Neratovice a okolí. Maminky nebo snažilky

Přeji krásný den všem.Najde se tu mezi návštěvnicemi serveru nastávající maminka nebo nebo snažilka v průběhu příštího roku z Neratovic a okolí?
lenkab.
4. dub 2009
gerbi určitě se hlásit budu ,ted budu okukovat mamky a kočárky 😉

leni za tescem
lenka1302
4. dub 2009
lenkab jééé my taky,takže jsme se možná potkaly u doktorky možná na zahrádce 🙂
gerbi
4. dub 2009
no dneska jsme to tu poradne rozjely🙂
my byli dnes ve veltrusich na zamku v parku...a pak u segry na zahradce v lobkovicich opekat burty...bylo to fakt super...
gerbi
4. dub 2009
my zahradku nemame😞
lenka1302
4. dub 2009
gerbi to máš fajn,že cestujete autem,¨já sice mám řidičak,ale nejezdím :-| ted bych to ocenila.Ve středu jsem se vydala s kočárem do Prahy podívat se do práce
lenka1302
4. dub 2009
autobusem jsem zapomněla napsat
lenkab.
4. dub 2009
leni fakt tý jo a kde máte zahrádku? první branka nebo druhá a kde asi tak my druhá branka, od té ulička do leva a druhá doprava až uplně skoro vzadu
lenka1302
4. dub 2009
lenkab my první branka
lenkab.
4. dub 2009
já řidičák mám, auto mám našich a řídím tak jako né moc daleko , prahu dám tak letnany max holešovice, jinak okolí tady bez problému ale prahy se bojím autem
lenkab.
4. dub 2009
leni aha tak ze zahrádky se neznáme.

holky jdu pomalu spinkat, je 1hodina, tak at se trochu vyspím.
Jsem ráda že jsem vás poznala a budu se těšit třebas na zítra nebo teda dnešek.
pá pá klidnou noc
lenka1302
4. dub 2009
holky pěkně se s vámi kecá,ale pro dnešk budu končit 🙂 dobrou a zase někdy pokecáme 🙂
gerbi
4. dub 2009
no ja ridim hodne a jezdim vsude, ona i ta praha se da, musis prekonat ten prvni strach...auto mam svoje, by se mnou manza jinak nevydrzel🙂))
Já jsem taky moooc rada ze jsem vás poznala🙂 tak dorou noc🙂
gerbi
5. dub 2009
tak my uz mame doma tatku takze dnes to moc nevidim😞 ale zitra urcite pujdeme prochazkovat tak se budu rozhlizet🙂)))
lenkab.
5. dub 2009
ahoj dnes bylo krásně co, já chytala sluníčko z okna jelikož malá má rýmu jako hrom no chytla to od malého😞 tak doufám že bude brzy zdravá.

co vy jak jste si užily neděli?
gerbi
5. dub 2009
Leni ja byla chvili dopo venku a pak kolem treti prijel manza tak jsme sli prochazkovat a prisli asi v sedm🙂 ale vcera bylo hezceji...
Hlavne se z toho dostante😞 chudak, je to desny kdyz neumeji smrkat...me se hodne osvedcila odsavacka na vysavac...
lenkab.
5. dub 2009
jj já taky odsávám vysavačem 😃 sice se jí to elíbí ale má smulu musí vydržet
gerbi
5. dub 2009
tak zorka nastesti vysavac miluje takze u nas ok🙂))
gerbi
5. dub 2009
ale je to fakt desny, malinkata beruska...no Zorce docela pomohlo nabalit a jit ven na vzduch se ji tam nejak lip dychalo...jsem jeste koukala na toje fotky a mas fakt detulky krasny🙂 a mala se nadherne jmenuje🙂 a jak se jmenuje syn?
lenkab.
5. dub 2009
gerbi díky malej se jmenuje Amir

no já byla s malou venku včera a na tom sluníčku se jí to asi rozjelo, tedy koukám na výměnu manželek a to je hustý lesbičky s dvěma dětma ve výměně docela zajímavé bude koukat rodina druhá koho to tam mají 😃
gerbi
5. dub 2009
no ja uz musim koncit, blizi se na navstevu segra🙂
Amir je taky super🙂 tak zatim papa
lenkab.
5. dub 2009
pá gerbi hezký večer
lenka1302
5. dub 2009
Jenom se přišla pozdravit,dneska tu do pulnoci nebudu,mame taky už doma tatínka 🙂
Zítra půjdu na procházku,celý víkend jsem nebyla ,tak už se těším
gerbi
6. dub 2009
Ahojky🙂 jsme venku z vychazky a myslim ze jsme videla Lenku1302, ale nejsem si jista...stala jsme na benesovce s mamkou a jeste jednou znamou a jel kolem nas cernobezovy kocarek, ale s tmavovlasou pani a me podle ikonky prislo ze jsi s melirama tak nevim...a nikod se ke mne nehlasil...tak jsme zvedava jeslti jsi to byla ty🙂
lenka1302
6. dub 2009
gerbi,no asi jsem to byla já,kočárku jsem si všimla až na poslední chvíli,byl schovaný 🙂
tahle fotka je focená v listopadu,pak jsem se dala ostříhat a to mi stmavnou vlasy,ale je pravda že na té fotce mám nějak moc světlé vlasy takové nemám 🙂
gerbi
6. dub 2009
Teda a ty jsi se nehlasila?😞 ja jsem prave pak koukala a prislo mi ze jsi nekoukala a jeste ty vlasy tak jsme nechtela oslovovat cizi maminky🙂))) tak priste se nedam a houknu🙂))
lenka1302
6. dub 2009
no ono vás tam stálo moc 🙂
gerbi
6. dub 2009
No ono jak mamka dela ve skolce tak nas strasne moc lidi zna a porad me nekdo stavi😞 ale priste se opravdu hlas🙂 no ja jdu zitra po jedenacte s kamaradkou, pak jdeme na kycle nejak mezi 2-3 a pak urco jeste budeme prochazkovat, tak kdyz by jsi se chtela pridat tak to muzeme rovnou naplanovat🙂
lenka1302
6. dub 2009
budu koukat a hlasitse 😉
lenkab.
6. dub 2009
ahoj tak už jste se viděli ju? 🙂
já dnes běžela na poštu odeslat čepky a jak praštěná jseem koukala všude a nikoho nikde neviděla, tak snad budu mít štěstí taky a potkám vás.
jinak u nás se stále nudlá a noc byla nic moc nemohla dýchat 😞
gerbi
6. dub 2009
leni ja bzla takz na poste, nejak kolem poledne🙂