Neratovice a okolí. Maminky nebo snažilky

Přeji krásný den všem.Najde se tu mezi návštěvnicemi serveru nastávající maminka nebo nebo snažilka v průběhu příštího roku z Neratovic a okolí?
deeniisa
3. únor 2011
@lucie.krajcarova dobra to bude asi jednoduzsi 😃 tady je prezdivka mejo prifilu Denisa JAkubovska v pripade ze by jsi nasla vice lidi tohohle jmena tak mam v profilu fotku yorksiracka 😃
deeniisa
3. únor 2011
@lucie.krajcarova tak jsem se nasli 😃
deeniisa
4. únor 2011
@lucie.krajcarova ano puvodne jsem z Ostravy ale cely zivot se potloukam po cele CR az tet to vypada ze jsme se usadili 😃 nicmene mam v Ostrave porat rodinu a tak tam sem tam zajedu 😃
anngie
8. únor 2011
ahoj holky, prosím nevíte v okolí o nějaké soukromé školce? O tý v Lobkovicích vím, něco blíž Neratovic?
kristynavon
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
maximka33
20. zář 2011
ahoj, hlásím se tu, tady je mrtvo.
berunkaautor
20. led 2012
tady se hlásí taky jedna neratovičanda🙂
tulipan111
17. kvě 2012
Ahoj, nenašla by se tu nějaká maminka z Neratovic či okolí na procházky s kočárkem? Kolem Labe a třeba i dál, samotnou mě to moc nebaví 🙂
klases
4. čer 2012
@petra.vavra ahoj co se týče neratovické nemocnice tak s tebou musím souhlasit..ještě jsem sice nerodila ale také chodím k Bilinovi a nemůžu si ho vynachválit proto mě i překvapilo co tady čtu. určitě bych nemocnici jako takovou neházela do jednoho pytle...znám holku která rodila v neratovicích a pak řekla že už by tam nikdy nešla..moje ségra na tom byla po porodu hrozně špatně a v neratovicích jí zachranily a stejně tak znám lidi co si chválí mělník ale znám i ženský který by zas už nikdy nešly na mělník...
petra.vavra
4. čer 2012
@klases ....nějak te´d nevím, na co odpovídáš....
klases
4. čer 2012
@petra.vavra prosím četla jsem diskuzi až od začátku a odpovídám na to jak jsi psala že si na nera nemůžeš stěžovat
petra.vavra
4. čer 2012
@klases aha...tady jsou dvě diskuze, tak doporučuju přečíst i tu druhou 🙂 já jsem v Nera rodila 2x a mám jak pozitivní tak negativní zážitky a vše je popsáno tam.... přesto všechno Neratovice řadím jako porodnici na jedno ze 3 předních míst ve Středočeském kraji
maximka33
3. led 2013
nějaké nové maminky od Neratovic,?
maximka33
7. led 2013
ahoj holky, chodíte někdo se staršími dětmi plavat? Martinovi budou 4 roky. chtěla bych využít toho, že jsem doma na rizikovce, tak bych s ním mohla jet hned po školce. ale ztratila jsem kontakt, kde takové plavání je..
berunkaautor
23. led 2014
Ahojky maminky nechystáte se některá očkovat na žloutenku? Mám doma vakcínu, ještě ted v lednu je OK, celou dobu ji mámv lednici. My druhou dávku očkovat nemůžeme, neměla by jste některá zájem? cena 400,-
neknubinek
4. kvě 2014
Ahoj, mohu se pridat? Prave jsme se pristehovali do neratovic, mam 3 mesicni holcicku a nikoho tu neznam, ale rada bych zde nasla kamaradku. Ozvete se. Pa
papuchalk
1. čer 2014
Ahoj holky, kamarádka mě požádala, abych sem dala odkaz na bazárek, co pořádají 14. 6. v Libíši: http://libisskybazarek.blogspot.cz/
hroudicka1
4. únor 2016
Ahoj holky, obnovuji diskuzi. Je tu nějaká maminka či nastávající z Neratovic na prochajdy s kočárky? Mám 6ti měsíčního chlapečka 🙂
dorcas
18. únor 2016
Ahoj, jestli je to ještě aktuální, tak můžeme někam vyrazit… 🙂
Já mám dva čtrnáctiměsíční raubíře a chodíme na procházky do Neratek, akorát nemám s kým si pokecat…znám tu jen pár lidí a ti jsou samozřejmě bezdětní 😞
Pa
zaacatek
29. črc 2016
Tak se přidávám a snad se i někdo najde .. jsem kousek od Neratovic , ale jezdím tam takřka každý den.
Mám 2 děti Nikol 4 a Tomášek 1,5 -
Kdyby se našla nějaká mamča na pokec nebo procházky bylo by to fajn - stačí napsat -- 😃

Začni psát odpověď...

Odešli