• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
Mici ono jí je blbě z nemoci,jsem se divila,že mi to vůbec jedla a ještě ke všemu snědla vše.No uvidíme,zatím mi tu řádí a to už spala,se vzbudila,tak dostala tu kaši a teď ne a ne spát. :frowning2:
15. led 2009 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci od roka můžeš :wink:
15. led 2009 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leniz já právě někde četla,že až od dvou let,ale vím,že ho dávají dětem dřív. Já už nevěděla,co bych jí dala a kaše v krabici mi došla.
15. led 2009 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale kdyz je zahlenena tak mliko by neměla vubec :/ to chce nejakou nem lečnou kaši -treba ryzovou s bananem ale s vodou
15. led 2009 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mici uvidím,co to s ní udělá. To jsem ani nevěděla. Dr. mi nic takového neřekla.
15. led 2009 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
mliko se muze davat od roka. zahlenena a mliko-to mliko ty hleny zahustuje...

lenkazdenek:mam se dobre,jen me obcas tvrdne brisko,tak si asi budu muset zavolat Dr...ale zitra se me zase zmeni tydny v profilu :slight_smile:
15. led 2009 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
My máme na hleny Mucosolvan. To teda nemůže ani jogurty?
15. led 2009 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Svom nejlepe uplne bez mlika, opravdu, minule Xenush kdyz byla nemocna, tak se o cemkoliv mléčným okamžitě poblinkala, zahustilo jí to ty hleny.
15. led 2009 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bram to je divné,mě právě v sobě udrží akorát jogurt a Lipánek,ostatní mi většinou vyzvrací. Tak jí teda zkusím dávat jen přesnídávky a ty nemléčné kaše s vodou.
15. led 2009 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
prave kdyz bere sirup na hleny,tak se to mlika nema uz vubec..zahustuje je to.... oni decka kdyz sou nemocni tak jedi min...
15. led 2009 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nechápu,proč mi to teda dr. neřekla. :unamused: No to je teď už jedno,díky za rady,vypustím teda mléko a mléčné výrobky.
15. led 2009 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kris a to tvrdnutí bříška jsi měla takhle brzo i s Abinkou?
15. led 2009 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
no,praveze takhle brzo ne...ale tchyne,je zdr.sestra rikala,ze to je normalni to citit driv,ze ted uz vim,jaky to je a co to je a vic se sleduju atd...no uvidime
15. led 2009 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu si zdrimnout,nejdriv ale musi usnout dite :sweat_smile:
15. led 2009 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kris asi má tchýně pravdu,víš,jaké jsi měla těhu s Abinkou,tak se víc bojíš. Hlavně hodně odpočívej a bude to vpořádku. :wink:

Já taky mizím,madam konečně usnula,musím jít taky,kdo ví,kdy se zase vzbudí,včera brečela od půl jedenácté do půl třetí,ale hlavně že v šest ráno už měla vyspáno. :frowning2:
15. led 2009 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak zrovna palíme stromecek:(((
15. led 2009 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé Luci vidíš já úplně zapoměla ,že ste zahleněný,tak to maj holky pravdu ,že méko ne.
Kris,tak to snad bude v pohodě :wink:
Holky tak jsem na mmb vyhrála v aukci nádhernou zimní bundičku tak budem mít pro jistotu 2+kombinézu,aspoˇjí to vydrží do jara :slight_smile: (teda doufám)
15. led 2009 ve 23:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky Vy davate prckum jeste sunar?
Me doktorka rekla, ze od roku normalne mliko - tak ho kupuju a reknu Vam, ze ten to chlemta jak protrzeny.

Svomi, kdyz mel maly hleny tak jsem mu dala do postylky muj polstar, aby mel vys hlavicku a do nosanku jsem mu kapala slanou vodu - to hleny rychle rozpusti. A opravdu ne mliko na noc - nas si tak odvykl na jidlo v noci i dudlik.
15. led 2009 ve 23:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
GAbbi tady se doporucuje sunar do dvou let
16. led 2009 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gabi,jj někde dokonce doporučujou normoš mlíko až od 3 let,ono je to všude jiný.Od roka se může přidávat normální mlíko do kaší nebo do omáček .
16. led 2009 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,díky za rady. Nechápu to,kaše včera vpoho,ale dnes mi vyzvracela přesnídávku. :frowning2:
16. led 2009 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,tak jsem pridala do jednoho alba foto Abinky,do druheho briska :slight_smile:
16. led 2009 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

Kris teda už máš super bříško. :wink: A Abinka s těma culíčkama je kouzelná. :wink:
16. led 2009 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kris super video,máš šikovnou pomocnici. :slight_smile:
16. led 2009 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Kris krásný :slight_smile: kor bříško :slight_smile:
Luci malý je mi moc líto :frowning2: :frowning2: snad se brzo uzdraví
TAk my měli dnes jít na maturák švagruše do lucerny,ale ráno volala máma,že s tátou odpadly,dostala je chřipka,takže horečky ,kašel rýma a zvrací :unamused: ségra už to má týden,takže pošlu asi manžu přeci jen je to jeho sestra
17. led 2009 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

Leniz,to je mi líto,ale co se dá dělat. :unamused:
17. led 2009 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,

tak naše malá má angínu a atb :confounded:

Leni,to je škoda, ono to ted všude řádí.má přijít epidemie.
17. led 2009 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

tak my si furt uzivame krasne dni. Vikinka je tak spokojna. Hlavne som rad za to, ze uz sama pekne papa lyzickou. Kedysi robila take caviky s jedlom a teraz - fakt ked si ju mamaka vzala do parady, uplne krasne papa.
No a inak je fakt stastna, normalne pribrala a narastla, dari sa holke....

Kika - ty jo, ty mas fakt brusko poriadne velke uz. :wink: A mala Abinka je sikovna pomocnicka. :slight_smile:
17. led 2009 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky,ja vas snad po roce zdravim.obcas si vas proctu...,ale samozrejme nestiham.ale ted to tema-kdyz je dite zahlenene,nema jist mleko...poradite mi?ja jdu s malou na kontrolu az ve ctvrtek,tak s tim muzu neco udelat.anicka uz dva mesice bojuje s rymou tak,ze ji dvakrat pichali obe ouska,tedy dvoje antibiotika,jinak porad neco kapem do nosu ci do ucha(ted ma spatne uz jen jedno) a odsavam (zvuk vysavace uz nesnasi,ono to uz ani moc nejde,ta rymaje vevnitr).ma zaniceny nosohltan a z toho jsou ty zanety stredniho ucha.davam ji na noc mleko,skoro celou flasku a k ranu kojim.mam to vecerni mleko zrusit??
dekuju a mejte se krasne a budte zdravi!
17. led 2009 ve 23:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek