• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

November/Listopad 2007- maminky po čtvrté, aneb máme doma batole :-)

20. března 2010 
Ahoj Verusky:slight_smile:. Holky jsou nadherne.
ZKusila bych misto milika dat treba cajik. Me doktorka rikala neco sladkeho, protoze vodou ho neosalim. Koupila jsem juice nebo mackala pomeranc a redila to vodou. Drzim palce at to male prejde - me je uplne zle, kdyz ctu co vsechno ji uz delali. Tak hodne stesti.

Ted se budu ptat asi jako mental, ale Vase deti tudiz neji jogurty, tvarohy, pudingy, krupicky atd atd.? Co jim davvate jist, kdyz nemuzou mliko? :astonished:
18. led 2009 v 00:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :slight_smile:

Verusky: Ty ještě žiješ :sweat_smile: Holky jsou fešandy :wink: Chudák Anička,takhle maličká a už si tolik zkusí :frowning2:

Gabbi: To ses ptala na ty zahleněné dětičky asi viď :slight_smile: Tak nám se to zatím naštěstí vyhýbá,ťuk,ťuk,ťuk :sweat_smile:
18. led 2009 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,ani nebudu líčit jak strašně jsem nasr...
Včera ten maturák,původně bylo domluveno,že pojedem domu v 10,manža v půl 12 psal ,že se zdrží,že má tchýně njáký depky či co,jenže já už se doma celkem bála,kor když po půlnoci začly prohrabávat bezďáci popelnice,tak jsem mu to napsala a odpověď,jo tak já si beru taxíka a jedu doma(to už byl v hospodě) tak já jak debil čakala,ale nakonec usnula,ráno v 5 mě probudila Klaudinka-Táta táta,koukám vedle sebe a chlap nikde,dostala jsem strach,protože naposled psal ,že si bude brát taxi,tak ,že měli nehodu nebo tak něco,tak mu volám a on,já jsem ještě v hospodě(totálka na šrot) :angry: :angry: :angry: :angry:
přijel v půl 6 a ještě když sem měla kecy my vyčet,že za to můžu já,že sem ho na ten mturák poslala :angry: :angry: :angry:
18. led 2009 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
LENIZ CO K TOMU ŘICT .-))) CHLAP NO :wink: :wink: :wink: :wink:
my byly vcera na plese ..vyhrali jsme kacenyx tak aspon ma Phoebe na cem trenovat aporty:slight_smile:) Lilca je u nasich ..za chvilkju si pro ni jedeme :slight_smile: snad nas pozna :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. led 2009 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni,klid,fakt proste chlap.pro priste s tim radsi pocitej dopredu a hlavne se zkus nebat. :unamused:
holky,jenze ten caj na noc,ona ho zaprve asi nebude chtit,protoze ho pije cely den a kasi mi nechce jist,tak jedine dat aspon svoje jemnejsi mleko,jenze ja vecer zadne nemam,jedine koupit kojici caj.pritom jsem byla stastna,ze jsem ji odnaucila od prsu,dost na nem visela.uz si nevim rady. :frowning2:
18. led 2009 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, jsem z hor. Kdyz mala nebohla mlicny vyrobky, tak jsem davala proste ovoce, presnidavky, polivky, maso, cokoliv...
18. led 2009 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Xeni, ako bolo? Stretli ste sa s Ladou? Dufam, ze date nejake fotky ...
Inac som bola v sobotu v Kotve v tom novom detskom kutku, je tam celkom fajn, 35Kc/hod - mohli by sme tam dat stretko ...
18. led 2009 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
POtkali jsme se, ale nejak jsme to nevychytaly, ja zrovna lyžovala a manžel šel s dítětem neznámo kam... a pak uz jsme se nenašli, ale i tak jsme malinko pokecaly. Jinak lyžování mě nebavilo, byla jsem zmlsaná z lepších sjezdovek ze Silvestra, v pátek bylo nádherně, Xenda celej den ve Snow kids parku a v sobotu sněžilo, noc moc a dnes mlha. Ale tak aspon jsme si uzili s kamaradama a pobyli na čerstvém vzduchu.
18. led 2009 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verusky nevím jestli nakoukneš Mareček taky když má rýmku nemuže mlíko šíleně se zahlení a je to v čudu na radu dr.dávám nemléčnou kaši řídkou do flašky protože on na mlíku je zavislák takže tak to alespon zkusit
18. led 2009 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj!
Tak uz jsme taky doma :slight_smile: Bylo super! Xenuska je krasna. Nekdy priste pokecame vic, ted bylo moc veci na programu. Jinak Snow Kids Park byl uzasnej. Davidek se tam rehtal, ikdyz celkem chumelilo :slight_smile: Hodim pak fotky.
Ja jsem se o vikendu silene rozezrala, budu za chvili jak almara...

Kristy: ja se ted vubec necitim tehotne, nevolnosti zmizeli, brisko je mrnave, netvrdne nastesti... Zitra jdu na poradnu, jsem zvedava. Jinak jsem dnes 15+0, tak uz mi to asi pise 16.tt.
18. led 2009 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Abince ty culicky slusi !!!
18. led 2009 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak sme zas udobřený,ale hnul mi žlučí jako snad ještě nikdy,asi nejhorší hádka za tu dobu co jsme spolu! Navíc kvůli takovémuhle chození domu sem se právě předním rozešla s bejvalim,strašně mi vadilo,že my aspoň nenapíše,že příjde pozdě abych si nedělala starosti a ktomu se manželovy podobně před měsícem zabil kolega v práci,tak proto sem měla strach :pensive:
Nakonec z něj vylezlo,že mu máma do těch půl 6 brečela na rameni takže asi takhle.
HOlky nemáte tip co dát na snídani a na večeři? Naše totálně odmítá chleba nebo rohlík s něčím,když ho má s džemem tak džem olíže chleba vyhází,s lučinou se ho ani nedotkne :frowning2: a to chleba vždycky milovala,takže zatím dávám ráno jogurt a večer střídám kaše,ale zas to jsou samý mléčný výrobky tak aby toho neměla moc :confused:
18. led 2009 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
LEni, já to znám, občas se kvuli tomu taky chytneme, prestala jsem to řešit a občas jdu s holkama ven taky, jednou jsem mu schválně nezavolala, nemohl mě sehnat od pul 4 do 4 ráno a byl šílenej,. představ si, že od té doby to nedělá, měl strašný strach. A pochopil to.

LEni, pokud ti jí kaše, jsi bez problémů, mě jí sní jen kdyz má fakt hlad, že třeba svačí jen mandarinku, ale jinak miluje k večeři třeba polívku nebo jídlo od oběda, prostě co my.

Ladi, mrzí mě to, že jsem nakoénec moc nepokecaly, ale ráda bych se sešla v Praze, platí u mě návštěva u nás, nebo v nějakém dětském centru, páč do restaurace se opět ukázalo, že to s ní nejde, strašně tam běhá a zlobí, plete se číšníkům pod nohy a odmítá být u našeho stolu, na to nemám nervy.
19. led 2009 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,tak malá má tu rýmu mnohem horší,jí zezelenala a zhoustla. A do toho má děsnej kašel. :frowning2: Budu muset k dr. asi dřív než ve čt.

Jinak se stal ale zázrak,spinkala od večera až skoro do 7 a ani jednou se mi nevzbudila,kéž by jí to vydrželo. :slight_smile:
19. led 2009 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj svom, ach jo, to je mi moc líto. hlavně jí odsávej at se jí to neusadí. Snad to u vás s odsáváním není takový boj na život a na smrt jako to bývá u nás.

Malé jsem ráno zkusila malinko mlíka a musela jsem jí 2x jít přidělat 90ku,pila jako divá :slight_smile: tak jí asi atb zabírají a v krku jí už tolik nebolí :slight_smile:
19. led 2009 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
a super, že ti tak spinkala, hlavně at to pokračuje :wink:
19. led 2009 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
LEniz tak třeba uvař jen zeleninu nebo jí dej zbytek oběda, jinak mě nic nenapadá :unamused:
19. led 2009 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zus ahojky,super,že už ti pije Sunar,mě malá pořád nic,už ho asi nebude chtít vůbec. To neva,stejně od té doby,co má na noc kaši,tak už v noci nejí,i když je vzhůru,tak aspoň něco.A ta rýma je děsně hustá,nejde odsát,musím čekat,až se jí sama spustí,ona jí chvílema z nosíku vytéká,asi půjdu k dr.,aby mi napsala namíchané kapičky,ty vždy malé na tuhle hnusnou rýmu pomohly.
19. led 2009 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
to si určitě raději pro ty kapky zajdi. Akorát nevím, jak to malé kapeš do nosu. U nás to není absolutně ale absolutně možný. :rolling_eyes:

Anetka je už je velká holka a sunar nepije, protože ví, že je pro mimina :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
19. led 2009 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zus :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Malá je vpoho,co se týče kapiček,sirupů,nevadí jí to. Drží,když jí to dávám do nosíku a do pusinky,taky dobrý,otevírá jí na to sama.Asi už si zvykla,protože pořád něco bere. :frowning2: :frowning2: :frowning2:
19. led 2009 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak alespon že vám malá takhle spolupracuje. :slight_smile:
Já to dávám malé ze lžičky a celkem to jde. Je to bílý, tak si asi myslí, že je to jogurt :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale včera ráno to byl děs, musela jsem jí na léky vzbudit a tak se vytočila,že nebyla ochotná spolknout nic. tak jsme jí to museli stříknout do pusy :pensive: a byl klid :zipper_mouth: doporučila mi to tak i doktorka pro případ, že by to nechtěa.
19. led 2009 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zus jj,to mi taky dr. doporučila,ale my to máme vpoho. Fakt malé asi není dobře,spí už hodinu a půl, :unamused: Jo a musím se pochlubit,malá minulou neděli začala chodit,no chodit,dost padá,ale stejně už víc chodí než leze,ale jak byla nemocná,tak úplně přestala a začala až teď v sobotu zase. :wink:
19. led 2009 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je malá šikula a gratuluju :slight_smile: buď ráda, že malá spí,ty si odpočineš a ona nabere síly :wink: . obzvášt jestli jí není dobře, tak spánek potřebuje. Nici teda spí uplně normálně jako před nemocí- teď už jen 1x denně. jinak tady řádí a vůbec není znát že jí něco je.
musím jít vařit :rolling_eyes: tak zatím :wink:
19. led 2009 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zus jj,ahojky a ať je malá brzo úplně zdravá. :wink:
19. led 2009 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
nápodobně :wink:
19. led 2009 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, kdy se presne ockuje proti priusnicim? od ukonceneho 14 mesice nebo ukonceneho patnacteho mesice tedy dnem 15 mesicnich narozenin?
nas dr. objednala ve 14 mesicich a jednom tydnu...tak ted nevim, jestli se nepreobjednat. díky.
19. led 2009 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je divny ja nevim, ale me Dr. rikala, ze se uvidime az ji bude 18. mesicu...?
19. led 2009 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj ..my taky v roce a pul ...na kontrolu a ockovani
19. led 2009 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj
To je ten triviak nebo priorix? My jdeme už za měsíc takže přesně v 15 měsících :confused:
Jinak holky díky za tipy s véčou,dnes sem jí koupila sunarka na dobrou noc polévku tak to snad sní,u nás se totiž teplé večeře nedělaj :wink: ale teď my snědla půlku nenamazanýho rohlíku,tak to je třeba zubama,že jí lezou dva naráz
19. led 2009 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, ja delam teple vecere od doby co nejim pečivo abych zhubla a docela to pomaha :wink: takže místo rohlíku se salamem jim polivku trebas, no...
19. led 2009 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek