• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Neratovice a okolí. Maminky nebo snažilky

29. července 2016 
Přeji krásný den všem.Najde se tu mezi návštěvnicemi serveru nastávající maminka nebo nebo snažilka v průběhu příštího roku z Neratovic a okolí?
12. pro 2007 v 17:57  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj berunko já jsem z Neratovic a snažíme se pul roku a mám dokonce už 1 kluka 2roky9měsícu :slight_smile:
12. pro 2007 v 18:30  • Odpověz  • To se mi líbí
berunko prosim tě je to asi hloupá otázka ale jsi ženská nebo chlap? Mate mě totiž že v albu je 1 foto a to chlapa :slight_smile: Prosím o seriozní odpověd:slight_smile:
12. pro 2007 v 18:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojík holky já jsem taky z Mělníka a okolí,teda pkud neva že k vám lezu. :confused:
16. pro 2007 v 16:56  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj market1, nevadí že si se přidala je tu totíž nějak mrtvo :slight_smile:Berunka nás hledala ale nejak na nás zapoměla. Jak se máš market1 taky se snažíte o mimčo? A odkud jsi?
17. pro 2007 v 18:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojík Leni,jsem z Mělníka a o mimi se snažíme s manželem 2 roky a nic.
To víš čas utíká a jsem s toho neštastná.jsem ráda že jsi se mi ozvala.
17. pro 2007 ve 20:34  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj tak to je mi líto, že už se snažíte tak dlouho a nic. My teprve od května le nedávno mi doktor oznámil že mám polycystozu vaječníku tzv.PCO a bude velký problém otěhotnět. Už mi tedy nasadil nějaké tabletky na vyvolání ovulace která u mě asi vubec nebyla a v pátek jdu na ultrazvuk tak doufám že to bude dobré. Já chodím na gyndu do Prahy Hloubětín- Gyncentrum a kam chodiš ty? Byla jsi u dr. že se snažíte už tak dlouho a ještě nic? Pokud jo dělá s tebou něco, řeší proč vám to nejde....
17. pro 2007 ve 21:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojík,tak u mě to nebylo jednoduchý od začátku.Můj gynekolog mi pořád říkal že jsem v pořádku a že mimi bude co nevidět.No to se docela seknul,vysadila jsem antikoncepci a čekala a ono nic.
Manžel šel na spermiogram a ten nevyšel moc slavně ale nejhorší to nebylo.Tak nás poslali do car-Gennet(teda spíš jsem jsi vybrala já)a tam zjistili že manaž opravdu nemá spermio žádný zázrak,ale přišli i u mě proč to nejde.
Mám taky PCO a asi v té době jsem neměla taky žádnou ovulaci,a od mládí mám problémy s ms,ale můj dr.to řešil antikoncepcí.
Tak že na PCO dlabu metformin,už jsem proděla 1IVF a stoho bylo 14 embryjek,ale měla jsem ohss,takže jsem musela s ketem počkat 3 měsíce,už jsem 3 kety obsalovala a bohužel nic,tak jsem s toho uplně hotová.
Mám hotovou i genetiku a bylo mi zjištěna trombofilii(zvýšená srážlivost krve)
a byla jsem s manželem i na imunlogii,a byl mi nasazen prendison.
Tak to ho holka mám fakt dost a bojím se jestli je mi to vůbec souzeno.
18. pro 2007 v 07:48  • Odpověz  • To se mi líbí
markéto neboj, neházej flintu do žita uvidíš že se dočkáš. Je tedy fakt, že těch nálezu máte mnoho ale s tou trombofilii si nelam hlavu na tu je dobrá kyselina listová a vit. tuším B12. My ji máme v rodině taky - tata ,moje segra, nejspíš i mamka protože sestra ji prý zdědila po mamce ale ta ještě nikde nebyla a tak jsem v ohrožení samozřejmě já, navíc příznaky na trombo by u mě i byly. Kamarádka měla taky problémy s otěhotněním, vzali ji vaječníky a její tělo produkovalo protilátky. Takže se jim to povedlo na IVF až na potřetí ale z toho 2x byla v iscaru a pak šla na podolí do nějakého centra a povedlo se. Tak ti držím pěsti aby vám to už taky vyšlo :wink: . Já asi pokud bych měla jít na IVF tak nepujdu mám strach z toho OHSS, četla jsem, že je to moc nebezpečné a muže jít i o život když se to zanedbá. My ted zkoušíme tabletky na vyvolání ovulace a v pátek jdu na folikulometrii tak jsem zvědavá jestli mě ty tabletky pomohou, když to nezvládnu do 6ti měsícu tak mě čeká laparoskopie a pak IUI :frowning2: . Tak snad se obě dočkáme, chce to i pozitivně myslet, navíc já tedy do sebe házím i nějaké ty bylinné roztoky. :slight_smile:
18. pro 2007 v 10:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Leni,ještě jsem ve fázy že flintu fakt neházim do žita ale dost se bojim že mi to nikdy nevýjde,sice manžel říká že to jednou musí vyjít a je fakt že ty všechny inepříjemný vyšetření se mnou prochází.
Trombofilii jsem zdědila po obouch rodičů což prý není tak častý ale stává se to.Manžel má nemocné srdce tak jsme šli před ivf na genetiku ale dr.to chtěla kvůli manželovi a manžel vyšel zdravej a já jsem ten chcípák.Manžel jsi ze mě dělá srandu a říká no jo ty máš toho lajdáka(leidenská mutace).
Dlabu kys.listovou a B12,ale dá se to zvládnout,docházím na trombologii na Karlák,a je to v poho ale v těhu bych jsi musela píchát injekce na ředění není to nic moc už jsem jsi je píchala při ivf ale vydržet se to dá,no co bych pro mimi neudělala.
U každého ten ohss nemusí být já ho měla ale to že jsem dost reagovala na hormony,já ti holka měla folikulíků já byla jak nosnice.Nejhorší bylo to po tom odsátí to mi bylo fakt dost zle,dr.mi řekla tak máte za sebou skoro porod.Ale s těch mega folikulíků jsem měla 14 embrjek ale asi nebyly to ty pravé nebot se žádné nechytlo.¨
Laparku mám za sebou taky to jsem všechno s ivf stihla v tomhle roce,laparka je v poho tam taky nezjistili nic závažného tak jsem ti s toho holka docela otrávená.
A bylinky taky dlabu já jím od naděje černý rybíz-maliník a dost to na mě funguje ted se mi dělá myslím že je to těma bylinkama ukázková ovulace a folikulíky jsou taky krásný.
No nějak jsem se rozepsala a doufám že jsem to nepsala dost zmateně.kdybys něčemu nerozuměla tak se omlouvám.pa
19. pro 2007 v 08:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Markéto,tak to je ale fajn že máš ovulaci a hezké folíky :slight_smile: tak u tebe je tedy problém jen la leidenska mutace :unamused: a manža jestli jsem to dobře vše pobrala má horší spermiogram. Jedna holčina někde psala že její manža má fakt moc blbej ten spermiogram a když začal nosit trenky místo slipu a boxerek a ještě si sprchoval kuličky :grinning: chladnější vodou né ale ledovou tak se mu to podstatně zlepšilo. Prý musí mít kuličky :slight_smile: nižší teplotu než je ta tělesná aby tam spermusky přežily. Tak to schválně zkuste a třeba se to povede i bez IVF. Jinak já věřím tomu že se dočkáš mimča,bud hodně pozitivní,nemysli na to vím je to těžké ale nečím se zabav když na tebe pujdou myšlenky PSYCHIKA JE PEKNA POTVORA víš, doufám že jsem v tom slovíčku nenapsala hrubku a trefila se :grinning: . Každopádně ti moc držím pěstičky.
19. pro 2007 v 10:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojík Leni,
tak s tím spermiogram je to blbý no ale cos e dá dělat zkoušíme všechno možný.
Manža přestal nosit slipy a zvyknul jsi na trenky,sice nejdřív reptal a nedávno jsem mu omylem připravila slipy tak na ně nějak divně koukal že je nechce.Tak taky pokrok.
Manža si sice kuličky :wink: nesprchuje studenou vodou ale vodu na mytí požívá chladnější než já,já vždycky vylezu z vany jako čerstvě uvařený prase.Ale já horkou vodu miluju,i když mi to poslední dobu nedělá dobře no to je zase jiná.
doufám že se to 2 ivf povede jsem s toho docela unavená a bojím že to u mě nepůjde.
Máš holka pravdu ta psychika je potvora asi i to je u mě dost velkej blok.Ale i když jsem jsi říkala bud v poho,sama moc dobře víš že to moc nejde ikdy ž se snažíš.
dík za podporu a dík za pokec nakonec jsi píšeme jen mi dvě kde,ta berunka asi je?
už máš vše hotové na vánoce?já moc né jsem pořád v pracovním nasazení a nestíhám.no nejsou děti tak to tak neřeším.
20. pro 2007 v 07:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
já jsem sice skalní příznivec tématu Utrogestan, ale bydlištěm patřím k vám. Jsem přímo z Mělníka. Snažíme se už rok, ale musím říct, že se mi Dr. zavěnovala hned po 1/2 roce marného snažení a rvala do mě hormony - bez výsledku. Teď už jsme byli i v CARu - chodíme do ISCARE do Prahy. Spermio máme v pořádku (ufff, aspoň jeden kámen ze srdce dole). Já neměla ovulaci, tu snad teď mám, (aspoň jsem se ji už naučila poznávat), ale hlavní problém je asi v nízké děložní sliznici a ne a ne ji zvýšit :frowning2:
20. pro 2007 v 09:37  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky,tak to jsem fakt ráda že už jsme tu ve třech. Jinak to vypadá že jsem berunku odhalila a je to mužský když se neozývá a v albu má 1 foto a to chlapa :grinning: Markéto neztrácej hlavu jdeš teprve na 2 ivf takže to bude určitě v phodě a brzy se povede. Jak jsem ti psala moje kamarádka byla 3x a povedlo se už má holčinu roční. Jinak na vánoce mám celkem hotovo,dárečky zabalené, cukroví udělané jen dozdobit to asi dnes odpoledne, stromeček stojí už od neděle, koberec obývák vyčištěný /náš klučina ho titiž prasí/,ryba koupená na mrazáku. No už jen nákup surovin na salát a udělat ho v neděli a je hotovo. Ahoj zelviku:slight_smile: vitám tě mezi námi. Chci se zeptat, píšeš že jsi nemívala ovulaci tak to máme stejný problém,já to mám ted taky tak. Doktor mi řekl že mám PCO. Co ti ted nasadily za léčbu v ISCARU? Zajímá mě to protože se to muže za pul roku týkat i mě víš. Ted zkouším clostilbegyt na stimulaci ovulace ale nevim zda to na mě bude pusobit,když ne tak mě čeká laparka a pak CAR. Jinak mám pocit že hodně holkám narostla sliznice po užívání bylinek,mrkni do diskuze o GYNEX, přístí měsic si ho taky naordinuju,hodně holkám pomohl.
20. pro 2007 v 10:29  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky,
Lenkab - díky za přivítání.
No Clostilbegyt jsem brala taky a docela jsem s ním měla psychický problém - už jen ten příbalový leták mě odrazoval.Prostě mi to nějak vadilo. Navíc prý sliznici snižuje a na zvýšení jsem pak brala Utrogestan.No jak na houpačce. Teď neberu 2 měsíce nic, ovulace probíhá (aspoň myslím), ale ta sliznice není. PCO ti zjistili při nějaké podorbné prohlídce? Nebo jen při běžném ultrazvuku? Předpokládám, že když ani moje gyndařka, ani Dr. v CARu nic takového nehlásila, že tam asi cysty nemám. Opravuji větu, že nic neberu - beru kapky Jeřáb ptačí, má to pomáhat na hormonální hladinu a asi mi to i posunuje ovulaci na dřív (i víc holek už to tu psalo). V Caru jsme byli poprvé, takže to bylo o konzultaci, o spermiu, o odběrech krve a o mém vyšetření a ultrazvuku. Byla jsem tam 7.den cyklu, Dr. říkala, že tam je náznak dominantního folikulu (taky si myslím, že ovu pak proběhla) a řekla, že vzhledem k sliznici asi budu mít kratší cyklus.Až teď dostanu mrchu, tak se tam mám objednat zase na 8.den a uvidí se, co dál Oni budou mít už výsledky krve, hormonálního profilu, tak uvidíme...
20. pro 2007 ve 20:12  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj zelviku mě řekl doktor o PCO když mi dělal ultrazvuk a najel na vaječníky, to asi ale určitě ty nemáš to by ti už řekli v CARu. Tak to je fajn že máš ovulaci,nevíš jak ti závidím. Mě tedy ten clostil nijak nevadí nemám ani žádné vedlejší učinky jak píšou v letáčku,prostě jako když ho ani neberu. Hlavně ale aby na mě aspon pusobil. Zítra jdu na ten UZ tak mi držte holky pěsti at tam je dominantní folikul,já ho prostě chci :frowning2: a hotovo! Jinak ten jeřáb ptačí už na mě taky doma čeká až začnu až od dalšího cyklu nejprve doberu estrozin a pak začnu dálší bylinky to by bylo aby neco nezabralo :slight_smile:
20. pro 2007 ve 21:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Lenkab. - moc nezáviď, já si jen myslím, že ovulaci mám. Třeba folikul ani nepraskne, co já vím (ale říkám si, že právě kdyby neprasknul, uděllala by se z něj cysta). Taky měřím teplotu, dneska už asi je ze zvyku - každý graf je jiný, všechny jak z učebnice, ale výsledek nikde.
Kolikátý DC jsi? Zítra ti držím palce - chodíš v Neratovicích?
s tím jeřábem - první polknutí je děs, hlavně ty kapky hrozně smrdí, přesně jako když kvete ten strom - jeřabiny, páchne to stejně. ale dá se to a ženská dělá cokoli:slight_smile:
20. pro 2007 ve 21:20  • Odpověz  • To se mi líbí
zelviku, jak píšeš o tom že kdyby folík neprasknul tak by tam byla cysta tak to si myslím že říkáš naprosto správně.Já jsem líná na měření teploty a hlavně nerozumím moc jak dělat ten graf a určit kdy je ovu. Jinak já jsem dnes 9den cyklu a zítra teda doufám že tam něco bude,už je to takové dlouhé to čekání. pokud se to nepovede tak mám ty bylinky tak začnu testovat dálší co se mnou udělají,jsou to koneckoncu jen bylinky:slight_smile:
20. pro 2007 ve 21:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo a ještě jsem zapoměla říct že do Neratovic na gyndu nechodím jsou tu pěkný patlové, já jezdím do prahy na Hloubětín do Gyncentra tam jsou super. Do Neratovic bych nešla ani rodit,raději jsem jela až k Apolináři na Karlák v Praze
20. pro 2007 ve 21:53  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky tak jsem tu od doktrora :slight_smile: Dělal mi ultrazvuk a byl tam 1 dominantní folikul dnes je to 10tý den cyklu a má 12cm ,tak snad doroste. 25.12 tam jedu znovu tak doufám že už bude veliký,pokud ano píchnou mi pregnyl na prasknutí folikulu a uvolnění vajíčka a pak začnu brát duphaston. Tak jsem napnutá jak kšandy a doufám že bude vše ok. Držte mi pěstičky,mám ohromnou radost :slight_smile:
21. pro 2007 ve 14:22  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ahojky holky:slight_smile: mooc se omlouvam,ze jsem se sem dostala az ted,pred Vanoci byl hrozny fofr.Doma jsem se ke konikovi vubec nedostala:(
lenkab k otazce jestli jsem holka odpovidam ano:slight_smile:) v albu je sice fotka meho manzela ale to album si musis rozkliknout.Pak je tam i moje foto a nase spolecne ze svatby :wink:
Jinak snazilkovani u nas zacne asi pristi rok tak pocitam v breznu,dubnu.Hned jak nam priklepnou hypoteku:slight_smile:)
Mejte se vsechny moc krasne a budu se snazit prichazet casteji :slight_smile:
25. pro 2007 ve 22:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj! Omlouvám se, že sem jen tak vpadnu, ale reaguji na odpověď lenkab., že do Neratovic nechodí.
Já právě do Neratovic chodím už asi 6 let, zatím jsem s nimi žádný problém neměla, dokonce jsem tam ležela po potratu..... Už jsem mluvila s několika holkama a ty potvrdili to, co píšeš..... Já vůbec nevím, jestli mám odsud odejít nebo ne. Porodnice prý taky nestojí za moc..... Mám teď brouka v hlavě a nevím, jak to vyřešit. V práci jsem dostala od jedné kolegyně kontakt právě na Gyncentrum v Hloubětíně, tak o něm uvažuji.
26. pro 2007 v 09:19  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj christlo, jestli ti mohu radit vem z Neratovic z gyndy nohy na ramena a uteč,jsou to patlové,u mě nepoznali za několik let že mám polycystozu vaječníku a mé sestře nepoznali rakovinu čípku- přišla tím o 3/4 čípku. Prchni dokud je čas,ty jsi z Neratovic? Jo jinak doporučuji gyncetrum Hloubětín jsou fakt profíci,pá
26. pro 2007 v 11:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Bydlím vedle Neratovic. Tak teď jsi mi nasadila ještě většího brouka do hlavy než jsem do teď. Přemýšlela jsem i o Mělníku. Prahu mám trochu z ruky.....
26. pro 2007 v 11:53  • Odpověz  • To se mi líbí
no pokud nemužeš otěhotnět nebo se snažíš už dlouho tak ti radím Praha, hodně holek přešlo z Nera do Prahy a jsou spokojené. V gyncentrum není tak daleko z holešovic sedneš na metro a dojedeš na stanicic hloubětínská a když vystoupíš tak je to kousek pěšky. Operují tam,mají mamograf, speciální 3d ultrazvuky,přijedeš na dobu objednání a nečekáš tam celý den jako se to třeba stávalo mě v Nera že celé dopoledne bylo na gyndě. Opravdu doporučuji Praha,mužu ti dát i kontakt,jo ale platí se tam roční příspevek 900korun,máš v tom zahrnutou 5procentní slevu v jejich lékárně hned vedle gyndy a pak ještě jsou v tom některé jiné věci zahrnuty.
26. pro 2007 v 11:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Leni, teď jedu pryč, ale až přijedu, tak se ozvu a ještě si o tom popovídáme, jo? Začíná mě to hodně zajímat.
26. pro 2007 ve 12:22  • Odpověz  • To se mi líbí
jo jo určite
26. pro 2007 ve 12:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojík holky,
tak se taky po odmlce ozývám,předvánoční shon byl docela šílenej a ještě k tomu jsem chodila do práce,a vůbec nic jsem nestíhala.
Jsem ráda že se naše řady rozšiřují.
Byla zde nadhozena diskuse o neratovické gyndě tak to nebudu moc sloužit,já chodím na Mělník a Car Gennet v Praze.S Gennetem jsem moc spokojená i když se nám ještě mimi nezadařilo,asi je to krapet i o štěstí.
Tak doufám že příští rok bude ve znamení miminek.
Leni psala jsi jak ti narostl folikul tak to ti moc držím palečky aby dorostl do pěkné velikosti,byla jsi včera na kontrole myslím tak písni jak jsi dopadla.snad dobře.
Holky jdu zase něco dělat ale určitě jsem zase nakouknu.pačko
26. pro 2007 ve 13:20  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj market1,jaký byl ježíšek doufám že bohatý :slight_smile: No jak jsem dopadla na dálší kontrole co se týče folíku tak sama tomu moc nerozumím,spíš špatně :frowning2: 10 den cyklu byl 12mm, ted 25.12 byl jen17mm a to jsem byla už14den cyklu, jelikož muj dr. měl dovču a byly svátky tak mě v gyncentru vzal nějaký jiný dr. co je na odělení kde je operační a říkal že to moc dobře nevypadá, řekl mi že mám jet znuvu 27.12 už k mému gyndaři a že se uvidí zda náhodou nedorstl ale moc nadějí tomu nedával. Tak snad zítra budou lepší zpravy, docela jsem z toho zklamaná a zítřka se i obávám co tam bude za rozměr,musí folík dorust do 20-22mm a mě se teda pěkně loudá s tím narustáním.Tak držte pěsti.
26. pro 2007 ve 14:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj leni, tak jsem zase tady. Třeba máš posunutou ovu. Já mívám ovu třeba až 20.DC. Tento měsíc to je také tak.
Vrátím se tedy k té naší debatě. Já nevím, ke komu konkrétně jsi v Neratovicích chodila.
Do Hloubětína kontakt nějaký mám, ale nevím, na koho to je. Ten příspěvek problém není. Jde o to, jak to bude od ledna, kdY se bude u doktora platit. Je pravda, že v Neratovicích se také za všechno platí. Když jsem tam ležela po potratu, tak jsem docela valila oči, za co všechno tam ty maminy platí. Po mě nic nechtěli. Ale můžu ti říct, že ten doktor, co mě tam přijímal, byl pěkný prase a v životě bych se mu už do rukou nesvěřila. Když mi řekli, že budu muset na revizi dělohy, modlila jsem se, aby mi to nedělal on. Naštěstí mi to dělala nějaká doktorka.
26. pro 2007 ve 14:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Leni nebud smutná,může to být jako umě já mám taky pozdější ovulaci to je podle cyklu,já měla ovulaci až 17 den cyklu,třeba je to i tvůj případ a každý den určitě poporoste o 1mm neboj budu držet palečky aby dorostl, a jakou jsi měla sliznici neříkal dr?
ježíšek byl normál mi to moc s manžou nepřeháníme předěláváme barák tak je docela dost vydání,dali jsme si s manžou jen drobnosti to víš nejsou děti tak mě to tak nebere.
U vás byl asi krásnej ježíšek s malým vid?taky se jednou těšim na ty dětský rozřářený oči.
určitě písni jak jsi pak dopadla u dr.ale držím palečky už ted.
26. pro 2007 ve 14:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
1 2 3 ... 16
Tvůj příspěvek