• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Neratovice a okolí. Maminky nebo snažilky

29. července 2016 
možná jsme se holky někde potkaly :slight_smile: vždyt když jezdím na prochajdy co potkávám maminek s kočárkama :slight_smile:
4. dub 2009 ve 23:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni1302 tak si ho bud pletu nebo jsem si ho v hlave prehodila:slight_smile:))
Leni to se fakt sekli hooodne...nam to vyslo asi jen o 50g jinak:slight_smile:
Na Výsluní jsem bydlela jako hodne mala...no ale vsechny to mame na jednom sidlisti takze se urcite potkavame a ani o tom nevime:slight_smile:))
tý jo už je pulnoc :astonished:
ted budu vypadat jak exotka od zítra budu pozorovat kočárky s maminkama zda to náhodou nejste vy:slight_smile:
4. dub 2009 ve 23:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lenib to je mi lito...tak hlavne ze se pak zadarilo a pak vlastne i po druhe:slight_smile:
No já odedneška budu po vasich kočárkách koukat:slight_smile:))
Ty jo opravdu pulnoc...to nejak leti...my nemame dnes doma tatku tak nemam co delat...
4. dub 2009 ve 23:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lenib mas pravdu vlastne od zitrka:slight_smile:))))
4. dub 2009 ve 23:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
chodíte na plavání s mimčem?
já jsem chtěla ale nakonec jsem to vzdala jelikož jsem měla strach že budu já nebo malá nemocná a nakonec jsme nemocné tak i tak, malej chodí do školky a stále tahá nějaké bacily domů :frowning2:
Už máme za sebou i neštovice on to přinesl a chytla to i malá měla tři měsíce
4. dub 2009 ve 23:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenko já taky ale stejně jsem zapomněla jay mate :slight_smile:
4. dub 2009 ve 23:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem taky doma bez MM (mého manžela)
4. dub 2009 ve 23:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
gerbi taky nemame doma tatinka,musím jít dat papu verča se vzbudila
4. dub 2009 ve 23:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni :grinning:
tmavě modrý sportáček quinny speedi je to tříkolák
5. dub 2009 v 00:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ja jsem jeste na skole 7 let delala intruktorku kojeneckeho plavani takze s mallou plavu...zatim ve vane ale od pul roku se chystame do bazenu...kdyz budete chtit tak se klidne muzete pridat:slight_smile:
Lenib nechodite do skolky Pisnicky? dela tam mamka:slight_smile:
5. dub 2009 v 00:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
gerbi ne ne chodíme do kaštánku je to ta poslední školka v Nerátkách je nová od 2008
5. dub 2009 v 00:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile:)) kdyby byli doma tatkove tak tu urco v tuhle hodinu nejsme co?.)))
my mame taky trikolaky...stejnyho speediho, ale zatim s hl. korbickou...ale asi uz ne na dlouho, ale zeleneho a pak cernou trikolku s oranzovou konstrukci...
5. dub 2009 v 00:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lenib aha, tam maji pry docela super vybaveni...tak hlavne ze ti ho vzali...je to tu docela mazec...
5. dub 2009 v 00:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
tý jo zelenej speedi nejsi blondýnka?
5. dub 2009 v 00:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni nejsme, menim barvu kazdou chvili ale spis v tmavsich barvach, do cervena a tak...ted to mam hnedocerveny se svetlejsimi prouzky...
5. dub 2009 v 00:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
gerbi otvírali od ledna 2009 novou třídu a měla jsem štěstí že jsem se šla zeptat a zrovna ještě byla místa, ale je tam spousta dětí které mají mamky na mateřské polovina třídy určitě
5. dub 2009 v 00:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to je ve skolce chvilku...a dobry? tedy az na ty nemoci co?:(
5. dub 2009 v 00:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
kam chodíš ke kadeřnici, já zrovna ted zvažuju jít už konečně si nechat upravit vlasy, už to mám dlouhé beztvaré a jsem nespokojená , jenže moje kadeřnice je na mateřské tak nevím kam jít aby stříhala dobře a byla jsem spokojená, chtěla bych mladou kadeřnici
5. dub 2009 v 00:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
gerbi ale jo dobrý ze začátku s ním bylo veselo než si zvyknul že se musí!!! poslouchat mě moc neposlouchá ale myslím že ho paní učitelka zvládla tedy aspon mě nic nehlásí tak doufám že seká latinu :grinning:
5. dub 2009 v 00:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
gerbi nedáš fotku do alba aspon malé?
5. dub 2009 v 00:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
nějaká dobra kadeřnice by se mi taky hodila :slight_smile: i když ted jsem celkem spokojena konečně
5. dub 2009 v 00:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lenib nechodila jsi k Andrejce do vezaku? kdyz pises ze je na matersky? me normalne striha a barvi kamaradka ale ta je ted tehu a ma nejake problemy. Tak ted jsme po dlouhe dobe zavolala jedne zname co je po matersky a zase se do toho pustila, ale nedela nikde, dochazi domu...je fakt sikovna...je o neco starsi nez ja...klidne ti muzu dat cislo:slight_smile:
5. dub 2009 v 00:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme napapkané :slight_smile:
5. dub 2009 v 00:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni kam chodíš ty?
já chodila do věžáku jak je směrem k třetí základce

zaslechla jsem ale že od května bude šikovná kadeřnice tam co je ten kadeřník ted, je to vlastně na námestí ze zadu toho kde byl dřív kodak asi jsem to napsala nesrozumitelně :sweat_smile:
5. dub 2009 v 00:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ja se jdu kouknout jak to tu v albu chodi a pokusim se o vlozeni nejake fotky:slight_smile: ale nejak se mi tu vrti tak nevim jeslti mezi tim nebudeme jeste krmit:slight_smile:))
5. dub 2009 v 00:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj chodila jsem k andrejce má zlaté ruce a já bez ní chátrám :grinning: :frowning2:

gerbi tak až se sejdeme někdy kočárkovat nebo příjdete pro čepičku tak si číslo ráda vezmu :wink:
5. dub 2009 v 00:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
gerbi pro vložení první fotky a založení alba najed nahoře na fotoalba a tam najdeš někde napsáno moje alba a tam si ho vytvoříš :wink:
5. dub 2009 v 00:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky kolikrát v noci krmíte?
myslím jako od momentu co jde včer spinkat do momentu než se ráno vzbudíte?
naše ted zase nějak pije moc často, je tedy na UM (umělém mlíku) a už teda má i papání ale to mlíko ted nák pije zase za noc moc často
5. dub 2009 v 00:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek