November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole 🙂

Máme nový rok, z miminek už máme batolátka a to chce novou diskusy.Tož Vás tady všechny vítám 😉
svoma
15. led 2009
Mici ono jí je blbě z nemoci,jsem se divila,že mi to vůbec jedla a ještě ke všemu snědla vše.No uvidíme,zatím mi tu řádí a to už spala,se vzbudila,tak dostala tu kaši a teď ne a ne spát. 😞
lenkazdenek
15. led 2009
luci od roka můžeš 😉
svoma
15. led 2009
Leniz já právě někde četla,že až od dvou let,ale vím,že ho dávají dětem dřív. Já už nevěděla,co bych jí dala a kaše v krabici mi došla.
micinka22
15. led 2009
ale kdyz je zahlenena tak mliko by neměla vubec :/ to chce nejakou nem lečnou kaši -treba ryzovou s bananem ale s vodou
svoma
15. led 2009
Mici uvidím,co to s ní udělá. To jsem ani nevěděla. Dr. mi nic takového neřekla.
kristynaw
15. led 2009
mliko se muze davat od roka. zahlenena a mliko-to mliko ty hleny zahustuje...

lenkazdenek:mam se dobre,jen me obcas tvrdne brisko,tak si asi budu muset zavolat Dr...ale zitra se me zase zmeni tydny v profilu 🙂
svoma
15. led 2009
My máme na hleny Mucosolvan. To teda nemůže ani jogurty?
bramburka
15. led 2009
Svom nejlepe uplne bez mlika, opravdu, minule Xenush kdyz byla nemocna, tak se o cemkoliv mléčným okamžitě poblinkala, zahustilo jí to ty hleny.
svoma
15. led 2009
Bram to je divné,mě právě v sobě udrží akorát jogurt a Lipánek,ostatní mi většinou vyzvrací. Tak jí teda zkusím dávat jen přesnídávky a ty nemléčné kaše s vodou.
kristynaw
15. led 2009
prave kdyz bere sirup na hleny,tak se to mlika nema uz vubec..zahustuje je to.... oni decka kdyz sou nemocni tak jedi min...
svoma
15. led 2009
Nechápu,proč mi to teda dr. neřekla. :-| No to je teď už jedno,díky za rady,vypustím teda mléko a mléčné výrobky.
svoma
15. led 2009
Kris a to tvrdnutí bříška jsi měla takhle brzo i s Abinkou?
kristynaw
15. led 2009
no,praveze takhle brzo ne...ale tchyne,je zdr.sestra rikala,ze to je normalni to citit driv,ze ted uz vim,jaky to je a co to je a vic se sleduju atd...no uvidime
kristynaw
15. led 2009
jdu si zdrimnout,nejdriv ale musi usnout dite :-N
svoma
15. led 2009
Kris asi má tchýně pravdu,víš,jaké jsi měla těhu s Abinkou,tak se víc bojíš. Hlavně hodně odpočívej a bude to vpořádku. 😉

Já taky mizím,madam konečně usnula,musím jít taky,kdo ví,kdy se zase vzbudí,včera brečela od půl jedenácté do půl třetí,ale hlavně že v šest ráno už měla vyspáno. 😞
micinka22
15. led 2009
Tak zrovna palíme stromecek😞((
lenkazdenek
15. led 2009
Jé Luci vidíš já úplně zapoměla ,že ste zahleněný,tak to maj holky pravdu ,že méko ne.
Kris,tak to snad bude v pohodě 😉
Holky tak jsem na mmb vyhrála v aukci nádhernou zimní bundičku tak budem mít pro jistotu 2+kombinézu,aspoˇjí to vydrží do jara 🙂 (teda doufám)
gabbi
15. led 2009
Holky Vy davate prckum jeste sunar?
Me doktorka rekla, ze od roku normalne mliko - tak ho kupuju a reknu Vam, ze ten to chlemta jak protrzeny.

Svomi, kdyz mel maly hleny tak jsem mu dala do postylky muj polstar, aby mel vys hlavicku a do nosanku jsem mu kapala slanou vodu - to hleny rychle rozpusti. A opravdu ne mliko na noc - nas si tak odvykl na jidlo v noci i dudlik.
micinka22
16. led 2009
GAbbi tady se doporucuje sunar do dvou let
lenkazdenek
16. led 2009
Gabi,jj někde dokonce doporučujou normoš mlíko až od 3 let,ono je to všude jiný.Od roka se může přidávat normální mlíko do kaší nebo do omáček .
svoma
16. led 2009
Ahojky,díky za rady. Nechápu to,kaše včera vpoho,ale dnes mi vyzvracela přesnídávku. 😞
kristynaw
16. led 2009
ahojky,tak jsem pridala do jednoho alba foto Abinky,do druheho briska 🙂
svoma
16. led 2009
Ahojky,

Kris teda už máš super bříško. 😉 A Abinka s těma culíčkama je kouzelná. 😉
svoma
16. led 2009
Kris super video,máš šikovnou pomocnici. 🙂
lenkazdenek
17. led 2009
Ahoj holky,
Kris krásný 🙂 kor bříško 🙂
Luci malý je mi moc líto 😞 😞 snad se brzo uzdraví
TAk my měli dnes jít na maturák švagruše do lucerny,ale ráno volala máma,že s tátou odpadly,dostala je chřipka,takže horečky ,kašel rýma a zvrací :-| ségra už to má týden,takže pošlu asi manžu přeci jen je to jeho sestra
svoma
17. led 2009
Ahojky,

Leniz,to je mi líto,ale co se dá dělat. :-|
zusma
17. led 2009
Ahoj,

tak naše malá má angínu a atb :-S

Leni,to je škoda, ono to ted všude řádí.má přijít epidemie.
lenciatko
17. led 2009
Ahoj holky,

tak my si furt uzivame krasne dni. Vikinka je tak spokojna. Hlavne som rad za to, ze uz sama pekne papa lyzickou. Kedysi robila take caviky s jedlom a teraz - fakt ked si ju mamaka vzala do parady, uplne krasne papa.
No a inak je fakt stastna, normalne pribrala a narastla, dari sa holke....

Kika - ty jo, ty mas fakt brusko poriadne velke uz. 😉 A mala Abinka je sikovna pomocnicka. 🙂
verusky
17. led 2009
holky,ja vas snad po roce zdravim.obcas si vas proctu...,ale samozrejme nestiham.ale ted to tema-kdyz je dite zahlenene,nema jist mleko...poradite mi?ja jdu s malou na kontrolu az ve ctvrtek,tak s tim muzu neco udelat.anicka uz dva mesice bojuje s rymou tak,ze ji dvakrat pichali obe ouska,tedy dvoje antibiotika,jinak porad neco kapem do nosu ci do ucha(ted ma spatne uz jen jedno) a odsavam (zvuk vysavace uz nesnasi,ono to uz ani moc nejde,ta rymaje vevnitr).ma zaniceny nosohltan a z toho jsou ty zanety stredniho ucha.davam ji na noc mleko,skoro celou flasku a k ranu kojim.mam to vecerni mleko zrusit??
dekuju a mejte se krasne a budte zdravi!

Začni psát odpověď...

Odešli