• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
kat: tak to je přesně obráceně u nás..já jsem spokojená, až na ty obědy :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
5. kvě 2009 ve 12:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat u nás taky já mu něco uvařim on sní celý taliř jsem namlasaná tak mu to dám i další den stím že to sní a říká pič takže u nás to taky asi není že mu to nechutná,ale nechce
jak psala sis taky nemám pořád hlad a chut na něco :grinning:

u nás taky spí za toho řevu tak jsem štastná

co budete dělat odpoledne
5. kvě 2009 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat: jsem myslim četla, že Deniska spí v postýlce už, aspon chvíli? Tak to je šikula..já ji asi i prodám, mám to akorát jak odkladiště bordelu :sweat_smile: :sweat_smile:

hanul: já nic :sweat_smile: nakoupit jsem byla dopo..a to je asi vše :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. kvě 2009 ve 12:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
sis, ona začala v roce, po tom, co jsme byli poprvé u té naší kinezioložky, usínat v postýlce :dizzy_face: , kolem půlnoci jak jdeme s Michalem spát se budí a beru jí k nám.
5. kvě 2009 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
hanul, já taky nic, mám kopr jak prase :zipper_mouth: Staví se máma, tak bude mít Denča trochu rozptýlení a jestli nebude chcát, tak půjdeme ven, ale jen na zahradu :sweat_smile:
5. kvě 2009 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hanul, jakou máte skluzavku?
5. kvě 2009 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat tak to je jak u nás taky usne sám večer v postýlce a v pokojíčku a při první křiku si ho beru k sobě ale nevím proč budí se kolem jedný mlíko mu nedávám jen utiším taky už nechcu aby se budil :grinning:
5. kvě 2009 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky..tak mně jako v postýlce usnul..teda ne sám, musela jsem tam být..ale pak se fakt fuuuurt budil...to se nedalo :rolling_eyes:
5. kvě 2009 ve 13:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
sis, to znám, Denča kdysi ani neusnula, ale ona je fakt po pár návštěvách naší "čarodějnice" jiná :dizzy_face:
5. kvě 2009 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak u nás se spí v postýlce od malička a nikdy nebyl větší problém až polední pulrok se kolem tý jedny budí když rostou zby řve víc někdy méně,ale od 4 měsicu do roka spal celou noc v kuse pak těma zubama se všechno změnilo
5. kvě 2009 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hanul, ještě jednou, jakou máte skluzavku? My chceme tuhle, co má Mici http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=22988787 Jen si říkám, že je na ni možná ještě malá, ale tak stejně jí budu muset držet, tak co.
5. kvě 2009 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat: tak já tomu docela věřim, bo on má určitě nějakou poruchu..nebo prostě blok, to je mega posera s kytkou :rolling_eyes:
5. kvě 2009 ve 13:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
sis, já tomu nevěřila, ale už věřím :sunglasses:

Já mám dneska takovou lenoru, že se mi nechce slézt ani dát prádlo do pračky :zipper_mouth:
5. kvě 2009 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat: jsem si to určitě udělala i v těhu, samý stresy a tak :unamused: přitom další těhu by bylo určitě už lepší..a brala bych to teda fakt jinak a líp...jako kdybysme měli, kde bydlet..a víc prachů..a Tygr nebyl taková přísavka šílená, tak bych i o mimču asi uvažovala :slight_smile:
5. kvě 2009 ve 13:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
sis, dudlíkujete ještě?
5. kvě 2009 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat: no jako těžce :rolling_eyes: venku ho teda mít nemusí, to si na něj nevzpomene..doma, když ho nevidí..tak taky vydrží dlouho..ale na noc teda jooo :wink:
5. kvě 2009 ve 13:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
sis, coooooo??????????????????????????????????? :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:
Ty bys uvažovala o dalším mimču???? No já se poseru, fakt :grinning: Tak to je dobrý :slight_smile: Dřív jsi říkala, nikdy, nikdy, nikdy :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jinak já měla taky stresy v těhu, ale jiné, když mi furt hrozily, že to nedonosím a tak :pensive:
5. kvě 2009 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat:jj..docela se mi to zalíbilo..ale jak říkám, není bydlení, nejsou prachy..s MP na hovno..a Tygr uřvaná přísavka..to jako nejsem sebevrah :sweat_smile:
5. kvě 2009 ve 13:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat jo máme přesně tu a mužu říct že super mareček se asi za 2 dny naučil do těch schudku lé¨zt a pak jede po hlavě dolu to už u něho nemusím stát sednout si ještě sám nahoře nesedne,ale verča jsou ji 2 roky a tý už to jde super ale marečkovi to takhle stači vyleze 2 schody lehne troškus e odstrčí a jede dolu takže v poho
5. kvě 2009 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
My byly s Denčou spolu po asi čtvrt roce spolu v obchodě v kočáru-byla nevyspaná, tak v ně vydržela :sweat_smile: , ale jak byla unavená, tak chtěla dudel, no a potkali jsme známou a ta říká svému o dva měsíce staršímu synovi: "udělej Denisce kyšky lišky, že má dudlík" :rolling_eyes: :rolling_eyes: :angry: :angry: :angry:
Co to kuwa ti rodiče ty děti učí??? Posmívat se ostatním kvůli nečemu :angry:
5. kvě 2009 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat: nj..já jsem si říkala, jaká já budu máma..a když to občas vidim u jinejch..tak je to ještě jako dobrý :sweat_smile:
5. kvě 2009 ve 13:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ještě teda kolikrát je zbrklej a podjede mu noha na schodě,ale taky nic vážnýho :wink:

sis tak jsi ještě mladá máš čas na bydlení na prachy atd :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
já taky bydlím sama až ve 26 a prachy jsem nikdy neměla a asi mít nebudu :grinning: :grinning:

a TP to nechce nějak řešit ???bydlení???
5. kvě 2009 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
hanul: tak on už to jako i řeší...ale já nemám chut s nim bydlet..je to fakt u nás na hovno..od toho porodu čím dál, tím víc..a jestli se něco nebo jeden z nás nezmění..tak to nevidim nadějne..a asi se rozejdeme :pensive:
5. kvě 2009 ve 13:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
sis, s MP blbý? :frowning2:

hanul, tak to jsem ráda, asi ji teda objednám :slight_smile:
5. kvě 2009 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat: jo hodně blbý..můžu si za to sama, ale já se prostě už odmilovala..nemám si s ním, co říct..a tak nějak ho moc nepotřebuju...i když zas na druhou stranu si neumim představit, že bysme se jako fakt rozešli :pensive:
5. kvě 2009 ve 13:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je des, ty trable s jidlem...

Kat... ty plenky jsou nadherne... jdu na to mrknout...
Kat, Siss: kolik by tedy stala asi ta pocatecni investice (Siss, nebudes prodavat ? :slight_smile:) )?

byli jsme u sousedky, a David strkal klice do zasuvky, opravdu debilni napad, vylitla jsem ze zidle rychlosti blesku, bricho nebricho :grinning:
ted uz lezi 10 minut ve velke posteli, jeste neprisel, to se divim... vecer prichazi minimalne 5x
5. kvě 2009 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
nosime 92, neco 86
5. kvě 2009 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
lada: myslíš plínky? Já měla debilní výbavu, malou a takovou nesmyslnou..a vyšlo mě to asi na 3litry..a už je to prodaný dávno :wink:
5. kvě 2009 ve 13:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
KAT myslím že je to dobrá investice fakt ted jak jsem měla tu oslavu byly tam asi 4 děcka a pořád byla v kurzu

sis ono to odmilování přijde asi vždycky u nás je taky mega krize a já už to moc neřeším táhne se to taky už dlouho a nějak nemám sílu to nějak vyřešit možná to dopadne rozvodem za čas že na to nebudu mít nerva,ale nevím uvidíme nebojím se toho být sama,ale toho že bych neměla kde bydlet neměla bych zahradu atd nevím je to těžky asi jsem spolu už dlouho a všechno se sere :frowning2: :grinning: ale mám pořád dobrou náladu to je nejlepší :grinning:
5. kvě 2009 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
hanul: my pokud nejsme v posteli, tak si fakt nemáme, co říct..Tygr se ho bojí, protože ho nezná samozřejmě skoro vůbec :stuck_out_tongue_closed_eyes: vadí mi, jak na něj mluví..a tak celkově strašně moc věcí, který jsem dřív vůbec neviděla...no a já mám zas úžasnou povahu, že jsem na něj hnusná :unamused:
5. kvě 2009 ve 13:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek