• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Neratovice a okolí. Maminky nebo snažilky

29. července 2016 
@lucie.krajcarova dobra to bude asi jednoduzsi :D tady je prezdivka mejo prifilu Denisa JAkubovska v pripade ze by jsi nasla vice lidi tohohle jmena tak mam v profilu fotku yorksiracka :D
3. únor 2011 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucie.krajcarova tak jsem se nasli :D
3. únor 2011 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucie.krajcarova ano puvodne jsem z Ostravy ale cely zivot se potloukam po cele CR az tet to vypada ze jsme se usadili :D nicmene mam v Ostrave porat rodinu a tak tam sem tam zajedu :D
4. únor 2011 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, prosím nevíte v okolí o nějaké soukromé školce? O tý v Lobkovicích vím, něco blíž Neratovic?
8. únor 2011 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Fórum není pro firmy".
27. srp 2011 ve 22:50 • kristynavon
ahoj, hlásím se tu, tady je mrtvo.
20. zář 2011 v 18:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tady se hlásí taky jedna neratovičanda:slight_smile:
20. led 2012 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, nenašla by se tu nějaká maminka z Neratovic či okolí na procházky s kočárkem? Kolem Labe a třeba i dál, samotnou mě to moc nebaví :slight_smile:
17. kvě 2012 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petra.vavra ahoj co se týče neratovické nemocnice tak s tebou musím souhlasit..ještě jsem sice nerodila ale také chodím k Bilinovi a nemůžu si ho vynachválit proto mě i překvapilo co tady čtu. určitě bych nemocnici jako takovou neházela do jednoho pytle...znám holku která rodila v neratovicích a pak řekla že už by tam nikdy nešla..moje ségra na tom byla po porodu hrozně špatně a v neratovicích jí zachranily a stejně tak znám lidi co si chválí mělník ale znám i ženský který by zas už nikdy nešly na mělník...
4. čer 2012 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klases ....nějak te´d nevím, na co odpovídáš....
4. čer 2012 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petra.vavra prosím četla jsem diskuzi až od začátku a odpovídám na to jak jsi psala že si na nera nemůžeš stěžovat
4. čer 2012 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klases aha...tady jsou dvě diskuze, tak doporučuju přečíst i tu druhou :slight_smile: já jsem v Nera rodila 2x a mám jak pozitivní tak negativní zážitky a vše je popsáno tam.... přesto všechno Neratovice řadím jako porodnici na jedno ze 3 předních míst ve Středočeském kraji
4. čer 2012 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
nějaké nové maminky od Neratovic,?
3. led 2013 v 15:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, chodíte někdo se staršími dětmi plavat? Martinovi budou 4 roky. chtěla bych využít toho, že jsem doma na rizikovce, tak bych s ním mohla jet hned po školce. ale ztratila jsem kontakt, kde takové plavání je..
7. led 2013 v 17:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky maminky nechystáte se některá očkovat na žloutenku? Mám doma vakcínu, ještě ted v lednu je OK, celou dobu ji mámv lednici. My druhou dávku očkovat nemůžeme, neměla by jste některá zájem? cena 400,-
23. led 2014 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, mohu se pridat? Prave jsme se pristehovali do neratovic, mam 3 mesicni holcicku a nikoho tu neznam, ale rada bych zde nasla kamaradku. Ozvete se. Pa
4. kvě 2014 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, kamarádka mě požádala, abych sem dala odkaz na bazárek, co pořádají 14. 6. v Libíši: http://libisskybazarek.blogspot.cz/
1. čer 2014 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, obnovuji diskuzi. Je tu nějaká maminka či nastávající z Neratovic na prochajdy s kočárky? Mám 6ti měsíčního chlapečka :slight_smile:
4. únor 2016 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, jestli je to ještě aktuální, tak můžeme někam vyrazit… :slight_smile:
Já mám dva čtrnáctiměsíční raubíře a chodíme na procházky do Neratek, akorát nemám s kým si pokecat…znám tu jen pár lidí a ti jsou samozřejmě bezdětní :(
Pa
18. únor 2016 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak se přidávám a snad se i někdo najde .. jsem kousek od Neratovic , ale jezdím tam takřka každý den.
Mám 2 děti Nikol 4 a Tomášek 1,5 -
Kdyby se našla nějaká mamča na pokec nebo procházky bylo by to fajn - stačí napsat -- :grinning:
29. črc 2016 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek