Neratovice a okolí. Maminky nebo snažilky

Přeji krásný den všem.Najde se tu mezi návštěvnicemi serveru nastávající maminka nebo nebo snažilka v průběhu příštího roku z Neratovic a okolí?
lenkab.
4. dub 2009
tý jo tak to je malá velká my ted v pul roce máme 69cm a 8240g
gerbi
4. dub 2009
jsem se nejak proklikala do tveho alba, mas moooc krasne prcky🙂)) a co mě jeste hodne oslovilo ty umis hackovat? zrovna jsem se zacala rozhlizet po takovych nejakych cepickach jako tam mas, myslis ze bychom se mohly nejak domluvit a ze by jsi nam taky nejakou udelala?🙂
gerbi
4. dub 2009
No na tech trech mesicich vazila 6400g... no je to nase obrinka🙂))))
lenkab.
4. dub 2009
gerbi háčkovat umím a není problém dělám je na zakázku takže ti ráda taky udělám,pošlu ti do tvé schránky moji meilovku a přes tu se domluvíme jo

jinak malá je fakt veliká
kolik měla když se narodila a kde jsi rodila v Nera?
gerbi
4. dub 2009
jj, super, moooc díky...nene nerodila jsme v nera...jsem tu lezela v pulce tehu s krvacenim a des ahruza takze rodit tam ani za nic...byla jsem na melniku a moc spokojena...ono to tedy nebylo s nama uplne jednoduche, skoncila jsem neplanovane celkem rychlým císarem ale dobry...bylo to o 12 dni pred terminem a mela 3800g a 50cm...ty jsi rodila v Praze jsem zahlidla? ja se tedy tu moc nevyznam, chodim hodne na Rodinu, tady jsem lovila porodnici a pak trosku mrkla i jinam🙂
lenkab.
4. dub 2009
jj gerbi já rodila v praze taky bych do Nera nešla , na Mělníku dělala moje kámoška PA (porodní asistentka) ted je ale taky na mateřské, já váhala mezi mělníkem a prahou nakonec jsem se rozhodla pro prahu Apolinář.
Naše malá měla 51cm a 4310g rodila jsem normálně.

Jinak IP je ta schránka je to jako meilovka tak trochu🙂 a najdeš jí nahoře uplně kde máš napsáno interní pošta a když máš novou zprávu tak ti to tam svítí červeně. když chceš někomu psát do IP tak stačí kliknout na tu obálku s šiplou co máš vedle písání té dané osoby. 😉
lenka1302
4. dub 2009
Gerbi jo jo mám holčičku příští měsic jí bude 5 měsíců a na 4 měsících vážila 6000g a měřila 63,5 cm
lenkab.
4. dub 2009
co se stalo že jsi musela fofrem na císaře? tý jo si stále říkám jaké jsem měla štěstí že obě děti jsem rodila normálka a v termínu.
lenkab.
4. dub 2009
ahoj lenko 🙂
lenka1302
4. dub 2009
ahoj ani jsem nepozdravila :-S
gerbi
4. dub 2009
Lenkob díky za navod...no uz jsme ti napsala normalne z mailiku...snad se tu postupne nejak zorientuju...
Tak koukam ze tu nase je nejmladsi a nejvetsi🙂)))
ale to jsi tedy rodila celkem obrika...a dobry?
No mala měla špatné monitory tak jsme nastoupila v patek do porodnice na vyvolavani, ale nějak na me nic nezabiralo a v pondeli uz ten monitor byl opravdu osklivy tak mi pichli plodovku a porad nic a monitor se zase zhorsil tak ji pak rychle vyndali....no a problem byl v tom ze mela kratky a ješte zamotany pupecnik, takze normalne by to pry ani neslo 😞
lenkab.
4. dub 2009
kam chodíte k dětský dr. já k dvorské
gerbi
4. dub 2009
Já jsem jako malá chodila k zerzáňové a mely jsme se strasne rady takze ted jsem sla zase rovnou za ni a strasne super🙂
lenka1302
4. dub 2009
lenkab já taky 🙂
gerbi
4. dub 2009
Lenko1302 a ty jsi rodila tady? a s jakým jezdíš kočárkem jestli se neznáme?🙂
lenkab.
4. dub 2009
já jako malá chodila k roitové ale ta už není tak jsem s malou u dvorské a taky jsem spokojená.
lenka1302
4. dub 2009
Já jsem rodila v Nera a byla jsem spokojená.
Kočárek máme černo béžovy dorjan cross
lenkab.
4. dub 2009
leni fakt? jsme se tam určitě někdy potkali a ani to nevíme🙂

gerbi k mému porodu mužu říct že malej šel huř než malá a ten měl 3500g
rodila jsem malého 24h
malá byla za 6h venku a bez nástřihu a šití, měla jsem bezvadného doktora vděčím za to jemu.
gerbi
4. dub 2009
Lenko a jaky jsi rocnik? jestli se treba neznáme ze skoly?🙂 já jsem 83.
lenka1302
4. dub 2009
lenkab třeba jsme se tam potkaly 🙂
Já jsem s doktorkou velmi spokojená,poradila mi jí jedna známá,ktera k ní chodí s dětmi
lenkab.
4. dub 2009
gerbi já jsem 78 , jsem už stará fnuk fnuk 😞 😃

tý jo variace černo bílých a černobéžových tu jezdí hodně , a kde bydlíš leni ulice?
lenkab.
4. dub 2009
jj leni dvorská je jedna z nejlepších obvodních na okrese ,vždycky poradí a je milá a děti se jí nebojí a hlavně pomuže a ví co dělá
lenka1302
4. dub 2009
lenkab stará????co mám říkat já jsem 76 :-|
gerbi
4. dub 2009
Lenko1302 takový bezovy s cernym pruhem? no musim začít koukat víc po kočárkách🙂 třeba se poznáme...

Lenkob to je tedy dobry...no ja nemela jedinou kontrakci nic...jen mi porad pichali vyvolavacky, davali tablety a delali hamiltona a nic...no tak to dopadlo jak dopadlo ale nastesti jsme obe v poradku...🙂
lenka1302
4. dub 2009
na výsluní

doktorka je fajn a sestřička taky,člověk má takovy fajn pocit když tam jde i když odchazí
lenka1302
4. dub 2009
gerbi černý s béžovym pruhem
lenkab.
4. dub 2009
gerbi hlavně že vše dopadlo dobře a jste v pohodě 😉
já malého rodila že to na mě přišlo prostě klasika, malá se narodila vyvolávačkou jelikož doktora jsem měla zaplaceného a navíc ještě jsem měla odhad v 39tt UTZ že má malá 3800g tak abych prý nerodila velké dítě no a za týden v 40tt jsem rodila obříka 4310g pěkně se seknula paní doktorka na UTZ 😃
lenkab.
4. dub 2009
leni na výsluní bydlí moje mamina první blok od tesca tý jo já tě určitě někdy musela někde potkat 😃
gerbi
4. dub 2009
Lenko tak to asi ze skoly ne...ale stara nejste ani jedna🙂 ja si spis trosku pospisila🙂 je fakt ze mezi svymi spoluzackami jsem jedna z prvnich vdanych a s mimi, tedy kdyz nepocitam ty , ktere to neplanovaly a byli mamkami fakt brzy...ale driv jsme si taky rikala ze mimi kolem 30...ale pak jsem potkala manzu a jsme spolu vic jak sest let, bydlet kde mame, tak prisla ta spravna doba🙂
lenkab.
4. dub 2009
já letos budu s manžou už 12tý rok svatba byla 1997 a první dítě 2005narozené, předtím ještě jedno těhotenství které ale nedopadlo dobře to bylo v roce 2004