• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Najde se mamina z Prahy 13 - Luka, Lužiny?

salikova, já v tuhle dobu dávala jen flaušovou deku a přes to peřinku. Deka hřála, peřinka byla těžší a bránila úniku tepla. Přes to kryt kočáru, nánožník nebo jak to napsat a v kočárku bylo krásně teplo klidně i v 6 večer, protože jsem jezdila ještě když se rozsvěcely lampy :grinning: A když jsem měla pocit, že by malému mohla být zima, tak jsem hodila přes boudu plínu. Měl to tam krásně zadýchané. Pak už jsem dávala fusáček a kolikrát se spíš potil.. hlavně na zádíčkách, krčku a hlavičce.. a to měl jen overálek a mikinku. Uvidíš, jak se ti to bude zdát v tu středu.. :wink: :slight_smile:
16. lis 2009 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
keminek ahoj my se viděly v herně že? :grinning:
16. lis 2009 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ste mě překecaly :grinning: Ale je fakt, že někdy jdem na chvilku i v pět(kvůli psovi - když se nám taťka zasekne v práci) a malej si ještě nestěžoval :sunglasses:
16. lis 2009 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Salikova: Klidně my stejně pokud nejdeme nakoupit na Luka tak kroužíme naše kolečko kolem Ohrady a končíme právě u toho mostku :grinning: Poslala jsem ti do IP svoje telefonní číslo. Jinak chodíme taky napoledne a v tu středu nechceš si dát sraz ve 14:45 u toho mostu a k rybníku můžeme dojít společně? Jinak já už bych k rybníku taky trefila :grinning:
16. lis 2009 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jo - ve 14:45 u toho mostku :wink: Těším se!
17. lis 2009 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, zacina to vypadat na hojnou ucast, coz me jenom tesi.
Sino, budes se k nam chtit v tech 16 hod pripojit? Kde na tebe muzeme pockat?
Preji vam krasny svatecni den a tesi se na zitra.

P.S. Aby nedoslo k mylce, me (tedy spise synovo) poznavaci znameni je zluty fusak.
17. lis 2009 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak zitra v 15:00 na hrazi, ju? Taky se tesime. Papa
17. lis 2009 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky tak mi dnes nedorazíme.
Malej začal docela dost kašlat tak mám strach aby z toho nebylo něco horšího a taky aby jsme nenakazili miminka tak budeme radši doma.
Tak snad příště.
18. lis 2009 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na dnešní sraz snad dorazím, ale záleží na tom, kdy přijede manžel z práce. Sama tam netrefím ani náhodou, takže nás tam bude muset odvézt a já se budu snažit zapamatovat si cestu. :sweat_smile: Takže buď to stihne nebo ne...
I tak bych poprosila.. neposlal byste mi někdo telefonní číslo do IP, kdybychom bloudili nebo dorazili později? Díky... :slight_smile:

megee, jasně, v tomhle případě radši zůstat doma, je to lepší jak pro vás, tak pro nás :grinning: a v herně jsme se neviděly a ani nikde jinde, jen jsem ti psala.. :wink: :grinning: A těším se, až se uvidíme jindy.. :slight_smile:
18. lis 2009 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
keminek vážně jsi tam nebyla teď v poslední době ještě s nějakou kamarádkou taky s chlapečkem? Podle fotky bych totiž řekla, že jsem tě tam viděla.
18. lis 2009 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak jestli můžeme, tak bychom se taky přidaly, my chodíme v parku tak 2x denně, takže hráz víme, kde je...uvidíme, jak bude malá spát, protože taď má Bára odpoledne v kočáře záchvaty řevu (a v postýlce spát nechce):unamused: ...tak se kdyžtak odpojíme na uspání a zase připojíme, ať vás a miminka moc nevyděsíme :wink:
Kočárkovací spojenec Apka odjela na 3 týdny na Slovensko...ale až přijede, určitě vás taky bude chtít vidět.
Tak se na Vás budu odpoledne těšit - budu mít tmavě modrou Inglesinu Magnum. Ale na hrázi se snad neminem :slight_smile:
18. lis 2009 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Akras, pridej se.
Tesim se odpoledne.
18. lis 2009 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
megee, vypadám jinak než na fotce.. :grinning: ne ne.. určitě jsem nebyla v herně na lukách nebo lužinách, netrefím do těch míst ani obecně, natož konkrétně :grinning: a do heren teď nechodím :wink:

akras, já se také odpojím, pokud Tomášek dostane záchvat vzteku :sweat_smile: (do 2 let byl sluníčko, teď je taky, ale chytá ho to no.. :grinning: )
18. lis 2009 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, hrozně moc se omlouvám ale my dnes na sraz nedorazíme :frowning2: Odjíždíme na týden k rodičům a myslela jsem že pojedeme až večer, ale teď mi volala přítel že už něco večer má domluvený tak musíme jet už ve dvě. Mrzí mně to, protože jsem se na všechny těšila ale tak snad to není poslední srazík a na příští už dorazíme. Tak si to hezky užijte papa
18. lis 2009 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Leo, diky za sms. Urcite neni posledni, az se vratis, tak se ozvi a domluvime se. Uzijte si to u rodicu. Ahoj.
18. lis 2009 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj devcata, zdravim vsechny nove cleny. Skoda, ze nemuzu s vama. Kolik se vas nakonec seslo? My jsme na Slovensku u rodicu a zatim si to s Alickou uzivame, je to fajn, kdyz vam muze nekdo s mimcem pomoct.
18. lis 2009 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak ucast byla nevalna, snad to bude priste lepsi. :wink: Sesly jsme se armadillo, akras a ja. Ale i tak to bylo moc fajn, a my uz se s Terkou tesime na dalsi kocarkovani. :slight_smile:
18. lis 2009 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, já se zúčastnila, ale nějak jsem vás nenašla.. :sweat_smile: přijeli jsme až v 15:20, na hrázi nikdo, tak jsme šli směrem k hřišti, kde jezdí v mostě metro a pak jsme jeli domů. Byla zima a u těch nádrží to pěkně foukalo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Modré Inglesiny jsem viděla 2 :sweat_smile: Ale byli to jednotlivci a navíc s 2 dětmi, tak nevím.. :confused:
armadilo jsem volala, ale nebrala to, tak se musím podívat, jestli jsem to správně vyťukala nebo jestli to jen nebylo slyšet kvůli tomu větru. Těšila jsem se, na procházky je to tam pěkný a příště se určitě uvidíme :grinning:
18. lis 2009 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
keminek, my cekaly asi do 15:10-15:15...skoda, tak snad priste...
18. lis 2009 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kdyby se nekomu chtelo krouzit zitra odpolko, tak dejte vedet.
18. lis 2009 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, já sem dneska nějak dlouho krmila, tak sem tam dorazila pozdějš a nikde nikdo...A bohužel na vás nemám mobil - jen na leoninu - tak sem se procházkovala sama se psema pak jela zpět :frowning2: že vy ste někam odjely!!!
18. lis 2009 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já právě taky nevím, kam odjely.. :grinning: já je hledala směrem k tomu hřišti, co nad ním jezdí metro, jak je tam ta další nádrž, rybník.. a cestou jsem žádnou skupinku neviděla..
18. lis 2009 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
No my jsme fakt krouzily kolem toho rybniku na Hurce, co je tam metro a hriste, jenze jsme byly jen 2, a pak se k nam pridala akras, takze zadna velka skupina.
18. lis 2009 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ve dvou jsem si všimla jen kočárku Roan a nějakého sportovního.. jinak samí jednotlivci a s modrou inglesinou taky jen jednotlivci..
tak to vůbec nevadí.. vždyť se takhle můžeme potkávat často :wink: :slight_smile: mně se tam celkem líbí, jen to tam dost profukuje, když je vítr a dneska teda je docela dost.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. lis 2009 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
To me moc mrzi, ze jsme se minuly. S Kasenkou jsme cekali do tech 15,15 (v 15,10 jsem jeste kontrolovala mobil) a pak jsme se vydaly smer dolni rybnik.
Keminek cislo mas spravne, ja to bohuzel asi kvuli vetru vubec neslysela a zmeskaneho volani jsem si vsimla a po prichodu domu. Promin. Priste ho budu kontrolovat casteji a poradne.
Co rikate domluvit se na srazu pravidelne kazdy tyden? Vyhovovala by vam streda tech 15 hod? Nebo navrhujete jiny cas, hodinu, misto?
18. lis 2009 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hlavni poznavaci znameni byl asi muj rvave zluty fusak.
Dneska foukalo skutecne vyjimecne. Sinejsi vitr tu za ty dva mesice, co tu bydlim, urcite nebyl.
18. lis 2009 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak ja jsem v parku zpravidla kazdy den odpoledne. Jen to povetsinou beru bezmo. Kdyby jste se nekdo chtel pridat k behani s kocarem, budu moc rada. Beham tak 5-6km, velmi mirnym tempem. Jen tak k udrzeni, ci spise znovunalezeni, kondice.
18. lis 2009 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
armadilo, to nevadí, já taky hned myslela, že to není slyšet kvůli větru..
a máš žlutý fusak vyloženě? ne nánožník..
jestli by se domluvily tyhle pravidelné (nebo častější) schůzky, tak by to bylo fajn :slight_smile:
18. lis 2009 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je to skutecne vylozene zluty fusak ;)
Tak pockame, co reknou na pravidelne schuzky ostatni. Tobe by streda, 15 hod, hraz rybnika vyhovovaly?
18. lis 2009 ve 23:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Muzu potvrdit, je fakt zlutej, hodne. Kdyz jsem tam stala v 15:05 sama, tak uz jsem ho z dalky videla.
Ja s pravidelnou stredou v 15h souhlasim, jen ten pristi tyden hned nemuzu.
19. lis 2009 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek