• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Neratovice a okolí. Maminky nebo snažilky

29. července 2016 
Ahojky:slight_smile:
no jj uz je tu zase mrtvo:( ja tedy taky dlouho nebyla, porad nekde litame...a 20. letime na dovcu:slight_smile: uz se tak tesim:slight_smile: jinak novinky od nas, Zorka se uz pretaci ze zad na brisko a vcera jsme nasli prvni zoubek:slight_smile:
6. čer 2009 v 11:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj,tak mi jesště zoubek žádný nemáme.Za to se verča začala otáčet z bříška na záda a naopak takže válí sudy a včera se odkutálela z hrací deky do poloviny místnosti.Jinak u jsme začaly papat zeleninku a zatím papá dobře.
Gerbi a kam letíte na dovču?
6. čer 2009 v 11:22  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj jdu pozdravit.
u nás novinky: malá je na čtyřech, dnes jsem našla třetí zub už máme 2dole a dnes nalezen jeden nahoře a do týdne bude dálší nahoře. sedíme, plazíme se ale dozadu takže je jako rak, na čtyřech se zatím pohupuje tak snad brzy začne lézt. říkáme pápá, bába,ťaťa a mamamam už jí asi omrzelo přestala to říkat potvora. Jo a začala plivat.
11.6 na nás myslete jdeme na ty mandle nosní se synem to bude akce.
Tak a ted jdu spinkat dobrou noc :dizzy_face:
7. čer 2009 v 00:11  • Odpověz  • To se mi líbí
tak jsem sem jukla a koukám,že nic nového :frowning2:

Leni tak jak jste dopadli na madnlích ?všechno OK?
21. čer 2009 ve 21:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj maminky, taky hledám někoho z okolí... jsem z Brandýsa na Labem, máme 9měs. dvojčátka - Ondru a Adélku, jsou to pěkní zlobivci, oba lezou, stávají u nábytku, trošku šlapou, začíná to být docela blázinec, máme za sebou plaváčkovský kurz v bazénu v Neratovicích, no a chystáme se na léto - jestli tedy nějaké bude, takže momentálně tak trošku depka :slight_smile: zkoukám, že děti jsou tady podobně staré? Iva
23. čer 2009 v 10:49  • Odpověz  • To se mi líbí
nikde nikdo? :unamused:
7. črc 2009 v 18:29  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky, v Neratovicích jsem rodila a bydlíme v Tišicích. Nejste náhodou někdo taky odsud? Marně hledám maminku na kočárkování :cry:
14. črc 2009 ve 13:41  • Odpověz  • To se mi líbí
AHojky, hlasim ze zijeme:slight_smile: porad dovolenkujem a nekde litame:slight_smile:)) dovca byla super, byli jsme v bulharsku...Zorka je pekny plavacek dokonce potapela i v mori a byla fakt skvela:slight_smile: v nedeli zase padime na dalsi dovolenku:slight_smile: vracime se 5.8. tak pak se snad ukazu a dam i par fotek:slight_smile: jo a mame 2 zuby a plazi se a vali sudy:slight_smile: dostane se uz uplne po celem pokoji:slight_smile: je to tryskomys:slight_smile:)))
21. črc 2009 v 16:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj gerbi,to je fajn že jste si pěkně užili dovču:slight_smile:

Verča taky válela sudy ,ale už se začala plazit,takže je všude a všechno se musí dát z jejího dosahu :slight_smile:zuby ještě nemáme.
Musíme zase někdy vyrazit na procházku:slight_smile:)
26. črc 2009 ve 22:00  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ahojky maminy tak zase hodim do placu jestli se nenajde nekdo novy z Neratek :slight_smile: Luci ja jsem primo z Nera a Tisice jsou kousek :wink:
8. srp 2009 v 17:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky, tak jsme byli jeste zase dovolenkovat, Zorka uz neni plavacek ale primo vodnik:slight_smile: je skvela:slight_smile: uz se plazi fakt rychle ale pocitam ze do tydne leze, uz pekne peruje a obcas se ji to uz podari:slight_smile:
Lenko1302 ted uz budeme vetsinou v nera, zadna dalsi delsi dovca neni v planu tak urcite musime vyrazit, moc rada vas uvidime:slight_smile: Poznam jeste Verunku?:slight_smile:

Berunko jsem z Nera...:slight_smile:
10. srp 2009 v 15:50  • Odpověz  • To se mi líbí
gerbi myslím,že Verunku poznáš:slight_smile:,všude vleze :slight_smile:a máme konečně 2 zuby:slight_smile:)
28. srp 2009 ve 13:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj mamky z nera a okoli, nenasla by se nejaka maminka na spolecne kocarkovani? Bydlime v Nera kratce a nikoho nezname, za 3 tydny si nam ma narodit prvorozeny syn, tak kdyby se nejaka mamina ozvala, byla bych moc rada :slight_smile:
14. led 2010 v 16:29  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
hojky hojky je tu nekdo z Nra?Luci?
24. led 2010 v 11:32  • Odpověz  • To se mi líbí
tady to moc nejede, škoda..
4. únor 2010 ve 22:09  • Odpověz  • To se mi líbí
to je teda škoda
6. únor 2010 v 19:38  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky, taky se hlásím, že jsem z Neratovic a vůbec nikoho tady neznám. Bydlím tu už sice dva roky, ale znám jenom cestu z práce do práce :(. Čekám dvojčátka v létě a moc ráda bych se tu seznámila s nějakou maminkou i více (vlastně čím víc nás bude tím líp o)) na pokec, prochajdy, pískoviště apod. Vím, že to tu moc nežije, ale doufám, že se zase některá ukážete.
27. bře 2010 ve 20:11  • Odpověz  • To se mi líbí
nazdar nazdar. pořád nikdo? a já jsem doma tak sama, ach jo.. :frowning2:
7. dub 2010 ve 20:27  • Odpověz  • To se mi líbí
tif, do Neratovic jezdíme často, můžem se brzy domluvit :slight_smile:
7. dub 2010 ve 20:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Halo, jsou tu holky z Neratovic a okolí?
18. dub 2010 ve 22:11  • Odpověz  • To se mi líbí
luci... asi nemají zavedenej internet nebo co :wink: :grinning:
20. dub 2010 v 17:54  • Odpověz  • To se mi líbí
čauky Sluni :slight_smile: od příštího týdne začínám do nerýátek chodit na cvičení sdětmi. nechodíte taky? má to být v hotelu vedle bazénu.
20. dub 2010 ve 21:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Luci ani jsem si nevšimla, že sem někdo napsal :slight_smile:..... přeorientoavala jsem se na diskuzi "porod", protože jsem si všimla, že sem nikdo moc nechodí :frowning2: . Každopádně klidně se časem můžeme domluvit. Zjišťovala jsem si, že v Neratovicích je i nějaký centrum pro maminky s dětmi. Tak jsem uvažovala se tam jít za čas podívat. Tam by se dalo taky seznámit..... Dívala jsem se jak bydlíš daleko..... to jezdíš do N. vlakem nebo to nějak objíždíš autem?? Tvým směrem jsem jela jednou na kole přes most k tomu rybníku.....
21. dub 2010 v 08:18  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj Tif :slight_smile: co se týče centra pro děti, je tam myšák, organizuje cvičení a plavání. plavání bylo super :wink: My bydlíme v Tišicích to je asi 12 km autem, to jezdíme nejčastěji. malý tam má doktora, já na nákupy, cvičení, aquaerobic a tak :slight_smile: min. jednou týdně tam jedu vždy. jj u nás je spousta rybníků a taky nějaké technopárty :sweat_smile:
21. dub 2010 ve 14:35  • Odpověz  • To se mi líbí
jj Myšák máš pravdu... no já bych chtěla pro ně zorganizovat plavání, ale dost dobře si to neumím představit. Určitě bych chtěla jak to půjde (teď nevím jestli se chodí od 3měsíců nebo později), ale s těma dvěma fakt nevím. Potřebovala bych časově trošku později tak po 5h, aby mohl se mnou jít přítel. Jenže to nedělají a já nevím jak to s těma dvěma udělat jestli na střídačku nebo jak.... no uvidím. Koukám, že jsi taky pěkný sportovec. Já jsem před těhu chodila 2xtýdně na aerobik, ale pak co jsme se nastěhovali do N. tak jsem to omezila a chodila jak to šlo v Praze - na Čerňák. Jinak ten rybník jsem myslela ten největší jak je tam písečná pláž (tedy myslím :slight_smile:). Dali jsme si tam pivečko no moc příjemný to bylo o). No už se těším až přestanu kojit a dám si vínko nebo pivko... o). Přítel si dělá srandu, že si dám dvě dvojky a budu hotová :slight_smile:
22. dub 2010 v 07:48  • Odpověz  • To se mi líbí
jo a doktora pro kluky si tam musím taky zajistit..... od 1.5. už budu doma (zatím chodím do práce) tak se tam půjdu podívat po nějaké dr. už mám i na jednu tip tak snad mě vezme....
22. dub 2010 v 07:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Tif, nebudeš mít u sebe nějakou babičku, co je v důchodu? že by s tebou mohla chodit na plavčo. moje švagrová má taky dvojčata a bohužel se nikam nedostala, babičky jsou ještě mladé... jj byla jsem docela sportovní, volejbal, cvičení -kalanetika nebo aerobic. teď už jen aquaerobic a jezdím právě do Neratovic. divím se ti, že se ti chce jezdit na cvíčo až do prahy :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jo a s tím vinkem, pivem... občas jsem si dala, i když jsem kojila, stejně se do mě víc než jedna sklenka nedostala. bylo to labůžo. nebo v létě jedno pivko na zahrádce :slight_smile:)))))))))) byl to svátek :wink: Kde v Nerat. bydlíš? moc se tam nevyznám, znám jen pár hlavních míst a obchodů, ale třeba bydlíš tam někde :slight_smile:
22. dub 2010 v 07:52  • Odpověz  • To se mi líbí
no babičky bohužel :(...... jsou ode mne dost daleko.... jsem domluvená na začátek, že se mnou bude 14 dnů přítel, další týden jedna babička (bohužel pracující) a další týden by měla být druhá babička, ale od ní si moc neslibuji :(..... milionkrát jsem jí ukecávala ať se přijede podívat a dorazí tak maximálně 2x za rok a to teda bylo řečí, že chce být bábou a teď mi ani nezavolá a to je prosím moje mamka (která je v důchodu)...chjo .... no nic už jsem si zvykla.. TAkže počítám, že se taky moc nikam nedostanu jen po Nerátkách.

Co se týká cvičení tak já v Praze pracuji takže jsem to vzala rovnou z práce...to šlo teď už nevím jedině ty Neratovice, ale myslím, že ze začátku budu mít sportu až až o).

no pivečko a vínečko při kojení já nevím já bych se bála, že by měli třeba nějakou reakci, ale je fakt, že to máš i na jahody apod. chce to jen vychytat. Taky jde o to jestli vůbec kojit budu...no uvidím moc bych chtěla, ale kámošce se to moc po císaři nerozjelo....

Bydlím Na Výsluní hned zkraje Neratovic jako od Kojetic.... Kousek mám Bilu :slight_smile: a na druhou stranu Tesco... abych řekla pravdu tak tam toho taky moc neznám.... většinou jsem chodila z práce do práce a víkend jezdíme většinou k přitelovým rodičům na baráček....
22. dub 2010 v 10:19  • Odpověz  • To se mi líbí
jo na výsluní, tam je sociálka a úřad práce ne? právě mě tam přeřadili z Prahy kvůli rodičáku :slight_smile: myslíš tu Billu, od které je kousek lékárna a dětští doktoři? tam jezdím fakt často.
jinak jednu babičku mám hodně podobnou.. taky v důchodě, bohužel až v Ostravě... když přijedem my k ní, je super, paráda, jsme tam i 14 dní s malým. ale když jsou u nás tak max. 3 dny. takže času má habaděj, vlak stojí minimum, když je důchodce. ale jezdí jen párkrát do roka.. mrzí mě to. navíc by klidně s sebou mohla vzít psa, ať taťka nemá tolik starostí.. tak jak vidíš, nejsi v tom sama. a odkud jsi ty.
22. dub 2010 v 11:04  • Odpověz  • To se mi líbí
máš pravdu myslím, že tam je úřad práce a asi i ta sociálka já jsem tam ještě nebyla, ale časem budu muset...... jj myslím tu Billu a přesně v té budově bych chtěla jít k dr.Drahorádové jestli mě tedy vezme...až budu doma tak se tam stavim se domluvit. Oni to snad chtějí i v porodnici ke komu pak budou chodit.... S těmi babičkami co naděláme noooo ale zamrzí to. Takže ty pocházíš z Ostravy? Já jsem kousek od Prahy - Prahy západ takže přesně na druhé straně kousek za Zličínem. Pak jsem žila přes 10let v Praze. A teď tak dva roky jsme v Neratovicích....
22. dub 2010 ve 13:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek