do pohádky vyraž ve čtvrtek když budete zdraví...holky psaly, že půjdou a já taky tak by se nás tam mohlo sejít víc
29. říj 2009 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, muzu se k vam pridat? My jsme se pristehovali na Luziny v prosinci a mame dneska 2mesicni Terezku. Neni tady nejaka maminka s miminkem na obcasnou prochazku? Bohuzel tady na sidlisti nikoho neznam.
29. říj 2009 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky kasenko jistě, že se můžeš přidat..já teda mám už větší miminko, ale jsou tu i holky s malýma mimčama :wink:
29. říj 2009 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda, holky a nově příchozí vítejte. Příští čtvrtek v herně pohádky se budem s Domčou na všechny těšit. Pěkně se to tady začíná rozjíždět a to je dobře. Čím více tím lépe.Sarihy ať se Ti dítko brzy uzdraví a Kasenko no jasně, Terezka je hezké jméno, chodím občas na prochajdu s kámoškou, co má 3 měs. mimi, tak se můžeš přidat. Čauky.
29. říj 2009 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Biancaa, jsi moc hodna, diky. Budu rada, kdyz napises, ze jdete a rada se pridam, kdyz nam to vyjde. Uz me to zacina nebavit jezdit porad samotna kolem "rybnika". :slight_smile:
29. říj 2009 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, hodila jsem nové fotky do alba, Barča se dnes poprvé postavila v postýlce.
Dnes jsme se konečně potkaly s Apolenkou (Apka), tak jsme pokroužily u rybníka. bylo to fajn a snad se zase sejdeme.
Kasenka, když budeš chtít, určitě se domluvíme. Člověk, jak je přes den sám jen s malou, tak ráda pokecám i s někým dospělým :wink: Jsme sice starší, ale ještě nechodíme, takže se vozíme v kočárku...do herny ještě nechodíme, tak na to kočárkování ještě jsme :slight_smile:
29. říj 2009 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
akras a malá ti už leze po čtyřech? jestli jo tak do herny klidně můžete...chodí tam i maminy s lezoucíma dětma a v pohodě...

holky kdyby jste šly ven tak písněte rádi se s Domčou přidáme :wink:
30. říj 2009 v 07:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Měla bych čásek na prochajdu dnes, po půl dvanácté budem obídkovat. Pak jdeme rovnou spát takže potom nebo předtím je mi to v podstatě jedno v kolik.
30. říj 2009 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
bianca spíš poo..malej chodí spát ve 12 hod. a budí se tak do 14.00 tak klidně pak můžeme jít ven..navíc je tam dnes krásně
30. říj 2009 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bré dopoledne, tak super - na příští čtvrtek žádný plán nemám, ak pokud budem s Ellčou v pořádku, dorazíme..a třeba tam ma sebe narazíme :slight_smile:

Hezký den !
30. říj 2009 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravim devcata a taky se tesim, ze se skupina z Luzin rozrusta. V podstate jsem se zatim setkala pouze s Akras. Bohuzel u kocarkovani na sebe ne vzdy narazime resp. narazili jsme na sebe pouze jednou:slight_smile: Bylo by fajn vyjit si ven a potkat nekterou z vas. Tak se snad brzy pozname. Ja bych rada chodila s malou ven kazdy den rano a pak odpoledne, tak jako Akras, pokud nic nebudem mit. Doufam, ze se nam to povede a nebudu kazde rano unavena a ze nebudu porad delat neco kolem domacnosti a vareni. Nevite nekdo poradit jak si nabit energii s prckem? Vsude musim chodit s Alickou a manzel mi ji na extra dlouho sam neveme.
30. říj 2009 ve 23:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky vespolek, Megee moc se omlouvám, že nám včera procházka nedopadla, ale mám mob.intern.připojení a občas mi to zlobí. Včera mi to spadlo a už jsem se nepřipojila. Dnes jsem měla 2 x rozepsanou dlouhou odpověď a opět uf uf… :frowning2: :frowning2: Navrhuji procházku příští týden, co třeba hned pondělí odpolko, pošleme si přes interní poštu tel.číslo ať je to jistější, co ty na to? A holky kdo se chce k nám přidat, tak tím lépe ať je nás více. Apko já si energii nabíjím cvičením nebo když bylo tepleji tak s kočárkem na bruslích. Ale je fakt, že nejlepší relax pro mě je zalést si do teplé vany, pustit pěknou hudbu, rozsvítit svíčky a odpočívat. Hezký víkend všem.
31. říj 2009 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj rádi se taky přidáme na kočárkování, akorát nevíme kam :slight_smile:
Kasenka koukám že máme stejně starý mimi, nám je 7 týdnů.
31. říj 2009 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, my mame tento tyden docela nabity, tak se nudit nebudeme, ale co treba pristi tyden pondeli nebo utery odpolko, co domluvit nejaky sraz? Leonino, a mas holcicku nebo kluka? Kdybyste chteli, mohli bysme se sejit treba u dolniho rybnika, jak je tam to velky hriste pod tubusem, skoro na Hurce. Co rikate?
2. lis 2009 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kasenka klidně můžeme příští týden zatím nic nemáme :slight_smile:
2. lis 2009 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
v kolik hodin asi? My jsme zatim bez rezimu, takze bysme se prizpusobily vetsine, doufam ze se jeste nekdo prida...
2. lis 2009 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no tak dopol. můžeme od 8 - 11. hod a odpol. 15 - 18 hod ( někdy i dřív záleží jak dlouho Domča spí )
2. lis 2009 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ja bych radsi odpoledne, na tu treti, kdyby to nevadilo...
2. lis 2009 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
vůbec já taky radši chodím až odpol. dopol většinou nestíhám :grinning:

dnes mě stihla uklízecí mánie a já už tu od rána běhám jak fretka :grinning: :grinning: a už mám i uvařeno :grinning:
2. lis 2009 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda, já příští týden odpolko můžu také, zatím nic nemám. Časově můžu podobně jako Megee, také hodně záleží jak Domík po obídku spí, někdy do 2, někdy až půl čtvrtá, záleží na náladičce :grinning: Megee tak to já dnes teprve začínám vařit. Dnes vzhledem k počasí plánuji hernu pohádky, nejdete někdo?
2. lis 2009 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ja dnes nevarim, mame vareno od tchyne, to se mame. :slight_smile:
A domluvime se na pondeli nebo utery?
2. lis 2009 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
bianca já o tom přemýšlím, že půjdu, ale moc se mi do toho deště nechce...ty jdeš určitě?
2. lis 2009 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Do deště se mi nechce, ale jelikož to mám dál a nebydlím přímo na metru Luka tak pojedu autem. Pokud chceš nabrat dej vědět, vyrážím cca po 15 h z baráku.
2. lis 2009 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
bianca já to mám kousíček tak se tam možná potkáme ještě se rozmyslím :wink: ale zase se mi nechce být celý odpoledne doma :confounded:
2. lis 2009 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kasen mám holčičku, no to je pro nás docela z ruky ten rybník, my bydlíme na V.Ohradě a malá mi vydrží venku tak max. 2 hodiny pak řve hlady. Takže stíhám dojet tak na Luka nebo Lužiny, ale dál ne :slight_smile:
Sarihy ty jsi psala že jsi taky z V.O. kam tady chodíš na procházky?
3. lis 2009 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leonina, jasny, to chapu, tak co se srazit my 2 spolu nekdy u Lidla? To mas daleko?
3. lis 2009 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravim devcata, Biancaa to musis mit hrozne hodne dite, kdyz u nej muzes cvicit. Mne zatim energie porad schazi. My bychom meli chodit porad ven, jinak mala dlouho nevydrzi se hrat a byt hodna, nevim jak ostatni deti. Mozna az trochu povyroste bude lip. Zatim ji bavi moje sala, nity na klokance a uz mi dochazi fantazie co je bezpecne a co by ji bavilo. Tak se zatim drzte, kezky kocarkujte, snad se nekdy sejdem kolem jezirek...
4. lis 2009 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek