• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Neratovice a okolí. Maminky nebo snažilky

29. července 2016 
taky si myslím že doberu tu tinkturu s těmi 15ti bylinama a až od dálšího cyklu začnu tu kuru od naděje co jsi ty už ty zkusila. Přeji ti aby jsi těhu byla :slight_smile:
26. pro 2007 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda holky vy jste se rozjeli aspon to tady není tak lidu prázdný.
Jak psala Lenka opravdu jím od naděje-černý rybíz-maliník a vždycky mám po nich slušnou sliznici a folikulík je tak vždycky tam nějaký.
K těm vitámínům co jím já taky dlabu femibion říkají o něm že je jeden z nejlepších mě ho doporučili na genetice,ta ho od té doby dlabu+ kys.listovou ale tu dost silnou tu mi píše dr.ta je jen na předpis ale já mám špatnou krev tak to jinak nejde a B12,líp se po ní rozkládá kys.listová.
Chris moje kámoška bydlí v té nové zástavbě v Čakovičkách.
26. pro 2007 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, taky bych si přála, abych byla těhotná. Nic jiného už si vlastně ani nepřeju! No, necháme se překvapit.
Market, Acidofoln, je jediná silnější kyselina listová, která není na předpis. Je silnější než je třeba ve Femibionu. Já teď beru Feibion, ale koupila jsem si Calibrum Baby Plan..... Asi nevadí, když to prostřídám, ne?
Holčičky, pro dnšek se s vámi loučím. Uvidíme se zítra.

Pa pa.
26. pro 2007 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zdravim vsechny prispivatelky:slight_smile:) moje pritomnost je trochu mene casta,ted jsme cele dny po pribuznych.Znate to jeden obed u tchyne,jeden u rodicu,pak babicky,teticky:slight_smile:) Co se tyka porodnice v Neratovicich.Mam od me kolegyne z prace uplne opacnou reakci nez jsem tu slysela.Rodila u nas obe deti a rikala jen samou chvalu.Doktori bezva,starali se o ni jak v bavlnce,kdyz nemuseli tak nenastrihovali, pred porodem mela k dispozici velkou horkou vanu. Ja bydlim primo v Neratovicich,na gyndu v nemocnici tedy nechodim, chodim k dr. Karbanovi na polikliniku a nemuzu si na nej ztezovat.Ted trochu z jineho soudku,jak dlouho jste se snazily o miminko nez jste otehotneli?my budeme mit bydleni co se tyka hypoteky vyresene snad v unoru/breznu. Ted to radsi nenechavame nahode,kdyby se to podarilo hned a musela jsem byt na rizikovce (bohuzel je to u me mozne) tak aby nm vysli prijmy na hypo.
Ale uz se na mimiska ted moc tesime.Takze prisit Vanoce snad budeme uz tri nebo aspon budeme cekat:slight_smile:))
26. pro 2007 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Berunko,já bydlím také přímo v Neratovicích :slight_smile: Ohledně té porodnice v Nera ono je to asi 50 na 50 , já ych ale do Nera nešla znám holky co dělají porodní asistnentky a ty sami řekli že pokud není problém tak Nera jo ale jelikož člověk nikdy neví co se muže stát tak sami raději říkali že Praha a nebo ještě prodnice Mělník. Jinak kamarádka rodila v neratovicích 6dní a to je opravdu pravda,pěkně jí tam trápily,sama řekla že Nera už nikdy. Jak kdo rychle otěhotní na tvou otázku odpovím že to je u každého ruzné, já například první hned na poprvé, druhé na potřetí a ted se snažíme už 7měsíc a nic. Záleží na mnoha faktorech a zdravotním stavu. Já bydlím vedle 3 základní školy a ty? :slight_smile: Držím ti pěstičky a přeju hodně štěstíčka aby se ti to povedlo brzy a nemusela jsi dlouho čekat :wink:
26. pro 2007 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
My bydlime s manzelem zatim vpodnajmu naproti 3ZS. Uplne posledni vchod u Tesca jak je to hlidane parkoviste. Bohuzel u me asi u porodu mohou byt problemy docela pravdepodobne - mam po tatkovi vrozenou genetickou vadu - trombofilii - poruchu srazlivosti krve.Takze posledni mesice tehu budu muset byt na prascich nebo injekcich na srovnani krve. Na Melniku rodila svagrova a myslim,ze rikala ze e to tam celkem v pohode.
26. pro 2007 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jo Mělník jako porodnice dobrý,kamarádka porodni asistentka co byla u mého porodu v praze u Apolináře ted pujde rodit na Mělník a tam i tedy do otěhotnění pracovala. Muj tatka má taky trombofilii a sestra taky,já nevím ale po novém roce se začnu pídit po vyšetřeních abych věděla kdybych náhodou otěhotněla.Bydlíme kousíček od sebe a já tě přitom podle fotečky co máš v albu neznám,to jsou ale věci :slight_smile:
26. pro 2007 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Neratovice nejsou tak malinky:slight_smile:) staci kdyz si dojdes na Karlak na hematologii,kdyz jim reknes ze to ma tvuj tatka udelaji ti testy automaticky.Je to jen o odberu krve. Divim se ze kdyz to ma tatka ze uz te tam nehnali taky.J jsem to zjistila loni v zari.Od te doby nesmim brat HA,takze urcite bude dobry si tam zajit pokud beres antikoncepci.hormony totiz muzou rozjet trombozu:((
26. pro 2007 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
berunko, letos v unoru to semnou málem seklo,dávali mi injekci na trombozu ,nemohla jsem dýchat fakt jsem myslela že je to konec,tlak vysoký,tep jsem měla98 no hruza.Naštěstí z krve co poslali na prahu na rychly rozbor zda tromboza tak to bylo negativní,není ale sami z čeho mi bylo zle. Pak mi na interním doporučila vysadit HA, to jsem tedy udělala. V Praze to zjistili tatkovi a dokonce uložili i jeho vzorek krve prtože má nějakou kombinovanou mutaci MTHFR 677 C/T a 1298 A/C obě heterozygotní. Tak to je fajn že jsi mi napsala že když tam sjedu a řeknu že tata a i sestra to mají že mi to udělají bez doporučení obvodáka nebo internisty.
26. pro 2007 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
staci tam zavolat a rict jim,ze to mas v rodine.Myslim teda,ze mojemu tatkovi dali pro me nejakou zadanku.Ale kdyz reknes tatkovi aby se u sve doktorky na to zeptal nemel by byt problem. ja jsem HA vysadila hned jak mi doktorka rekla ze bych to mohla zdedit.Ani jsem necekala na vysledky testu,ty mi to bohuzel jenom potvrdili:((( ted zatim jednou za rok chodim na krev,zatim to mam v norme,spis tedy hranicni k te vyssi hranici. Az budu tehotna tak budu muset chodit jednou za 4 - 6 tydnu.
26. pro 2007 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je fajn že zatím sji ok,přeji ti aby to bylo ok i v tom plánovaném těhotenství. Ted už jdu asi spinkat je hodně hodin a zítra mě čeká gynda le nějak se mi tam ani nechce myslím že pojedu zbytečně. Tak pá a dobrou noc,zítra písnu až přijedu
26. pro 2007 ve 23:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
pa pa a urcite pisni:slight_smile:
26. pro 2007 ve 23:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
chudák manžel laeahoj holky :slight_smile: mám ohromnou radost dnes jsem byla na tom UZ a mám ten folík už velikánanáský víc už to prý ani nejde 24.5mm a sliznice je přes 8mm což je taky super,udělal mi dr. ohromnou radost myslela jsem že ho zlíbám radostí. Dostalal jsem injekci na prasknutí folíku aby se uvolnilo vajíčko a ode dneška do neděle máme hodně sexovat :grinning: :grinning: :grinning: chudák manžel, on je ale dokonce rád že si aspon užije :grinning: :grinning: Tak držte pěsti at se to povede vypadá to hodně nadějně
27. pro 2007 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky je tu dneska nekdo? lenkab. jak se daří?
29. pro 2007 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj berunko, tady už dlouho nikdo nebyl, já tu ale jsem :slight_smile:
29. pro 2007 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
jak se mi daří, no zatím dobře sexíkujeme co se dá,už na to ani nemám myšlenky a manža už taky ,ještě dnes azítra už zvolníme tempo a v pondělí odpočinek :slight_smile: Je to teda dřina dělat děti to vám povím :grinning:
29. pro 2007 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:grinning: :grinning:
29. pro 2007 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
my se chceme začít snažit tak v unoru,breznu. Ted cekame na doreseni hypoteky, čekáme na byt uz pres rok tak chceme mit jistotu,ze vsechno klapne.A pak uz budeme taky snazilkovat.
29. pro 2007 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak držím pěstičky aby to vyšlo s bydlením a pak aby to bylo i rychlé s mimčem :slight_smile: Je to teda otrava několikrát denně, snad se nám to ale povede :wink:
29. pro 2007 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
v lednu se rozjede kolotoč vyřizovani u banky,odhad bytu atd.Ale snad uz to vsechno doklapne ke zdarnemu konci.Zatukavam to na drevo :grinning: meli by jsme kupovat byt vedle nemocnice v "teletnicich" u Jednoty. Je tam super lokalita,nove detske hriste.a do nemocnice kousek. Dej vedet jak jste byli uspesni ve snazilkovani :wink:
29. pro 2007 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
vedle nemocnice jak píšeš ty v teletnících tak tam je to opravdu hezké,bydlí tam kamarádka,nevyhoda snad jen to že není výtah a když příjde mimi tak se nadřeš s kočárkem ale jinak teletníky doporučuju. Neboj to víš že písnu jak jsme byli uspěšní :slight_smile:
29. pro 2007 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky vitam v novem roce a preji hoodne stesticka,zdravi a spokojenosti.Jak sis uzila Silvestra?
1. led 2008 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,jak se máte? Co nového ve snažení? Ahoj Berunko :slight_smile: moc jsem si Silvestra neužila, byli jsme všichni u mamky a tatky a pak před pulnocí jeli do Odolené vody k sestře dělali tam ohnostroj a zárověn slavili nový dum,takže to bylo v rodinném kruhu.Navíc já ani nepiju alkohol protože nevím zda se nám to povedlo tak se snažím zmenšit rizika. A co ty?
2. led 2008 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky,my jsme byli na chate i s nasim pejskem.Bohuzel mu nezabrali prasky na uklidneni,takze jsem Silvestra travila uklidnovanim psa a o pulnoci jsem s nim byla zavrena v koupelne,aby jsme byli co nejvice odhlucneni :frowning2:
Prosim te Leni chtela jsem se zeptat, ikdyz je to v nasem pripade jeste predcasne, jak dlouho muze byt ditko ve skolce kdyz mu jsou tri roky a maminka se vraci po materske do prace?
2. led 2008 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
když máš tříleté a jdeš do práce tak už celý den,varianta mateřská dovolená na 3 roky, pokud zvolíš 4 roky tak muže být pul dne tzn. 4 hodiny denně ale až od 3let
2. led 2008 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dekuju moc,uz jsem tu vymyslela,jak budu chodit do prace,kdyz pracuju v Praze:slight_smile: jak se mas?
2. led 2008 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobře, čekám na soudný den zda to dostanu nebo né :slight_smile:
2. led 2008 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mas ICQ?mohly by jsme si psat pres nej :wink:
2. led 2008 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo poslu ti to do IP
2. led 2008 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík holky,omlouvám se že se ozývám až ted ale v práci je to dost hektický,no když člověk dělá v nemocnici a ted bylo plno změn a ted do tohoty poplatky tak bláznili všichni.
Leni držím palce at mrcha nedojde a jsou tam // pořádně silné.
U mě nic nového jdu 16.1 na kontrolu k dr.a uvidíme co dalšího vymyslíme.někdy se bojiim že mi to snad není ani souzeno mít dítě asi mi stoho začíná hrabat.
A abych nezapomněla do nového roku přeju jen at jsme brzo maminkami a tobě Leni at to výjde zase být maminkou.
2. led 2008 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek