• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Najde se mamina z Prahy 13 - Luka, Lužiny?

Kasen to by bylo fajn u toho Lidlu akorát jestli ti to nevadí tak by jsme to nechaly až na příští týden, Natálka má rýmu tak jsme doma. A jak chodíte ven?
4. lis 2009 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leonina, jasne, pristi tyden, tenhle tyden uz mam stejne program, tak pak napis az budete zdrave, uz se tesim. Videla bych to nekdy na odpolko, my to zatim dopoledne nezvladame, a kdyz je tohle pocasi, tak se vlastne ani moc nesnazime chodit i dopoledne....
4. lis 2009 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
My chodíme taky odpoledne akorát jak je takhle hnusně tak chodíme spíš na poledne. Tak ju taky se moc těším
4. lis 2009 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přidala jsem do albumu pár nových fotek
4. lis 2009 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jee, Leonino, Natalka je moc hezka, jak se krasne smeje. Ty nasi potvurce se porad nejak nechce, a to uz ji bude 10 tydnu...tedy, uz se usmala, ale hooodne s tim setri...vyfotit se mi to nepodarilo ani nahodou...
Tak se domluvime pristi tyden, ju?
4. lis 2009 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak do herny dnes nejdem - malá má ještě trochu rýmu, a já navíc začínám mít trochu obavu z hromadných akcí kvůli blížící se chřipkové epidemii....asi jsem magor, ale prostě chci kontakt s cizími lidmi a dětmi v uzavřených prostorách omezit na miminum...

Leonina, chodím na procházky všude možně - do parku, do Prokopáku, jen kolem sídliště, na Ladronku, když bylo teplo, jezdila jsem hodně do města..Dítko spí už jen jednou denně 10.30 - 12.15 (cca), chodíme ven odpoledne - tak na hoďku, před svačinou...A kde bydlíš ? My v Prusíkovce....

Hezký den všem !
5. lis 2009 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kasen dobře budu se těšit, jinak s tím úsměvem, malá se smála docela brzo ale jakmile jsem vytáhla foťák tak se zamračila a teď když jí chci vyfotit jak se směje tak udělá takovou vážnou tvář, jakoby mi naznačovala "nevím o co se snažíš, ale zapomeň že se ti usměju' :slight_smile: Jinak spíš se směje na tátu než na mně.
Sarihy my bydlíme ve Foglarovce, na Ladronku? To je docela z ruky, to chodíš pěšky až tam nebo jezdíš autem?
5. lis 2009 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lenoni, jezdím tam autobusem 174...trvá to 20min :wink:
5. lis 2009 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojte :slight_smile:

Jdete dnes někdo do té herny?
5. lis 2009 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Megee, jak už jsem psala, já radši do herny nejdu...
5. lis 2009 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda holčiny, tak já do herny dnes bohužel nemůžu. Teď odjíždím do Plzně a nevím, kdy se vrátím. Snad nám to už vyjde příští týden. Pozdravy všem a až budu mít více času něco písnu.páček :frowning2:
5. lis 2009 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
bianko bozi prozretelnost, ze jsem sem na posledni chvili koukla :slight_smile:
5. lis 2009 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, to se nám to ale venku pěkně kazí. Herna nám nevyšla, a pokud bude synátor v poho tento týden bych ve čtvrtek kolem půl čtvrté do herny šla. Když se někdo přidá, raději si ještě ve čtvrtek dáme vědět, já nikdy nevím, co mi do toho vleze, nedá se to Sino bohužel ovlivnit :frowning2: :frowning2:. Hezký den všem. P.S.: Apko doma necvičím, to by s mým divochem nešlo :grinning: :grinning:
9. lis 2009 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj vsem,
jako nove pristehovalsi na Luka (resp. Stodulky) bych rada kazdodenne nekrouzila okolo rybniku sama. Muzu se k vam pridat?
9. lis 2009 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Armadillo, urcite se pridej! Ja se pridala pred par dny, ale zatim jsme jeste zadnou prochazku nezvladli, ale snad se brzy domluvime. :wink:
9. lis 2009 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kasen moc se omlouvam ale budeme muset tu prochazku odlozit,mala uz 14 dni bojuje s rymou a nemuze se ji zbavit,tak snad pristi tyden uz to vyjde.Jinak kdyby jste nekdo vedel jak se zbavit u 2mesicniho prcka rymy tak budu rada za radu :slight_smile:
9. lis 2009 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
leonina stříkat sterimar nebo libenar ty můžou i malinký mimča a VYSÁVAT, VYSÁVAT, VYSÁVAT

jinak na to asi nic jiného není :wink: tak přeji brzké uzdravení :slight_smile:
10. lis 2009 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Yamaha otevřela novej kurz prvních krůčků v pondělí od 16 00 pro děti od 18ti m. do 4 let v MC Řepánek v Řeporiiích.
10. lis 2009 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leonina, nevadi, dej vedet, az budete v poradku a pak se domluvime. Zatim
10. lis 2009 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, dik za prijeti. Do parku chodim temer kazdodenne (pokud zrovna nepadaji trakare) cca 15-17 hod. Prochazim okolo obou nadrzi a povetsinou pridavam i treti na zacatku Prokopaku. Nechcete se nekdo pridat?
11. lis 2009 v 00:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, hlásím, že jsme konečně zdravé - po měsíci a půl. :slight_smile:

sina: yamaha má programy pro děti super - sama jsem v ní deset let učila a vedla svoje pobočky na Moravě. Teď ale co jsem na mateřské a v Praze, tak neučím. :slight_smile: Ale chystám se příští rok do krůčků tady na Hůrce. Tak snad to vyjde a mudra nám povolí kolektiv, protože malá má strašně slabou imunitu a hned všechno chytne. Proto nám zakázala i plavání a chodit mezi děti. Děsný. Ale prý z toho vyroste. Tak doufám.
11. lis 2009 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
tak my se teď docela často sejdeme s Apolenkou (Apka) a je to fajn nebloudit parkem samy. Dopoledne chodíme kolem půl9 až 9 a odpoledne tak ve15,h.
Krem: doufám, že už zase začnete kočárkovat a sejdem se...už vám přišly golfky? Jaké jsou?
Budeš otvírat hudebku pro děti? tak to se ti hned hlásíme, jako zájemci :slight_smile: ... a já ti v té hudebce budu učit fráninu :wink:...i když to s hudebkou moc nesouvisí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Bára je teď super, když jsme dlouho venku, je moc hodná, celkem si i sama vyhraje, jen za ní furt lítám s kojícím polštářem a obkládám ji, aby s sebou nešvihla na dlaždice....
Včera jsme zvládly spolu odučit kroužek FJ, nejdřív malá lezla po třídě, hrozně se jí líbily děti, pak se teda o něco bouchla, tak už na zemi být nechtěla, tak jsme to doučily v manduce.
11. lis 2009 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte! Dlouho sem tu nebyla.. Tímto zdravím leoninu :grinning:
11. lis 2009 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojik holky:slight_smile: uz jsem zakladala i jinou diskuzi, kam skocila kasenka...

mohla bych se k vam tady pridat???:slight_smile: ani ne za 3 tydny se stehujeme kousek od metra Luka, tak tam nikoho nebudu znam, rada bych poznala nejake maminy:slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. lis 2009 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky!
11. lis 2009 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojik pipiii a kde přesne budete bydlet?
11. lis 2009 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
megee, ja nevim jeste adresu, je to novostavba a ted mela kolaudacku, takze adresu teprve dostaneme, bude to zase nas dalsi podnajem(bohuzel)... je tam velika vystavba novostaveb. cca 2 stanice od metra Luka, my tam prijizdeli z druhe strany autem, po te silnici na Kladno a dali jsme se na odbocku na Reporyje, potom po takove hnusne silnici a byli jsme tam..to je popis, co??:grinning::grinning:
11. lis 2009 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Sali taky zdravím a doufám že se zase brzo potkáme :slight_smile: :slight_smile: Mege díky za radu, odsáváme a kapeme tak snad už to bude brzo dobrý, zatím nic moc zlepšení. Pipi jak to popisuješ tak budeme skoro sousedky :slight_smile: bydlím v novostavbách naproti :slight_smile:
11. lis 2009 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
leonina...jee tak to by bylo super!!! ja jsme puvodne z Jablonce, takze jsme si tady poradne nenasla zadny kamaradky, natoz s s detma. Koukala jsem na mapy.cz a tam ty novostavby jeste ani nejsou zakresleny:grinning: takze proste nevim ulici:grinning:
11. lis 2009 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeeee ahoj pipiii, my se tady snazime domluvit na nejakem sraziku, hlavne s leoninou, jeste se ale nepovedlo, takze si o nic jeste neprisla... tak snad budeme tedy 3 :slight_smile:
11. lis 2009 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek