• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
kat: Tygr taky jí jen sračky, a max. kousky menší..ale z domácího šavluje..a my mu to právě neumíme uvařit tak, aby to bylo jak z těch skleniček..bo když se to rozmixuje..tak to děsně zhoustne :confused: ale rýži má taky rád..ale nejí brambory :confused:
5. kvě 2009 v 10:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mici malá míá dnes polívku s knedlíčkama a brambory se sekanou. :wink:
5. kvě 2009 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
svoma: tak tohle bude jíst Tygr možná tak ve škole poprvý...by házel metrový šavle z toho :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
5. kvě 2009 v 10:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
mici u nás je dneska bramboračka v poledne a po spaní br kaše :wink:
5. kvě 2009 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
hanul: a Mareček se ti taky dáví? Nebo to prostě nechce :confused: on by to jako i jedl..ale prostě mu z toho nadavuje, z tý konzistence...a když měl včera rýžovou polívku..tak to zas neuměl jíst..rejži žvejkal a ta voda mu tekla z pusy ven :sweat_smile:
5. kvě 2009 v 10:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat ještě k plínkám taky jsem to právě studovala néé tak do podrobna jako ty,ale ta plínka jak jsi dávala je nádherná

sis ty jsi taky chtěla látkovat ne???co si pamatuju
5. kvě 2009 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
hanul: jj chtěla..mně se to líbí pořád, ale jsem na to líná jako prase :wink:
5. kvě 2009 v 10:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to my máme s jídlem super,jí cokoliv a v jakém koliv stavu a množství,aspoň něco. :wink:
5. kvě 2009 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
sis právě se nikdy nedávil a do roku jedl všechno já nikdy nemixovala nestačila jsem si koupit mixer :grinning: takže se nedáví ,ale třeba sní 2 lžičky a říká pič jako pryč jako nepřijde že mu to nechutná,ale nemá hlad třeba druhý den mu dám to samé a on sní celý talíř a pak týden nic je to takové na houpačce chleba s něčím jedl normálně saám snědl 3/4 chleba s něčím v klidu ted mu to už ani nemažu páč to pak vyhazuju
5. kvě 2009 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
hanul: tak to jde..tak ty taky přece nemáš vždycky hlad každej den :wink: u nás někdy sní k obědu 250...a někdy 4lžičky a čus :sweat_smile:
5. kvě 2009 v 10:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
My zase máme problémy s pitím,jsem ráda,když do ní dostanu 150 ml čaje a ještě ke všemu nehodlá pít z ničeho jiného kromě flašky a i tu si odmítá držet a ani krmit sama se nechce,pořád čeká,kdo jí to dá. Praktické to sice je v tom,že nikde nenadělá,ale myslím,že už by to měla chtít zkoušet sama,ne?
5. kvě 2009 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
svoma: Tygr taky nejí sám, on nemá o jídlo zájem, takže kdybych mu nedala najíst, tak je mu to fuk..a proto sám vůbec nemá snahu se krmit..to takový ty žravý děcka..ty se snažej krmit hodně brzo :sweat_smile: :sweat_smile:
5. kvě 2009 v 10:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
sis a to už jsem tak vyšpekulovala že ráno má mlíko v těch 5 v 7 vstáváme pak snídaně a dopoledne mu už nesmím nic dát jinak by jedl zase až večer to mlíko takže dopolko jeo hladu jen třeba rohlík když jdeme nakoupit a v poledne má ty 2 lžičky :frowning2: :slight_smile:
odpoledne přesnídávku a večer mlíko taková nic moc strava

ale zase mě začal jíst syrovou okurku,rajče a papriku tak mu to tlačím hlava nehlava moc toho sice nesní,ale alespon něco

ale kokojaja ta mu nevadí to by mohl na kila :angry: :grinning: ale má smolíka
5. kvě 2009 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
svoma: jo..a z ničeho jinýho než z flašky pít neumí, z těch hrnků netekoucích nemá sílu to zmáčknout, aby to teklo..když to teče samo,tak se zas dusí...a tu s brčkem si cpal bud do voka nebo do nosu..takže smůla no..holt já mám furt malý mimino :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. kvě 2009 v 10:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
hanul: tak Tygr sladký nikdy ještě neměl a nehodlám mu to zatím dávat...jinak on somruje od nás..ale to sní vždycky tak 3drobky a už mu to stačí, že ochutnal :sweat_smile:
5. kvě 2009 v 10:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mici, já ty kuchyňky studovala už loni a jsou furt stejný, jako všichni výrobci, jen barevně to mění, tahle se mi líbila od začátku, ale ta cena se mi nelíbila :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jenže teď jsem se na to dívala podrobněji a ony ty, co se mi jakž takž líbily stály stejně okolo 1600, takže když jsem narazila na tuhle za dvojku, tak jsem ji vzala :slight_smile:

Křesílko je fakt dobré, nejdřív jsem se bála, jestli to nebude blbost, ale fakt se líbí i po delší době :dizzy_face:

K jídlu, Denča nešavluje, jí kusy nevadí, ale musí mít náladu, což často nemá :unamused: Snídaně to je taky děs, chleba ani nic nechce a když jo, tak samotný, takže teď mi jedla bábovku, páč ji dlooouho neměla, jinak bojujem teda. Jogurty už nechce, pudingy už taky ne, sem tam Pribináček, nebo Kostíky, ale v globálu prostě jídlo o ničem. Má ráda ty medové celozrné kolečka, ale to není až tak k jídlu, že jo :angry: Takže to má spíš jen sem tam na přilepšenou, si to zobe u Elma :grinning:
5. kvě 2009 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj sis právě proto to moc neřeším nechce však hlady neumře :wink:
a já se sním teda netrápím segra třeba to pořád řeší že verča nechce jíst a to má 2 roky a 16 kilo :grinning:
u nás to je nechce nechce nejí :wink:
5. kvě 2009 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat: kostíky? To jsou sračky jak svina :unamused: samej xantan a guma a nevim co :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. kvě 2009 v 10:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
hanul: tak 16kg jsem měla ve druhý třídě a Tygr na tom bude asi podobně :sweat_smile:
5. kvě 2009 v 10:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
já teda jediný, co jsem si říkala a co jsem dodržela je, že fakt nedávám žádné nezdravé jídlo..už jsem se cukala i u Pribináka...fakt nedávám vůbec nic, ani sladké, smažené a podobně :wink: ale to je jediná zásada, která mi vydržela asi :sweat_smile:
5. kvě 2009 v 10:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sis ona je sice žravá,ale když jí nedám,tak je jí to taky jedno.
5. kvě 2009 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
sis tak mareček má sem tam buchtu to mě až tak nevadí má i lízatka z lékatrný z hroznovýho cukru a sem tam něco nezdravého taky né samozřejmě guláš atd,ale myslím si že by jedl nezdravě o ani ne

jinak mareček taky pribináka neměl,ale do roku jsem mu to nedávala a pak už to nechtěl jak je to takový nakyslé
5. kvě 2009 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
hanul a koukej ty barvy http://www.branakdetem.cz/det_obr.htm?pod=detail/ibgroup.jpg :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Sis, jak líná na látkování? :confused: Já s tím nevidím žádnou práci :confused: Mě hlavně vadila dupka v mokru, ale to se fakt vyřeší separčkou, takže jsem nadšená, fakt :dizzy_face:

K pití, denča nikdy flašku nechtěla, kolem půl roku se naučila z normálního hrnku, chvíli na to z brčka, magic cup taky dobrý, ale teď pije buď sama-úplně sama-moje nervy :sweat_smile: ze sklínky a tváří se u toho děsně důležitě :grinning: nebo z flašky od toho Jupík Aqua nebo jak se ta voda jmenuje.
5. kvě 2009 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat jj ta limetka nebo ta béžová i když teda k sežrání jsou všechny pak mě bude radit až budu pořizovat :wink:
5. kvě 2009 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
sis, kostíky měla jednou, ale jedla to, teda bez těch kuliček. A co jí mám teda dát když nic nejí??? Já taky neměla představu dávat dítěti pudingy, ale když nic jiného nejí, kdyby jedla aspoň ty kaše debilní, ale ty neměla od sedmi měsíců v puse :angry: Několikrát jsem je zkusila znovu koupit a letělo to do koše...
5. kvě 2009 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat: no mně by stačilo už to prát..ble :stuck_out_tongue_closed_eyes: a pak se venku tahat s posranou plínou někde :confused:

hanul: no já dávám od roka tyhle krémy, ale upřednostnuju Lipánka..tam fakt není nic navíc..ale v kaufu ho moc nemaj, takže holt i Pribinák někdy...jinak kaše, jogurty, tyhle krémy..to miluje, to by mohl jíst na kila..a asi díky tomu už přibral aspon na těch 9,9kg :sweat_smile:
5. kvě 2009 v 10:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky pijeme brčkem

ono sis co je dneska zdravého myslíš ¨že ty skleničky jsou až tak dobrý :frowning2: všude je něco a když vím a dávala jsem je a nešlo to ani pořádně vyprat tak jim takymoc nevěřím
5. kvě 2009 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat: tak to jde...nejhorší sračky jsou v těch přídávakách do toho, kuličky atd. :wink: no to je blbý..ale zas Denču kojíš, tak to zas tak neva..že to moc nejí :wink: Tygr nepije žádný mlíko od 8.měsíců..tak jsem ráda, že jiný mléčný věci mu šmakujou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. kvě 2009 v 10:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
hanul, jj, už se orientuju, tak klidně pak napiš :wink:
5. kvě 2009 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
hanul: no spíš v těch skleničkách je hodně rýžový moučky a vody..takže je to šizený :sweat_smile:
5. kvě 2009 v 10:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek