Nějaká snažilka z okolí Trutnova?

vladuska29
23. zář 2018

Ahoj není tu nějaká snažilka z okolí Trutnova, která se chce podelit o dojmy z čekání na // ☺️☺️

kac9
23. zář 2018

Ahoj 🙂 zatím jsme v Kroměříži, ale ve středu se stěhujeme do Chvalče, takže kousek ke Trutnovu 😊❤

vladuska29
autor
23. zář 2018

@kac9 po pravdě ani nevim kde Chvalec je ☺️ a taky se snažíte o mimi 😉😉

kac9
23. zář 2018

@vladuska29 Od Trutnova když pojedete, tak jsou Petříkovice a pak hned Chvaleč asi 12km :D Jinak se snažíme o druhatko 🙂 mám za sebou ZT v 11.tt v červnu a od té doby se nám nedaří :( jak jste na tom vy? 😊

vladuska29
autor
23. zář 2018

@kac9 ja uz jedno ditko mam taky letos mu bude 8let. Ted s jiným partnerem snazime o mimico. V loni v dudnu jsem podstoupila revizi nevytvoril ss nam plod. Nasledne jsem otehotnela v rijnu a letos v lednu jsem musela v 11tt zase na revizi proto mimi se přestalo vyvyjet. 😞😞😞 Ted po 7 mesicni pauze to zkousime znova. Mezi tim jsme litali po ruznych vysetrenich 😞😞😞

kac9
23. zář 2018

@vladuska29 Teda, vy toho máte za sebou :( to mě mrzí... já teda jen jednu revizi a už to mě dost srazilo na kolena :(

vladuska29
autor
24. zář 2018

@kac9 mame toho hodne. 😞 Prvni revizi jsem jeste tak nejak rozdychala, ale tu druhou to bylo horsi. Dlouho trvalo nez sem nechala pritele na sebe zase sahnout. Ale ted doktory mame za sebou a vse je relativne v poradku. Takze uvidime jak to bude ted na potreti. Dr, mi rek ze kdyz by plod zase neprezil vic jak 12tt tak pak uz budem muset do centra na umele oplodneni. Ale ja doufam ze do 3 bude vse v poradku

kac9
24. zář 2018

@vladuska29 Tak to moc držím palce ať vám to dopadne! 😊 my to teď budeme mit se snažením složitější :( manžel začne jezdit pracovně po Evropě, vždy na celý měsíc, takže trefit se do plodnych dní bude těžké :(

vladuska29
autor
24. zář 2018

@kac9 my začali tenhle měsíc tak uvidime mám teď 8dni do MS tak uvidíme jestli se zadařílo na poprve nebo ne. Takhle to ma segra s manželem on je teda o víkendech doma ale segra vždy říkala že jako naschval vychází ovulace presne v prostřed týdne. Hele ale světě div se už takhle doma běhá skoro 2 roční kluk a ted 25.12 ma termín s druhym klukem. Aspon se na sebe budete těšit a ty spermie budou živější 😉😉 a určitě se zadaří brzy

kac9
24. zář 2018

@vladuska29 Já jsem dneska 26DC a cykly mám tak 28-31 dní, tak taky uvidíme... no, snad máš pravdu :D kéž by se povedlo 🙏

vladuska29
autor
24. zář 2018

@kac9 ja měla ovulaci před tydnem v neděli a podle aplikace to mam dostat za těch 8dni. Mam cyklus tak 28-33dni jak kdy. Tak uvidim už bych nejradši testovala ale vydržím to 😁😁😁😁 je času ještě dost

kac9
24. zář 2018

@vladuska29 Já dneska zkusila test a byl negativní, takže si myslím, že se nepovedlo :(

vladuska29
autor
24. zář 2018

@kac9 a kdy to máš dostat?

kac9
24. zář 2018

@vladuska29 Cykly mám 28-31 takže mezi čtvrtkem a nedělí

vladuska29
autor
24. zář 2018

@kac9 to máš ještě čas na testování. Zkus to až tak v patek. Ja bych to měla dostat 2.10 a taky budu testit až tak 1.10 jestli to vydržím teda 😁😁😁😁

kac9
24. zář 2018

@vladuska29 No, já to právě nevydržela :D a ce středu se stěhujeme, takže počítám, že se pak dřív než v neděli k testu nedostanu, tak proto :D

vladuska29
autor
24. zář 2018

@kac9 moc budu držet palečky aby tam ty // byly 😘😘 ja pri prvnim tehu měla pozitvni test slabě až po tydnu vynechani MS. A teď u těch dvou poslednich jsem ducha měla už v den očekávané Ms

kac9
24. zář 2018

@vladuska29 Děkuju! Taky držím palce ❤😘 já jsem s prvním měla taky až týden po vynechani ppozitivní, to je fakt 😀

vladuska29
autor
24. zář 2018

@kac9 tak vidíš je ještě dost času na testování ☺️☺️😘😘 nejhorší je to čekání vždycky

kac9
24. zář 2018

@vladuska29 Jo to čekání je šílený :D a já teda nevím jak ty, ale já se vždycky snažím se nesledovat, ale nějak to nejde... 😅

vladuska29
autor
24. zář 2018

@kac9 taky se vzdycky snažím 😁😁 když jsem v praci tak je to v pohodě ale jak jsem doma tak je to hrozný😂😂 ted si pořád říkám ještě je brzy ještě musíš vydržet 😁😁😁

kac9
24. zář 2018

@vladuska29 Jo a já jsem doma pořád 😅😂😂😂 první syn je hodný, takže se chvílema vlastně i nudim 😁

vladuska29
autor
24. zář 2018

@kac9 no mému už je 8let. Takže i když je doma tak me už nepotřebuje. Ale ja chodim do prace takze aspon utika. Ale už se těším až budu pak tehu a budu si to užívat. 😁😁😁

kac9
24. zář 2018

@vladuska29 No jasný no, to on mě malej sice potřebuje, ale teď má "táta" období :D takže jsem tu vlastně navíc :D

vladuska29
autor
24. zář 2018

@kac9 jo tak to měl malej taky. Zaplať buh že si už teď na tatu nevzpomene protoze jeho tata na něj uplne kašle. Nebyt toho že byl u sestřenic na prazdninach a nejeli za druhou babičkou neviděl by svyho tatu 3roky.

kac9
24. zář 2018

@vladuska29 Teda to je šílený 😶 a smutný... já si nedokážu představit, že bych se o svoje dítě nezajimala, nebyla s ním v kontaktu, to je hrozný :( hlavně jestli to malej zvládá dobře..

vladuska29
autor
24. zář 2018

@kac9 tak ja sem od bývalého odešla když malýmu byly 3 roky. Zjistila jsem že mě podvádí a ze sní čeká dítě. Podváděl mě v době kdy jsme se snažily o druhý. Naštěstí se nezadarilo. Vratila jsem zpátky k rodičům. Co sem od něj odešla tak se o malyho zajímal ještě rok. Pak zajem opadl a vymluvy byly takový že je to daleko aby za ním jezdil nebo si pro něj jezdil ( byvaly bydlí v Litomyšli) ze začátku se malej ptal ale pak už ani ne. A co se 3 roky s přítelem tak se nepta už vůbec. A když tak jen řekne že tatu vidět nechce že tata ma rád jen Miloška to je to jeho druhy dítě. My o něm hlavně ani doma nemluvime. Takže si troufam říct že to malej zvládá dobře a že mu jeho tata vůbec nechybí. Teď se akorad pořád pta kdy bude mit už brášku nebo sestřičku že to pry neni fér že malej od segry bude už mit brášku a on pořád nic. To jsme se museli smát když nám to říkal 😁😁😁😁

kac9
24. zář 2018

@vladuska29 No, tak to je šílený... hlavně, že to máte všichni za sebou ❤ a to se teda jako musíte hodně snažit, když je takovej zájem i od malýho :D

vladuska29
autor
24. zář 2018

@kac9 joo to zájem mě hlavně aby mu vydržel až se to pak narodí 😁😁😁 což pochybuju 😂😂😂 normálně už včera ma k večeru vždycky začne palit žáha a to na to nikdy netrpim. A i při rihnuti cítím v krku pálení. A to sem dneska nic co by mě takhle podrážilo nejedla.

kac9
24. zář 2018

@vladuska29 No to tak bývá, že to nevydrží :D
Teda, tak uvidíš :D já teda krom občasného pobolivani podbřišku, nic nepozoruju :D vlastně chodím pořád čurat, ale tak to může být z čehokoli :D

vladuska29
autor
24. zář 2018

@kac9 to ja taky chodim často. No mě pálí ta žáha akorad. Ale myslím ze je to ještě brzy aby to třeba byla známka těhotenství 🤔🤔 přece jen mám do Ms ještě 8dni což je dost