• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nějaká těhulka z Pardubic nebo Hradce Králové na pokec?

15. července 2012 
ahojky ,je mi 29 a čekám miminko a tak nějak nemám ským kloudně poklábosit :frowning2: ..přistěhovala jsem se za manželem a zatím tady moc lidí neznám...tak budu ráda za každou spřízněnou duši :grinning: :grinning: ...
26. čer 2012 v 18:29  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Peti, mně bude na konci srpna 26 a taky čekáme, pozítří začínám desátý týden. Bydlím za Hradcem Králové a pracuji v Pardubicích. A včera jsem se dozvěděla, že kamarádka z Hradce je taky těhu, takže v tom nejsi sama :slight_smile: a kdypak to čekáte a kdepak bydlíš?
3. črc 2012 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@verusska1808 ahoj,ráda tě poznávám :slight_smile: ...já bydlim v Býšti,je to kousíček před Hradcem...no a termín mám začátkem unora,podle toho co píšeš jsme těhu tak nějak na stejno ne? kdy máš trmín ty? jinak díky za povzbuzení :wink: ...
11. črc 2012 v 19:11  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, doktor mi to ještě jaksi neřekl, ale co jsem to tak brala podle ostatních holek, co to mají na dny stejně jako já, tak mi to vychází na posledního ledňáčka :slight_smile:
11. črc 2012 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a kdyžtak se můžem někdy sejít v Hradci a zajít třeba na kafčo nebo něco takového :wink: ale jdu v pátek na kontrolu, tak se ho zeptám...

a jak jsi na tom s kočárkem? už máš vybráno? já jsem si myslela, že vybráno nebo spíš vytipováno mám, ale když jsem se byla podívat v Opatovicích na kočárky, tak jsem docela změnila názor a asi už mám vybráno definitivně :grinning:
11. črc 2012 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to by bylo super :slight_smile: ...já mám kočárek schovanej po prckovi,byl docela drahej tak jsem ráda že ho ještě využiju :slight_smile: ...
to ses byla podívat ve Vesně? já jsem tam taky něco málo nakupovala...jinak ještě čekám až budu mít všechny výsledky v pohodě ,pak začnu nakupovat :slight_smile: ..zatim mám strach,už jednou se mito vymstilo :frowning2: ..ale s tím kafem je to super nápad :slight_smile: ...já mám termín 5.2... jinak posledního ledna má narozky muj manžel tak kdybych porodila byl by to pěknej dárek :slight_smile:
15. črc 2012 ve 21:21  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek