• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Neratovice a okolí. Maminky nebo snažilky

29. července 2016 
@berenika39 jukni sem a pak ještě v Olympii ale tam je jen večer http://www.tanecnikurzykvasnickovi.cz/zumba/
15. led 2011 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anngie díky!!!!!!!!!!!!
15. led 2011 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anngie
@berenika39
holky, je to každé pondělí od 10 hodin, i s hlídáním za krásných 80 kč. taneční studio g. kvasničkové, jestli to znáte!!! koupila jsem si už i permici, takže my chodit musíme :slight_smile:
@anngie držím teď takovou dietku, mám asi 2,5 kg dole, takže zumba k tomu je super. mně to ale strašně baví!!!!!
15. led 2011 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucie.krajcarova takže asi v pondělí jdeš vid? a kolik to stojí bez hlídání? nebo je to cena za hodku i když půjdu večer?
15. led 2011 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anngie cena je stejná s hlídáním nebo bez. akorát na hlídání je lepší se objednat, aby věděli, kolik bude dětí a kolik mají mít hlídaček. tak pojď v pondělí a seznámíme se. :slight_smile:
15. led 2011 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucie.krajcarova no víš že o tom vážně uvažuju? fakt mám chut to zkusit, já to cvičila chvilku doma ale není to ono a zhubnout, to teda potřebuju :slight_smile:
15. led 2011 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anngie jj v kolektivu je to lepší :slight_smile:
15. led 2011 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
bych taky potřebovala trochu ubrat, moje top váha je 60 a ted nějak šup, poskočilo to....ne moc, ale škoda to nechat ....já bych to zkusila, ale nikdy jsem to neviděla ani necvičila. jinak nejsem sedavý typ, jezdila jsem před Petaskem spinning a cvičila posilku, poweryogu atd...třikrát týdně jsem byla zvyklá sportovat, ted chodím jednou týdně na bodytraining do Brandýsa, ale tak nějak...nic moc, jen že si vypláchnu hlavu.
A tam už jsou jenom ženský, který to uměj? Já to neumím:slight_smile:
15. led 2011 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@berenika39 záleží, jestli tě bavil aerobic, je tomu hodně blízko. akorát je to volnější. ale kroky podobné. ono záleží na cvičitelce, každá má svoje sestavy. za pár lekcí si to člověk pamatuje. klidně přij´D taky.
15. led 2011 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak o váze já raději nemluvím, je to děsný, příšerný :grinning:
@lucie.krajcarova tak já ti zítra napíšu, ty už jsi na pondělí objednaná?
15. led 2011 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucie.krajcarova a neskáče se u toho? mám sešroubovaný kotník:slight_smile:, teda železo už tam nemám, ale skákat nesmím a ani nemůžu. aerobic jo, když jsem byla mladá, chodila jsem pořád. a ráda. ale přeci jen - mládí pryč, do důchodu daleko, musím uvážlivě:slight_smile:
15. led 2011 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucie.krajcarova jo prosim tě Luci kolik jsi u nich za permici? Já si jí totiž taky budu muset koupit, vím že mě to bude bavit a takhle bych se donutila, akorát škoda že to mají takhle blbě, chce to chodit 2x týdně a oni mají další hodinu v úterý večer :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. led 2011 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@berenika39 chce to asi zkusit, myslím že u zumby se moc neskáče, případně ty kroky můžeš vynechat, je to jak na spinningu, jedeš si podle sebe :slight_smile: spinning jsem taky jezdila a chystám se na něj na jaře, pěkně zpevnit nohy do sukně :grinning:
15. led 2011 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anngie no kolo je jedna z mála věcí, který můžu i s tím polámaným kotníkem, jezdím na normálním v sezoně, kolem LAbe je to super, ale ted v zimě to nějak vázne. Jinak spinning byl jak droga, ráno od sedmi před prací, stejná parta, stejný instruktor, chodila jsem do BBC na Vinohradech...ale ted nějak s tím malým stíhačem je všechno složitější, co si budeme povídat.
Asi to zkusím, co se může stát? Nic. Příště nepůjdu :wink:
15. led 2011 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@berenika39 jo droga, to znám, měla jsem období kdy jsem chodila i 4x týdně, moje mamka si klepala na čelo že nejsem normální :grinning:
15. led 2011 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anngie jj jsem objednaná. je dobré zavolat nebo objednat se přes facebook.
@berenika39 záleží na tobě, je tam spousta pohybu, ale každý podle svých možností. někdo skáče někdo jen chodí, a jde to.
@anngie permice za 800 a máš celkem 12 lekcí, takže 2 lekce zdarma. platnost myslím 3 měsíce. pak mají ještě hodinu vneděli večer a je to super cvičitelka, ale už bez hlídání.
15. led 2011 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucie.krajcarova a chodíš i jindy než v to pondělí? v tu neděli? hele já večer problém s hlídáním nemám, pohlídá přítel :grinning: ta cena je super, juknu na FB
15. led 2011 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anngie :grinning: já třikrát týdně a navazovala na to poweryoga, takže jsem v devět přišla do práce v deliriu a vydržela jsem celý den v pohodě a vysmátá...na to je sport fajn....jo a po večerech jsem hodinu běhala po Stromovce, bydleli jsme v Holešovicích, takže "dvoufázový trenink" :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: , to s váhou nebyl problém, ale ted...jen s malým, sice si nesednu, ale to prostě není výdej energie.....
15. led 2011 ve 22:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucie.krajcarova na tom FB máš nějaký odkaz nebo jméno, nemůžu jí najít
15. led 2011 ve 22:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anngie večer bych taky mohla, ale jak je to za sebou, tak mi to stačí v pondělí. no a ve čtvrtek bch ráda chodila na aquaerobic.
15. led 2011 ve 22:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anngie na facebooku najdi tš manželů kvasničkových
15. led 2011 ve 23:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo u je mám, já jí zítra spíš zavolám

tak já jdu spá, brouky :slight_smile:
15. led 2011 ve 23:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauky a dobrou
15. led 2011 ve 23:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anngie
@berenika39
ahoj holky, tak jsem vás dnes na zumbě neviděla :unamused:
24. led 2011 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky jmenuju se Denisa a je mi 20let nevadilo by vam kdybych se pridala? hledam nejake kamaradky/dy tady v okoli.Jsem sice z Polerad ale Neratovice nejsou zas tak daleko.
2. únor 2011 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@deeniisa ahojky :slight_smile:)) klidně tě můžu pozvat do skupiny maminek, co jsou od Neratovic - na fb.
2. únor 2011 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
na Fb mate nejakou prezdivku,nebo jak konkretne se jmenuje stanka?
2. únor 2011 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@deeniisa ano je to skupina a jmenuje se Maminkymaminkám, snad to najdeš.
2. únor 2011 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
nasla jsem dva vde stranky na tento odkaz maminkymaminkam CZ a maminky maminkam-ale tam nikdo neni tak plati spise prvni varianta kde jsou spousty maminek :D
2. únor 2011 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@deeniisa víš co, můžu si tě dát do přátel a pak doporučit do skupiny. tak si mě můžeš najít lucie žemličková krajcarová
2. únor 2011 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek