Najde se mamina z Prahy 13 - Luka, Lužiny?

Ahoj, najde se tu maminka z této části prahy?
pipiii
11. lis 2009
🙂 jee to by bylo super🙂 x-) x-) x-)
kasenka228
11. lis 2009
No tak se prihlas, az se prestehujes, ju?
pipiii
11. lis 2009
kasenka, jasneee🙂 x-)
kasenka228
11. lis 2009
to me pobavilo...stehuju se a nevim kam, nemam adresu, neznam ulici 😃
armadillo
11. lis 2009
Ahoj holky, tak my mame zitra ockovaci den a patek je "babickonavstevni". O vikendu jedeme na vylet nekam za Prahu, takze spolecnou prochazku muzeme absolvovat nejdrive zacatkem pristiho tydne. Nechcete se predbezne domluvit? Co treba streda?
salikova
12. lis 2009
kasenka: a můžeme být 4? Že bych se k vám přidala... :-N
biancaa
12. lis 2009
Ahoj holky, dneska se nám udělalo nádherně, tak až se Domík probere, jdeme s kámoškou na prochajdu k nádrži a na 16 h cca do Herny pohádky, tak kdo se přidá ať dá vědět, na netu budem ještě cca 40 min. Páček
kasenka228
12. lis 2009
Salikova: no jasne, ze jo. 🙂
Co dat prvni srazik tedy pristi tyden? Co treba streda?
leonina
13. lis 2009
Kasen souhlasím tak ve středu, my už máme rýmu snad dobrou, ale ještě dnes ven nejdeme. Chci zkusit zítra chvilku napoledne, takže ta středa je ideální
kasenka228
13. lis 2009
tak super, tak snad se holky taky pridaji a domluvime se pak na case.... teda vlastne zatim jen salikova, pipiii az se prestehuje 😉
keminek
13. lis 2009
Ahoj, ráda bych se k vám také přidala.. Sice nejsem z Prahy 13, jsem z Prahy 5, ale to nevadí. Mám auto (zatím). A na Prahu 13 to není zas takový problém 🙂
sina
13. lis 2009
Ahoj já bych se přidala ale mohu jen odpoledne kolem 16 00
armadillo
13. lis 2009
Ahoj holky,
jsem rada, ze se streda ujala. Co se sejit na hrazi horniho rybniku? 16,00 je z me strany OK. S pulrocnim miminem se uz muzu bez problemu prizpusobit.
Keminek, vitej, rady te uvidime!
keminek
14. lis 2009
ahoj, tak na ten srazík možná jo (ještě potvrdím), ale vůbec nevím, kde je ta nádrž. Potřebuju to najít na mapách.cz. Můžete mi někdo poradit?
keminek
14. lis 2009
nebo ten rybník..
kasenka228
14. lis 2009
Ahoj, my bysme to na 16:00 taky mely zvladnout, my jsme porad bohuzel bez rezimu, ale v 16h by melo byt OK. A nebude uz tma?
Na hrazi? To je jakoze v blizkosti stanice Luziny, ze?
armadillo
14. lis 2009
Ahoj, toto je odkaz na mapy.cz, kde jsem oznacila tu hraz: http://www.mapy.cz/#mm=FP@ax=132862360@ay=13581...

GPS souradnice jsou Loc: 50°2'50.661"N, 14°19'43.89"E

Taky me napadlo, ze tech 16 hod uz je skoro tma. Navrhuji se sejit v 15 a Sinu muzeme pribrat v 16 hod nekde, kde se ji to bude hodit. Co na to rikate?
kasenka228
15. lis 2009
Jojo, souhlasim, 15h bude lepsi. Tak holky, dejte vedet, jestli vyhovuje. 🙂
leonina
15. lis 2009
Ahoj já se taky ráda přidám, akorát nevím kde to je a na mapách se mi to taky nějak nevybavuje. Bydlela jsem v ulici u Jezera, můžete mi prosím někdo trochu popsat cestu buď z Luk nebo Lužin, popřípadě by jsme se někde přidaly, jdeme z Ohrady.
Kasen chceš se sejít dřív nebo to necháme až na tu středu?
kasenka228
15. lis 2009
Leonina, manzel ma zitra dovcu a v utery je statni svatek, tak budeme spolu, tak bych to nechala az na tu stredu, jestli nevadi. Jinak jsem koukala na tu mapu, a ta ulice u Jezera je tam hnedka pres silnici v podstate, takze to tam musis znat.
Zkus mrknout jeste jednou na mapu: http://www.mapy.cz/#mm=FP@ax=132862360@ay=13581...
kasenka228
15. lis 2009
musis zkopirovat celej ten odkaz, i to co neni podtrzene, nejenom kliknout, ale to asi vis 🙂
kasenka228
15. lis 2009
no tak pres silnici uplne ne, ale je to ten nejblizsi rybnik od te ulice, z U Jezera Sezeminskou a je to. Nebo od metra Luziny Bronzovou ulici dolu 🙂
leonina
15. lis 2009
Jasně že nevadí, necháme to na středu. Na mapách jsem to našla, ale vůbec si nemůžu v paměti vybavit kde to tam je, půjdeme z Lužin tak to vezmeme to Bronzovkou a snad to najdem 🙂 Kasen prosím tě poslala by jsi mi do IP svoje tel. číslo, kdyby jsme bloudily tak aby jsme mohly dyštak zavolat, jestli by ti to teda nevadilo. Díky
megeeautor
16. lis 2009
ahoj holky nevadilo by kdyby jsme se kdyžtak na prochajdu přidali taky :-N ?
keminek
16. lis 2009
díky za odkaz na mapy 😉 ukážu manželovi a on vysvětlí a já pochopím nebo ne.. :-N 😃
Jinak 15:00 vyhovuje, je to lepší kvůli tmě. Snad nebude pršet. Pokud pak chcete jít někam do herny, tak tam už nejdu.. jen ven.
keminek
16. lis 2009
ahoj megee 🙂
salikova
16. lis 2009
Ahojte! Tak já ve středu taky můžu... Ale my sme ještě maličtí, tak nevim - jestli bude nějak moc zima, tak asi ne.. My chodíme ven přes poledne..No, uvidíme.

leonina: Tak my bysme si mohly dát na Ohradě někde szraz! Co třeba u toho mostku směr Lužiny, tam, jak se teď staví - hm?
salikova
16. lis 2009
leonina: Já k rybníku trefím! 😃
kasenka228
16. lis 2009
Megee, cim vic nas bude, tim lip. 🙂
Leonina, posilam cislo, posli prosim taky. Diky. 🙂
kasenka228
16. lis 2009
Salikova, neboj, miminko ti nezmrzne, ma byt docela teplo. Terka je jeste taky docela mala a jezdime od zacatku. 🙂

Začni psát odpověď...

Odešli