• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Neratovice a okolí. Maminky nebo snažilky

29. července 2016 
holky kdepak jste tady porad nikdo:( doufam ze je vsechno v poradku...
26. dub 2009 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky
Gerbi u nás je vše v pořádku :slight_smile:Jen nějak přes víkend nezbyl čas nco písnout :slight_smile:
26. dub 2009 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni tak to jo a co u druhe lenky? snad uz je prckum lip...
my jsme taky pres vikend byli porad pryc...dnes jsem byla se zorkou u nas v praci a to bylo...byla nejaka prudna tak se moc neukazala...:(ˇale jinak ok...nakoupila jsme ji spoustu hadricku u prace v obchudku:slight_smile:))
27. dub 2009 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gerbi nesmála se Zorka tak hezky jako na m a na Vercu?:slight_smile:To bude Zorinka feaanda:slight_smile:)
27. dub 2009 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni nesmála:( no ale na vás to bylo fakt kouzelny:slight_smile:)) ted se vzdycky usmala a hned natahla...no neni kazdy den jenom veselo:slight_smile: treba se ji nelibil strejda sef:slight_smile:))
27. dub 2009 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda dneska to zase venku foukalo,div že nás to neodfouklo :sunglasses:

Leni co dětičky už je jím líp?
28. dub 2009 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky...můžu se přidat? Jsem z Nové Vsi :slight_smile:
29. dub 2009 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lenkab porad nikde snad jsou prckove v pohode...
my jsme dnes byly na urade zjistovat jak s pasem, chci ji nechat zapsat do nasich a vzhledem k tomu ze mam docela mlady rodice task potrebuju i rodny list jednoho z rodicu, svuj rodny list a i Zorky...to zase bude papirovani, to jsme netusila:( ach jo... jiank tedy dnes nic moc pocasicko co?

Karin ahoj, urcite se muzes pridat:slight_smile: Nová ves je u kralup?
29. dub 2009 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verunka se dneska rozhodla,že 3:30 je prostě čas vstávat nejprve si žvatlala v postýlce a ve4:15 už začala brečet a chtěla ven z postýlky a chtěla se samozřejmě nosit.Únava na ní padla v 5:30 a ted spí,tak doufám,že vydrží co nejdéle :slight_smile:

Gerbi proč i rodný list rodičů?Papírování mě taky nebaví.Ted jsem si vyřizovala mateřskou a byla jsem tam dvykrát :angry:

Karinm vítej.
30. dub 2009 v 05:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno :slight_smile:
Děkuji za přivítání :slight_smile:

Gerbi...ano jsme u Kralup.

Lenka...taky mám Verunku, už je trochu větší :wink:
30. dub 2009 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tedy Leni, takove ranni ptace? ach jo...tak atto neni moc casto...to si vubec nedovedu predstavit, bych byla uplne mrtva...

No pry se musi dostat pred rok 54 a nasi jsou mladsi...ale fakt nevim proc, taky jsme na ni koukala fakt divne:( no bude to papirovani:( no ja taky budu muset jit vyridit rodicak, materskou mam asi do zacatku cervna...

Karin koukala jsem na tvoje fotky a mas krasny prcky:slight_smile: jak jsou ted stary? ja mam Zorku, neco pres 4 mesice:slight_smile:
30. dub 2009 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
gerbi vyřizovala jsem rodičák mateřská mi už skončila :slight_smile: brzkým vstáváním už vše pletu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Doufám,že dnešní den byl vyjímka jejího vstávání :wink: pak spala do 7:30,ale já jsem nějak nedospalá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. dub 2009 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni to verim, taky bych byla nedospala:( nase Zoriskova ale spi jak Ruzenka:slight_smile: tuk tuk:slight_smile: at to nezakriknu:slight_smile:
30. dub 2009 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gerbi...děkuji :stuck_out_tongue_closed_eyes: Verunce bude v červnu 6 roků a Patíkovi budou v květnu 3 ročky. Hrozně to letí
Taky jsem k vám koukala na fotečky a obdivovala Zorčinu hřívu. Moje děti se narodily skoro plešaté :wink:

Holky...všechny jste z Neratovic?
30. dub 2009 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj tak po dlouhé odmlce se hlásím :wink:
děti týden zdravé tak snad už bude dobře:slight_smile:
HOLKY MÁME ZUBY :grinning: 29.4 jsem objevila dvě jedničky dole :dizzy_face:

karinm vítej k nám, jj jsme všechny z Neratovic ale to neva že ty né :wink: já mám syna 4letého koukám že ty 3letého :dizzy_face: hele kdy se v květnu narodil, já jsem květnová 31 :slight_smile:
1. kvě 2009 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé ahoj...je tady ňáká bášť?ahoj leni :grinning:
1. kvě 2009 v 19:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
karin z nové vsi ...ketré?jsou tady blízko dvě :wink:
1. kvě 2009 v 19:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj sylvko se známe co :grinning:
1. kvě 2009 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:

Sylvko...já jsem z Nové Vsi u Nelahozevse. Bydlíme tady rok, ale asi jsme si měla vybrat jinou Novou Ves :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Lenkab...Patík se narodil 15. května. Dnes chodil v Tescu mezi hračkama a vybíral dárky. Myslím, že nám nezbude ani na chleba :grinning:

Chtěl vás někdo upálit a co políbení dnes? Bylo? :wink:
1. kvě 2009 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tedy tady to ozilo:slight_smile: Lenib tak uz jste zdraví? super, to musime vyrazit kocarkovat, s lenkou a verunkou uz jsme kocarkovaly podruhe a bylo to super:slight_smile:
Karin jj, mame vlasatici, ale ted ji to zacalo trosku opadavat ale uz ji tam podrustaji nove, tak doufam ze plesounek z ni nebude:slight_smile:))
Karin tak budete mit oslavu? my taky manza 8.5.:slight_smile:
2. kvě 2009 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všem,o víkendu jsme byli na chatě a bylo krásně.
Lenkob super že už jste se uzdravili
3. kvě 2009 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:

Gerbi....budeme mít asi oslavu na přelomu května a června. Verča má narozky v půlce června. Přemýšlím jestli dělat dvě oslavy nebo jen jednu dohromady.

Víkend byl super teplý. Manža už přemýšlel, že vytáhne bazén :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. kvě 2009 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHojky:slight_smile: nas ceka oslava v patek, bude to velky, asi 25 lidid:slight_smile:)) no jsme na to zvedava:slight_smile: snad bude dobre pocasi i dkyz ted se to pekne zkazilo:(

Juuu bazen, to bych si dala rict, i kdyz dneska uz zase ne:(

Karin udelej kazdemu svoji solau:slight_smile:)) at si to uzijete:slight_smile:

My jedem ve st na chatu a budeme tak tedy az do nedele, nejsdriv velke pripravy na osalvu a v patek to vypukne:slight_smile:
4. kvě 2009 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
s tou oslavou ještě nevím. Chceme jim koupit dohromady jeden dárek. Domeček. Když ho dostane jen jeden, tak se chrtí a toho druhého tam nepustí. :angry:
Zítra jde Verča trhat nosní mandličku. Držte palce.
5. kvě 2009 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj zdravím :slight_smile:
lenko nešla jsi dnes v 14.15 na zahrádku??? byla jsem na pískovišti se synem a mám pocit že jsi to byla ty aspon podle barev kočárku a vím že jsi říkala že máte zahrádku první vrátka jako vstup do zahrad.
12. kvě 2009 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky:slight_smile:
Karin tak co mandlicka?
Jinak oslava byla super:slight_smile: fakt se to moooc povedlo a uzili jsme si to vsichni:slight_smile:
12. kvě 2009 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: Ahojky :slight_smile:

Mandlička dopadla dobře. Trochu Verunka jančila po probuzení z narkózy, ale pak byla v pohodě. Dnes už je ve školce. Snad nebude tak často nemocná.

Gerbi...taky budu muset nachystat tu oslavu, asi ji udělám dohromady.
13. kvě 2009 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj

Lenko včera tou dobou jsem šla na zahrádku ani mě nenapadlo,že jsi to mohla být ty :slight_smile:

Gerbi tak to je fajn ,že se vám olsva vydařila
13. kvě 2009 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauves :slight_smile:
tedy děvčata tady je totálně mrtvo , kde jste jak se máte, my klasika marodíme malá uši má ATB a malej jde 11.6 na vyndání nosních mandlí, a mě bere moudrák aby toho nebylo málo že :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. kvě 2009 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,dlouho jsem tu nebyla,ale koukám,že nic moc.
Leni tak jak vy už jste se vymarodili?
My se máme fajn
3. čer 2009 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek