• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Neratovice a okolí. Maminky nebo snažilky

29. července 2016 
ahoj market1 :slight_smile: , to jsem ráda že jsi mezi nás přišla. Moc děkuji za přání a i tobě držím pěstičky aby jsi se brzy mimíska dočkala. To jsem netušila že jsi povoláním ze zdravotnictví, to se tedy opravdu máš ted co točit s těma všema změnama jak píšeš. Tak zase brzy přijd mezi nás. Pá :slight_smile:
2. led 2008 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojik holky tak jsem tu zpět večer jsem to už nestihla odepsat,jsem s té práce tak vyštavená že padnu a spím moje kamarádka říká že jsem naklonovaná s medvědem to je drzoun co.Ale asi možné jo :wink:
Leni nechtěla jsem psát co dělám nebot nevím kdo všechno náš pokojík čte tak zase nechci aby mi každej říkal kde píšu ale mám když tak icq nebo skype doma.
Jen k té mé práci já nejsem zdravotník jsem ekon.stránku nemocnice ale to prácě nechci moc tady rozepisovat.
Jo zdravotníci mají docela dost práce s vybíráním ale oni sami nic moc neví jak to bylo všechno na rychlo tak jsou s toho docela zmatky,ale kupodivu lidi moc ani nenadávají,asi jsou všechni s tím smíření že to jinak nepůjde.
Snad se Leni dočkám taky jednou toho mimísa letošek je pro kozorohy jeden z nejlepších roků po 12 letech tak doufám že to letos výjde.
Jdu zase makat ale určitě mezi vás holky nakouknu.pa Market
3. led 2008 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj market1,já dnes zrovna lítám s tátou po nemocnicích a dr. ale už jsem konečně doma písnu ti do IP moje ICQ nebo skypa :wink:
3. led 2008 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík holky zdravím,
chtěla jsem jen poděkovat tobě Leni za včerejší pokec i když jsem to musela pak utnout.Bylo to moc fajn.tak snad zase někdy na pokecu pa. :slight_smile:
4. led 2008 v 07:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,já byla taky ráda . Jsem strašná nějak poslední 3dny vstávám čím dál déle ,dnes jsme sse synem spai až do 10.30 no hruza. Asi mám nějaký zimní spánek či co :grinning:
4. led 2008 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky! Po delší době se zase ozývám. Dneska mi dorazila mrcha.... Druhá po potratu. Pevně věřím, že třeba příští měsíc nám to miminko vyjde.
Leni, držím palečky, aby se vám miminko povedlo! Jinak jsem se definitivně rozhodla pro ten Hloubětín. V nejbližších dnech se chci objednat.
4. led 2008 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj christlo,já vím že chceš do Hloubětína sleduju tě na začínáme po potratu :wink: Vřele ti to doporučuji ale pokud ti budou nabízet doktora tak zkus Primář Pícha, dr.Benda, dr. Novák,pokud chceš doktorku tak Nouzová, určitě ale né Kačer to je vul :slight_smile:
4. led 2008 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuji Leni, dám určitě na doporučení. Jem dnska nějaká přešlá. Ani jsem dneska nešla do práce, necítím se nějak dobře. Celé vánoce jsem měla šílenou rýmu a furt se jí nějak nemžu zbavit. Teď ještě ta mecha do toho.... :confounded:
4. led 2008 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
na rýmu je super sterimár s mědí,dávám ho malému a mě taky pomáhá je to nosní sprej,tak se z té rýmyčky dostaň.Pá
4. led 2008 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všem, omlouvám se Vám, že sem lezu, ale musím reagovat na nemocnici v Neratovicích.Já tam rodila před dvěma měsíci a ÚŽASNÝ!!!!!! Nemůžu ji vytknout jedinou maličkost. Na gyndu chodím k primáři Bilinovi a je úžasný. Myslím, že je dost důležité, jak se chová lékař k pacientovi, ale i jak paient k lékaři. Takže já doporučuji jedině tuto porodnici a to jsem neměla nijak lehký porod.
5. led 2008 ve 23:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
máš hezkou holčičku, já na N Teratovice zanevřela když díky nim jsem přišla o dítě v 20tt, zanedbali co se dalo. Jinak Bílina je tak jediný co je tam dobrý ale je hloupé že neordinuje každý den. Já rodila u Apolináře a nemužu si stěžovat a nemusela jsem si ani platit ruzné věci které se v Neratovicích platí a pleny jsme třebas měli uplně zdarma a kolik jsme potřebovali. Každý ovšem muže mít svuj názor, tak i ty. Já bych ovšem do Neratovic už na gyndu nestrčila ani prst u nohy,zkazili co šlo a neviděli spoustu věcí. Tak at ti malá krásně roste a prospívá,měj se hezky.
5. led 2008 ve 23:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Leni! Tak dneska jsem se objednala do Hloubětína Slibuji si od toho, že se snad konečně začne něco dít. doufá, že to opravdu není jen moje očekávání. Jsem dneska totálně spruzelá. Potkala jsem jednu známou a je těhotná. Je mi z toho teď smutno, když si vzomenu, že teď bych chodila s bříškem.... :frowning2:
7. led 2008 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
christlo tak to je fajn, ke komu jdeš a kdy? Hlavně jim tam řekni vše i to co ty uznáš za vhodné i kdyby se na to neptali,každá maličkost muže být duležitá. Já jsem tak trochu mimo máme tatu v nemocnici,je po mozkové a ještě dostal zápal plic,vypadá to zle :frowning2:
7. led 2008 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdu tam příští pátek k doktorce Nouzové. Ale co mě docela zaskočilo je to, že jsem se teď na netu dočetla, že doktoři z Neratovic operují i v Gyncentru v Hloubětíně..... Oni mají soukromou ordinaci na Václaváku, ordinují v neratovicích a operují v hloubětíně. Takže je to stejně provázané.....
S tvým taťkou je mi to líto. Musíš věřit, že bue všechno dobré. Drž se!
7. led 2008 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
tech co operují v hloubětíně není tolik,neboj,nejvíc operují ty co ordinují v gyncentru hloubětín, a uplě nejvíc operuje,Benda,Novák.Neboj se taky mají v Praze jiné vybavení takže jsou na tom podstatně lépe. Nouzovka je v pohodě, vše s ní rozeber, dělá i ultrazvuky kromě ordinace takže si postěžuj co tě trápí a pokud máš nějaké nápady jak řešit tak se neboj mluvit,je lepší konzultovat a probrat vše než zustat nervozní a nevědět co a jak. Držím pěsti :wink:
7. led 2008 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík holky,
Leni s tatkou mě to moc mrzí :frowning2: a doufám že bude tatka brzičko fit.Bohužel jsem se nedostala včera na net když jsi tam byla a nestihla jsem ti napsat a tak ti posílám mooooc sil at to všechno zvládnete.
Mě dorazila ms a asi jak jím ten prendison tak leju jako blázen a dost mě bolí bříško,no normálka ale já to zvládnu.
Chris držím ti palce v Hloubětíně at jsi brzičko těhulka.Moje kamarádka tam byla na laparoskopii a byla moc spokojená tak určitě budeš i ty.
V práci u mě je to pořád stejný docela blázinec ale na to jsem si už zvykla.
tak holky pádim a mějte se fajn. :wink:
7. led 2008 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, jsem z mělníka, můžu k vám?
8. led 2008 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, cert...ova samozřejmě že k nám mužeš,budeme rádi :slight_smile: Market to neva že jsi na netu nebyla. To je mi líto že MS dorazila a není ti fajn,třeba dnes bude líp. Já stále čekám a doufám že se nedočkám :frowning2: Hloubětín je určitě dobrý souhlasím s market,vždyt tam vlastně aj chodím a enmužu si opravdu stěžovat.
8. led 2008 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
nevíte náhodou jaká je porodnice na mělníku? jinak o neratovicích jsem taky neslyšela nic moc hezkýho
8. led 2008 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
na mělníku dobrý, rodila tam kámoška a spokojená ale je to taková starší budova, a porodní asistentka co rodila mě tak ted 26rodí na mělníku takže kdyby hruza tak by tam určitě nešla,takže mělník klidně. Ty jsi těhu? :slight_smile: Holky všechny mi držte pěstičky zítra by měla neměla dorazit mrcha tak doufám že nebude a bude mimi,ale moc přesvědčená nejsem tak na mě myslete. Pá
8. led 2008 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
cert..ova, musím opět reagovat na Neratovice, já tam rodila před dvěma měsíci a bez jediného problému. Přesně tak, jak se dnes popisují porody v knihách, tak přesně tak probíhalco se PA a doktora týče. Chovali se naprosto profesionálně. Podívej se na www.aperio.cz jsou tam všechny porodnice a recenze na ně, tam jsou velice zajímavé odkazy na Mělník, Neratovice a blízké okolí. Chápu, že ten kdo má špatnou zkušenost s jednou nemocnicí, tak jí haní všude, kam přijde, ale myslím, že každý by měl dát na vlastní zkušenost. V Neratovicích, když se přímo spojíš s vrchní sestrou, jinak výborná baba, která ví o čem mluví a mluví velice upřímně, tak ti vše ukáže a tak. Rozhodně bych je nezavrhovala jen podle toho co jsem slyšela a že jedna paní povídala......
9. led 2008 v 00:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, já neratovice nezavrhuju a rodit bych tam nešla, protože to mám daleko :wink: , jen jsem psala,že jsem neslyšela nic moc hezkýho, toť vše, je fakt, že to je stejně hlavně o lidech, já dvakrát rodila u apolináře a poprvé hnus a podruhé pohoda a vše to bylo o doktorech
9. led 2008 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
milá petra.vavra,ono to není jen jedna paní povídala jak píšeš ty,ono je más, víc :slight_smile: Mojí kamarádce nepoznali rakovinu čípku a to přitom dělali citologii, a myslím si že to je o štěstí ty jsi asi to štěstí měla. Mě gynekolog v Praze vubec nedoporičil Neratovice v druhém těhu protože jako porodnice nejsou dostslabě vybavení na situace kdy jde o život mimi. Nemám se s tebou stále chut přít,tak prosím chod na jinou diskuzi a nás zde nechej v klidu. Najdi si ty slečny které jsou s Neratovicema spokojené a mužete si vyprávět zážitky. Je zvláštní že víc jak polovina holek z Neratovic by do porodnice či na gyndu v Neratovicích nevlezla. To asi o něčem svědčí. Nejsou to takový profíci jak se o Neratovicích říká, to bývalo na začátku když byla nemocnice otevřená nově tak první 4roky. V9m o čem mluvím a skutečně budu ráda když už mezi nás nebudeš chodit,moc ti za to děkuji.
9. led 2008 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky holky.neda mi to a musim se take pripojit do diskuse.je jasne,ze kdyz ma nekdo sptnou zkusenost,nebude nikomu doporucovat aby taky to zarizeni navstivil.Kdyz je ale takovych zkusenosti vic,je na tom asi neco divneho.Co se tyka nemocnice v Neratovicich,nemam s ni taky dobre zkusenosti.Sice jsem jeste nerodila,ale stacilo mi navstivit jina oddeleni.Kdyz vam reknou,ze ani v noci neposlou sanitku,kdyz ma clovek priznaky na infarkt a jeste je to mladej clovek,tak co si o tom ma clovek myslet.Takze tak jak tu nekdo ma pravo Neratovice vychvalovat,tak ma dalsi pravo rict,ze stoji za nic.Takze nevim,proc se tu dramaticky podsouva nazor jak jsou Neratovice super.Pro nekoho jo,ale pro nekoho rozhodne ne.Takze souhlasim s Lenickou.Povidej si s holkama co jsou spokojene treba pres soukromou adresu a nehazej tu obvineni na druhe.NENI TO PRIJEMNE.Diky
9. led 2008 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj leni! Píši ti sem. Jak jsi zjistila, že jsi těhu? Už ti vyšel pozitivní testík?
10. led 2008 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ten kun dnes nějak blbne. No zjistila jsem to z testu,byly tam už tedy včera odpo dvě // ale ta hlavní byla slaboučká opravdu nepatrná,dnes jsem testla ráno a už byla vidět líp tak doufám že bude vše ok, zatím si to ani moc neuvědomuji to příjde po návštěvě u gyndaře. Možná se tam potkáme :slight_smile: Kolikátého tam jdeš a na kolikátou hodinu? Já tam musím dorazit ode dneška nejdéle do8mi dnu pak nebudu mít duphaston takže klušu pro dálší a i na kontrolu,snad to bude vše fajn. Gratulace zatím moc nepříjmám mám strach aby se to nezakřiklo. :slight_smile:
10. led 2008 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, jdu tam 18.1. v 8.40. Už se těším. Vlévá mi to optimismus do žil, protože si říkám, že se to konečně pohne a hlavně budu mít dobrý pocit, že pro miimi konečně dělám něco, co snad přinese výsledek.
Chápu tě, že se bojíš, aby to nezakřikla. Já pokud znovu otěhotním, budu na tom stejně. Budu se teď strašně o miminko bát. Když to vezmu kolem a kolem, nevím, jak si to těhotenství teď budu užívat, když budu mít takový strach. Ale jinak ti moc držím palce!!! :slight_smile:
11. led 2008 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
christlo neboj až budeš těhu tak až překonáš ten týden kdy to u tebe tenkrát dopadlo blbě a projdeš ho v pohodě tak pak si řekneš tak a ted už to bude dobrý,já to měla taky tak. Pak to ze mě uplně spadlo. Tak se tam nepotkáme ted jsem volala Hloubětín a jde tam 17.1 v 13hod. Tak držím pěstičky aby jsi tam byla spokojená a hlavně to přineslo vytoužené miminečko :slight_smile:
11. led 2008 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, až budu po kontrole, tak ti napíšu zážitky a hlavně co mi řekli, jo? Tak se opatruj(te)!!! :slight_smile:
11. led 2008 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo,točí se mi ted pěkně hlava asi pudju gaučovat, určitě mi písni co ti pověděla doktorka a všechny zážitky do podrobna,budu se těšit moc a moc.
11. led 2008 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek