• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Neratovice a okolí. Maminky nebo snažilky

29. července 2016 
tý jo tak to je malá velká my ted v pul roce máme 69cm a 8240g
4. dub 2009 ve 23:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem se nejak proklikala do tveho alba, mas moooc krasne prcky:slight_smile:)) a co mě jeste hodne oslovilo ty umis hackovat? zrovna jsem se zacala rozhlizet po takovych nejakych cepickach jako tam mas, myslis ze bychom se mohly nejak domluvit a ze by jsi nam taky nejakou udelala?:slight_smile:
4. dub 2009 ve 23:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
No na tech trech mesicich vazila 6400g... no je to nase obrinka:slight_smile:))))
4. dub 2009 ve 23:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
gerbi háčkovat umím a není problém dělám je na zakázku takže ti ráda taky udělám,pošlu ti do tvé schránky moji meilovku a přes tu se domluvíme jo

jinak malá je fakt veliká
kolik měla když se narodila a kde jsi rodila v Nera?
4. dub 2009 ve 23:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, super, moooc díky...nene nerodila jsme v nera...jsem tu lezela v pulce tehu s krvacenim a des ahruza takze rodit tam ani za nic...byla jsem na melniku a moc spokojena...ono to tedy nebylo s nama uplne jednoduche, skoncila jsem neplanovane celkem rychlým císarem ale dobry...bylo to o 12 dni pred terminem a mela 3800g a 50cm...ty jsi rodila v Praze jsem zahlidla? ja se tedy tu moc nevyznam, chodim hodne na Rodinu, tady jsem lovila porodnici a pak trosku mrkla i jinam:slight_smile:
4. dub 2009 ve 23:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj gerbi já rodila v praze taky bych do Nera nešla , na Mělníku dělala moje kámoška PA (porodní asistentka) ted je ale taky na mateřské, já váhala mezi mělníkem a prahou nakonec jsem se rozhodla pro prahu Apolinář.
Naše malá měla 51cm a 4310g rodila jsem normálně.

Jinak IP je ta schránka je to jako meilovka tak trochu:slight_smile: a najdeš jí nahoře uplně kde máš napsáno interní pošta a když máš novou zprávu tak ti to tam svítí červeně. když chceš někomu psát do IP tak stačí kliknout na tu obálku s šiplou co máš vedle písání té dané osoby. :wink:
4. dub 2009 ve 23:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gerbi jo jo mám holčičku příští měsic jí bude 5 měsíců a na 4 měsících vážila 6000g a měřila 63,5 cm
4. dub 2009 ve 23:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
co se stalo že jsi musela fofrem na císaře? tý jo si stále říkám jaké jsem měla štěstí že obě děti jsem rodila normálka a v termínu.
4. dub 2009 ve 23:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj lenko :slight_smile:
4. dub 2009 ve 23:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj ani jsem nepozdravila :confounded:
4. dub 2009 ve 23:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lenkob díky za navod...no uz jsme ti napsala normalne z mailiku...snad se tu postupne nejak zorientuju...
Tak koukam ze tu nase je nejmladsi a nejvetsi:slight_smile:)))
ale to jsi tedy rodila celkem obrika...a dobry?
No mala měla špatné monitory tak jsme nastoupila v patek do porodnice na vyvolavani, ale nějak na me nic nezabiralo a v pondeli uz ten monitor byl opravdu osklivy tak mi pichli plodovku a porad nic a monitor se zase zhorsil tak ji pak rychle vyndali....no a problem byl v tom ze mela kratky a ješte zamotany pupecnik, takze normalne by to pry ani neslo :(
4. dub 2009 ve 23:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
kam chodíte k dětský dr. já k dvorské
4. dub 2009 ve 23:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem jako malá chodila k zerzáňové a mely jsme se strasne rady takze ted jsem sla zase rovnou za ni a strasne super:slight_smile:
4. dub 2009 ve 23:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenkab já taky :slight_smile:
4. dub 2009 ve 23:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lenko1302 a ty jsi rodila tady? a s jakým jezdíš kočárkem jestli se neznáme?:slight_smile:
4. dub 2009 ve 23:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jako malá chodila k roitové ale ta už není tak jsem s malou u dvorské a taky jsem spokojená.
4. dub 2009 ve 23:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem rodila v Nera a byla jsem spokojená.
Kočárek máme černo béžovy dorjan cross
4. dub 2009 ve 23:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni fakt? jsme se tam určitě někdy potkali a ani to nevíme:slight_smile:

gerbi k mému porodu mužu říct že malej šel huř než malá a ten měl 3500g
rodila jsem malého 24h
malá byla za 6h venku a bez nástřihu a šití, měla jsem bezvadného doktora vděčím za to jemu.
Lenko a jaky jsi rocnik? jestli se treba neznáme ze skoly?:slight_smile: já jsem 83.
lenkab třeba jsme se tam potkaly :slight_smile:
Já jsem s doktorkou velmi spokojená,poradila mi jí jedna známá,ktera k ní chodí s dětmi
4. dub 2009 ve 23:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
gerbi já jsem 78 , jsem už stará fnuk fnuk :frowning2: :grinning:

tý jo variace černo bílých a černobéžových tu jezdí hodně , a kde bydlíš leni ulice?
4. dub 2009 ve 23:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj leni dvorská je jedna z nejlepších obvodních na okrese ,vždycky poradí a je milá a děti se jí nebojí a hlavně pomuže a ví co dělá
4. dub 2009 ve 23:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenkab stará????co mám říkat já jsem 76 :unamused:
4. dub 2009 ve 23:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lenko1302 takový bezovy s cernym pruhem? no musim začít koukat víc po kočárkách:slight_smile: třeba se poznáme...

Lenkob to je tedy dobry...no ja nemela jedinou kontrakci nic...jen mi porad pichali vyvolavacky, davali tablety a delali hamiltona a nic...no tak to dopadlo jak dopadlo ale nastesti jsme obe v poradku...:slight_smile:
4. dub 2009 ve 23:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
na výsluní

doktorka je fajn a sestřička taky,člověk má takovy fajn pocit když tam jde i když odchazí
4. dub 2009 ve 23:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
gerbi černý s béžovym pruhem
4. dub 2009 ve 23:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
gerbi hlavně že vše dopadlo dobře a jste v pohodě :wink:
já malého rodila že to na mě přišlo prostě klasika, malá se narodila vyvolávačkou jelikož doktora jsem měla zaplaceného a navíc ještě jsem měla odhad v 39tt UTZ že má malá 3800g tak abych prý nerodila velké dítě no a za týden v 40tt jsem rodila obříka 4310g pěkně se seknula paní doktorka na UTZ :grinning:
4. dub 2009 ve 23:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni na výsluní bydlí moje mamina první blok od tesca tý jo já tě určitě někdy musela někde potkat :grinning:
4. dub 2009 ve 23:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lenko tak to asi ze skoly ne...ale stara nejste ani jedna:slight_smile: ja si spis trosku pospisila:slight_smile: je fakt ze mezi svymi spoluzackami jsem jedna z prvnich vdanych a s mimi, tedy kdyz nepocitam ty , ktere to neplanovaly a byli mamkami fakt brzy...ale driv jsme si taky rikala ze mimi kolem 30...ale pak jsem potkala manzu a jsme spolu vic jak sest let, bydlet kde mame, tak prisla ta spravna doba:slight_smile:
4. dub 2009 ve 23:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
já letos budu s manžou už 12tý rok svatba byla 1997 a první dítě 2005narozené, předtím ještě jedno těhotenství které ale nedopadlo dobře to bylo v roce 2004
4. dub 2009 ve 23:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek