• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
sis, ale kojím už jen večer a před odpo spaním, tak toho zas tak moc není, když jsme úspěšně odstavili noc. Ona nejí ani ovocné přesnídávky, nikdy to nejedla, ovoce musí mít normálně v kuse a velký kus, třeba celé jablko a tak.
5. kvě 2009 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to já teda nedávám smažená jídla,párky,salámy a ani sušenky a čokolády,jako netvrdím,že nikdy neměla kousek sušenky nebo čokolády,měla,když viděla MP nebo Erika,že to jí,tak jí kousek dali. Teď jí sem tam kupuju Kinder mléčný řez.A začala teď mít strašně ráda ty Graham křehké plátky,mě viděla je jíst a teď by se po nich utloukla. :wink:
5. kvě 2009 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat: tak právě čerstvé ovoce je přece lepší :wink: bud ráda..já to do Tygra nedostanu ani omylem, takže každý den přesnídávka :rolling_eyes: on vůbec nejí čerstvé věci, takže taky na pytel :pensive:
5. kvě 2009 v 10:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás kaše nikdy měl z toho břichabol i ted když sjem to zkoušela se chudák nemohl vykadi jak ho to zabetonovalo :frowning2:
5. kvě 2009 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sis a nejedl by ti ani mixnuté ovoce? Že bys mu to třeba přidala do bílého jogurtu nebo samotné.
5. kvě 2009 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak Tygr, teda pokud mu to nedal někdo tajně..fakt neměl v životě žádnou sušenku, čokoládu, sladký pečivo atd, hranolky a podobně..převážně proto, že u nás doma se tyhle věci nevyskytujou..a v obchodě mu to nekoupim..ale proto, že to nezná..tak to po mně nechce..ve školce už to bude jiný... :sweat_smile:
5. kvě 2009 v 10:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
A zdravé už není nic, nejsem teda pro dávání nějakých sraček, ale i ty "zdravé" věci, nejsou zas až tak bez chyby, že jo... To je těžko, ale kdyby třeba jedla nějaký bílý jogurt, tak bych byla šťastná, ale to nevzala do pusy NIKDY :angry: Jedla jen debilní activie :rolling_eyes: Žádný jiný nesnědla :angry: To jídlo je boj, fakt :unamused:
5. kvě 2009 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat: tak bílý jogurt taky nejí, jedině ovocnej :wink: je to blbý, když si furt vybíraj něco :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
5. kvě 2009 v 10:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat a když Denča vidí,že něco jíte,nedala by si s váma? Že byste si prostě dávali,co ona nechce.
5. kvě 2009 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
svoma: Tygr jako chce, to co my..ale fakt si toho lízne..a tím to zhasne :sweat_smile:
5. kvě 2009 v 10:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
svomi: navíc u nás se vaří max. o víkendu..jinak neee :sweat_smile:
5. kvě 2009 v 10:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
svom, ona vůbec nežebrá jídlo, sem tam chce, tak jí dám, ale ona si vezme jednu lžičku, pak zavrtí hlavou, řekne ne, sebere se a jde pryč...

sis, sladké pečivo, čokolády a podobně, teda né smažené, to je moje denní strava :sweat_smile: Takže Denča to zná, ale čokoládu nedávám, ale zase neříkám, že nikdy neměla, sušenky tak to jí jen Bebe dobré ráno-někdy, ale tvarohový šáteček nebo něco podobného jí kousek dám, když to jím.
5. kvě 2009 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sis aha,to já bohužel vařím většinou obden,někdy i častěji,ale většinou máme dvě stejná jídla po sobě.
5. kvě 2009 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
sis a co jíte, když nevaříte? A vůbec co jíte, když nejíte smažené, sladké a tak? :confused: Jako jen zelenina a tak?
5. kvě 2009 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat: já sladký vůbec nemusim teda..jako jednou za sto let si dám třeba zmrzku..ale já radši mato mato mato :sweat_smile: :sweat_smile: a takový ty sračky z fastfoodu...který si dopřávám jednou měsíčně a tajně :sweat_smile: :sweat_smile:
5. kvě 2009 v 10:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat: to neee :sweat_smile: ale rodiče jedí v práci přes týden..a já se odbývám chleba s něčim a tak, navíc já jsem furt na dietě, takže tak no :sweat_smile: :sweat_smile: ale jinak teda moc zdravě se u nás nejí, když se vaří :wink:
5. kvě 2009 v 10:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat: třeba naši měli knedlo, bůček a zelí..což miluju, ale nejim to..ale fakt se vaří max. o víkendu..a to jen někdy :wink:
5. kvě 2009 v 10:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
sis a ty nevaříš??
5. kvě 2009 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
hanul: no já teda fakt ne..u nás vaří táta jenom :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: nebo MP :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. kvě 2009 v 11:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
sis a když to miluješ tak si nedáš??,to klobouk dolu :grinning:
5. kvě 2009 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
sis, ale odbývání chlebem je snad horší než jíst nezdravé vepřo, knedlo nebo cokoliv, ne? To odbývání je vlasně úplně nejhorší, pokud nepočítám stravování typu fast food, to je samo humus největší.
A jak budeš teda stravovat tygra? Když neuvidí pravidelné teplé obědy? :confused:
5. kvě 2009 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
hanul: jj..já jsem disciplinovaná, co se týče jídla..akorát fakt jednou měsíčně si prostě musím dát něco z KFC nebo Meka, jinak bych umřela :sweat_smile: ale pro mě je postava fakt tak silná motivace, že vydržim :sunglasses:
5. kvě 2009 v 11:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha tak u nás vaří já i MM baví ho to takže taky pořád jen nestojím u plotny :grinning:

kudla ráno bylo hezky a ted je tam už zase zima vrtají nám barák řev jako kráva tak nevím jestli mám jít s marečkem spát ven nebo co chjoo
5. kvě 2009 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat: tak já mám taky jeden chleba za den, a to je vše...takže já vyloženě hladovkuju..zdravý to není, ale bohužel :sweat_smile: no proto se mu snažim(e) vařit, ale zatim bojkot... :wink:
5. kvě 2009 v 11:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já sice vařím,ale většinou to nejím,nemám na to chuť,když to vařím,takže se taky odbývám chlebem s něčím a sem tam jako Sis si prostě musím dát,ale já teda víckrát za měsíc. :unamused:
5. kvě 2009 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
svoma: tak když já náááááhodou vařim, tak to taky nejsem pak schopná strčit do pusy..jak se člověk nadejchá těch výparů..fuj :rolling_eyes:
5. kvě 2009 v 11:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
sis, ale to dítě musí vidět, že ten oběd je rituál nebo něco, ne? My kvůli tomu taky začali jíst pravidelněji a vařit :sweat_smile: Jak může totiž člověk chtít po děcku, aby jedlo, když rodiče to taky prdí a jedí jen chleba+něco, že jo? Takže my na tom pracujeme :slight_smile: Ale dřív jsme jedli i jen kupu pečiva na oběd a tak :pensive: Nebo jsme se chodili najíst do restaurací, vařila jsem jen, když šel Michal do práce, což bylo sice často, ale když měl volno, tak jsme se na to vykašlali :pensive:
5. kvě 2009 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat:no u nás se nikdy nejedlo společně..není ani kde, já s nim nejim..to se nedá, když ho musim krmit :sweat_smile: chyba byla to, že jsem furt dávala jen ty skleničky, a oni si na to zvyknout a pak normální nechtěj pěkně dlouho :unamused: Mia od Kristi začla jíst jakž takž normoš jídlo až ve 2letech..takže ač jsem shnilá, tak kdybych mohla znova, tak skleničky dávám už jen výjimečně..a od začátku vařim..no člověk se někde musí poučit že :sweat_smile:
5. kvě 2009 v 11:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
sis, bez urážky jo, mě jen teda baví, že řešíš, co se má a nemá jíst a přitom jíš úplně hrozně :zipper_mouth: :wink: Já teda taky nejsem žádné centrum zdravého stravování, ale ani nevedu diskuze o éčkách a co by se mělo jíst a co ne :wink: Doufám, že se tě to nedotkne :wink:
5. kvě 2009 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás se taky nejí dohromady,malá jí nejdřív,pak přijde Mp na oběd z práce a pak Erik ze školy,jí je to ale jedno,ona sní svoje a pak chce ještě jejich.Takže jim ujídá,jí až moc. :grinning:
5. kvě 2009 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek