• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
4. kvě 2009 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat budeš se divit,ale nekoukala sem po nich ještě .-) asi stárnu a začínám žít přítomností...ted řešíme důkežitější věci ..-) snad to dobře dopadne....na druhy dítě zatím chuť nemám..to spíš na štěně :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: Ale musím nejdřív uchovnit Fíbí
4. kvě 2009 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat měla jsem je včera,díky. Sterimar dávám malé od pátku a je super. :wink:

My budeme ke druhým narozeninám nebo k Vánocům,ještě nevím,dávat nějaký "lepší" kočárek a panenku,
4. kvě 2009 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Svoma hodně štěěstíí zdravííííííííííí :slight_smile: Vše nej .-)
4. kvě 2009 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak sme dnes dostali Triviac. Uvidime, snad ta reakcie nebude velmi burliva.
Inac Sebik ma 82 cm, 11,300 kg, varlata v poradku a pindika mam nechat na pokoji :grinning: :grinning: :grinning:
Leni, hmm, som myslela, ze to druhe mimco chcete az o nieco neskor :wink: :wink: :wink:
4. kvě 2009 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky.tak mala mela v patek ko. 86cm, 11.5 kg... brali ji krev a ockovali ji,ale byla statecna... koupili jsme vitaminky (delaji je jako gumovy bonbony) tak ji davame kazdej den,ale musime je schovat,ona by je snedla vsechny hned :D

kat,kuchynku uz mame a mala si s ni hraje dost dobre,vytahuje veci ze skrinek,ma malou mikrovlnku, nadobicko....takze na vanoce urcite na to bude dost velka.

kat,kdy planujes otehotnet?kdy by jsi chtela?

ja jdu ve ctvrtek na tu glukozu, v sobotu delam jizdy,tak jsem trosky nervni :sweat_smile:
4. kvě 2009 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
To jsem zvědavá kolik cm bude mít Denča, jdeme tam za týden :slight_smile:

Kristy, no okolo těch Denisčiných druhých narozenin by to bylo ideální, uvidíme jak to půjde, že jo.
A na glukozu i jízdy budeme držet palce :wink:
4. kvě 2009 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
A jak má Denča toho Elma za nekojení v noci :sweat_smile: , tak byl s náma dneska i u doktora i na prochajdě, takže první plyšák, který má docela úspěch :sunglasses:
4. kvě 2009 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ve středu mají dvě kámošky z práce sraz s dětma v dětském koutku v parku, tak bych byla i ráda, kdybychom mohli jít, sice jsou trochu starší, ale my okolo moc dětí nemáme a neznáme, takže bych chtěla jít :slight_smile:
4. kvě 2009 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci tak opožděně vše nej a nej :wink:
Zdeni,gratulace k parádním mírám,jsem zvědavá na naše :wink: s tím mimi uvidíme no,msice plánujeme tak za 4 roky,ale malou sme taky plánovaly až po svatbě :wink:
Kris hoď mi tu adresku ať ti to pak nezapomenu poslat :wink:
4. kvě 2009 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj!!!
Gratuluji k uspesnym pediatrickym kontrolam, pindikum atp. :slight_smile: Mam radost, ze vsichni jsou relativne OK.
Chudak Deniska!

Ja dnes mela poradnu - kontrolovali mi konecne jizvu a zily ultrazvukem. Jizva je uplne v pohode, neztencuje se, nikde zadne rozestupy, ale zily jsou blbe :( Zase hnusne varixy. Nicmene to opet nevede k planovanemu cisari, takze tato otazka je nadale otevrena... Ale nesmi se mi delat Hamilton, alespon neco. Mimi je v pohode. Ja jinak pry taky. Nizky tlak trochu. + 10 kg

Luci, vse nejlepsi! Honza si narozky atd. pamatuje.

Darecky pro Davidka jsem jeste nezvazovala, ale kuchynka to nebude urcite. Spis kolo - asi to bez slapek. A taky bychom radi nekdy klavesy - el. piano, ale spis az ve 3 letech . Uvidime.

A definitivne spi ve velke posteli, tak se nam to podarilo :grinning:
4. kvě 2009 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ladi, teda ze spi vo velkej posteli, to je fakt frajer. a vy ste tiez machri, ze ste ho naucili.
Varixy mam tiez, mala som uz pred Sebikom, u neho sa to zhorsilo a pri tom dalsom cakam este horsie. Su to svine hnusne, tie varixy, no ale hlavne ze inak si v poriadku a mimco tiez. Jee, zabudla som, ze Davidko mal vcera rok a pol - gratulka :grinning: :grinning: :grinning:
Nad darcekmi sme este tiez nerozmyslali, ale nic obrovske to asi nebude. to kolo bez slapek by to mohlo byt, uz teraz musime vsade vlacit odrazadlo :slight_smile:
4. kvě 2009 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni,adresu mas v IP,dekujeme :slight_smile:
4. kvě 2009 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
krááásný den

taky sjem byli od čtvrtka pryč i já jsem od soboty starší :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: byla velká grilovačka a super počásko :dizzy_face: :dizzy_face:

KAT tak mareček má kuchynku už ted :grinning: koupili jsme mu ten domeček plastový na zahradu a asi ped týdnem i kuchynku je teda taková menší dvouplotýnková obyč ružová :grinning: ale bylo kní hodně věci jako ryby,párek,karbenátek ¨hrnce pánvičky a plno příboru tak ted ná vaří kafe a peče rybu strašně si sní vyhraje
a ELMA má od vánoc a bez něho nevyjedeme když jedeme s kočárek musí snámá jet ELMO a Tobi a tobi musí i hrát tak si dovedeš představit jak vypadáme :grinning: :grinning: :grinning:
jo a taky máme asi 3 DVD elma a ty u nás jednou v jednom kole ale my toho elma máme obyč vyhrála jsem ho v aukci asi za 200 sice by se mě řechtat,ale pani tam vytekly baterky tak nic nedělě,ale marečkovi je to jedno a je taky ten velký má asi 40 cm :grinning:
jinak taky všem kontrolám je super že jsou OK
4. kvě 2009 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hanuliii všechno nej i tobě :slight_smile:) hlavně to zdraví a brzy mimčo na cestě :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...

mě to čeká za pár dní :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. kvě 2009 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
mici díky :dizzy_face: :dizzy_face:

tady jsou všichni květnový ne? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. kvě 2009 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
No osobně myslím že ty jarní měsíce jsou nejvíc nabitý :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: u nás v širší rodině jsem 4
4. kvě 2009 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak holky, u nás nevedou žádný hračky, nehraje si naprosto s ničim...ale celý den otvírá a zavírá šuplíky, vyhazuje z nich ponožky, dává je zpátky, hrabe se v kořenkách, vytahuje nádobí, přemistuje kolíčky z košíku do kýble...vylejvá pití ..a takové samé úžasné hry :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
5. kvě 2009 v 07:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
kráásné ránko

sis tak tohle u nás vedlo tak kolem roku to co píšeš ted už ho to nebaví
jinak u nás vedou ted zase knižky měl chvilu klid a ted zase za mnou pořád chodí a chce si číst :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
ale když jsme na zahradě ani o něm nevím to si hraje s kde číma je hodnej až ho nepoznávám

co dneska podnikáte?a jak je u vás ?
u nás za oknem svítí,ale jak tam je nevím :angry:
5. kvě 2009 v 07:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
hanul: tak kolem roku to nedělal, bo neuměl chodit a stát..a nedošáhnul tam :sweat_smile: :sweat_smile:
5. kvě 2009 v 07:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
I když je pravda ,že ted když ho to chytne je ochotnej taky všechno vyházet a házet za hlavu a jde přes mrtvoly :grinning: :grinning: :grinning: jinak dneska je nějaký hodný včera to byl uknouryný uřvanek roste nám ,ale 6 zubu tak to je děsny prcka opruzená.v noci se budí chjoo už aby by byl konec ze zubama

ted mě tak napadlo bolí i ty druhý zuby když rostou????
5. kvě 2009 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

vše NEJ Klaudince k svátku. :wink:

Hanul myslíš ty druhé zoubky,jak rostou kolem pátého až šestého roku?
5. kvě 2009 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Klaudince vse nejlepsi k svatku!

Ja si nevybavuju, ze by me rust tech druhejch zubu bolel, kdyz jsem byla mala... Zato pak moudraky, to bylo neco :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. kvě 2009 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Malému zrovna rostou a vpohodě,jediné s čím byly problémy bylo donutit ho,aby si nechal vytrhnout zub,pokud překážel tomu druhému. :grinning:
5. kvě 2009 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky klaudince vše nej nej

svom jj myslím ty druhý kolem tý prvné třídy :dizzy_face:
5. kvě 2009 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hanul ty druhé nebolí,akorát u některýcvh dětí bývá problém s tím vytrhnutím toho prvního,pokud překáží. :wink:
5. kvě 2009 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jééééé brrrr vytrhnutí to uplně mám z toho husinu tak pracně mu to vyleze tolik bolesti to stoji a za chvilu vypadnou :grinning:
5. kvě 2009 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hanul no jo no,což naděláš. Ale máš pravdu,takového trápení u toho a pak stejně musí pryč.
5. kvě 2009 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,děkujem za gratulace :slight_smile:
Včera mi malá zas dala večer zabrat,za nic na světě nechtěla usnout,tak jsem se rozčilovala až jsem dostala opět šílený křeče do břicha do zad a tentokrát to asi z jídla nebylo,měla jsem jen jednu celozrnou housku :confused: asi fakt budu muset k dr,protože tentokrát to trvalo přes 2 hodiny a nic nezabíralo,akoát sem manžovi říkala že jak tam chudák lítal s teplýma obkladama,čajem,že ,že mi to připomíná porod,akorát,že tam jsem věděla,že to k něčemu je :unamused:
5. kvě 2009 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leniz ahojky a není to tou dietou?
5. kvě 2009 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek