• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Neratovice a okolí. Maminky nebo snažilky

29. července 2016 
Tif, třeba se na socce jednou sejdeme :slight_smile: mně naštěstí posílají rodičák dobře, tak si nemůžu stěžovat. s mateřskou to bylo horší, ani jednou nepřišla včas. ale to mi platili v Praze.
Jinak příští týden určitě jedu do Neratovic, ve středu na cvičení miminek dopoledne. mohly bychom se vidět. vlastně ani nevím, jestli jsi doma, ale předpokládám že s dvojčátkama jsi na rizikovce ne?
25. dub 2010 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to jsem zvědavá jak to bude chodit mě... no uvidíme. Jinak na rizikovce zatím nejsem. Jedu poslední týden v práci :slight_smile:. Od 1.5. mám neschopenku na měsíc a od 1.6. jdu na mateřskou. Takže jsem vydržela do 30tt v práci, ale už mám toho plný kecky. Jen za víkend jsem přibrala 1,5kg a je to znát. Nevím kde s tou váhou skončím. Takže vidět se jedině příští týden, ale v pondělí mě čekají ty hnusný testy na cukrovku fůůůůj a pak jedu na alergologii takže to jsem zabitá. Od úterka jsem volná. Tak jak ti to vyjde.
26. dub 2010 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda Tif, to máš můj obdiv :slight_smile: švagrová byla doma od 8tt, kdy začala špinit :slight_smile: a kolik jsi už přibrala? jinak my do Neratovic jezdíme docela často, tak ti ještě napíšu asi přes víkend, až to naplánujem :slight_smile:
26. dub 2010 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ok dej vědět jak vám to vyjde.... no jenže švagrová špinila já se cítím celkem fajn. Vůbec jsem nezvracela ani nešpinila. Teď mi malounko začínají otékat nohy, ale fakt nepatrně a večer jsem unavená, ale jinak nic. Jediný co pozoruji je neohrabanost s tím bříškem a nohy pociťují kila navíc - celkem 11,5kg a to mám ještě min. dva měsíce před sebou
26. dub 2010 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj. tak co takhle příští týden? ve středu chodíme na cvičení, tak by to bylo prima po něm. končí to po 11. hodině. a mam novinku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. kvě 2010 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
wow jsi těhu????? bohuzel mam špatnou zprávu. ze soboty na neděli mě rychlá odvezla k apolináři. praskla mi voda u jednoho broučka a začala jsem rodit. naštěstí mi to zastavili, ale může to přijít každým dnem. takže tu ležim na jip a modlím se za každý den. ještě nemají plíce jsou moc maličký. na net můžu na dvě hodky tak aspon něco......moc se o ně bojím....
4. kvě 2010 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
jej, Tif, to mě strašně mrzí :frowning2: a jinak snad jo, test to ukázal. držím palečky, ať u tebe ti broučci ještě pár týdnů vydrží. od kterého týdne můžeš být v Neratovicích?
4. kvě 2010 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
gratuluji..... jinak já už určo budu rodit u apoli....jsem teprve 30 a 1 den v ner. berou až 36tt a to nevydržím....
7. kvě 2010 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jej Tif, to na tebe budu myslet...... je mi to moc líto. už se do Neratovic těším. a jak dlouho si tě tam teď nechajlí?
7. kvě 2010 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak mě včera propustili. Rodila jsem 11.5.10 kluci jsou v pořádku vážili 1365 a 1815 a měřili 39cm. Jsou to kluci šikovní, ale musí ještě přibrat. Minimálně měsíc si ještě u Apoli poleží. Dojíždím tam každý den a vracím se v osm. Jsem vyřízená, ale šťastná. Už se mi i spouští mlíčko a tak se snažím přikládat. Ještě to moc nezvládají. Než je pustí 14 dnů před si tam půjdu k nim poležet, abychom si na sebe zvykli. A jak se cítíš ty? Co těhulkování? Nějaké nevolnosti apod.?
22. kvě 2010 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, teď je nově v neratovickém útulku jeden pejsek. Nenáte ho náhodou někdo? http://www.utulek-neratovice.wbs.cz/Psi-k-adopci.html Hanka
22. kvě 2010 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Tif, moc a moc gratuluji ke klučíkům a držím všechny palečky, ať je co nejdříve dostaneš domů!!!! Jak se kluci jmenují? změníš si pas
23. kvě 2010 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky maminy jak se vede?někdo nový z Neratovic?
15. čer 2010 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
halo někdo nový z okolí??
28. črc 2010 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, funguje takhle diskuze? :grinning:
2. lis 2010 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anngie ahoj, no moc ne :frowning2:
3. lis 2010 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucie.krajcarova já koukám, to je škoda :slight_smile: Jsem v Nera nová, mám tam přítele a více méně tam trávíme už skoro veškerý čas. Mám toho sice dost, chodím na brigádu do Prahy a do školy ale jsem jinak na mateřské a kámoška na pokec by se občas šikla :grinning: Hlavně bych potřebovala parťačku na cvičení - spinning, zumba, pilates....nevím moc kde tam co je, jen jsem objevila fitko a bazén :grinning:
3. lis 2010 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anngie jéé tak na Zumbu jezdím zrovna do Nera :slight_smile:))) a taky na aquaerobi c.-)
3. lis 2010 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucie.krajcarova ty nejsi z neratovic? a kde je tam prosím tě Zumba a kdy na ní chodíš? Vzala bys mě někdy sebou??? Byla bych ráda, sama...no znáš to, je to horší. Chtěla bych začít něco dělat pravidelně, protože potřebuju dát dolu aspon 10 kg, pořád se nemůžu zbavit břicha po porodu :slight_smile:
4. lis 2010 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anngie jsem z Tišic. zumba je v tanečním studiu p. Kvasničkové, kousek za legatem, znáš to tam? my chodíme v neděli v osm večer. tak já se pro tebe můžu zastavit. snad mi bude dobře, teď mě trápí kašel. nebo nechcete přijet dnes na návštěvu?
4. lis 2010 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucie.krajcarova ahoj,já jsem bez PC tak se připojuju jen z Nera. Doma v praze mi nejde comp. Já v neděli odjíždím do Prahy, přítel jde do nemocnice tak tu sami nebudeme. Ale příští neděli bych asi mohla jít. tak se ještě domluvíme.
6. lis 2010 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anngie aha tak to je škoda, my na 14 dní jedem k rodičům, tak tu nebudem..
6. lis 2010 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej kontaktní údaje firem".
11. lis 2010 ve 22:08 • misha_
Ahoj, tak jeste jednou vam vstoupim do diskuze, protoze muj predchozi prispevek byl smazan. V Melniku se v MC bude konat kurz Respektovat a byt respektovan, ale je potreba alespon 18 zajemcu a zatim je nas moc malo. Kdyby vas to nekoho zajimalo, poslete mi IP. Ja bych tam rada sla, tak se to pokousim takhle sirit :slight_smile:
15. lis 2010 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, sice to sem nepatří, ale co kdyby náhodou. V Neratovicích u 2.ZŠ se 17.11. našel jezevčík, kterého srazilo auto.
Byl prý viděn i u nádraží vlakového. Zatím se o něho jeho majitel nepřihlásil. Pes se nyní nachází v zatepleném kotci v útulku Neratovice. http://zvirata.bazos.cz/inzerat/7906554/Hleda-se-majitel-jezevcika-nalezeneho-v-Neratovicich.php v odkazu foto psa. Tak jen náhodou, kdyby ho někdo poznal, přeci jen, s kočárkem je možné potkat plno pejskařů. Děkuji, Hanka z Kladna
19. lis 2010 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucie.krajcarova ahoj, tak jde zumba, chodíš?
15. led 2011 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anngie ahojky, jj do neratovic. teď už chodím i s prckem, je to s hlídáním. ale v neděli i normál. a co ty?
15. led 2011 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucie.krajcarova kdy je to s hlídáním? Já jsem si přivezla od našich orbitrek tak běhám doma, držím dietu, noo nejím sladkosti, nesladím a nejím bílý pečivo. Ale ráda bych taky mezi lidi, jen tohle nestačí :slight_smile:
15. led 2011 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucie.krajcarova ahoj, to chci taky vědět, kdy je zumba v nera s hlídáním, bydlím kousek, Kostelec n.L, díkes:slight_smile:
15. led 2011 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucie.krajcarova už jsem to našla, je v tom studiu Kvasničkových vid? Kolik tam stojí hodina a jaký to je? Vidíš na sobě výsledky?
15. led 2011 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek