• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Neratovice a okolí. Maminky nebo snažilky

29. července 2016 
a jee, manza mel pujceny muj pocitac a prehodil mi klavesnici:slight_smile:))
6. dub 2009 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj gerbi já byla na poště až po 15h dřív jsem nějak nestíhala malemu se nikam nexhtělo tak jsem ho přemlouvala :grinning:
6. dub 2009 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to jsme se nepotkaly...a na co jsi prcka ukecala?:slight_smile:
6. dub 2009 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
gerbi no ukecala jsem ho na babičku že se pak u ní stavíme on jí miluje byl by u ní nejradši non stop :grinning:
6. dub 2009 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
gerbi tak jsem dnes začla možná v pátek na večír budou!!!

jinak je opět krásně jdu s dětma na poštu pak se courneme ale ještě se stavím u mamky na obídek:slight_smile: tak pá pá večer nakouknu zda jste tu. pá
8. dub 2009 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, my jsme dnes byly v zoo a bylo to super:slight_smile:))
Leni to by bylo skvely kdyby byly, mela by je na velikonocni pout:slight_smile:)) tak uvidis...
8. dub 2009 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
gerbi jednu stihnu tutově pokud příjdeš na večír v pátek budou obě. :wink:
jdu na ně at to ubývá, jinak si nejsem jistá ale možná jsem viděla lenku, pokud má tříkolku ten kočárek a má to už na sportáka a má hnědé vlasy mírně vlnité tak do pul krku délka tak šla kolem našeho baráku a já vjížděla do vchodu, neviděla jsem na značku kočárku tak si nejsem jistá ale byl hnědočerný!!!!
8. dub 2009 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak a ted letím pa pa pá juknu po 22h co tu napsáno:slight_smile: páááááááááááááááá
8. dub 2009 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak jsem si vyzkousela jake je to byt trojmatka:slight_smile: jsme tu od vcera mela kamaradky 5tileta dvojcata...no byl to mazec:slight_smile: ale super:slight_smile: byla fakt legrace...jen mi strasne utahali zorku:slight_smile: ale porad se o ni chteli starat:slight_smile: a Tom ji porad zpival a terka by ji porad vozila a prebalovala a tak:slight_smile: no opravdu svanda:slight_smile: a dnes jsme ani jednu nepotkala:( tak treba zitra:slight_smile:
9. dub 2009 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
gerbi zítra přijd bude čepička v kolik dorazíš a kam, jdu v 11 na středisko k dr. s malým
9. dub 2009 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
vzala bych čepičky sebou

jinak tedy obdiv mám co dělat s dvouma dětma ze tří by mě odvezli směr bohnice :grinning:
9. dub 2009 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Juuu to se moc tesim:slight_smile: tak my zitra az na peceni mazancu nic nemame takze si klidne rekni kde v kolik mam byt:slight_smile:
9. dub 2009 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
porad jste nemocni? :(
9. dub 2009 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
gerbi bude jenom jedna na zitra druhou nestíhám dodělat tak tu až v sobotu neděli, malej má 38teplotu ted jsem ho měřila a brečí nevím co mu zase je tak musím k dr.

napiš mi meilem tvoje číslo já ti pošlu moje až budu doma od dr. tak ti písnu nebo zazvoním a stavíš se u nás adresu ti napíšu do meilu. pá jdu k malému :frowning2:
9. dub 2009 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,tak jsem zase nakoukla :slight_smile:
lenko,kočárek tříkolku nemám a ve sportaku ještě nejezdíme,takže jsme to nebyla já
9. dub 2009 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni aha tak to jo já myslela ta paní tak po mě koukala jak když mi chce něco říct tak jsem váhala no zda to jsi nebo nejsi ty :grinning:

holky jak se vystonáme tak se srazíme všechny tři né? pujdeme někam lavičkovat s kočárkama :dizzy_face:
jdu spinkat, gerbu stihla jsem i tu druhou kuk do alba ke mě :wink: :dizzy_face:
9. dub 2009 ve 23:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lenib jsi sikulka:slight_smile: jsou moc krásný:slight_smile: s tema nemocema je to des, hlabvne kdyz je takhle krasne:( at jste brzy fit:slight_smile:
Já jsem urcite pro srazik:slight_smile: tak se hezky vyležte at muzeme brzy vyrazit:slight_smile:
Já ted delam mazance, zítra jedeme na chaloupku do kutne hory tak at tam taky neco privezu:slight_smile:
10. dub 2009 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem taky pro sraz :slight_smile:
10. dub 2009 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
mnam mazance bych si dala
jinak aby byla lenka v obraze tak jsem dnes sama potkala gerbi a je moc sympatická :dizzy_face: ona na mě koukala nechápala nejdřív kdo to na ní volá byla jsem bez kočáru a dětí ale pak už pochopila :dizzy_face:
děti obě berou antibiotika prý to mají na plicích tak aby z toho nebyl zápal plic, tak jak se vyléčíme tak se určo všichni tři srazíme a pokecáme a třebas vyrazíme do cukrošky já strašně ráda mlsám no je to na mě i tedy vidět :grinning:
tak si holky užijte pěkně velikonoce já budu nakukovat zda tu je někdo, stejně nemužu s dětma ven tak to bude pěkná nuda:frowning2:((((
10. dub 2009 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: no je fakt ze jsme nejdriv vubec netusila kdo to na me vola:slight_smile: to mi nesmite delat chodit bez deti!!!!!:slight_smile:
Ale dobrý Lenka osvetlilakdo ze to je:slight_smile: musim rict ze jsme se hned zapovidaly, Lenka je bezva:slight_smile:, skoda ze tak pospichala, ale az budou prcco zdraví tak se na srazík moooc tesím:slight_smile: a do cukrarny ja taky mooooc rada:slight_smile:
uz mam jednoho velkeho mazance hotoveho ted se zadelava na dalsi dva:slight_smile: zkousim dva ruzne recepty ktery bude lepsi:slight_smile:
Leni cepicky jsou opravdu super, moc dekuju:slight_smile:
10. dub 2009 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo tak vy už jste se viděly :slight_smile:
cukrárně já taky neodolám :slight_smile:
lenko,tak hlavně at se dětičky pěkně vyléčí
10. dub 2009 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
gerbi jsem ráda že jsi spokojená a doufám že mě doporučíš u tvých kamarádek :wink:
teda já jsem na pečení strašně líná vás obdivuju jak pečete mazance atd, já si nechám udělat od mamky :grinning:
10. dub 2009 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenko já taky nepeču mazance ai beránky :slight_smile: bud koupím nebo upeče mamka :slight_smile:
10. dub 2009 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenko urcite doporucim:slight_smile:
no my si to s mamkou rozdelily ona beranky ja mazance, ja mam totiz pekarnu na chleba a to je pohoda, ja to tam vsechno nahazim a ona to zadela, ja uz to pak jen vyklopim udelam bochanek, hodim do trouby a je hotovo:slight_smile:
10. dub 2009 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni tak aspon že nejsem jediná to mě těší :slight_smile:

gerbi aha tak to je super že máš takového pomocníka že bych si pořídila k narozkám taky ? :wink:

jdu udělat večeři pak zase juknu sem.holky dala bych si melouna ale ještě nemají dobré nebo pěknou zralou broskev mnam :dizzy_face:
10. dub 2009 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lenib tak pekarnu muzu opravdu jen doporucit:slight_smile: je super si naprogramovat a rano k snidani vytahnout teply chlebik:slight_smile: a kynute testa uz jinak nedelam:slight_smile: no fakt super pomocnik:slight_smile:
ja jsme dnes na melouna koukala ale prave jsme si rikala ze jeste urco nebude dobry...jeste chvilku pockam...ted si o vikendu uziju poutove mnamky:slight_smile:
10. dub 2009 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky:slight_smile: tak jake byly velikonoce? my si to moooc uzili:slight_smile: bylo to super...a nakopupila jsme zorce nejake letni obleceni:slight_smile: bude to paradnice:slight_smile:
14. dub 2009 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni a co marudci? je jim lip?
14. dub 2009 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdar:grinning:
tak u nás velikonoce proběhliv poklidu, malej mi naplácal pomlázkou :grinning: zašla jsem k mamce na obídek, no prostě pohodička.
Jinak děti už lepší ale antibiotika tedy pěkné s promiutím svinstvo, měli 3dny oba prujem po nich :frowning2: ale už je jim líp prujem pominul tak už bude dobře doufám.
Venku je nádherně zítra vyrazím aspon na poštu abych se vyvětrala a děti taky tak decentně.
Zatím pá já se tu zase mihnu.
14. dub 2009 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,u nás taky velikonoce byly klidné,počasí super.
Leni,tak to se zítra třeba potkáme na poště taky se tam zítra chystám :slight_smile:
14. dub 2009 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek