• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
Ladi, to zlobení a nespání je nějaké plošné nebo co. Denča taky dneska tak :confounded: Hrozné, jsem na mašli :pensive:

zus, malá nosí papuče a nebo jí dám jen ještě jedny ponožky s těma protiskluzovýma ťapkama :slight_smile: Umývat boty po každém nošení venku, to by mě teda nebavilo :zipper_mouth: :sweat_smile:
30. dub 2009 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak holky já doma JEN uklízím a nic jinýho snad s malou ani nejde. Bordel je totálně všude. A ty daně by určitě měly přijít do posledního dubna. Zítra má náš Mazlik rok a půl. Si pamatuju jak jsem si před rokem a půl touhle dobou psala s Kat,lítala na záchod a říkala jsem že datum prvního by byl super.
30. dub 2009 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat papuče jako backory? My máme kotníckove backory ale přijde mi že tu nohu moc nedrží pevně
30. dub 2009 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, kotníkové, ale jí se hrozně paří nožička, tak spíš jen ty další ponožky.

Zus, hrozně to letí, viď? Hele ja ty to máš vůbec v plánu s druhým mimčem? :wink:
30. dub 2009 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ještě vůbec nevím. dle různých okolností:wink: a čtou to tu různí "tajní" lidé,kteří prahnou po drbech.
30. dub 2009 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Co asi dělá Lenciatko a Viki?
30. dub 2009 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
zus, tak IP :wink:

Lenciatku jsem psala asi předevčírem a neodepsala, snad Dav rychle najde práci v SR a odstěhují se :pensive:
30. dub 2009 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my teď přijely od tchánů,.tak budu muset malou rychle osprchovat a chrupkat,dvakrát nás vyhnal déšť ,ale jinak super :slight_smile: sem totálně přežraná,malá tam udělala bordel,že to chudák tchýně bude uklízet tak 3 dny :sweat_smile:
My máme na doma sandálky,na rehábce mi říkaly že látkový bačkorky nee,ale moc v lásce je nemá,takže chodsí spíš v ponožkách to jí vyhovuje,a na ven zatím sandálky nemáme,ale budu kupovat druhý,určo bych neměla jedny na doma i na ven,byla bych líná je mejt :pensive:
30. dub 2009 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni tak hlavně že jste si to užili a pořádně jste se nacpali. Mne právě na rehabilitaci taky backurky absolutně nedoporučíli. Mluvili o sandálkach. Ale nevím zda koupit ještě jedny nebo je umýt. Strašně ji teď nějak roste noha a dávat každé dva měsíce přes tisíc za dvoje sandale se mi teda nechce. Zatím byla bosa nebo v kotn.backorach.
30. dub 2009 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda né bosa ale v ponožkach.
30. dub 2009 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zus no právě jsou pěkně mastný,my teda máme furt jedny a ty samý od listopadu,tenkrát jí bylo o něco větší a teď budem muset koupit nový :unamused: ale nám díky bohu vydrží dlouho :sweat_smile:
30. dub 2009 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já dnes koupila Sante a dalo mi to pěknou práci vybrat takové aby splňovaly vše co mají mít. Má je teda o jeden cm větší jak všude doporučují, tak doufám že jí přes léto vydrží.
30. dub 2009 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
cau holky

co se deje Lenciatku, ze se musi stehovat, uz je to tam neunosný, tchyne?

Kat vydrž, holka zlatá. Malé taky začala dnes rýma...bno uvidime, spala ale 3hodky po obede a rano do 8, uplnej rekord, tak cekam ze se ve 2 rano vzbudi a bude vyspana...

My mame backurky, pevne jsou, dobre. Kotníčkové.
30. dub 2009 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
bram, snažím se :pensive:

LeniZ, ty jsi kupovala malé nějakého toho mluvícího Elma? Jestli jo, jaký je?
30. dub 2009 ve 23:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja chci taky Elma, mame jen mluviciho Barta :slight_smile:

usnul vcera ve ctvrt na 5 vycerpanim - tak jsem ho hned vzbudila a sli jsme... na Carodejnicich zase radil!!!
prisli jsme domu a mne bylo DOST blbe a mela jsem vsude, i na brisku uplne vystouple zily... srdce mi busilo jako by melo vylinout ven - trvalo to asi 3 hodiny, jen jsem lezela a pila, fuj - asi neco podobneho jako mela i Kristy :((

doma nosi backurky klasicke latkove na stridacku s tvrdou domaci obuvi od HushPuppies - ta je super, jenze se v ni ted uz poti nozicka
1. kvě 2009 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi :frowning2: to je mi tě líto
Kat,chtělky jsme ,ale nakonec ame ho nekoupily,teď je levnější,ale dřív stál skoro 1500 :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. kvě 2009 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi, chudáku, tak dneska jen odpočívej :pensive:

Denča poslední dny furt chodí a Elmo, Elmo, tak jsem jí nějakého slíbila, když přestane v noci papat :zipper_mouth: Zatím se mi asi nejvíc líbí tenhle http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=21488258&tab=5 a nebo tenhle http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=21908563&tab=7 Zkusím kouknout do obchodu, jestli někde nebudou, abych je viděla na živo. Kdyby jste měli někdo nějakou zkušenost, písněte please :slight_smile:

Ale docela to spěchá :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: Nechci to zakřiknout a počítám dnes v noci zase s nejhorším, ale včera na to, že se chudák dusila hlenama a špatně se jí dýchalo, skoro neplakala, jen takové výkřiky do tmy, ale fakt jen snad třísekundové, furt se převalovala, ale žádné mega ječení se nekonalo a více méně teda spala. Okolo druhé chtěla čůrat, tak jsem ji šoupla na nočník a nabídla flašku s čajem, kterou se znechuceným "nenene" odmítla a šly jsme spát a ona tak do pěti minut usnula, ani se po koze nesápala :sweat_smile: Vstávaly jsme v osm, to už jsem jí teda kozu dala, pak šla čůrat a kakat-plínka z noci suchá :confused: No dneska mi udělala fakt radost :dizzy_face: Ale jak říkám, nedělám si iluze a v noci čekám katastrofu, páč kdo je připraven, není ohrožen :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. kvě 2009 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat,my chtěi takovýho lochtacího,polochtala jsi a on se začal smát až třeba upad na záda a pak se zas zvednul
1. kvě 2009 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
LeniZ a viděla jsi to naživo? Já jí koupím jednoho z těch levnějších, co zpívají písničku, ale nevím teda kterého.
1. kvě 2009 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
ladi,to zni jako to,co mam ja..ale ja to dostanu,i kdyz treba jen sedim v aute nebo u pocitace,ani nic nedelam...nevim,co to je...musime se setrit

kat,elmo by byl mozna levnejsi tady :wink: ale nevim,i s postovnym,musim se podivat....
stejne tak snadalky pro ZUZ....

jestli chcete,muzu poslat jeden balik s vecma pro vas vsechny a tim se slozite na postovny..neni to problem
1. kvě 2009 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Kristy, no, bylo to pekne hnusne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ted vecer uz to zase lehce prichazi, mam pocit, proste z unavy... vcerejsek byl extremni...
mam i pocit, ze se mi do bricha mimi uz nevejde, uplne to tlaci do zeber... brrr...
musime vydrzet a snazit se setrit :pensive:
1. kvě 2009 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat ,na ivo jsem bohužel neviděla :frowning2:
Kris,u nás tak jedině brýličky,mimochodem kdy budeš v čr? Mám pro nejmladší dáreček tak ať nemusím pak posílat do ameriky :wink:
Ladi musíš se víc šetřit,už je to jen pár týdnů. Jestly chceš tak já toho malého raubíře ohlídám, třeba si bude hrát s Klaud a bude víc pohodě
1. kvě 2009 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem je viděla i na živo. A jsem teda v rozpacích, kterého. Žádný mě úplně nenadchl. Jen tenhle http://www.amazon.com/Fisher-Price-L9047-Ba-Ba-Baby-Elmo/dp/B000W12XNO/ref=cm_cr_pr_pb_i :dizzy_face:
Jenže ten by asi vyšel i s poštovným na majlant :zipper_mouth: Zkoušela jsem ho hledat tady nebo v německu a není :unamused:

Jinak díky Kristy za nabídku :wink:
1. kvě 2009 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni,do cr se nedostanu pekne dlouho...ale mamka sem leti 16.6. takze darecek muzes poslat ji?dekujeme moc,to jsi nemusela...
2. kvě 2009 v 00:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, jsi hodna, dekuju, ale snad tech par tydnu uz nejak doklepeme :grinning:
Dneska zase jedeme na vylet! Tesim se, je to asi uz jeden z poslednich, nebo vypustim dusi.

Mimochodem, uz mi prisla ta vyhra do IKEA, tech 1500. Supeeer!
Ale piskoviste stale neprislo, a zacinam se obavat, ze nas Matyskuv raj snad obral o prachy. Na nic nereaguji, nekomunikuji. Melo to prijit cca pred 2 tydny, balik se asi udajne zahadne ztratil, ci co. Neprijde-li v pondeli, budu to resit jinak. Nasla jsem tady na Konovi pani, ktera s nimi mela podobny spor, trvalo to 4mesice!!!
Takze holky, bacha, Matyskuv raj mimishop z Mostu - na Mimibazaru pani Verčula (tam ma ale i spoustu kladnych hodnoceni...).
2. kvě 2009 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, a holky, kdo ma maila na Seznamu, funguje Vam? nam uz 2 dny NEEE :angry:
2. kvě 2009 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
me jo Ladi, ???

jinak jsme zanudlený, až toho zvrací, opět, tak nevím, zda jít ven nebo ne, byla jsem na pul hodky a dost kaslala a to sedela jen v kocare...pak řev, že nechce domů. Teplotu ale nemá, nudle jsou bílý.
2. kvě 2009 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak malá má plyšáky docela ráda, i je chová, zpívá jim, ale myslím, že by jí tohle dlouho nebavilo. Ani nevím, oc ted za hračku....hmmm...Klaudinka bude mít svátek, že?
2. kvě 2009 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem se zase prd vyspala, ale ráno vzal Michal malou ke tchýni, tak jsem spala do jedenácti, tak aspoň tak :slight_smile: Jinak v noci už se po koze sápala jen párkrát, ale pořád se budila, ta rýma jí zhoustla a blbě se jí dýchá a navíc ji asi bolelo bříško, protože hrozně prděla a furt chtěla sedět na nočníku, nakonec se vykakala až před chvílí a to po dlouhém tlačení :confounded: Jinak si ale sama řekla o flašku s čajem-což jí předchozí noci vytáčelo na maximum, nechci to zakřiknout, ale asi tu noc máme asi odstavenou :zipper_mouth:

Ladi, já mám mail na Seznamu a jede mi normálně :confused:

A zamýšlela jsem se nad tím, jak Bram říkala, že by to Xenušku moc dlouho nebavilo a zavrhla jsem teda všechny ty Elma, co jsou tu k dostání. Ona ho teď fakt děsně žere, furt Eumo, Eumo, ale koupím jí jen nějakého obyč, aby teda nějakého měla.

Ale o tom Ba Ba Baby Elmo z USA furt uvažuju na narozky nebo Vánoce, takže kdyby jste do konce roku chtěli někdo něco z Amazonu a Kristýnka by byla tak hodná a poslala nám to, tak bych se asi přidala a vzala si ho :slight_smile:
2. kvě 2009 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek