• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
leniz: já bych se o to v životě nezajímala, kdybysme nedostali to shitný MMR..a ta reakce a následky docela děs běs..předtim jsem mu taky dala píchnout vše, aniž bych se zajímala..bo přece Dr. maj vždy pravdu že :sweat_smile: :rolling_eyes:
29. dub 2009 ve 14:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nic..valim..

lada, pak dám vědět, co s tim pindou...začínám mít pochyby..sakra..vono fakt lepší nemít net..a nic nevědět někdy :pensive: :sweat_smile:
29. dub 2009 v 15:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
siss, jojo, dej pak vedet a drzim palce!

Kristy: ultrazvuk krasny! a mala jak tam haja v posteli... ja chci taky tak hodne deti !!!

LeniZ: musim se smat, jak jsi mi nedavno nabizela hlidani :slight_smile: uz bys ho asi nechtela, vid? Davidaka zlobivaka :sweat_smile:
29. dub 2009 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky ahojm, než jsem vás dočetla tak řev, taky chce furt na nočník, většinou se vyčůrá ale nekaká tam zatím.

Kat já myslím, že to dá, zkus ještě dnes a uvidíš, pak to samo nehroť, ale ja myslím, že když jí řekneš, ež je tma a všichni hračky, děti, zvířátka spí a nepapají, že už to pochopí, aspon my tak argumentujeme.

Ladi, otřesné zážitky!!!!

S tím očko, taky jsem spíš proti všem očko navíc co není povinné, pokud je dítě zdravé.

Ted davaji na CT1 o autosedačkách.
29. dub 2009 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem neprosla tim glukozovym testem,takze musim delat ten 3hodinovej :angry: myslim si,ze je to tim,ze oni neberou krev pred tim,nez vypiju ten sladkej hnus,jen potom.tak jak to pak srovnavaji?s Abinkou to brali i pred tim a byla jsem v pohode. ach jo,sedet tam 3 hodiny.ale co nadelam...pro zdravy miminko vsechno,ze...
29. dub 2009 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristy to je teda divný, jak to dělají? hmmm...

U nás v ČR se chodí rovnou na ten 3 hodinovej.
29. dub 2009 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo?tady se dela nejdriv jen hodinovej...
29. dub 2009 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak drzim palec, hlavne, at tam neomdlis hlady! mne bylo uplne zle

souseda odvezla zachranka - zapal plic - divnej den dneska
29. dub 2009 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi, to jsi měla dneska fakt hnusný den :confounded:

Bram, řešila jsem to s odstavujícíma holkama a říkaly, ať v noci vydržím, že to je to nejhorší na odstavování, tak když už prořv ala dvě noci, tak je škoda, aby to bylo zbytečný. Zkouším jí to vysvětlovat, problém je ale v tom, že ona ječí, jak bych jí řezala nohu a neposlouchá mě, takže si můžu povídat co chci :unamused:

K očkování, já jsem taky více méně proti těm nepovinným, protože stejně se může chytit ten jiný druh a pak jsou ty průběhy horší. Nám Dr. nedoporučila nic navíc. O klíšťovce budu možná uvažovat až bude větší, ale např. zrovna můj případ, měla jsem jedno jediné klíště v životě a chytla jsem boreliózu, na kterou očkování není a na kterou jsem se léčila roky!!! a nikdo nevěděl, co se mnou a máme známého, který měl boreliozu taky a je na vozíku :pensive: No a zánět mozkových blan jsem měla taky, sice né z klíštěte, ale to je vždy těžké, bylo mi asi pět a přežila jsem to bez následků. To je asi osud...

Jinak k nočníku, si Denča říká už hodně často, takže ji celé dny jen svlíkám a oblíkám.
ZUS, tak to je Nicolka šikulka, že tak dlouho vydržela :wink: A to, že nechce čůrat do papírovky je zajímavé :confused: My už teda jednorázovky čtvrt roku nepoužíváme, nachly mě moderní látkovky a určo do nich půjdu s druhým mimčem, pokud možno co nejdřív. Uvidíme.
29. dub 2009 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kráásné ránko

tak u nás nočník vubec je to jeho černá mura :frowning2: uvidíme v létě na zahradě

taky jsem nedávala žádné očkování navíc někde jsem četla že klíště pokud vytáhnete do nějakých 10 hodin nic by se neměo stát uvidíme já teda měla klíštat spoustu nikdy nic a MM se jich bojí v životě neměl ani jedno a raději se nechal očkovat :wink: tuhle na něho jedno lezlo a on řval jak ženská při porodu :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. dub 2009 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre rano,
jsem tak rada, ze nejsem v praci! uz se rusi lety do Mexika, to bych tam sedela denne o pulnoci... :astonished:
30. dub 2009 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, Ladi, Leni, stretnutie s vami bolo super, akurat to nabuduce musime naplanovat na trosicku dlhsie :grinning: :grinning: :grinning: . Davidek je zlatusik a teda vobec sa mi nezdalo, ze Seb je proti nemu nejako super hodny :wink: - Davidek aspon neuteka na parkovisko brrmm brrmm brrmm :wink: :wink: :wink:
Na pindika sa opytam v pondelok, tak snad i nasa Dr. bude v pohode a povie, ze odpovida veku.
dnes prvykrat bojkot snidane - urobila som mu rohlik s tunakovo - syrovou pomazankou. Tak dostal miesto toho jahodovo-jablckovy salat a vidim, ze vsetky jahody zmizli a jablcka ostali :wink:
Kat, ja som odstavila nocne kojenie pred tyzdnom - 2 noci rev a potom po 1x od narodenia prespal celu noc, akurat ma rano chcel znasilnit. vcera este rano rev, ze mu nechcem dat, dnes som mu dala sunar a zatial pohoda. Len ked si sadnem k nemu na zem, tak sa zacne po mne splhat a ked sa dotkne prsa, tak ma zacne vyzliekat .... zatial odolavam ...
nocnik - Sebik sa sam nepyta, len ked ho tam posadim, tak 99% nieco bude - urcite kvoli tomu, ze desne rad splachuje potom zachod :grinning: :grinning: :grinning:

Co sa tyka ockovania, ja nie som zastanca vsetkych moznych vakcin, ale napr. v australii i v UK toto odmietanie i povinnych vakcin zacalo asi tak pred 10 rokmi a citala som, ze maju niektore z tych chorob na vzostupe a hrozia epidemie ...
30. dub 2009 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky taky jsem zvědavá co nám řekne na pindíka já teda to sem tam přetáhnu,ale nejde mu to jen ta volná kuže se mu stáhne a dál nic nevidím :stuck_out_tongue_closed_eyes:

holky jaké dáváte klukum čepice??třeba když fouká u holčiček jsou takové šátečky přes uši,ale nevím co mám dát jemu pirátky má všechny nad uši atd když nefouká je mě to celkem jedno,ale ten vítr a holé uši mě vadí
30. dub 2009 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hanul, to maji vsichni asi stejne ty pindiky.
Cepicku moc nedavame, sundava si je - tak nosi mikiny s kapuckou. A mame klobouk, kdyz je slunicko, ale ten taky casto sundava.
30. dub 2009 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak u nás dnes taky bojkot snídaně,ale je fakt ,že po ránu vypila celou lahvičku mlíka,tak si možná dá později.
Ladi,možná bych to hlídání dala ,ale za 2 hodiny by mě vezly :grinning: :grinning: :grinning:
Zdeni příště se domluvíme na celý dopo :wink:
Já dávám i nepoviná,ale vybírám,v podstatě máme jen to žlutenku a poviný očkování,ale některeý očkování mi u malých dětí příjdou zbytečný,ale toť samozřejmě můj názor :sweat_smile:
Doufám,že vydržím počasí aby sme mohly večer u tchánů grilovat :dizzy_face:
30. dub 2009 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
náš si ju teda taky sundává,ale když ho nějak zabavím azapomene na nu tak dobrý jsem zvědavá na ty pařáky udržet mu čepicu na hlavě :stuck_out_tongue_closed_eyes:

co dneska vaříte??a co podnikáte?
30. dub 2009 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo, pozor at vas neupalej :slight_smile:)
my jdeme na Cary, tak se tesime !

no, vzhledem k tomu, ze uz druhy duchodce v baraku chytil zapal plic, tak jsem rada, ze treba ten Prevenar mame... buhvi, co za sajrajt tady lita
30. dub 2009 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
a taky nám ty daně ještě nepřišly nevíte dokdy mají přijít????já myslela do posledního dubna :frowning2: a nic už si připadám jak uchyl pořád kontroluju učet

když by jsme měli třeba někde chybu zavolali by nebo ozvali se nevíte???????dělal nám chlap co dělá na finančáku takže si myslím,že chyba tam by neměla být chjoo já chci prachyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy :grinning:
30. dub 2009 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hani,já nevím,nám daně přišly u výplatou :confused:
Ladi to chápu,ale třeba neštovice mi u takhle malejch příjdou zbytečný,to bych řekla,že čím je člověk starší tím jsou horší.
Já k obědu dělám rybí filé z br kaší a večer dáme klobásku... to zas pak nebudu moc dva dny jíst :unamused: :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: jinak tady nikde čáry nejsou,takže fakt zbývá akorát ohínek v grilu a tam se díky bohu nevejdu :grinning:
30. dub 2009 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni no MM si to dělá sám v práci mu to nedělaji protože to je dostpeněz máme hypo atd tak si je dělá sám uvidíme

leni :grinning: :grinning: to jsem ráda že tě neupálí

jinak se musím taky pochlubit už nenosím velikost 50 :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,ale 46 :grinning: mám 15kilo dole a ještě mě 15 čeká :pensive: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. dub 2009 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, noc hrozná, řev sice kratší dobu, ale dvakrát a pak nemohla usnout, takže jsem skoro nespala a malá taky ne. Ji strašně rozzuří, když jí ukážu flašku s čajem.

Denis, tak ty už nekojíš vůbec nebo jak? :confused:
30. dub 2009 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat, dnes je 2. den, co nekojim vobec. Predtym som kojila len v noci 1-2 krat ...
30. dub 2009 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat, este som chcela dodat - tie zurive stavy poznam, ja som mu skusala dat dudlik, tak ho este v tej istej sekunde hodil o zem, piticko ani nahodou. Len prso by ho ukludnilo, a to mu uz z tych mojich dvoch hraskov, co mam namiesto prs, urcite uz ziadne mlieko neslo :unamused: :unamused: :unamused:
30. dub 2009 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já večer mlíko mám, ale v noci už málo a ona se pak stejně vztekala, že to už neteče, tak to chci právě utnout, ale je to boj teda... A Sebík je super, že to pochopil tak rychle, to u nás to fakt bude ještě na dlouhé lokte. Navíc začala kašlat-takže když už usne, tak se často budí kvůli tomu kašli a má rýmu-poprvé v životě, tak z toho je taky trochu mimo :confounded:
30. dub 2009 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmm, ja nemyslim, ze on to pochopil. Este vzdy ma chce vyzliekat, ked ma prilezitost a prso na dosah. Ale urco pomohlo i to, ze ked sme boli u nasich, tak si ho vzali k sebe a ked sa v noci zobudil, tak moja mamina s nim pochodovala po dome a on sa ukludnil. Pretoze som tam nebola. Skus zaangazovat manzu, napr. cez vikend, nech k Denci vstava a ty sa neukazuj. Ked ta neuvidi, skor ju to prejde.
30. dub 2009 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeste nespi !!! a v 5 mame byt u ohne...
je tu nejvetsi bordel, co tu kdy byl, jsem to i vyfotila - po cele kuchyni hrnce, poklice a papir ze trideneho odpadu, v obyvaku vytahana cela knihovna, po pokojicku se vali vsechny miminci veci a kuzelky... vsude... nemam sil...
ted jsem rozmrazila kachni krky na polevku (privezla tchyne) a na to nemam zaludek, delat polevku.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: vypada to jak buhvico :grinning:
30. dub 2009 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi klídek, já si připadám,že nedělám nic jiného než uklízi,uklízim,uklízim a cvičím :grinning: nejhorší je,že výsledek není moc znát ani na cvíču ani na úklidu :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. dub 2009 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
proste nespi... ja se po... zrovna, kdyz mam nejvic prace a je mi nejvic blbe... ted se hrabe v kosi, boze...
30. dub 2009 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi,to mi malá občas dělá taky,kašli na práci,ta neuteče,jestly je ti blbě tak nják Davču zabav a natáhni se
30. dub 2009 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky jen sem vpadavam s dotazem. Co dáváte na nohy dětem doma? Backory nebo sandale nebo co? A pokud sandale,tak ty samé co mají na ven a jen je umyjete?
30. dub 2009 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek