Neratovice a okolí. Maminky nebo snažilky

Přeji krásný den všem.Najde se tu mezi návštěvnicemi serveru nastávající maminka nebo nebo snažilka v průběhu příštího roku z Neratovic a okolí?
gerbi
26. dub 2009
holky kdepak jste tady porad nikdo😞 doufam ze je vsechno v poradku...
lenka1302
26. dub 2009
Ahoj holky
Gerbi u nás je vše v pořádku 🙂Jen nějak přes víkend nezbyl čas nco písnout 🙂
gerbi
27. dub 2009
Leni tak to jo a co u druhe lenky? snad uz je prckum lip...
my jsme taky pres vikend byli porad pryc...dnes jsem byla se zorkou u nas v praci a to bylo...byla nejaka prudna tak se moc neukazala...😞ˇale jinak ok...nakoupila jsme ji spoustu hadricku u prace v obchudku🙂))
lenka1302
27. dub 2009
Gerbi nesmála se Zorka tak hezky jako na m a na Vercu?🙂To bude Zorinka feaanda🙂)
gerbi
27. dub 2009
Leni nesmála😞 no ale na vás to bylo fakt kouzelny🙂)) ted se vzdycky usmala a hned natahla...no neni kazdy den jenom veselo:) treba se ji nelibil strejda sef🙂))
lenka1302
28. dub 2009
Teda dneska to zase venku foukalo,div že nás to neodfouklo 😎

Leni co dětičky už je jím líp?
karinm
29. dub 2009
Ahoj holky...můžu se přidat? Jsem z Nové Vsi 🙂
gerbi
29. dub 2009
Lenkab porad nikde snad jsou prckove v pohode...
my jsme dnes byly na urade zjistovat jak s pasem, chci ji nechat zapsat do nasich a vzhledem k tomu ze mam docela mlady rodice task potrebuju i rodny list jednoho z rodicu, svuj rodny list a i Zorky...to zase bude papirovani, to jsme netusila😞 ach jo... jiank tedy dnes nic moc pocasicko co?

Karin ahoj, urcite se muzes pridat🙂 Nová ves je u kralup?
lenka1302
30. dub 2009
Verunka se dneska rozhodla,že 3:30 je prostě čas vstávat nejprve si žvatlala v postýlce a ve4:15 už začala brečet a chtěla ven z postýlky a chtěla se samozřejmě nosit.Únava na ní padla v 5:30 a ted spí,tak doufám,že vydrží co nejdéle 🙂

Gerbi proč i rodný list rodičů?Papírování mě taky nebaví.Ted jsem si vyřizovala mateřskou a byla jsem tam dvykrát ]-(

Karinm vítej.
karinm
30. dub 2009
Dobré ráno 🙂
Děkuji za přivítání 🙂

Gerbi...ano jsme u Kralup.

Lenka...taky mám Verunku, už je trochu větší 😉
gerbi
30. dub 2009
Tedy Leni, takove ranni ptace? ach jo...tak atto neni moc casto...to si vubec nedovedu predstavit, bych byla uplne mrtva...

No pry se musi dostat pred rok 54 a nasi jsou mladsi...ale fakt nevim proc, taky jsme na ni koukala fakt divne😞 no bude to papirovani😞 no ja taky budu muset jit vyridit rodicak, materskou mam asi do zacatku cervna...

Karin koukala jsem na tvoje fotky a mas krasny prcky🙂 jak jsou ted stary? ja mam Zorku, neco pres 4 mesice🙂
lenka1302
30. dub 2009
gerbi vyřizovala jsem rodičák mateřská mi už skončila 🙂 brzkým vstáváním už vše pletu :-p

Doufám,že dnešní den byl vyjímka jejího vstávání 😉 pak spala do 7:30,ale já jsem nějak nedospalá :-p
gerbi
30. dub 2009
Leni to verim, taky bych byla nedospala😞 nase Zoriskova ale spi jak Ruzenka🙂 tuk tuk🙂 at to nezakriknu🙂
karinm
30. dub 2009
Gerbi...děkuji :-p Verunce bude v červnu 6 roků a Patíkovi budou v květnu 3 ročky. Hrozně to letí
Taky jsem k vám koukala na fotečky a obdivovala Zorčinu hřívu. Moje děti se narodily skoro plešaté 😉

Holky...všechny jste z Neratovic?
lenkab.
1. kvě 2009
ahoj tak po dlouhé odmlce se hlásím 😉
děti týden zdravé tak snad už bude dobře🙂
HOLKY MÁME ZUBY 😃 29.4 jsem objevila dvě jedničky dole x-)

karinm vítej k nám, jj jsme všechny z Neratovic ale to neva že ty né 😉 já mám syna 4letého koukám že ty 3letého x-) hele kdy se v květnu narodil, já jsem květnová 31 🙂
sylvka
1. kvě 2009
jééé ahoj...je tady ňáká bášť?ahoj leni 😃
sylvka
1. kvě 2009
karin z nové vsi ...ketré?jsou tady blízko dvě 😉
lenkab.
1. kvě 2009
ahoj sylvko se známe co 😃
karinm
1. kvě 2009
Ahojky 🙂

Sylvko...já jsem z Nové Vsi u Nelahozevse. Bydlíme tady rok, ale asi jsme si měla vybrat jinou Novou Ves :-p

Lenkab...Patík se narodil 15. května. Dnes chodil v Tescu mezi hračkama a vybíral dárky. Myslím, že nám nezbude ani na chleba 😃

Chtěl vás někdo upálit a co políbení dnes? Bylo? 😉
gerbi
2. kvě 2009
Ahojky, tedy tady to ozilo:) Lenib tak uz jste zdraví? super, to musime vyrazit kocarkovat, s lenkou a verunkou uz jsme kocarkovaly podruhe a bylo to super🙂
Karin jj, mame vlasatici, ale ted ji to zacalo trosku opadavat ale uz ji tam podrustaji nove, tak doufam ze plesounek z ni nebude🙂))
Karin tak budete mit oslavu? my taky manza 8.5.🙂
lenka1302
3. kvě 2009
Ahoj všem,o víkendu jsme byli na chatě a bylo krásně.
Lenkob super že už jste se uzdravili
karinm
4. kvě 2009
Ahojky 🙂

Gerbi....budeme mít asi oslavu na přelomu května a června. Verča má narozky v půlce června. Přemýšlím jestli dělat dvě oslavy nebo jen jednu dohromady.

Víkend byl super teplý. Manža už přemýšlel, že vytáhne bazén :-p
gerbi
4. kvě 2009
AHojky🙂 nas ceka oslava v patek, bude to velky, asi 25 lidid:))) no jsme na to zvedava🙂 snad bude dobre pocasi i dkyz ted se to pekne zkazilo😞

Juuu bazen, to bych si dala rict, i kdyz dneska uz zase ne😞

Karin udelej kazdemu svoji solau🙂)) at si to uzijete🙂

My jedem ve st na chatu a budeme tak tedy az do nedele, nejsdriv velke pripravy na osalvu a v patek to vypukne🙂
karinm
5. kvě 2009
Ahojky,
s tou oslavou ještě nevím. Chceme jim koupit dohromady jeden dárek. Domeček. Když ho dostane jen jeden, tak se chrtí a toho druhého tam nepustí. ]-(
Zítra jde Verča trhat nosní mandličku. Držte palce.
lenkab.
12. kvě 2009
ahoj zdravím 🙂
lenko nešla jsi dnes v 14.15 na zahrádku??? byla jsem na pískovišti se synem a mám pocit že jsi to byla ty aspon podle barev kočárku a vím že jsi říkala že máte zahrádku první vrátka jako vstup do zahrad.
gerbi
12. kvě 2009
Ahojky🙂
Karin tak co mandlicka?
Jinak oslava byla super🙂 fakt se to moooc povedlo a uzili jsme si to vsichni🙂
karinm
13. kvě 2009
🙂 Ahojky 🙂

Mandlička dopadla dobře. Trochu Verunka jančila po probuzení z narkózy, ale pak byla v pohodě. Dnes už je ve školce. Snad nebude tak často nemocná.

Gerbi...taky budu muset nachystat tu oslavu, asi ji udělám dohromady.
lenka1302
13. kvě 2009
Ahoj

Lenko včera tou dobou jsem šla na zahrádku ani mě nenapadlo,že jsi to mohla být ty 🙂

Gerbi tak to je fajn ,že se vám olsva vydařila
lenkab.
26. kvě 2009
čauves 🙂
tedy děvčata tady je totálně mrtvo , kde jste jak se máte, my klasika marodíme malá uši má ATB a malej jde 11.6 na vyndání nosních mandlí, a mě bere moudrák aby toho nebylo málo že 😃 😃 😃 😃 😃
lenka1302
3. čer 2009
Ahoj,dlouho jsem tu nebyla,ale koukám,že nic moc.
Leni tak jak vy už jste se vymarodili?
My se máme fajn

Začni psát odpověď...

Odešli