• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
Máme nový rok, z miminek už máme batolátka a to chce novou diskusy.Tož Vás tady všechny vítám :wink:
9. led 2009 v 00:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, hlasim se v nove diskusi :slight_smile:
ja se rozhodla, ze nez se miminko narodi, z Davidka se musi stat co nejsamostatnejsi jedinec... takze pritvrdime s nocnickem, samostatnym jezenim atd.
vcera jsme jeli do Prahy autobusem bez golface, proste jen tak, tapkal za ruku, pak jsem ho vynesla, ukazkove sedel... musi si zvykat... ale nez jsme dosli od baraku na zastavku, to trvalo snad hodinu :grinning: cely vecer ho hlidala kamoska a my byli v divadle - trvalo to 3 a pul hodiny !!!! vsude vsichni chrchlali, snad jsem nic nechytla

Kristy: mne mrnous na brisko leha hlavickou, tak mu take rikam, ze je tam mimi, ale samozrejme to take nechape... nekdy tu treba lezim a on mi na bricho hupsne nebo slapne... ale tahat ho uz odmitam, proste co nejvic musi tapkat sam... a separacku uz mame dikybohu za sebou
9. led 2009 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,taky se hlásím. :slight_smile:

Kris,to je mi líto,ještě že budeš aspoň moct být v ČR poblíž rodiny.

Jinak malá se taky stala poslední dobou až moc závislou,ale vzteklá je teda pořád stejně. :frowning2:
9. led 2009 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
s tim Gregem je to sila :( nebude to lehke... obdivuju Kristy, ja bych to nezvladala
9. led 2009 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno :slight_smile: Hledala jsem, hledala, až jsem novou diskuzi našla :slight_smile:

Kristy, kamarádka je těhu, jsem četla jejich diskuzi a tam jedna 10tt psala, že má mimčo tuším 4cm a druhá 13tt, že má už 10cm, se mi to zdá nějaké divné, tak jsem hledala v compu, kde mám tu tabulku a nemám :frowning2: Bych si ji chtěla uložit :slight_smile:
9. led 2009 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,zdravím v nové diskuzi.
Lasi to je fajjn že ti takhle ťapká u nás furt to samé za ruku běhá jinak přejde max. pokoj
my jdem příští týden na maturák tak už se docela těším :slight_smile:
9. led 2009 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leniz ahojky,já bych měla jít na maturák za dva týdny,MP nechce,takže sama,jenže se bojím s ním nechat malou samotnou,Erika bych vzala buď s sebou nebo k babičce.
9. led 2009 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci a nemůžeš dát malou taky k babičce?
Mojemu se tam nechce protože se od svatby spravil o 10 kilo a do kalhot se stěží vejde,si dělám legraci že v nich vypadá jak Harapes :grinning: :grinning: takže o víkendu zřejmě poletíme koupit nové ay měl i v čem jít mojí sestře na svatbu. On je to ples jeho ségry a tchán prohlásil ,že tam nepůjde,protože je na to moc tlustej :frowning2: no a švagrový je to samo líto že
9. led 2009 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Deniska nechce za ruku právě vůbec, ona chce jen sama nebo nic. Takže by se mi hodilo asi to vodítko, co kdysi ukazovala Krli. Když ji vezmu za ruku, tak sebou začne škubat, snaží se tu ruku vyrvat a vzteká se, většinou teda...
9. led 2009 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leniz nemůžu,babičce je 85,bude jí 86,sice říká,ať jí tam někdy nechám,ale to prostě nejde,navíc špatně slyší,by jí ani neslyšela a nedovedu si představit,jak by za ní lítala a ke druhé to taky nejde a mamka bude taky na plese,je to maturák mojí sestry. Nejhorší je,že Erik tam k babičce nechce,ale zdá se mi dost malej na ples,i když prej tam budou i mladší děti.
9. led 2009 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
A s tím chozením,mě malá chodí jedině za ručičku,bez ní ani náhodou,bojí se. Bez ručičky udělá pár krůčků,pak jí dojde,že se nedrží a jde hned na kolínka a v očích má hrůzu. :unamused:
9. led 2009 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé, tak jsem taky v nové diskuzi :slight_smile: jsem ji ani nezaregistrovala
děcka toto letí...jsem si uvědomila, že za měsíc to budou dva roky, co jsem otěhotněla... :slight_smile: :dizzy_face:

ladi, to věřím, že se z Davídka snažíte víc osamostatnit....já si to ani tak neumím představit, že bych teď byla těhotná a tahala Julinku do třetího patra (nemáme výtah) :unamused:
já si kladu tyto cíle: do konce ledna přestanu v noci kojit :sunglasses: a v roce a půl nejpozději má utrum úplně :sunglasses: :slight_smile:
9. led 2009 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hanel a budeš jí něco dávat v noci? Já se asi zblázním z té mojí,ona mi už víc jak týden zase jí dvakrát v noci a to všichni říkají,že už by neměla vůbec. :unamused:
9. led 2009 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooooooooooojjjjjjjjjjjjjjj v novem ..sem si rikala kdo se toho ujme .)))..jsme od stredy u nasich..sem nemela pc..vcera jsme jeli vecer domu dat vodu zviratkum venku..ale bylo u nas minus 17 tak jsem je prestehovala domu a uz tam zustanou..akorat kralik zustal venku..ale ma budku tak si to vydejcha .-)

Holky co mate ty vlasaty decka..mazec..krasaaaaa...chci taky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Kristy :(( ach jo..termin se blizi...ale nebud smutna .-) mas mimise v brisku bylo by smutny i ono .-) a Greg ..to je des no...jeste ze muzes prijet k vasim..--s rodinou se to zvladne lepe...ale nedovedu si to predstavit..me uz ted stve jak je mm furt v praci ..Lilcu nevidi treba tri dny..nebo jen par minut..:// proto sem prijela k nasim jinak bych tam sama zcvokla..navic ani ven nemuzu jit protoze nechce byt v kocaru,a ja musim se psama aspon na dve hodiny ven a navic s kazdym zvlast:/

Jo a Lilca uz dva dny spinka uplne celou noc
:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ..obcas kvikne ale staci šššš a spinka ...jsem rada že už neni zavislak a konecne se mm vyspi :grinning: :grinning: :grinning: ale vecer musi poradne papat o pul 7 a pak dostane o pul 8 kasi nebo mliko u toho usne a spinka:slight_smile:)kraasa no:slight_smile:)jsem rada že jsme tech par dni vydrželi a nedali se..i kdyz MM byl pekne na nervy a chtel ji mliko cpat

:sunglasses:
9. led 2009 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Svoma ...najez ji hodinu pred spanim..pak mliko a pak už NIC!!!!! u nas byly prvni dva dny probreceny-utesovani...treti den uz jen chvilka...ctvrtej den bouzel nedostala poradne najist na veceri..takze mela hlad..ale nedostala no...a pak uz pohoda...mlicko dostane az na snidani v 8 .-))
9. led 2009 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a i kdyz v noci mliko nemela ..tak rano se do snidane buhvi jak hladove nevrhala...takze proste jen zavislost..ne potreba .-)) jsem rada ze to mame za sebou ...stalo to za to ..
9. led 2009 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mici já jí právě zvýšila i dávku Sunaru na noc a nic,vždycky chvilku čekám,než jí v noci dám,jenže ona se kroutí,převaluje,fňuká a dělá to,dokud nedostane a nejhorší je,že když se vzbudí podruhé,tak to je vzhůru i po Sunaru min hodinu a půl,mi přijde,že si myslí,že už je ráno,když už jí podruhé. Jak byla zvyklá,že jedla jen jednou. Ona mi teď jí po šesté,pak jde spát,pak jí kolem desáté a pak jak kdy,mezi druhou až půl čtvrtou. :frowning2: Kdyby jsme spaly samy,tak bych jí možná i nechala,ale takhle se MP nevyspí a on je protivnej i tak,natož když je nevyspalej. :unamused:
9. led 2009 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mici se máš,závidím.
9. led 2009 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ona vůbec najela na změnu režimu,spávala dopo a teď až po obědě v 11.
9. led 2009 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
mici - tak to gratuluju, že Lili spinká :slight_smile: :dizzy_face:
svoma - nebudu, maximálně jí nabídnu vodu...teď kojím 1-2x v noci (kolem půlnoci a pak mezi čtvrtou pátou ráno) a když se vzbudí dřív a chce, tak jí řeknu, že měla mlíčko před chvilkou, teď ať se napije trochu vody a spinká, ona si jednou lokne, dostane dudýnek a spinká (respektive se tak 15-30 minut převaluje a pak usne, ale hlavně že neřve)...fakt si myslím, že se toho do konce měsíce zbavíme úplně...jsme na to obě připravené asi :sunglasses: jsem hrozně ráda, že to jde bez řevu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ještě před pár týdny jsem kojila v noci třeba xxxxkrát, že :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:
9. led 2009 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat: moje mimi melo v pondeli 7cm ke kostrci, tak nevim, kolik s nozickami...
zkusim to nekde najit, tu tabulku
9. led 2009 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hanel já taky zkouším dát napít,buď to plive a nebo se napije,ale stejně pokračuje ve vyžadování Sunaru a nejvíc mě točí MP,protože jak chce jíst už kolem desáté a to ještě Mp nespí,tak pořád dokola jen slyším,že má chudáček hlad a nedám jí najíst,už mě s tím štve. :angry: :angry: :angry:
9. led 2009 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
svoma - no jo, to je nejhorší, když člověk ani nemá podporu od toho druhého...to se pak špatně něco odnaučuje :angry: :angry:
snad se vám to brzo srovná, no :pensive:

jo a ještě, až teda přestanu v noci kojit úplně, vrhnu se na učení na postýlku :slight_smile:
9. led 2009 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
9. led 2009 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mě malá naštěstí spí v postýlce,s náma nechce ani náhodou. Tak aspoň něco.
9. led 2009 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi už jsem tam dala odkaz. :wink:
9. led 2009 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak unás se max. napije v noci vody ,ale vyžaduje dudlík :unamused: ten chci do konce 2 roku odbourat,teď ho má jen na spaní,ale nevím jak xse ho vzdá a taky bych brala kdyby byla do konce 2 roku přes den takřka bez pleny a menší závislost na mě,takže na jaře nejprv zkusíme dát našim na celý den a večer si pro ní přijedem a pak na noc.
Holky jak to děláte že vám ještě před spůaním pijou sunar,unás je to fakt jen výjmečně,stačí jí véča a pak až snídaně :confused: :sweat_smile:
9. led 2009 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha, mne to nic neotevrelo, pusto prazdno, asi mi neco nefunguje
9. led 2009 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já večeři nedávám,co dáváte k večeři? Já dávám svačinu a pak už Sunar na noc. Ona jak vyžaduje chodit spát brzo,tak by se nám tam večeře ani nevešla.

Ladi jsem to zkoušela otevřít a jde mi to normálně,tak nevím. :unamused:
9. led 2009 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leniz jde ti otevřít ten můj odkaz?
9. led 2009 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek