• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
kat: já to řešim u dětí, ty to nemůžou ovlivnit :wink: že jim blbě já je moje blbost a moje zdraví :wink:
5. kvě 2009 v 11:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky
Klaudinke vsetko najlepsie k svatku. Leni, dufam, ze to nie je nic vazne, a hlavne aby to nebolo z hladovania. Dufam, ze kvoli tomu chudnutiu nejako drasticky nehladujes :wink: :wink: :wink:
Rano som bola na odber krvi, poobede budem mat vysledky, tak som zvedava, co ta moja stitnica dela a ci sa uz budeme moct pustit do dalsieho mimina.
U nasho Sebastiana vedu jednoznacne auta a knizky, ale sam sa dlho nepohra, to je radsej, ked sa hrame s nim. A potom este jidlo, to ho zabavi vzdy, on by jedol aj cely den bez prestavky. neviem, kam to vsetko dava :grinning: :grinning: :grinning:
5. kvě 2009 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat: a právě základ je hlavně v tom dětství, jeho se snažim stravovat správně..v rámci mezí, bo je taky dost vybíravej :wink: ale těžko ho pak budu kontrolovat do 15že :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. kvě 2009 v 11:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
sis, tak Denča jí i ty domácí jídla, ale prostě jen musí být rozmixované a totálně neochucené, jinak nééé. Ale třeba rýži s játry, nebo čínu s rýží, oběd pro nás s Michalem, tak to somrovala a snědla toho kupu, ale ta čína se mi zrovna vůbec nelíbila, že to chtěla, páč to bylo slané a kořeněné dost :confounded:
5. kvě 2009 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat: však já netvrdim, že jí špatně..jen ty kostíci jsou fakt hnus..ty přídavky, to obsahuje látky, který se dávaly např. do dlouhohrajících desek :unamused: jako samo jednou za čas se prd stane, ale když vidim, co některý ženský cpoum těm malejm chudáčkům..tak to je děsný :unamused:
5. kvě 2009 v 11:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
sis, a co mu teda dáváš jíst? Já už neřeším co je zdravé a co není a stejně nevím, co jí dát...
5. kvě 2009 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat: u nás je to furt stejný, bo nejí čerstvé, což mě fakt sejří :unamused: ráno bud LIpánek nebo 250kaše, oběd sklenička nebo výjimečně domácí polívka..snažim se to změnit..ale zatim nic moc :unamused: svačina přesnídávka, druhá svačina jogurt, večeře bud kaše nebo velkej tvaroh nebo Sunárek na dobrou noc :wink: pečivo jen ožužlá a tím to zhasne, ubyde mu asi 5mm, čerstvý ovoce a zeleninu nejí...takže blbý.. :unamused:
5. kvě 2009 v 11:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat jsem na tom stejně jak Sis,jím děsně nezdravě,ale malou teda dost hlídám. :wink: A Erik má taky trošku vymezeno,co by jako moc neměl.
5. kvě 2009 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat: 150kaše ráno, ne 250 :sweat_smile: a večer 200 :wink:
5. kvě 2009 v 11:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Deni, tak držím palce na tu krev :wink:
5. kvě 2009 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a ty práškový kaše chci nahradit těma ze zdravý výživy...ale obávám se, že to nebude chtít jíst, bo už je zvyklej na tu sladkou mléčnou chut :sweat_smile:
5. kvě 2009 v 11:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
bohužel běžný je, že roční děcka jedí knedlo vepřo zelo, koblihy, lízátka..a já nevim co..což je fakt děsný..a pak taky vypadaj, jak vypadaj :unamused: tlustoši.....jsem koukala na tu Těžkou váhu..a tam vážil 12kluk o 48kg víc než já :astonished: a už měl problém s játry a ledvinami :unamused:
5. kvě 2009 v 11:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sis tak mu tam můžeš přihodit třeba mixlé ovoce,ne? :wink:
5. kvě 2009 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
sis, takže různorodá strava, co? :grinning: Z toho vašeho jídla u nás připadá v úvahu jen ta sklednička, jinak z tohonic nejí. No a toho Lipánka, někdy. Takže by mi chyběla svačina, druhá svačina a večeře. Já sice kojím, ale večeří normálně i tak. Sní i celou skleničku večer, když má dobrý den...

A hlavně já právě nechci, aby jedla furt to samé, navíc, ona to stejně pak nechce, když má třeba Lipánka čtyři dny po sobě, tak pátý už ho do ní nenacpu ani omylem :zipper_mouth: Já si nedovedu představit, že bych měla jíst furt to samé, tak chci vymyslet různorodé věci i pro ní, mimo to, to ani nemůže být zdravé jíst furt stejné věci, ne? :confused:
5. kvě 2009 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
svoma: a co se dá mixovat? To mě nák nikdy nenapadlo :confused: :sweat_smile: občas sní banán, ale jak je hustej, tak se tím zas dáví :unamused: my jsme furt na tý kupovaný stravě skoro pořád..což mě fakt sere...jsem si myslela, že ten přechod bude lážo plážo..a není :zipper_mouth: fakt příště už bych to tak nedělala..ale to víc věcí no :sweat_smile:
5. kvě 2009 v 11:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat: no já nevim, u těch malých právě nemáš, moc na výběr..nebo teda já nemám :confused: co bys chtěla dávat jiného mimo ovoce, masa a zaleniny a mlíčnýho? Mě fakt nic nenapadá :confused: samozřejmě střídám příchuti a tak :wink:
5. kvě 2009 v 11:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tygrovi teda stejné věci nevadí..a právě spíš děti mají problém s tím, jíst něco nového..co jsem tak četla :confused:
5. kvě 2009 v 11:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat: já to střídám, 3dny má ráno Lipánka..pak 4dny kaši..a večer obráceně..aspon takhle, jiný jídla mě fakt nenapadaj...ořechy a tak nesmí...fakt nevim :confused:
5. kvě 2009 v 11:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat: jinak já jsem nikdy netvrdila, že jí 100% zdravě...ale prostě mu navíc nestrkám ty Brumíky a podobně, pže i mně se z toho otáčí kufr, jak je to sladký a hnusný :wink: samozřejmě skleničky a kupovaný nejsou nejzdravější...nejlepší je čerstvý a domácí :wink:
5. kvě 2009 v 11:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
sis, já nevím, tak třeba chleba s Lučinou na snídaní, ovoce na svačinu, oběd maso.zelenina, druhá sváča třeba jogurt+ovoce, večeře zeleninová polívka, tak si myslím, že by to mělo nějak vypadat :pensive: U nás to sem tam takhle i vypadá, ale teď nejí ty jogurty, nebo jí to ovoce na sváču nestačí a tak... Takže dneska měla ráno Lipánka, pak banán a teď bude mít skleničku, páč místo vaření tu plkám :grinning:
Hele a co bys dala Tygrovi, když by měl hlad během dne?
5. kvě 2009 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
já to spíš myslela tak, že někdo koupí Dobrou mámu za 4,5Kč, která viděla jogurt leda tak z letadla...a podobně :wink: zas některý ženský vaří teda fakt hodně zdravě..žádné maso, do roka výlučně kojení, žádné alergeny atd, to bych teda já nezvládla..a třeba vita u dětí mi přijde děsna :sweat_smile:
5. kvě 2009 v 11:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sis já mixovala banány,ale ty jsou teda hnusné,ale měkčí broskve,meruňky,hrušky,jablko s mrkví,ale to jsem nejdřív povařila. Jahody jdou taky,ale ty jsem nezkoušela,se bojím,že se mi osype a teď už by je stejně jedla celé.
5. kvě 2009 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Denča teda stejné věci nechce, když má Lipánka ráno, tak odpo si ho nevezme ani omylem a podobně. Nebo když ho má víc dní po sobě, tak ho pak nechce.
5. kvě 2009 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat: to je právě blbý, že on to pečivo nesní prostě..dáví se a blije :unamused: jinak on hlad nemá nikdy, já mu prostě dávám jíst, že to vidim na hodinkách..sám by si nikdy neřekl..a tak to má od narození :wink:
5. kvě 2009 v 11:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat: tak 2lipánky denně taky nedávám...prostě bud má lipánka ráno a večer kaši..nebo obráceně :wink: ale každý dítě je jiný, já když čtu, co tady některý vyváděj..tak můžeme bejt rádi i za to, co jedí ti naši..bo některý nejí prostě NIC :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
5. kvě 2009 v 11:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
svoma: když tady to ovoce je teda jako k zblití :unamused:
5. kvě 2009 v 11:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sis tak vymysli jiné. :wink: A zkoušela jsi mu třeba udělat dušenou mrkev,ta je sladká a nemusíš mixovat,tu by nejedl? Nebo špenát?
5. kvě 2009 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
svoma: no..oni jsou z těch skleniček zmlsaní, takže tyhle jednoduché chutě..to mě pošle do kelu..a ani se nedivim, když má bolonské špagety..pak zas lososa s bramborem..a hovězí ragů a podobně :sweat_smile: :sweat_smile: jinak právě z té mrkve, která je fakt všude..je pořád mírně žlutej :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. kvě 2009 v 11:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sis a co třeba bramborová kaše s něčím,mixnout třeba se zeleninou nebo nějakým file nebo rybou,
5. kvě 2009 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat: jinak my máme zjištěný silný dávicí reflex..on by to i jedl..ale prostě ze všeho se mu chce zvracet..to bys měla vidět naše čištění zubů..to šavluje dost často :unamused: takže s tím jídlem je to fakt děs...a začínám mít podezření na skrytej reflux..bo fur hlasitě polyká jak blázen, takže mi přijde, že se mu snad vrací jídlo nebo nevim :rolling_eyes:
5. kvě 2009 v 11:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek