• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Neratovice a okolí. Maminky nebo snažilky

29. července 2016 
ahoj tak já už jsem tu také měli jsme s manžou nějakou prácičku :grinning: Tak já v Nera chodila nejdřív k Toupalikovi to byl s prominutím idiot a pak k dr. Šmídové ta už tam snad ani není,jednou jsem byla na UZ u nějakého wintera a to byl takový blbec že jsem se divila co tam dělá. Každopádně ani jeden z těchto tří doktoru neobjevil že mám polycystické vaječníky. Jinak v Hloubětíně voláš na recepci a tam tě objednají k nějakému doktorovi pokud už tedy nějakého nenavštěvuješ,jsou tam i doktorky. Já chodím dr. Benda a ten je tedy klasa. Platí se tam příspěvek na rok těch 900kc, je v tom sleva na tu lékárnu a pak ještě na nějaký druh anestezie atd. Jak to bude s placením po novém roce to zatím netuším,ale je mi to snad i jedno, je pro mě fakt duležité abych měla dobrou a kvalitní péči kterou tedy v Hloubětíně dostávám.Jinak mají internetové stránky mužeš tam mrknout. je to www.gyncentrum.cz
26. pro 2007 v 15:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Já už na jejich stránky koukala. Já v Nera chodím přímo k primáři. Dr. Winter mi připadal dobrý. Propuštěl mě z nemocnice.
Samozřejmě, že ten poplatek není nic v porovnání s tím, když ženská spěšně otěhotní. Já otěhotněla normálně, ale v 6.tt jsem potratila. Ty jsi byla už na nějakém umělém oplodnění?
26. pro 2007 v 15:48  • Odpověz  • To se mi líbí
market1 dr. říkal že sliznice je celkem nízká ale právě že si myslím že kdyby došlo k ovulaci třebas i pozdní a nasadila jsem duphaston jak chtěl dr. tak že by snad nějak dorostla? Co myslíš? Duphaston je na sliznici a podporuje udržení těhu je to to a samé jako ultrogestan. Chris chtěla jsem se zeptat jaký je tvuj cykl že máš ovu i až 20tý den? Máš cyklus asi víc jak 30dní?
26. pro 2007 v 15:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Mám cyklus dělší jak 30 dní. Pohybuje se i okolo 35 dní. Už rok ho mám takhle rozházený. Brala jsem Duphaston a potom Estroem, po kterým mi bylo ale blbě, takže mi ho Dr. vysadil a nic. Nesrovnalo se mi to.
26. pro 2007 v 15:52  • Odpověz  • To se mi líbí
chris, na umělém jsem nebyla a doufám že mě to i mine. Ted první cyklus mě dr. stimuloval clostilbegytem od 5tého dne 2x1 tabletku po dobu 5ti dní. Primář v Nera je prý dobrý ale nikdy nevíš když by jsi potřebovala operovat kdo tě dostane do ruky, né vždy je po ruce dr.Bílina to je tuším jméno primáře. Nechápu proč u mě nezjistili ten problém s vaječníky když je to tak viditelné ukazoval mi to muj dr. ted na UZ. No a rodit jsem jela se synem do Prahy k Apolináři.
26. pro 2007 v 15:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Chris psala jsi že jsi od Neratovic, tak já budu hádat Byškovice? Nebo dál Líbeznice,Kostelec? To jsem ale zvědavka vid? :slight_smile:
26. pro 2007 v 15:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Pocházím z Jiřic a teď bydlím v Čakovičkách.
26. pro 2007 v 15:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo chris koukala jsem do tvého alba a ten kočárek květovaný je bomba je prostě originální,moc se mi líbí :slight_smile:
26. pro 2007 v 15:58  • Odpověz  • To se mi líbí
A ke komu že jsi chodila v Nera?
26. pro 2007 v 15:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Leni, ten kočárek je sice moc krásný, taky jsem nad ním slintala, ale moc chvály jsem na něj zatím neslyšela. Hlavně tady ho nikde neprodávají. Jediná možnost je objednat ho přes net a to je docea riziko!
26. pro 2007 v 16:00  • Odpověz  • To se mi líbí
v Nera dr. Toupalík a pak doktorka Šmídová
26. pro 2007 v 16:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Promin, jsem to nějak zapoměla. Omlouvám se..... :sweat_smile:
26. pro 2007 v 16:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Nic se neděje, zapomínat je lidské, tak odkud jsi,nenapínej mě :wink:
26. pro 2007 v 16:03  • Odpověz  • To se mi líbí
To už jsem taky psala.... :grinning: Pocházím z Jiřic a teď bydlím v Čakovičkách.
26. pro 2007 v 16:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Berunka tak to jsem ráda že jsi k nám přišla a nezapoměla na nás a je fajn že jsi žena a né muž :grinning: Zapoměla jsem otevřít tenskrát album a tak to zustalo jen při té jedné fotografii :grinning: Budu ti moc držet pěstičky ve snažení a at se ti to brzy podaří,pá
26. pro 2007 v 16:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Aha no vidíš taky zapomínám :grinning:
26. pro 2007 v 16:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Zatím budu končit Snad se sem večer dostanu. Nebo až zítra. Pa pa Leni!
26. pro 2007 v 16:10  • Odpověz  • To se mi líbí
jo jinak k těm kočárkum,já první kočárek měla TAKO byl hezky široký ale moc těžký na strkání uf to byla dřina, dálší jsem si pořídila QUINNY SPEEDI SX je to tříkolka a byla jsem spokojená malý v něm jezdil do více jak 2let
26. pro 2007 v 16:11  • Odpověz  • To se mi líbí
pá měj se :slight_smile:
26. pro 2007 v 16:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Leni já používám utroš tak nevím jak duphaston ale myslím že utroš je silnější,mrkni na krabičku kolik mám progesteronu? ten utroš má 100mg a pomáhá k podpoře otěhotnění a k udržení.
Škoda že ti dr.neřekl jak máš velkou sliznici,byli bysme možná o krapet chytřejší no neva počkáme třeba jsi to folikulík rozmyslí.Mě ta ty folikulíky pomohli kapičky od naděje teda ted mi po tom rste i sliznice a folikulíky tak jsem ráda.
Chris já mám v Čakovičkách kamarádku.
Koukám že jsem tady asi jediná z mělníka :frowning2:
26. pro 2007 v 16:13  • Odpověz  • To se mi líbí
jaké kapičky bereš já beru tisíc bylinek a už mi to asi dělá zle na žaludek
26. pro 2007 v 16:30  • Odpověz  • To se mi líbí
na krabočce píšou že 1 potahovaná tableta obsahuje 10mg dydrogesteronum tak z toho rozumná nejsem :slight_smile: Vím jen že říkal že je duphaston lépe snášen než ultroš tak nevím
26. pro 2007 v 16:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak jsem nakonec zase tady.
Market, jak se jmenuje kamarádka, jestli se můžu zeptat? A jaké bylinky bereš? Já brala od Naděje bylinnou kúru na zlepšení funkce gyn. orgánů a odstranění sterility.
26. pro 2007 v 16:34  • Odpověz  • To se mi líbí
chris tak přesně tu kuru mám začít brát od dálšího cyklu já. Ted beru estrozin nějak to rovná hladiny hormonu ale je to od Diochi
26. pro 2007 v 16:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak ta kúra, co jsem brala, bylaasi účinná. Otěhotněla jsem ten měsíc, co jsem ji začala brát. Teda nevím, jestli díky tomu..... Mám doma ještě jednu v zásobě a navíc jsem si nechala sestavit kúru přímo na tělo také od Naděje, ale ještě jsem ji nepoužila.
26. pro 2007 v 16:39  • Odpověz  • To se mi líbí
no a musím tu kuru začít brát chris v první den cyklu nebo je to fuk a mužu začít kdykoliv? Asi mužu kdykoliv vid,no tak když fakt funguje tak já jdu do ní ale je toho fakt moc na polykání a chutě asi taky bléé,ale co se dá dělat,pro mimi udělám vše
26. pro 2007 v 16:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Já jí začala brát na začátku cyklu, je t podle mě epší. Když jsem zjistila, že jsem těhu, tak jsem ji přestala brát, protože obsahuje alkohol. Jestli toho už bereš hodně, tak bych tohle k tomu už neřidávala, ať si nezkazíš žaludek! Co všechno bereš?
26. pro 2007 v 16:48  • Odpověz  • To se mi líbí
černý rybíz- maliník papká market ,lisotvala jsem zpět a hledala. Já užívám ten estrozin ale je tam v tom roztoku 15 bylinek je to hnusný dnes jsem už nemohla,žaludek to nechtěl tak jsem vysadila na1den. Jinak je prý dobrý čaj kontryhel a odvar z drmku,to mám už taky doma připravené :slight_smile: Něco musí přece zabrat :wink:
26. pro 2007 v 16:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Kontryhel jsem taky tnto cyklus pila. Teď už ho nepiju. Kdybych nááááhodou byla těhu. Nikdo neví, jestli se v těhu může ít nebo ne Hodně se o tom polemizuje. Takže jsem ho vysadila Dál jsem pila aloe berry nectar, ten jsem taky vysadila, protože obecně aloe vera prokrvuje ženské orgány a mohl by způsobit potrat a nakonec jsem brala mateří kašičku v tabletách. Tu jsem taky přestala brát, protože na obalu píšou, že v těhotenství se brát nemá. Těhotná sice nejspíš nejsem, ale kdyby náhodou, tak abych s tím něco nezkomplikovala. Takže jsem toho taky brala dost.
Pokud bereš ty prášky, ve kterých je 15 bylin, tak bych už nic jiného nebrala. Buď bylinnou kru nebo tablety. Nekombinuj to. Navíc si myslím, že je to zbytečné, brát to najednou.
26. pro 2007 v 16:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo a jinak beru Femibion, to jsou ty předtěhotenské vitamíny a navíc Acidofolan, to je silnější kyselina listová, železo a vitamín B12. To beru normálně dál.
26. pro 2007 v 16:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek