• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
Ahoj Luci,no já si asi ten žaludek dost zničila a pokud večer nejím vůbec nic,max ovoce,zeleninu nebo takovej ten suchej křehkej plátek tak pohodička,jak je to něco jiného už mám křeče :frowning2: nedeže abych se normálně navečeřela :frowning2:
5. kvě 2009 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leniz to bude tou dietou,radši zajdi k dr.
5. kvě 2009 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hm budu muset ,hlavně dřív aspoň zabíral čaj a prášek,teď už nezabírá nic a trvá to dýl :frowning2: fůj,už to vidím,gastroskopie,běhání po vyšetřeních :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. kvě 2009 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leniz uvidíš,třeba to nebude tak strašné.

Normálně mi malá dělá naschvály,touhle dobou spává a dnes,když to potřebuju,protože mám zadělané těsto na Koblihy z trouby, tak nic. :unamused: :frowning2:
5. kvě 2009 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni mám něco podobnýho se sladkým asi pul roku ho nejím a ted když si dám u babičky třeba koláč ke kafi tak se mužu zbláznit mám takový křeče ,že je to nazbláznění u mě tak 20 minut studenej pot fakt hruza

ale mám to jen u sladkýho sice držím dietu,ale ta spočívá v jídle zdravě né malo ne moc trakže si myslím,že bych žaludek až tak zkaženej mít neměla
5. kvě 2009 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
svom tobě spí ještě 2 krát ???

a naschvály znám já když mě mareček rozmlsá že přes poledne spí 3 hodiny třeba 3 krát týdně a když si pak jeden den naplánuju co budu dělat až bude spát tak spí hodku :grinning:
5. kvě 2009 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni já teda mám problémy ze žaludkem asi od 20 let takže bych nedržela žádnou přísnou dietu toho vyšetření co jsem kolem žaludku prošla bléé už bych nechtěla a má jedne nějaký název vředu tzak to bych neriskovala,ale zajímalo by mě proč mě to tak bolí po tom sladkým a třeba jen fakt u babičky :astonished: to je taky divný měla jsem i ted o vikendu buchtu a nic a u babičky už 3 krát se mě to stalo jinak nikde :astonished:
5. kvě 2009 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hanul spí jen jednou dopoledne.Ale ona se koupe už v půl šesté,si to takhle udělala sama,je to nanic,když je teď hezky a ona chce koupat a jít ležet brzo. :frowning2:
5. kvě 2009 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

všechno nejlepší Klaudince k svátku :slight_smile:

My spíme jen jednou po obědě, nevěřila jsem, že bych jí to tak mohla naučit a ono se to pak samo nějak vystříbřilo :dizzy_face:
5. kvě 2009 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat ahojky,buď ráda,taky bych uvítala spánek po o,aspoň by vydržela dýl.
5. kvě 2009 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj kat

já taky nevěřila že se mareček naučí spát jednou v poledne a sám si to tak nějak udělal asi ve 13.měsicích měl období kdy vstával ráno po 8 hodině tak nebylo kdy ho dávat dopoledne spát tak chodil v poledne jednou a už mu to zustalo :dizzy_face:
5. kvě 2009 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aneta to tak jeden čas měla,obědvala v jedenáct a pak šla,jenže ona si ten režim po pár týdnech vždy změní,pokaždé si na to zvyknu a konec. :frowning2:
5. kvě 2009 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Denča asi ještě před dvěma měsíci spala dvakrát, ale pak se to nějak posouvalo až začala spát jednou a déle. Ale mě nevadilo ani když spala dvakrát, hlavně že konečně spala :sweat_smile:
5. kvě 2009 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale teda jediné co mě v poledne štve musím uspávat on by jako usnul asi sám ale 2 hodiny by si tam povídal dělal brjgla a holt na to nemám čas aby usnul třeba ve dvě a spal by do pěti takže si sním lehnu musím ho chytnout do kleští a uspat trvá to teda jen chvilku,ale i tak mě to vadí,ale co nadělám večer je to v pohodě dám ho do postýlky a to je mě jedno kdy usne a usne krásně sám
5. kvě 2009 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéé kat ted jsem se dívala na fotečky a vy látkujete já o tom uvažovala když bylo marečkovi asi 10 měsicu a nedostala jsem se k tomu ted už mě přišlo,že to nemá cenu na chvilku :grinning:
a denč je teda kočka super :dizzy_face:
5. kvě 2009 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Denča usne sama-tomuhle jsem taky nikdy nevěřila, akorát to před spaním je trochu zdlouhavé, páč sedí na nočníku docela dlouho.

Jo a kuchyňka je teda už objednaná, takže narozky mám z krku :grinning: Kdo ví, jak to pak bude s penězma, tak jsem docela ráda, že už budeme mít dárek :slight_smile:
5. kvě 2009 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hanul, díky a jo látkujeme :dizzy_face: Začali jsme ale pozdě :frowning2: Je to něco přes čtvrt roku, baví mě to, čas to fakt nezábírá žádný, super. Určitě budu chtít látkovat i na druhé mimčo. Jen budu muset přikoupit kalhotovky v malých velikostech.
5. kvě 2009 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja vcera mela srazik s kamoskou s malymmimcem, a oni latkuji od zacatku a zase me to navnadilo... uz u Davidka jsme to zvazovali... ale asi do toho nepujdeme, asi tu investici na zacatek mit nebudu :cry:

u nas se posledni dobou spi jen po obidku a jen OBCAS, tak ob dva dny... jinak jen noc od cca 21 do 7... katastrofa
5. kvě 2009 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je super taky bych chtěla u druhého látkovat nebojím se toho a vím,že práce nic moc navíc,ale u mě to sušení přes zimu máme 2+1 takže jediná věc co mě odrazuje,ale ted jsem si vzpoměla že tady máme sušárnu takže je asi po problému :grinning: :dizzy_face:

jakou nakonec jsi objednala tu kuchynku???
5. kvě 2009 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ladi, no tak investice na začátku je, no... Ale mě třeba začaly nejvíc vyhovovat bambusové čtvercovky, což teda není zas takový extrém a taky jsem si nastříhala osušky z Ikey a ty jsou taky super, ale to asi až na větší dítko, na novoška asi ne. Holky z látkovek jedou čč-klasické plínky-ale né žádný Hyblery a pod, to je na nic, já je dala už na hadry :zipper_mouth: , ale to právě nevím, jestli zvládu, každopádně to chci zkusit. Na malé mimčo chci ale na ven a podobně ty kalhotkovy, tam je pak minimálni šance, že by to proteklo až na záda, jako se nám to běžně stávalo v hnuskách=jednorázovkách :sweat_smile:
5. kvě 2009 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladi, tak z porodnýho :stuck_out_tongue_closed_eyes:

hanul, tak právě na topení to schne super a rychle :wink:

Kuchyňku tuhle http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=2644319&tab=8, ale "jen" za dvojku. Jinak tahle cena by byla taky dobrá, páč v jiných e-shopech stojí i přes 4000 :astonished: :angry: :rolling_eyes:
5. kvě 2009 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já fakt nekupuju hračky žádný, ještě ho docela baví magnetická stavebnice..a to je tak asi vše..jinak neustále lítá po bytě a dělá bejkárny..slony k narozkám za 2tis., nám tu stojí, v životě v tom nebyl..takže já už na takhle drahý dárky zvysoka prdim :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. kvě 2009 v 10:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hanul a víš kdy jsem přišla na to, že bych mohla látkovat já? Když jsem na jedné diskuzi zahlédla odkaz na tuhle plínku http://www.branakdetem.cz/det_obr.htm?pod=detail/ibfuchsia.jpg :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: Pak jsem se začala zajímat o co vlastně go, prokousala jsem se tím šíleným názvoslovím plným zkratek jako čč, IB, BG, IV a tak dále, dělala si poznámky na papír a hlavně!!! mi mooooc pomohla naše Terezkaq :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Která už látkovala dřív :sunglasses:
5. kvě 2009 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
sis, Denču by ty houpadla taky nebavila, nejdřív jsem to zvažovala, ale jsem ráda, že jsem do toho nešla, páč by se tu na to taky jen prášilo. Má toho skákacího koně nebo co to je a na to taky vleze jen jednou za čas na chviličku.
5. kvě 2009 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale třeba to křesílko z FP má moc ráda, už na něm samozřejmě není furt jako dřív, ale na to, že ho má už dlouho na něho aspoň jednou za den zavítá :sunglasses: A ten stoleček z Chicca s tím piánkem má taky ráda, teda teď už jen to piánko :slight_smile:
5. kvě 2009 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat: já bych docela taky koupila nějaké to křesílko :confused: ale to jsou taky pálky co? :confused: jinak ja Denča jí? U nás furt stejný, domácí nechce skoro vůbec :pensive: max. polívku..jinak furt skleničky..a už mě to fakt sejří :angry:
5. kvě 2009 v 10:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
sis, to jídlo nic moc, jako už i jí něco doma vařenýho, ale jak co a jak kdy. Hlavně ale teda furt nechce takové ty normální jídla, takže jí vařím takové ty masozeleninové sračky, rozmixované, páč posledně jsem něco uvařila a jen to namačkala, jednou to jedla a pak už ne a mi došlo, že to bylo tím, že to bylo jen namačkané :confounded: Miluje rýži, asi to budě nějaký ťaman :grinning: , tu jí s čímkoliv a hodně, i samotnou ji miluj :slight_smile:
5. kvě 2009 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
5. kvě 2009 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak křesílko máme moc rádi :slight_smile: a hopsacího koníka ted začla objevovat tak si na nem obcas poskakuje.-) a konečne začla hrát na chobotnici od lamaze.... :grinning: :grinning: :grinning: zrovna mi tu hraje.-)

Kat kuchynka super..kdysy sem ji videla a asi ji taky poridime..uvidim co bude na trhu na podzim:slight_smile:

co varite prckum|? nemam napad:(
5. kvě 2009 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat tak u nás křesílko taky vede je na něm hodně i když jsem třeba 3 dny na zahradě pak přijedeme domu a on se z pokojíčku nehne jak mu to je zase jako nové po delší době když to nevidí a na zahradě řádí na pískovišti v domečku na skluzavce

sis alespon ti jí skleničky to Mareček už vubec ted teda poslední dva dny jí polívku a bram.kašitak uvidíme kdy ho to přestane bavit

na snídanu chleba s něčím je horor,ale miluje párky a na to že nejí skoro nic tak má ráno párek vím že to není nic moc,ale jsem ráda že něco ráno sní :unamused:
5. kvě 2009 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek