• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Najdu tu maminku z okolí Spořilova, Záběhlic?

5. března 2014 
Ahojky, najde se tu maminka z tohoto okolí, která by ráda na procházky? Zahradní město, Spořilov, Záběhlice
8. zář 2012 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka26 Ahoj, bydlím na Starém Spořilově pod Hlavní, mám dva kluky. Staršímu byly 2 a mladšímu budou zítra 3 měsíce. Chodíme často na Hamr neboi na hřišťata tady v okolí, tak se můžeme někdy sejít :slight_smile:
7. únor 2013 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zlababa07 Jé to je kousíček, já bydlím v choceradský kousek od penny :slight_smile: to bysme mohly někdy vyrazit :slight_smile: akorád já se ted min.14 dní ven nedostanu, ale pak bysme klidně mohly :wink: je super, že někdo bydlí takhle kousek, sme na spořilově sice už dva roky, ale pořád tu nikoho neznáme a ještě nějak ani to oklí nemám prozkoumaný :sweat_smile:
8. únor 2013 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, bydlím taky kousek od Penny. Termín mám v červenci, teď chodím do práce a chodím domů pozdě, ale od května už budu volná :slight_smile:
15. únor 2013 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@pussinka no super :slight_smile: tak další maminka na procházky :wink:
17. únor 2013 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zlababa07 Ahojky, tak u nás už sme všichni zdraví, tak kdyby si chtěla vyrazit na procházku sem tu :grinning:
18. únor 2013 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky, jestli je to aktuální, docela ráda bych se přidala :slight_smile:, mám 14ti měsíční holčičku a bydlíme u Depa Kačerov :slight_smile:
2. bře 2013 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zirafka82 ahoj, to je kousíček od nás :slight_smile: 118 jsem tam coby dup :slight_smile:, to bysme se mohly někdy sejít na procházku pokud budeš chtít :slight_smile:
6. bře 2013 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka26 Ahojky, to by bylo fajn :slight_smile:...Vzala bych i kamarádku, co má stejně starou holčičku a bydlí taky tady u nás :slight_smile:...
6. bře 2013 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zirafka82 super, aspoň nás bude víc :slight_smile: co takhle příští týden? Na dnu bysme se dohodly podle počasí :wink: :slight_smile:
6. bře 2013 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Určitě, není problém :slight_smile: :slight_smile:...už teď se těšíme.....
6. bře 2013 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pussinka ahojky:slight_smile: ja koukam primo na penny a termin mam 24.6. A 30.6.:slight_smile:
10. bře 2013 v 11:33  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červenci 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je nas tady je:slight_smile: ja uz se bala ze tu jsou jen sami protivni duchodci:slight_smile: :grinning:
10. bře 2013 v 11:35  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červenci 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
Takže super holky, už se těším :slight_smile:
10. bře 2013 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, moc se omlouvám, jsme nemocní, na kontrolu jdeme ve středu, tak se pak můžeme domluvit :slight_smile:...
24. bře 2013 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@abby003
@pussinka holky tak to bydlíme kousek od sebe, já to mám k penny asi cca dvě minutky :grinning:
@zirafka82 tak se hlavně brzy uzdravte a pak bude třeba i lepší počasí než je ted :wink:
25. bře 2013 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka26 , ja uz tem prochazkam asi moc nedam, prave jsem se vratila od doktorky a uz musim jen lezet:(
25. bře 2013 v 15:58  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červenci 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@abby003 až se mimís narodí :wink:
25. bře 2013 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky ze Spořilova, měla bych pomalu už začít hledat pediatra. Holky, co už máte děti, kam chodíte? Do polikliniky? Dáte mi prosím nějaký tip na dobrou doktorku? Potřebovala bych odsunout očkování...nemáte s tím některá zkušenosti? Moc díky :slight_smile:
28. bře 2013 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pussinka chodím s dětma do polikliniky k doktorce Staňkoví, je super :wink:
28. bře 2013 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky jsem ze Záběhlic z Jesenicke . Chci se zeptat zda nevíte o nějakem hracim centru uzavrenem pro deti od 1 roku?:slight_smile: Až bude teplo vyrazime na hriste ,ale ted? Chtela bych malemu konecne ukazat hriste:slight_smile: Je nam 10 mesicu :slight_smile:Mejste se:slight_smile: :wink:
5. bře 2014 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@vlastapasta ahoj, mi teda chodíme hlavně na venkobní hřiště, sme radši venku, ale co sem slyšela, tak pěkný vnitřní hřiště je v hostivaři koala, maji i www stránky, ale ty neznám :slight_smile:
5. bře 2014 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Děkuji:slight_smile: :wink:
5. bře 2014 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek