• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Najdeme kámošky a maminky z Prahy Prosek-Střížkov?

9. listopadu 2012 
Ahojky najde se nejaka fajn kamaradka a i maminka na prochajdy a pokec?Střížkov-Prosek.Tesime se Luca :slight_smile:
17. zář 2012 ve 13:50  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Luco, já sice nejsem z Proseku, ale bydlím na Bohdalci ve Vršovicích a na Střížkov mi jezdí přímý bus 136, takže s dojezdem by nebyl problém. A s bobšema máme času relativně dost, ne?!?!?. Takže jestli ti nevadí ta vzdálenost, tak se ozvi. Petra s Adamem
23. zář 2012 ve 22:06  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky to vis,ze mi to nevadi ja jezdim autem,ale nez narvu kocarek do auticka to.je des a z busu mam hruzu.Hi njn.lenoch jsem.A ty presne bydlis kde ve Vrsovicich?Luca
24. zář 2012 ve 22:09  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to si na tom líp než já, já jsem odkázaná jen na MHD. My bydlíme na kopci Bohdalec, je tady STK Bohdalec. No pro neznalce je to hned na kopci nad Edenem, Synotip Areny kousek od Kubánského náměstí. P.
24. zář 2012 ve 22:16  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, taky jsme z proseka. Jsme tu asi mesic, tak bych se taky rada seznamila:slight_smile: My jsem s Jablonecke ul- Dneska jdeme okouknout Dablicky haj..... Tak co vymyslet nejakou prochazku?
25. zář 2012 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
:sweat_smile: aha tak "z Jablonecke" :sweat_smile: uz jsem asi na materske dlouho a s "Nohovisem" se tezko pise :grinning:
25. zář 2012 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@dii Ted teprve jsem si vsimla,ze jsi mi tady psala promin.Dlouho jsem tu nebyla jinak bych ti odepsala,ale malej tak zamestnava,ze neni kdy a pak jsem rada,ze sedim :wink:
9. lis 2012 v 15:24  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek