• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Neratovice a okolí. Maminky nebo snažilky

29. července 2016 
ahoj leni já tam běžím asi dopolko dokud není pařák když mají ta ATB, počítám že kolem 10vyrazím z domova tak koukej když tak mě odchyť :grinning:
14. dub 2009 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
hm tak to my půjdem až odpol.,tak nic no :slight_smile: tak až se uzdravíte tak udělám srazík :slight_smile:
14. dub 2009 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj 20jdeme na kontrolu a 21 ještě na nosní pak už vyrazíme ven doufám že už budou zdravý, i když buh ví co zase čapneme má se ochladit snad :unamused:
14. dub 2009 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni to je potreba s timhle pocasi se trosku vyvencit...prujem? chudatka maly...tak hlavne ze je lip a za chvili snad budete zdravi:slight_smile:
14. dub 2009 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja mma zitra obidek s kamaradkou ale tak kolem jedne druhe budu krouzit po nera...tak lenkub asi nepotkam ale druhou lenku treba jo?:slight_smile:
14. dub 2009 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
gerbi tak budu koukat kolem sebe :slight_smile:
14. dub 2009 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni zitra pujdeme asi se zelenym Quinnym...oranzovy kolecka mam v aute a nechce se mi je vyndavat:slight_smile:)))
14. dub 2009 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
gerbi dobrá budu koukat :slight_smile:po kočárkách
14. dub 2009 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, tak co viděli jste se? :grinning:
to je sranda stejně neratovice velký jak nic a né a né se potkat :grinning: :grinning: :grinning:

jinak malýmu je líp ale malá začla pěkně odkašlávat tak snad už se to blíží k uzdravení :slight_smile:
jo a objednala jssem se dnes ke kadeřnici do věžáku za třetí zš. jdu tam za t ýden ve čtvrtek už se moc těším ! Pokaždé když se vidím v zrcadle tak se leknu sama sebe :grinning:
a ještě jsem si dnes koupila trička dvě a podprsenku a 7/8 kalhoty plátáky na léto :dizzy_face: trochu radosti jsem si musela udělat, zítra se jdu juknout na trhy :grinning:
ted jdu uspat opici malou a pak nahlídnu co se zde děje :slight_smile: zatím pá pá
15. dub 2009 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,tak jsme se neviděly.
Já bych taky potřebovala ke kadeřnici,byla jsem v únoru a už zase vypadám děsně.Když mě vždycky trvá než se objednám :unamused:
Leni pěkně jsi si udělala radost a kde si ankupovala,taky bych potřebovala kalhoty na léto.
15. dub 2009 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, to se nam zhorsilo pocasi co?:( ach jo...a ja dnes musela k dr tak jsme sli jen ve vaku...se mi vubec nechtelo tahat kocarek...no snad to nebude dlouho takhle...
17. dub 2009 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj tak malá už zase jede včera jsem s ní byla na bulovce zhoršila se mi má teploty a strašný kašel ATB vubec nezabrala, prý je to viroza a na tu ATB nepomáhají to říkala dr. v Praze.
Takže v podnělí jdu s dětma na kontrolu k naší dr. ta bude koukat že jsou stále nemocný malej lepší je ale malá je horší navíc má zase i střevní honičku no mě už z toho fakt klepne a ještě ted to počasí to zase budou dálší nemoce, je to děs běs :frowning2:

leni nakupovat jssm byla nahoře v legátu u tingů :grinning:
17. dub 2009 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj leni to je děs ty nemoce chuděrka malá :frowning2:
Počasí je hrůza takhle se ochladit,ale hlavně pršet,sice zaprsšet musí,ale mohlo by přes noc a přes den být pěkně :slight_smile:

Jo tam se dobře nakupuje :slight_smile: taky tam budu muset vyrazit :slight_smile:
17. dub 2009 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni vid já tam taky ráda chodím a na trhu ve čtvrtek se dá taky dobře pokoupit tam jsem taky byla a utratila ještě dálší prašulky ale bylo to akutní musela jsem něco pořídit na sebe.

jo jo počasíčko mě taky štve ten déšt je protivnej :unamused:
17. dub 2009 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
18. dub 2009 ve 14:34 • jirik.k
Ahoj,tak jak jste se dneska měly?My jsme byly chvíli venku,aby se Verča vyspala,protože doma se moc neprospí v kočáru se vyspí víc :slight_smile:
18. dub 2009 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Zorka se taky vyspi lip v kocarku...my jsme vcera byli zase na chaloupce a mela premieru v golfacku:slight_smile: docela dobry:slight_smile: mylsim ze se ji libiolo ze mohla uz vic koukat nez v hlubokem:slight_smile:

Lenib a co mala? jak jste pochodili dnes u dr?
20. dub 2009 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ja asi chodim nejak divne, jeste jsme vas nepotkala a to jsou nera minimesto...ach jo...
20. dub 2009 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
gerbi tě uklidním,že dneska jsem venku nechodila :slight_smile:

Verunka byla venku s babičkou,ale zítra zase do ulic razím já :slight_smile:
20. dub 2009 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
A nepotkame se nekde? ja zitra taky budu razit...v 11:30 mame byt u dr a pak domu pak kolem pul druhe ja k dr a pocitam kolem pul treti, treti bude courat...tedy uvidim jak nam to vyjde s jidlem:slight_smile:
20. dub 2009 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
a kde se máme pohybovat :slight_smile:
uvidím v kolik vyrazíme,záleží jak bude dopol spát :slight_smile:
20. dub 2009 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
No včera jsem kroužila v parku na namesti...bylo tam docela malo lidi a pak jsem se chvili slunila na lavicce:slight_smile: tak co zase tam? vsichnio chodi nahore po namesti a dole je klid:slight_smile: jo a nejspis budu se speedim sportakem zelenym...vcera jsem ho prestavela a chci ho vzit zitra do zoo tak musim vyzkouset jestli se ji v nem bude libit:slight_smile:
21. dub 2009 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
na náměstí většinou chodíme nebo se tam taky sluníme :slight_smile:
21. dub 2009 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ja se odpo budu pohybovat tam nekde a uvidime:slight_smile:
21. dub 2009 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak nesu novinky o mých prdelkách nemocných, malej je z toho venku ale má zvětšenou nosní madličku byly jsme dnes na ORL takže dostal nějaké léky a nesmí ještě celý tento a příští týden do školky kuli imunitě aby ho to zase neoslabilo a nehcytil zase něco, za měsíc má jít na kontrolu a pokud bude malá mandle je to ok, pokud se to nezlepší tak pujde asi mandle ven:frowning2:

no a aby se to nepletlo tak malá měla horečky dr. v pondělí nás poslala na ORL s uchem že jí příjde že asi ucho a rýma a kašel ta je stále, no a samozřejmě ucho chycené naštěstí nemusí píchat dostala kapičky dnes byla zárovens malým na kontrole a zdá se to lepší tak dálší kontrola v pondělí . ale ten kašel a rýma to je fakt hnus asi se toho nezbyvíme :angry: :angry:
jinak jsem včera viděla gerbi když jsem jela autem na poštu a dnes jsem jí potkala na středisku u dětské v chodbě :slight_smile: :wink:
21. dub 2009 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme se včera sešly s gerbi,byly jsme se projít a bylo to fajn. :slight_smile:

leni at se brzy uzdtravíte.my jdeme dneska na očkování na první,tak jsem zvědavá jaké budou nebo nebudou reakce.
22. dub 2009 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni počítej s teplotkama kolem 38 :frowning2: kup si sirup nebo čípky

teda vám závidím tu procházku :frowning2: už aby jsme byly ok a šla jsem s váma, už mě tedy procházky jen po dr. nebaví :grinning: :grinning:
22. dub 2009 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,tak jsme dneska byly na očkování a kupodivu to Verunka zvládla dobře.Ani moc nebrečela.Přes den byla v pohodě a večer měla zvýšenou teplotu,tak jsme daly sirup.Byla sranda jak ten sirup zhltla,bylo to konečně něco jiného a ne mlíko :slight_smile: :grinning: A spinká,tak doufám,že noc bude OK :pensive:

Gerbi jak bylo v ZOO?
22. dub 2009 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni tak to je super když byla jen zvýšená tak to je bezva, naše měla hned odpolko po očkování 38 a pak to lezlo nahoru. tak to už budete v pohodě, v noci jí zkontroluj ale určo bude bez teplotky.
jí to chutnalo co :grinning: no jo bylo to pro ní nové a sladké!!! :slight_smile:
naše malá dnes bez teploty ale má vyrážku tak nevím zda náhodou nemá reakci na ty léky z ORL nebo zda ty teploty vysoké nebyly třebas k nějaké té páté nebo šesté nemoci to prý bývají horečky a pak jak spadnou tak se osypou, tak uvidím co to bude dělat zítra a když tak zajdu na kontrolu v pátek k mudře. stejně by nám nic ale na to nedala pokud by to byla ta šestá a pátá, pokud se to zhorší je to alergie na ty léky. no já se fakt nenudím už to bude snad všechno ty nemoce :grinning:

gerbi jsi byla dnes v ZOO jo? já se tam chystám s dětma až budou zcela ok :slight_smile:
22. dub 2009 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Lenky:slight_smile:
Zoo byla super, byly jsme tam cely den a moc jsme si to uzily:slight_smile:
Lenko super ze jste bez sileny realkce...zorka je taky v pohode jen je vic chovaci ale verim ze zitra uz bude uplne ok:slight_smile:
Lenkob chudatko maly, at uz je beruska v pohode...no fakt si vybirate:(
22. dub 2009 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek