• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
sis, jenže když Denča nejí kaši, ani jogurt, ovocné přesnídávky a zrovna nechce ani pečivo, tak jsem v prdeli, páč to fakt nevím :confounded: A samotné ovoce jí zase na hlad nestačí, že jo... A ona často po svačince příjde a chce zase papat...

Jo a brumíky a spol zrovna nedávám taky a ona to stejně nechce :sunglasses:
5. kvě 2009 v 11:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Kat a co polévky?
5. kvě 2009 v 11:44  • Odpověz  • To se mi líbí
svoma: viz.výše..bramborová kaše je hustá a z toho šavluje raz dva..takže zítra zkusim rýži s hodně tekutou omáčkou...jsem z toho docela na prášky už..bo jako i ty finance jsou dost krušný za to jídlo..už se to pohybuje v 10tisících..a to jen z netu...z obchodu nevim kolik :unamused:
5. kvě 2009 v 11:45  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
kat: a co teda má ráda? Já už jsem bezradná takhle..to bych už taky fakt nevěděla :wink: ale mrkni do toho tématu o 2letých, která se jen kojí..a fakt nic jinýho :wink:
5. kvě 2009 v 11:46  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Sis tak tam dej víc mléka,aby ta kaše byla řidčí. :wink: A s těma penězma mi to je jasné. Snad ho brzo přesvědčíš a bude jíst cokoliv,co mu dáš. :wink:
5. kvě 2009 v 11:47  • Odpověz  • To se mi líbí
no já jako fakt proti skleničkám nic nemám, jako složení..ale už bych to rozhodně neměla jako výhradní stravu...no co už ted, že jo :sweat_smile: :sweat_smile:
5. kvě 2009 v 11:49  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak já mizím,je tu MP na oběd,ahojky. :slight_smile:
5. kvě 2009 v 11:51  • Odpověz  • To se mi líbí
no teda u nas jedlo nie je problem snist, iba mi uz dochadza fantazia.
Normalne to u nas vyzera tak:
rano hned po prebudeni (6-6.30) 250ml Sunar
snidane: chlieb/rohlik s Lucinou, rajce, niekedy pomazanka
svacina: banan
obed: zeleninova polievka, brambory, cestoviny ... co dum dal :slight_smile: alebo sklenicka
poobede: jabko, jogurt, zopar piskot, niekedy rohlik (ak ideme prave do samosky a proste mu ten rohlik musim dat, pretoze reve na cely obchod mnam mnam ...)
vecera: kase (niekedy cestoviny alebo zelenina)

akurat sa mi zda, ze chudak je stale to iste, ale to sa mi zda i o nasom stravovani, niekedy som uz zufala, neviem, co mam varit, ale M sa nestazuje ...
5. kvě 2009 v 11:58  • Odpověz  • To se mi líbí
denisia: tak si myslim, že u vás je to v pohodě právě :wink:
5. kvě 2009 v 11:58  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
tak i v tom hluku jsem ho uspala jsem zvědavá jak dlouho páč to by vzbudilo i mrtvého

sis já dávala do roku hodně věci ze zdravé výživy kaše pohankové polentu s přesnídavkou kukuřičnou kaši a všechno protože z těch instantních měl bolebřuch,ale jak jsi pslaa už si myslím že ti to nebude jíst páč to je opravdu blivajz bez chuti i když mě to chutná amareček už taky moc ne,ale tu polentu s přesnídávkou dávám pořád a to občas sní to by chtělo do těch kaši opravdu mixnout broskve nebo tak

ted u nás na oběd snědl celý talíř bramboračkl jsem štastná člověk by nevěřil z čeho budu mít radost :grinning:
5. kvě 2009 ve 12:03  • Odpověz  • To se mi líbí
sis ono když si vezmeš domáci strava ta kupovaná zelenina krásně oranžová mrkev dlouhá jak loket ono to bude taky nic moc :grinning: ,ale co něco se jíst musí
5. kvě 2009 ve 12:05  • Odpověz  • To se mi líbí
hanul: to je fakt o zvyku, já ho bohužel zvykla na ty kupované chutě..a to je průser :unamused: ale tak snad do 18 na skleničkách nebude :sweat_smile: :sweat_smile:
5. kvě 2009 ve 12:05  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
No tak jsme byli papat, měla teda skleničku krůtí s rýží, tudíž maximální spokojenost :sunglasses: Jo a k těm penězům za skleničky, tak dneska jsem přivařila rýži a přidala jí tam :sweat_smile: Takže jí zbyla ještě jedna dávka na večeři :sweat_smile:

Svom, myslíš jako ty polívky na sváču, jo? To tak dělám, ale polívku nemáme furt a taky ona jí vždycky nechce, ale zkusím vařit polívky častěji :slight_smile:

SIs, a do tématu dvouletý závisláček chodím, teda chodila jsem minulý týden kvůli tomu nočnímu odstavení. Jako to je zas něco jinýho, když se moc kojí i přes den, tak jíst nechcou, to je jasný.
5. kvě 2009 ve 12:07  • Odpověz  • To se mi líbí
kat: já nemyslim tohle.. :wink: ale to o nejezení ničeho..to je jiný téma :wink: ale taky to založila ta sarka..ta její nejedla fakt NIC a nejí :wink:
5. kvě 2009 ve 12:08  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
sis tak to mužu říct že náš je žrout :wink: jako to fakt NIC si vubec nedokážu představit

jo Kat a kuchynka je kráásná to bude denča určo spokojená pro holky je tolik věci jao i hraček ale pro kluky nic moc to máš auta auta auta :grinning:
5. kvě 2009 ve 12:11  • Odpověz  • To se mi líbí
hanul:jj..to si jako neumím představit 2letý dítě jenom, ale fakt jenom na MM..to je fakt závislost a podle mě psychická a už by se s tim něco mělo dělat...ale zas taky neznám dítě, který by se kojilo do dospělosti..tak třeba jí to přejde :wink:
5. kvě 2009 ve 12:11  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
sis, to je ono, ne? To taky založila šárka, bo jí malá nic nejedla :confused:
5. kvě 2009 ve 12:14  • Odpověz  • To se mi líbí
sis musí jí to přejít jako v 15 si odskočit z diskotéky na kojení docela vopruz :grinning: :grinning: :grinning:

jakou ted nosíte velikost??????????
5. kvě 2009 ve 12:14  • Odpověz  • To se mi líbí
kat: no ona pak založila právě ještě jedno, že odstavila..ale malá stejně nejí :wink:

hanul: 86, ale je mu obří..v klidu by mu byla 80 :wink:
5. kvě 2009 ve 12:15  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
no právě já naobědnala už v roce 86 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a pořád do toho ne a ne dorust :unamused:
5. kvě 2009 ve 12:17  • Odpověz  • To se mi líbí
teda vy ste toho nakecaly :grinning:
tak já už jídlo nják neřeším,malá jí to co my akorát nekořením a míň solím,nevidím v tom problém :sunglasses: u nás bezatak jede jen kuřecí,krůtí maso,smažený je tak jednou za 2 měsíce ,párky jí jen manža .
5. kvě 2009 ve 12:18  • Odpověz  • To se mi líbí
hanul: haha..já taky už v roce..a min. do 2 mu to bude ještě :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
5. kvě 2009 ve 12:19  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
naobjednala jsem tele :stuck_out_tongue_closed_eyes:

já totiž schválně tu 80 nikdy neobjednávala že jsem myslela že bude velkej a tlustej :grinning: a ono to pořád nepřichází :grinning:
5. kvě 2009 ve 12:21  • Odpověz  • To se mi líbí
čus holky,
tak teď toho musím využít a tu svoji zlobivku zlobivou, co nemluví, blbě spí, neumí sama usnout atp. musím konečně pochválit - PAPÁME UKÁZKOVĚ :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a doufám, že jí to ještě dlouho vydrží :wink: fakt jí vyloženě chutnají zdravé věci - čerstvé ovoce, bílý jogurt, luštěniny, ryby, atd, nijak neochucené, vůbec nic nemixuju, prostě paráda :slight_smile: :wink:

ale však se mě natrápila s jídlem dost, od příkrmů do roka to byl boj...

sis - já nevím, já si nemyslím, žes udělala chybu, žes Tygrovi hned od začátku nedávala domácí :confused: třeba by to taky nejedl...těžko říct. Juli třeba zas ani zanic nechtěla skleničky, přesnídávky...měla teda svoje dvě oblíbené skleničky, domácí taky vůbec nechtěla a tím to haslo...zkoušela jsem kdeco, trpěla u každého krmení a naprostá většina končila v koši :unamused: v 11 měsících se to zlepšilo, ze dne na den (jí totiž strašně vadilo to, že to bylo všechno mixované, jak jsem mixovat přestala, sní všechno :sweat_smile: ale to není váš problém, že)
prostě jsem chtěla říct, že do některých děcek asi nenacpeš skleničky, a do jiných domácí...si nevybereš.
ať se to u vás brzo zlepší!!

hanul - 86 :slight_smile:
5. kvě 2009 ve 12:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Hani,tak my máme sice 86,ale taky jí je větší :wink:
5. kvě 2009 ve 12:28  • Odpověz  • To se mi líbí
a jěště bych se chtěla zeptat slintají vám dítka jako myslím když rostou zuby nebo tak to jo,ale třeba mareček za den proslintá asi 4 bryndáky on slintá od narození strašným zpusobem a moje mamka mě říkala že já jsem taky strašně slintala a nakonec to vyustilo v nosní mandlu mě museli trhat a ted jsem o tom četla že oprvadu to slintaní ukazuje na nosní mandlu tak jsem zvědavá jak se to bude u nás dál vyvíjet

ale jak říkám mareček nemá takové to běžné jen ze zubu on je mokrej pořád a to co mu padá z puse to je síla :frowning2: ale má to od narození :confounded:
5. kvě 2009 ve 12:38  • Odpověz  • To se mi líbí
hanul: no Tygr taky dost slintá..a už řešim to, že jakoby strašně nahlas a těžce polyká..až se někdy dusí :confounded: a fakt nevim, co to je :pensive:

hanelka: no já nevim, já si právě myslim, že to tím je...bo ty skleničky jsou tak různě dochucované a taková konzistence, co se mi doma nikdy nepovede :unamused:
5. kvě 2009 ve 12:43  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
sis a co tygr spí??
5. kvě 2009 ve 12:51  • Odpověz  • To se mi líbí
hanul: jj..ted jsem s ním šla spát před chvílí..a hned vytuh :wink: ale musím se vrátit vždycky, než se vzbudí, jinak by měl hysták :sweat_smile:
5. kvě 2009 ve 12:52  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak spíme, po půlhodině na nočníku :pensive:

My nosíme 80 :sweat_smile:

Denča už moc neslintá, ale cpe si do pusy teď celou ruku málem, protože jí rostou stoličky :confounded:

sis, já nemyslím, že by to bylo jen těma skleničkama, když my začínali s příkrmy, tak se rekonstruoval barák a nebyla kuchyň, takže vařila máma a od začátku vozila i něco pro malou a ona to už tenkrát nechtěla :wink: Tak jsme najeli na skleničky, zkoušela jsi mu uvařit jen zeleninu a maso, hafo různé zeleniny, to hážu na máslo, trochu vody, maso pak to rozmixuju a jí to, většinou :sweat_smile: Ale jak jsem psala, musím to rozmixovat jinak nééé. A nevzdávat po prvním odmítnutí, Denča mě s tím třeba pošle někam, zmrazím vytáhnu za dva dny a sní to :sunglasses: Mě obědy netrápí, spíš ten zbytek během dne :unamused:
5. kvě 2009 ve 12:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek