• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Neratovice a okolí. Maminky nebo snažilky

29. července 2016 
gerbi určitě se hlásit budu ,ted budu okukovat mamky a kočárky :wink:

leni za tescem
5. dub 2009 v 00:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenkab jééé my taky,takže jsme se možná potkaly u doktorky možná na zahrádce :slight_smile:
5. dub 2009 v 00:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
no dneska jsme to tu poradne rozjely:slight_smile:
my byli dnes ve veltrusich na zamku v parku...a pak u segry na zahradce v lobkovicich opekat burty...bylo to fakt super...
5. dub 2009 v 00:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
my zahradku nemame:(
5. dub 2009 v 00:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
gerbi to máš fajn,že cestujete autem,¨já sice mám řidičak,ale nejezdím :unamused: ted bych to ocenila.Ve středu jsem se vydala s kočárem do Prahy podívat se do práce
autobusem jsem zapomněla napsat
leni fakt tý jo a kde máte zahrádku? první branka nebo druhá a kde asi tak my druhá branka, od té ulička do leva a druhá doprava až uplně skoro vzadu
lenkab my první branka
5. dub 2009 v 00:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
já řidičák mám, auto mám našich a řídím tak jako né moc daleko , prahu dám tak letnany max holešovice, jinak okolí tady bez problému ale prahy se bojím autem
5. dub 2009 v 00:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni aha tak ze zahrádky se neznáme.

holky jdu pomalu spinkat, je 1hodina, tak at se trochu vyspím.
Jsem ráda že jsem vás poznala a budu se těšit třebas na zítra nebo teda dnešek.
pá pá klidnou noc
5. dub 2009 v 00:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky pěkně se s vámi kecá,ale pro dnešk budu končit :slight_smile: dobrou a zase někdy pokecáme :slight_smile:
5. dub 2009 v 00:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja ridim hodne a jezdim vsude, ona i ta praha se da, musis prekonat ten prvni strach...auto mam svoje, by se mnou manza jinak nevydrzel:slight_smile:))
Já jsem taky moooc rada ze jsem vás poznala:slight_smile: tak dorou noc:slight_smile:
5. dub 2009 v 00:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my uz mame doma tatku takze dnes to moc nevidim:( ale zitra urcite pujdeme prochazkovat tak se budu rozhlizet:slight_smile:)))
5. dub 2009 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj dnes bylo krásně co, já chytala sluníčko z okna jelikož malá má rýmu jako hrom no chytla to od malého:frowning2: tak doufám že bude brzy zdravá.

co vy jak jste si užily neděli?
5. dub 2009 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni ja byla chvili dopo venku a pak kolem treti prijel manza tak jsme sli prochazkovat a prisli asi v sedm:slight_smile: ale vcera bylo hezceji...
Hlavne se z toho dostante:( chudak, je to desny kdyz neumeji smrkat...me se hodne osvedcila odsavacka na vysavac...
5. dub 2009 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj já taky odsávám vysavačem :grinning: sice se jí to elíbí ale má smulu musí vydržet
5. dub 2009 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak zorka nastesti vysavac miluje takze u nas ok:slight_smile:))
5. dub 2009 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale je to fakt desny, malinkata beruska...no Zorce docela pomohlo nabalit a jit ven na vzduch se ji tam nejak lip dychalo...jsem jeste koukala na toje fotky a mas fakt detulky krasny:slight_smile: a mala se nadherne jmenuje:slight_smile: a jak se jmenuje syn?
5. dub 2009 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
gerbi díky malej se jmenuje Amir

no já byla s malou venku včera a na tom sluníčku se jí to asi rozjelo, tedy koukám na výměnu manželek a to je hustý lesbičky s dvěma dětma ve výměně docela zajímavé bude koukat rodina druhá koho to tam mají :grinning:
5. dub 2009 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja uz musim koncit, blizi se na navstevu segra:slight_smile:
Amir je taky super:slight_smile: tak zatim papa
5. dub 2009 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
pá gerbi hezký večer
5. dub 2009 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jenom se přišla pozdravit,dneska tu do pulnoci nebudu,mame taky už doma tatínka :slight_smile:
Zítra půjdu na procházku,celý víkend jsem nebyla ,tak už se těším
5. dub 2009 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky:slight_smile: jsme venku z vychazky a myslim ze jsme videla Lenku1302, ale nejsem si jista...stala jsme na benesovce s mamkou a jeste jednou znamou a jel kolem nas cernobezovy kocarek, ale s tmavovlasou pani a me podle ikonky prislo ze jsi s melirama tak nevim...a nikod se ke mne nehlasil...tak jsme zvedava jeslti jsi to byla ty:slight_smile:
6. dub 2009 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
gerbi,no asi jsem to byla já,kočárku jsem si všimla až na poslední chvíli,byl schovaný :slight_smile:
tahle fotka je focená v listopadu,pak jsem se dala ostříhat a to mi stmavnou vlasy,ale je pravda že na té fotce mám nějak moc světlé vlasy takové nemám :slight_smile:
6. dub 2009 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda a ty jsi se nehlasila?:( ja jsem prave pak koukala a prislo mi ze jsi nekoukala a jeste ty vlasy tak jsme nechtela oslovovat cizi maminky:slight_smile:))) tak priste se nedam a houknu:slight_smile:))
6. dub 2009 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ono vás tam stálo moc :slight_smile:
6. dub 2009 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ono jak mamka dela ve skolce tak nas strasne moc lidi zna a porad me nekdo stavi:( ale priste se opravdu hlas:slight_smile: no ja jdu zitra po jedenacte s kamaradkou, pak jdeme na kycle nejak mezi 2-3 a pak urco jeste budeme prochazkovat, tak kdyz by jsi se chtela pridat tak to muzeme rovnou naplanovat:slight_smile:
6. dub 2009 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
budu koukat a hlasitse :wink:
6. dub 2009 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj tak už jste se viděli ju? :slight_smile:
já dnes běžela na poštu odeslat čepky a jak praštěná jseem koukala všude a nikoho nikde neviděla, tak snad budu mít štěstí taky a potkám vás.
jinak u nás se stále nudlá a noc byla nic moc nemohla dýchat :frowning2:
6. dub 2009 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni ja bzla takz na poste, nejak kolem poledne:slight_smile:
6. dub 2009 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek